• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
no první jde na NT zolik, ale ta myslím pohlaví říct nechce. Tak pak asi následuje makinečka, ne? Ale stejně si myslím, že na NT to řeknou málo komu. Asi to fakt musí být profik doktor. Ale šance tam určitě je. Mě to řekla moje Dr. cca 14 dní po tom NT (ale já jsem byla na NT už dost pozdě. Myslím že 13+4).
1. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
jankabry-- teda román jak hrom holky já sem chvilku vedel a dočítám půl hodiny jako :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jankabry- teda tomu říkám příběh, a teda není co dodat...moc vám to přeji :slight_smile: :wink: martina je asi prdlá, nojo pomlouvat umí každej, ale já si říkám kdo mě zná tak těm kecům neuvěří :grinning: :grinning: :grinning: nějka se tohoto držím, :grinning: :grinning: jsme na malé vesnici takže za kámoškou tady chodím jednou no je to ženská její 36 let :grinning: :grinning: :grinning: ale s jedinou si tu můžu pokecat..jinak každej má narážky tady jen na naymšlenost aproč kuouji malý hadry takový atakový když bydlíme na vesnici, takže jankabry asi vim ze te to ze zacatku mrzelo, ale pak si nad tim mavla rukou jako ja asi :grinning: :grinning: :grinning: asi proto jsme tak odlišné :grinning: :grinning: :grinning: nejvic me muze nasrat ale ta věc že pomlouvají jen kvůli tomu že já mám auto abych se smalou vůbec nikam dostala že???když mám chlapa prcujícího :grinning: a jsme na vesnici a manža má zas svoje auto, a to mě točí trošku do ted, nevim vcem je problémmm asi nejsem tak vesanská buchta a potřebuju treba taky nikam si zajed že??? :grinning: :grinning: :grinning: hihi ale z vesnice byhc se zas nehla :grinning: :grinning: :grinning:

dae--taky mám michala, nějak jsme taky hne dod začátku věděla že je to on. :slight_smile:

večernička--tedáááááááááá píchání,,no já nevím to zní dobře....jako, držím pěstičky :slight_smile: :slight_smile: :wink:

laurinka - no taky dočítáš 2 hodky :grinning: :grinning: :grinning: tak utíkej upravovat fotečky :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Didi: mají wi-fi v jídelně...takže huráááá....budu si Vás hlídat :grinning:. Když nemůžu lyžovat, tak si chvilku na Koníka vždycky najdu :grinning:
To tipování pohlaví je strašně těžký, já žádným pověrám moc nevěřím....u mě vyšel akorát ten "čínský lunární kalendář" , ale to je podle mě náááhoda. Věřím maximálně té teorii o delší životnosti spermií s chrom. X a vyšší rychlosti spermií s chrom. Y...a tím pádem vztahu mezi datem sexu a datem OVU....ale poznej, kterým sexem jsi počala, když jsi to okolo OVU prosexovala celé (jako třeba my, že... :grinning: ).
Takže můžu jen tak plácnout....ale taky vidím Dashi na chlapečka a u Laurinky bych to zase viděla na holčičku, ale proč, to nevím, zkrátka jen tak :slight_smile:

Lauri: asi většině z Vás pohlaví neřeknou, ale tak třeba doktoři alespoň tipnou, naznačí (že třeba na 60% holčička), třeba se prckové jasně ukážou....třeba budete mít zrovna štěstí a ne stydlína jako my. Já Vám ale hlavně chci držet palce, aby bylo všechno ok a zajímají mě Vaše dojmy...když si mimíse budete prohlížet tak podrobně tak dlouhou dobu...
1. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
didi: no jo, já si taky právě moc velké šance nedávám, že nám to tam řeknou, ale jistá naděje tam je, tak se na to už těším......................
jen doufám, že bude vše v pořádku, už se i kontroly nemůžu dočkat, ale bohužel, ještě týden a kousek...................
1. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
holky pohlaví mé švagrovky řekli v 16 tt byla v brně na dawnův syndrom a tam jí to řekli, jinak 100% je to vždy z plodové vody...a nebo až na porodním sále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
laurinka ty budeš mít holčičku, já to jinka nevidím, prostě nevím..mi to přijde tak :grinning: :grinning: :grinning:

večernicka, ja si taky davala zakza do lekarny kvuli tehu testum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: manža ze mě už šílele totiž :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
vecernice: my jsme se taky seznámili na inzerát :slight_smile: .....vlastně před Rande.cz....po krachu předchozího vztahu jsem z hecu vlezla na seznamku a vybrala si Michala (fotku tam neměl, jen něco napsáno) a pozvala ho rovnou na randevů do Mariánskýho údolí, protože po netu se lidi tak nepoznají, můžou si hodně vymýšlet a tak, takže proč se s tím zdrzovat, že....a potkali jsme se tam ve třech (i se psem...tehdy štěnětem) a už jsme se nerozdělili :grinning:
1. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
lauri já mám chvilku po otbě ja jdu 16.2 ty jdes driv o neco, mas uz prukajdu??nebo ji tepr dostnes?? :wink:
1. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
daee: tak to je super....aspoň budeš s námi v kontaktu. Jo a u laurinky to taky vidím na holčičku a nevím proč. Prostě mi to tak k nim sedí. No mě ten čínský kalendář nevyšel.
Tak já už jdu něco dělat....to je hrozné, celé dny doma a jsem vždycky ráda, když "stihnu" aspoň uvařit. Ten koník, to je závislost!
vecernicko: tak třeba ještě zítra...no, aby jsme tu nečekali na Tvoji ovu a ty už nebyla dávno těhu :grinning: To by bylo super, co? Zrovna tak u jessiky.
1. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
mona. já jdu jedenáctého a průkazku už mám, jj.....
didi, mona. fakt si myslíte, že budem mít holku jo? no tak uvidíme, bylo by to pěkný, manža už má kluka, takže by to bylo hezký, no ale jsem zvědavá teda..................podle čínského mi to vychází na holku.....

jo a asi jsme zapomněli na ashlee, ta je asi ted první na řadě.

jdeme na oběd kočky, mám hlad...............
1. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
holky já z netu se jednou taky seznámila:frowning2:ale bylo to že skámoškou proste tam vlezem a najdeme nějakého kluka super kluka :wink: anašla sem opravdu super kluka, byli jsme spolu asi půl roku co začali problémy :frowning2: začal si mě strašně osvojovat nemohla sem ani na záchod sama proste hrozny :frowning2: to zacalo byt, :pensive: :pensive: zárlil když sem sla do skoly proste to už nebyla žárlivost ale poseldost :confounded: :frowning2: dalšího půl roku sme to vydržela stím že sem byla uplne nad ne ztoho :unamused: našim sem to rekla moje maminka má školu psychložky takže mi řekla že ten kluk je labilní :frowning2: a jak ted zotoho, jak asi rozchod kopačky.. :unamused: :frowning2: :frowning2: to sem udšělla, kluk se podřezal, naštěstí je živej ale jako moje svědomí hrůza :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: nechtěla byhc to už nikdy zažít, ztohodle mi pomohla maminka, možná asi hodně vliv na to má toto že lidem mín důvěřuji :pensive: :pensive:
1. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
no holky, ovu uz asi nebude. to uz je docela pozde, i kdyz, nadeje umira posledni :grinning:
a daee - tak to mame dost podobny pribeh. proste jsme tomu osudu museli trosku pomoct, jinak jsme se strasne mijeli :wink: bydleli od sebe dve ulice nekolik let (ale oba tehdy zadani), chodili na stejnou VS, dokonce tam delal civilku ve studovne, tam jsem chodivala, a nic :grinning:
1. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
lauri moje bbaicka to nejakym svym zpusobem pocita je ji 65 let a zatim ji vzdy vse vyslo pohlavi :slight_smile: tak jestli chces napis mi do IP tvoje datum a rok narozeni a tveho manzela taky a ja ji reknu a ona to vypocita:slight_smile: :wink: jka chceš :slight_smile: :wink: mě to podle čínského u malý taky vycházelo na holčičku ababička mi to spočítala taky na holčičku a máme co??? holčičku :grinning: :grinning: :grinning: a ted mi to taky vychází na holčičku ha :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
ahoj holky,
me je dnes blbe.
ja jdu v patek na kontrolu a už bych měla byt v 16tt+0 ,tak se chci dr. zeptat jestli jde poznat na utz že je to holka nebo kluk.ale myslím si že to bude kluk a manžel si myslí že to bude holka. :grinning:
1. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
ashle ahojky a nechate si to teda rict jo??? :slight_smile: :wink:
1. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
autor
monaberuska,jj už bych to chtěla vedet
1. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
ahoj holky,koukám sem v pauze mezi učení,ale než sem to dočetla tak se ta pauza trochu prodloužila.
já myslím že bude mít ashlee holku
1. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
já vůbe nevím ashle prosím hod si nejakou svojí fotečku do albíčka:slight_smile:
1. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
Jen jsem zaskočila vás pozdravit, dočítat budu až večer, jsem po týdnu dovči opět v práci a je tady toho až nad hlavu...
1. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
monaberuska,jakou fotku?
1. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
ani, teda nezavidim to s tezko z dovci vraci ze???já jdu te dobjednávat dovolenou :slight_smile: :grinning: :grinning: a kde pracuješ?,ani?
1. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Tak že bychom si zatipovaly na pohlaví mimi u Ashlee?? Já myslím, že tam už je velká šance, že v pátek to Dr. rozluští :wink:

Tak já začnu, já...tipuju holčičku
1. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Ashlee: to už by Ti mohli říct, koho máš v bříšku, když se prďolka nebude moc bránit :o)
Já si myslím, že z toho NT nám to nepoví, je to moc brzy...

Annie: vítej zpět na koníkovi :slight_smile: To máš teda co dělat, jestli nás dočteš :wink:

Večernici já tipuju na těhu a ne na ovu. V grafech se nevyznam, ale pokud ovu byla hned zpočátku, tak by to píchání klíďo mohlo značit úúúplně něco jiného než ovu :grinning: No držím palce, jak jen můžu!
1. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Tak já Ashlee taky tipuju holčinku :slight_smile:
ja taky tipuju ze to bude holka :slight_smile: a ted uz jdu vazne makat :wink: zatim papa
ashle fotečku tebe jako v albumu máš tam fotečky jen veiccek a briska a tak:slight_smile:nebo jsi pridavala fotecky, jezis jesi ji omluva velká :frowning2: :slight_smile:

dae tak jo zatipujeme si na ashle udelejte prvni krok :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
jééé holky mám tu 22týden....sobotní večer jsem na netu strávila čtením o porodu (a koukla jsem i na nějaká videa) a poprvé jsem dostala trošku strach....zatím to bylo za hrozně dlouho, ale ten čas tak pekelně letí....ufuf, ještě v noci mě to budilo hrůzou ty videa....jsem zvědavá jak to zvládnu, jak se s tou bolestí vyrovnám...
Já ještě nikdy v nemocnici dýl jak 4hodiny neležela....
V trafice mi známá paní dala číslo časopisu Máma a já, kde byl krásnej článek "nebojte se porodu", který mě zase trochu uklidnil....že často neprobíhá tak drasticky, že to nemusí být úplný horor, že na netu se kumulují spíše extrémní zážitky a to velké procento "normálních" porodů pa člověk skoro nevidí....tak snad mě náš matýs moc nepotrápí.... :confounded:
1. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Tip na pohlaví miminka Ashlee:

holčička - daee, makinecka, jinjin,vecernice
chlapeček -
1. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Tip na pohlaví miminka Ashlee:

holčička - daee, makinecka, jinjin,vecernice, monaberuska1
chlapeček -
1. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
tak už je to tam taky tipuju holčičku, jenom z fotky teda tady te malínké, ale ashlee mi prijde jemnej tip takže si kní spíš přiřazuju holčičku :_) :grinning: :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.