• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jess - jen tak pro inspiraci, i toto je treba tehotenska krivka :grinning: takze sance je u tebe znacna :wink:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/51279.html/
1. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Jess a Večerko: Teda, teda...já se v těch grafíkách vůbec nevyznám, ale budu na Vás moc myslet, třeba Vám to vyjde :wink: Držím palečky.
1. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
jinak my spolu zacali bydlet asi po dvou mesicich, ale po prvnim tydnu jsme spolu byli asi sest dni (a noci) v tydnu :grinning: takze nemelo cenu drzet podnajem :wink:
ale bydleni pred svatbou ci detma taky povazuju za dulezite (jaj o tom se vedly diskuze treba na beremse) protoze jinak nemaji sanci oba se poznat, a hlavne zjistit na sebe ty male hrichy a zlozvyky :grinning:
1. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
vecernice, tak ta krivka je pěkně divoká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
jin - vid? muze se stat zazrak :wink: aspon k tomu zatim pristupuju pozitivne, bez moji upravy grafiku by ovu nevyznacil, ale co, me se libi vic s tim cervenym krizem :grinning:) a pristi mesic uz mam zas clostik, tak ten to snad srovna ..... :wink:
1. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Vernice: tak to jsme na tom podobně. My se sestěhovali vlastně současně, jak jsme spolu začali chodit. A od začátku jsem věděla, že je to moje Polovička. Znali jsme se předtím 7let a každý měli jiného partnera (on mojí nejlepší kamarádku, já jeho nejlepšího přítele) a pak se nějáký čas neviděli (rozešli se s bývalými) a když jsme se zase potkali, nějak se to stalo, snad úplně samo :grinning: Ale se svatbou jsme teda chvíli počkali, jen tak pro okolí, byl to šok, tak aby si zvykli :wink:
1. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
je holky, takovy predsevzeti jsem mela, jak budu pilna jak vcelka, auz jsem tu zas prilepena :wink:
1. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Chválím - správný přístup. Však je občas potřeba tomu trošku pomoct :dizzy_face: ,ale pak to jde! Takže hlavně pozitivně. :dizzy_face:
1. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
vecernice. já s manžou sem začala bydlet přesně po 3 měsících co jsme spolu začali chodit, :grinning: :grinning: :grinning: a myslím že je to dobře protože jsme se poznali hend , a paráda:slight_smile: :slight_smile: ted spolu budeme 5 let a musím říct super :slight_smile: :wink: brali jsme se dýl, ale ne že by jsme nechtěli ale prostě čekali jsme na vhodnou příležitost :slight_smile: :wink: by se dalo říct :grinning: když jsme pak se rozhodli že chceme miminko, tak sem nemohla jen tak otěhotnět, a aji z toho důvodu jsme svatbu naplánovali až dýl, že si apson vse vklidu našetříme na ní a řekli jsme si prostě nebudeme chvátat :grinning: , mohli jsme se snažit až za rok, ale nějakým způsobem se nám to podařilo dřív, doktorka taky vyvlila na mě oči, protože to byla ona která mi řekla že minimálně za rok a brala sme prášky a tak.. :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
to my se brali po necelych dvou letech znamosti, ale v mym veku uz clovek nemuze moc vyckavat :grinning:
holky, ja bych brala // jeste predtim, nez si v tabulce budu muset upravit vek :grinning:
1. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
vecernice ale jdi ty.... :wink: :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
no nic--------musím jako jít, protože na mě v kuchyni čekají brambory a volají na mě žalostným hlasem, pojd nás už udělat, budou snás výborný francouzký brambory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže letím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Vás jdu taky pozdravit. Snad něco dnes udělám a nebudu zase celý den jen u koníka. Ale když mě je tu s Vámi tak fajn. Když píšete Vaše příspěvky, tak mi mluvíte z duše. Už mi připadá zbytečné na to nějak reagovat, všechno jste tu napsaly a cítím to úplně stejně.
vecernice: víš co se mi na Tobě hrozně líbí? :grinning: :grinning: :grinning: Že pořád tu snahu o mimi bereš s takovým rozumným nadhledem. Vím, že když se nedaří, tak to musí být tak trochu "na palici" (nevím teda, co bych dělala já. Když něco chci, tak to chci hned - což tak v životě bohužel není a pak taky občas narazím). Ale ty tomu nepropadáš a myslím si, že tak to mimi určitě přijde co nejdříve. Jen se trochu upraví co je potřeba a mimi se u Tebe rádo usadí v bříšku :wink:
1. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
holky, takže se vesměs shodneme..................my spolu chodili tak dva tři měsíce a pak spolu taky bydleli, ale i předtím jsme spolu trávily kromě práce a školy celé dny a noci, takže už jsme se poznávaly předtím................
a mně právě takové ty drobnosti, které jeden dělá a druhého štvou, připadají prostě roztomilé, každý člověk má nějaké nedostatky a čím dřív je člověk pozná, tím dřív se může smířit s tím, jaké jsou a nebo si naopak říct, že to nesnese a skončit to................ale když bych s někým měla chodit třeba osm let, myslela bych si, že toho druhého už znám a ničím mě nemůže překvapit, a pak se k němu nastěhovala a on mě začal vytáčet neuklizeným nádobím, drobkama atd....tak už by to bylo asi jiné no...............
1. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
hele, mame znamy, ti spolu byli asi devet let, oba z jineho mesta, takze dojizdeli na vikendy. pak se pred rokem a pul vzali, loni rekonstruovali byt, a ted se odstehovala, a budou se asi rozvadet. najednou zjistila, ze vedle sebe zijou jako bratr a sestra, a asi si chce jeste neco uzit (nevim detaily). no a to ji je 26. takze jistotu clovek po letech nema .... :wink:

didi - dekuju!!!! zatim se mi to tento mesic dari, uvidime za par dni, az se budu pokouset zase v domku vytvorit more :grinning:
1. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
vecernice. no jo, takových lidí právě je celkem dost................nechápu................
a didi: souhlasím, taky tě večerničko obdivuju, já taky chci vždycky všechno hned, mám takovou povahu asi.......... :confounded:
ty jo, holky, musím se jít vrhnout na úpravu těch včerejších fotek, at taky něco udělám.................tak ne že toho moc nakecáte, radši vás budu průběžně kontrolovat, at pak zase nedočítám dvě hodiny........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Zdravím holky.....jejdááá Vy teda jedete, kdo to má stíhat dočítat :astonished: :astonished: :astonished:

Jen jsem ty příspěvky prolítla....a přidám, že my jsme spolu začali bydlet po cca roce a mimi bude zhruba po třech letech. Zvláštní je, že předtím jsem chodila s klukem pět let a nic, ani svatba ani mimi....ale u Michala jsem hned po pár měsících tušila, že toto je ONO :grinning:, že tady bych do toho šla. Určitě v tom hraje roli i věk a situace, že pracuju, vydělávám, že už máme oba svoje zázemí a tudíž o rodině se dá krásně uvažovat. Ale prostě taky cítím, že si dobře sedneme (i když jsme oba někdy docela paličatí, dovedeme se krásně pohádat, ve spoustě rozhodnutí bojujeme o kompromisy, ale celkově...jsem moooc ráda, že Michala mám)

Jinak holky já jsem strašně moc zvědavá, co za miminka v sobě schováváte....kdo holčičku, kdo chlapečka....už ať vám to řeknou!!!! :grinning: :grinning:
Protože v týdnu, kdy má většina z Vás NT, jsem na horách, včera jsem si volala na tu chatu ,kam jedem, jestli mají připojení na net :grinning: :grinning: :grinning: ...kvůli Koníkovi chápete....Michal mi řekl, že jsem normálně šílená, když bez Vás týden nevydržím :grinning: :grinning: :sunglasses:
1. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

tak já poctivě měřím, teď kolem očekávané ovu sleduju hlen a měkkost čípku, páč otevřenost po revizi asi nebudu moc směrodatná :-/ piju ten svůj bylinkový vlastnoručně namíchaný čajík, pojídám mamavit a tak :slight_smile: No a vypadá to, že funguju :dizzy_face: Včera super poziitivní ovutestík, dneska teplota vyskočila o 0,3 stupně - šla jsem navíc spát až ve dvě v noci a měřím ve čtyři. U mě čím kratší spánek, tím nižší teplota. V sedm jsem měla už o 0,4 stupně více než včera :slight_smile: tak snad to poleze ještě nahoru a zůstane to tam až do MS, ať jsem v pohodě a vím, že tělo funguje po tom hnusném zákroku jak má.

K tomu chození, bydlení a rozdílům :grinning: :grinning: :grinning: no já budu asi revoluční :grinning: :grinning: :grinning: My spolu chodili tak měsíc a to bych nenazvala chozením .. ehm :sweat_smile: byla jsem po rozchodu s úplným idiotem, byla jsem s ním dost dlouho a chtěla jsem takový oraz :sweat_smile: Strašně jsme si s Pavlem rozuměli, jezdili jsme na výlety, do kina a tak, ale jako kámoši a do toho jsme spolu spali :grinning: prostě živočišný sex a kámoši :grinning: no ale pak jsme si nějak uvědomili, že se milujeme :slight_smile: teda první to nějak vyjevil on a do týdne, jsem u něj byla nakvartýrovaná :grinning:
Fakt osudová láska ... mi to bylo jasné hned, že k sobě patříme, ale nějak jsem si to nechtěla připustit, nechtěla jsem spadnout do dalšího vztahu a zase si nabít hubu .. až teď zpětně mi došlo, že mě Pavel balil tím romantickým způsobem už dříve :grinning: nějak jsem to nechtěla vnímat :slight_smile:
K tomu tu mám ještě pikantní historku - známe se asi tak 8 let, ale nikdy jsme se moc nebavili, já ho nemohla vystát :grinning: on je totiž stejný jako já :grinning: seznámila jsem ho se svou nejlepší kamarádkou - uťápnutá šeredka, já extrovertní modelka :slight_smile: pavel kolem pořád brousil a vyzvídal s kým chodím a tak, ale mi to v té době vůůůbec nedošlo. No a pak začal "chodit" s martinou :grinning: teda spali spolu :grinning: asi 14dní .. ona tvrdila jak ho má jenom na sex, že jí nezajímá a tak .. a přitom se chovala jak hysterka, volala mu furt, kde je, kdy příjde a tak, našla mu doma kalhotky a scéna jak prase .. no to si chlap po 14dnech fakt nepřeje :grinning: takže jí kopnul do zadku ..
pak jsme se s Pavlem začali nějak víc bavit, šli jsme párkrát do kina ale s tím, že se sejdem 5min před začtkem filmu jinak se pohádáme :grinning: no a jednou mě pozval k sobě. Tlumená hudba, vínko, občerstvení .. no zrychtovali jsme se jak koně :grinning: :grinning: pamatuju si jenom, jak ležím na zemi a v uchu mám jeho jazyk :grinning: :grinning: :grinning:
naivně jsem to řekla martině, která furt prohlašovala, že jí je u pr*** ... no od té doby se semnou nebaví a nezdraví mě .. jsou to skoro dva roky...
a tak jsem svou bývalou nejlepší kamarádku vyměnila za životní lásku :wink: A pocit ztráty nulový, páč po tom, co se martina vyjevila - pomluvila nás oba v celé ostravě a to šíííleným způsobem - mi fakt není líto, že už se spolu nebavíme.
S pavlem to šlo všechno strašně rychle, ale přišlo nám to oběma tak přirozené ... nechápu sama, ale prostě to tak bylo. Po 2 měsícíh jsme se bavili o tom, kde si koupíme dům a tak .. a po půl roce jsme veděli, že spolu chceme mít děti. Těžko se to vysvětluje, není to uspěchané .. prostě to člověk ví, že našel někoho s kým má být. Není to otázka délky vztahu ...

A mi bude v létě 24 a Pavlovi je 32 :wink:
1. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
holky, vsak ja bych taky chtela hned, ale nejak moc to neovlivnim :wink:
takze ted jsem stravila asi hodinu prochazenim podobnzch grafu (po mem rannim zasahu do OPK radku :grinning:) a mozne je opravdu vsechno :grinning: takze nadeje umira posledni :wink:

hele na jedne diskuzi si jedna dlouhodobejsi snazilka urcila termin porodu hned 1DC, proste pozitivni pristup, takze ji vesele nabihaji tydny (ted asi druhy :grinning:).

a holciny DEKUJU!!!!!
jen me dnes picha podbrisek, tak ze by ovu prece jen teprve mela dorazit? ale cipku uz se nechce zmeknout :grinning:
1. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
jess - jeste jsem si nasla svuj grafik a vypada slibne!!!! budu ti drzet palecky :slight_smile: ale ne ze mi nahoru zdrhnes sama, a me nechas dole :grinning:

tak za chvilku jeste udelam ovu testik, a pak uz snad budu pracovat :wink:
1. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Tý jo Večernice - píchání může značit i něco jiného než ovu. Jééé, jáá bych Ti to tááák přááála! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahoj Jankabry :slight_smile: To je moc dobře, že všechno funguje :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
martinaj23....xxlet..................................26.8.2010.......nevíme...........???/???
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........???/Hugo
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
terezt...........31let.........29.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 57DC
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 32DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 30DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /29DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 28DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 27DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 25DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 24DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 23DC (poslední cyklus 49 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 21DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 20DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 16DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 9DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 7DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 4DC (poslední cyklus 38 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
2. - Daee - kontrola
2. - Maciol - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
8. - Zolik - Nt screening 7 hod
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
9. - Anieanne - krev
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na TT
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18.- Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
3. - Makinečka - kontrola
4. - Maciol - NT screening
5. - Maciol - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola

Výběr jména pro Daschiki:
Aneta - didi21,monaberuska1, maciol
Barbora -monaberuska1, vecernice, anieanne, laurinka, daee, medakote, maciol
Dita -
Eliska -monaberuska1,
Ema -
Kristyna - vecernice,
Laura -monaberuska1
Lenka- monaberuska1,medakote
Lucie - didi21, vecernice, anieanne,
Michaela -monaberuska1, anieanne,
Monika -monaberuska1
Nikola - didi21,monaberuska1, vecernice, daee
Soňa - vecernice,medakote
Šárka -
Zuzana - didi21,monaberuska1, vecerniceanieanne, daee

Pěkné ráno holky, teda spíš dopoledne. Mám tu mamku, tak nestíhám sedět u počítače.
Daschiki mě se nejvíc líbí Anetka a Baruška, hlasovala jsem pro ně.

Holky a já bych strašně chtěla Emičku, ale doma o ní nechce nikdo ani slyšet, bééééé bééééééé. Ještě se mi líbí Verunka, ale tu teď daly dvě moje kamarádky. U nás to bude s jménama taky boj, nemáme vůbec žádné favority.
1. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
janka: naprostý souhlas, my měli ten náš příběh taky takový zamotanější, on byl po neštastném vztahu s ex, neštastný, já po šíleném vztahu s mým bývalým, se kterým to taky nemělo budoucnost a chlapa jsem nechtěla žádného. vždy do té doby jsem s každým chodila jen navážno, ale s mým mužem jsem si řekla, že to nebudu řešit, že mě prostě baví trávit s ním čas ale neviděla jsem to nijak do budoucna a on taky ne - no a pak se stalo pár věcí a my zjistili, že se hrozně milujeme a bez sebe prostě žít nebudem.....................
měli jsme to taky složitější a vůbec to tady nechci psát, ale jak píše janka, každá to pozná, že to je ono..............
1. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
vecernicko: píchání zní slibně.....určitě udělej ovu testík a dej nám hned vědět. Jestli bude pozitivní, tak běž hned za šéfem, že potřebuješ nutně 2 dny dovolenou, manželovi přikaž to samé a ať Tě tu 2 dny vůůůbec nevidíme :grinning: :grinning: :grinning:
když se tu bavíte o seznámení....tak my jsme to měli taky zajímavé. Manžel koupil nějakou sim kartu od našeho společného kamaráda. Ten kamoš tam nechal mimo jiné jak mé číslo, tak i mé sms. Prej Toma ty sms zaujaly a tak mi napsal...psali jsme si úplně nezávazně asi 14 dní a pak už jsme se prostě potřebovali vidět.... Jéééé....tak ráda na to vzpomínám!
1. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
didi: to je super seznámení :grinning: , originální!

Vecernice: jak míše Didi....píchání je slibný, vážně.....držím palce při testování.... :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
ty jo, maciol, to je tabulka obrovská teda.................................
a s těma jménama - ema se mi líbí jako jméno, já bych to nedala, protože se to podle mě nedá moc sklonovat a je to na můj vkus moc krátké...................ale jako líbí se mi to......................
didi. taky dobrý příběh............. :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
daee: ještě jsem zapomněla napsat, že jsi mě s tu chatou pobavila :grinning: To musí mít přítel radost, co? Jedete si odpočinout a Tebe zajímá hlavně koník :grinning: A co jsi teda zjistila? Koukneš na nás občas? Já jsem taky moc zvědavá, co mají holky v bříšku...chtělo by to nějaké nevěsty pro ty naše broučky. Ale třeba už teď u daschiki tipuji Hugínka :grinning:
1. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
1. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
kdo je tedka vlastně další na řadě, kdo by se mohl dozvědět pohlaví? že bysme mohly zase tipovat..........

daee: a myslíš že na tom NT screeningu se to dost nás dozví to pohlaví? to by mě fakt zajímalo, kolika z nás ho řeknou......
1. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
no tak ja si dala inzerat na netu, no a Dada byl jeden ze zajemcu :grinning: tak jsem cekala nejakeho sucheho bankovniho urednicka. prvni rande na bruslich, no a me malem ustrelili obe nohy, kdyz jsem videla toho fesaka, co tam na me ceka :grinning: a pak v hospode jsem furt premyslela, jaky by to bylo, kdyby me polibil :wink: proste, ja mela jasno od zacatku :grinning:

jinak holky, prekvapeni se nekona, proste je tam duch :grinning: (ale pouzila jsem citlivejsi testik, doma mam jeste ten mene citlivej :grinning:) pristi mesic si asi zakazu vstup do lekarny :grinning:
1. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.