• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
co se týče EPI-NO, tak jsem si říkala, že bych ho taky chtěla, ale kašlu na to, protože když pak opravdu rodíš, tak se ti to tam dole všechno roztáhne a jde to snadněji, ale takto to trénovat nanečisto, tak to je podle mě proti přírodě. a masáž hráze holky - je na to spousta návodů na netu, stačí zadat do vyhledávače, a prej to dělávají holkám partneři, že je to prej pohodlnější, ale masíruje se to až od 34. týdne nejdřív, jinak to může uškodit...........
jsme se o tom s manžou bavili - říkám - lásko, budeš mi masírovat hráz před porodem jo? a on na mě koukal - říkám, no čtu to na netu, tak jsme se zatím zasmáli, ale když to bude potřeba, tak bude...........slíbil mi i holit nohy a pipku, až si tam nedosáhnu....................a už ted mi natírá bříško a prsa, abych neměla strie........... :grinning: :grinning: :grinning:

jo a u porodu bych taky chtěla miminko hnedka k sobě, a jak ho půjdou umýt, zvážit, atd. tak aby šel s něma manžel............prostě bych se bála, že ho vymění, nebo já nevím, je to šílené, ale když si o to jde říct, tak proč ne................

daee: ty jo, tak to teda taky doufám, že mi to půjde, já jsem běžně hrozně učůraná, takže pokud bych nemohla na záchod, tak mi asi taky nic jiného nezbyde............ach jo............no uvidíme, nebudeme se děsit předem že?
1. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
já si jenom nenechal píchnout epidural, mám dole páteř špatnou a bála sem se abych neskončila na vozíku:frowning2:kdby mi ten epid špatně píchli, ale i bez něj oukej,

daee asi si nečetla můj příběh:grinning:ale taky sem ho tam psala :grinning: :grinning:

holky žádný horor, jen porod, někdy sou komplikace ale to ktomu svým způsobem taky patří
1. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
lauri, mylsím že to holení určo bude zvládat :-d a nebo ho to nauč :grinning: :grinning: mě musel manža holit, ale chtěl jemu se to líbilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
laurinka,až budou mimi važit,umyvat tak chci aby manžel šel s nima,...taky mam strach že nam mimi vymení.
1. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
nějak tak neděste :grinning: :grinning: já se n aporod těšila u malý a pohoda člověk se nesmí nervovat je to zbytečný bud to prijde svašema nervama a nebo porod prijde ale vy jste na nej pripravena a potom to je mnohem snažší, můj manža byl u porodu aurčitě mi byl tam velkou pomocí aoporou:slight_smile: takže to taky hodně pomůže kdyyž je váš mužík u porodu apson me to pomohlo :wink: :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Tak jo, nenervujme se, všechny porodíme krásně a rychle (a i se krásně potom vyčůráme...samy... :wink: ).

JO a holky, myslíte, že je to opravdu možný, že mimi vymění???? Já vím, že se to stalo v Třebíči, ale prostě...to mě nenapadlo se bát ještě tohoto :astonished: :astonished: :astonished:. Já chci aby taťka s Matýskem šel, aby nebyl brouček tak sám s těma doktorama....když já nebudu schopná...
1. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Souhlasím -- porod je hodně o psychice, chce to se trochu připravit. Manža šel taky s oběma holkama, když je umývali, ani ne tak proto, že by se bál, že je vymění, ale prostě chtěl být s nimi, chtěl je vidět. Přeci jen je to i pro tatínky veliký zážitek :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Teď mě napadlo -- musíte se předem registrovat do porodnice? Tady v Praze to tak je, i když se říká, že už se rodí miminek míň.
1. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
daee: já to s tou výměnou napsala jen tak, ale prostě dokud nebude podepsané a nebude mít pásek na ruce, tak nechci, aby ho odnášeli někam pryč z dohledu mě nebo manžela...............chci, aby s ním byl manža s mimišátkem...........
a proodu se zatím moc nebojím, spíš se těším, na ten nádherný okamžik, až ten prcek vykoukne na svět, to bude ten nekrásnější okamžik v našich životech, šíleně se na to těším......................

mona: manža to umí, kdysi mi holil už všechno, jen tak ze srandy a šlo mu to, takže pohodička..............já se ted holím obden, nesnesla bych to dýl, ani na nohách, nikde, takže to bude mít chudák náročné...... :grinning: :grinning: :grinning: ale co by neudělal proto, aby měl krásnou ženu..... :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
daee, a ashle:grinning: :grinning: :grinning: vymena no muze se treba stat ale podle me by jste na to ani enmysleli kdyby to enbylo vtelevizi, manžel šel se sestřičkou malou otřít a vážit atak, takze nase mala neni vymenena:slight_smile:hlavne dostaal hned naramek jarosova marketka v ten cas a den narozeni, zalezi jka to jak porodnice ma zarizene :slight_smile:

hella tyjo registrace dobry teda...hmmmmmm já rodila v havl.brodě :grinning: :grinning: :wink: moje gyndařka mě rodila, takže musím říct že sem byla rada :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
daee: tak tomu, že se samy krásně vyčůráme jsem se teda od srdce zasmála. Tak hezky jsi to napsala :grinning: Až bude Matýsek na světě, tak se Tě hned zeptám, jestli ses krásně vyčůrala :grinning:
No toho, že by mi mimi vyměnili se nebojím....ale kdo ví, že? Dnes je možné opravdu vše.
hela: no já vůbec nevím, jestli se musím registrovat do porodnice. Budu si to muset zjistit.
1. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Hela: u nás v Brně se registrovat nemusí.....
1. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
laurinka- souhlasím, já se teda neholím obden ale každý týden :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: hihi jojo to jo, a s tím prodem, super, já s etaky nebála spíš naopak děsně sem se na ten okamžik těšila :grinning: :grinning: :grinning: a te´d už vím do čeko jdu jak se říká, ale i tak se těším, spíš mylsím na to aby vše bylo oukej, prootže ted se porad neco deje :unamused:
1. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jojo...bohužel...ani nevím, kdy se to má dělat ta registrace...já jsme zatím rozhodnutá pro Bohunice..kámoška tam rodila a byla moc spokojená
1. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
daee,ja pochazim z třebíče tak vim že ta porodnice tam je desna.teda vim to od znamych
1. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
didi: a možná ti daee odpoví že jo............................to bude velká úleva.................... :grinning: :grinning: :grinning:
registruje se v porodkách co vím jenom v praze..................
1. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Dashi: do Bohunic se registrovat nemusíš....nikde v Brně to není nutný :wink:
1. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Daee - jo nemusí??? Ahaaa! Já myslela, že jo!
1. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
holky vy jste všichni z brna nebo prahy??? :confused: :confused: :confused: sakra to sem tu jediná která ta jen jezdí utrácet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je bomba teda :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Já bych potřebovala někoho, kdo mi poradí, jak tu porodnici vybrat....jestli Obilňák, BOhunice, Milosrdné nebo ten Vyškov....ten mě úplně nadchnul....od nás z domu kousek, těch 10nadstandardů je super, všechno spravené, ohlasy dobré.
Nebo že by ty Bohunice? Milosrdní asi ne, i když primář na gyndě je mámin spolužák... :unamused:. Obilňák je mi tak nějak nejmíň sympatickej....ale fakt tápu a nevím...zkušenosti na všechny porodnice jsou dobrý i špatný...
1. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Tak to máte super, že se nemusíte registrovat.

Daee -- ono je to těžký, všude narazíš na dobrý a špatný lidi. Záleží co je pro tebe nejdůležitější -- jestli třeba vybavení porodnice, lepší porodní sály nebo naopak pak to zázemí na šestinedělí...
1. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
přesně...já taky nevím :frowning2: Já myslím, že všude se najdou právě ty ohlasy dobré nebo špatné...já v té době navíc budu bydlet v Blansku...takže do Vyškova to je možná i blíž...ale já nevím..přemýšlím pak kvůli rodině...nechci být v porodnici sama...takhle do Vyškova by to pro ně bylo dál...já vím, že to je jen na pár dní,a le stejně..mám s nemocnicema blbý zkušenosti a nechci být během návštěv sama (i když už tam bdue miminko), ale přece jen bych chtěla pomoc tchýně a mamky...prostě radši ať je porodnice v Brně pro všechny dostupná MHD...

No a Obilňák nechci, mám tam porodního asistenta kamaráda, to by bylo takový divný, kdyby mě rodil on...a ani jsem neslyšela dobrý ohlasy...no a na Milouše teda nemám zrovna dobrou vzpomínku...když se tam byla ségra vyšetřit kvůli problémům gynekologickýcm, jednali s ní hrozně...v Bohunkách sjem byla celkem spokojená, musela jsem tam kvůli cystě..a byli tam takoví milí a přišlo mi to i hezké prostředí...navíc těch porodů tam denně zažijí, takže jsou i zkušení a kdyby nastaly komplikace, myslím, že je zvládnou...
1. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
jé, ještě že já nemám takový výběr, aspon je to jednodušší.................mám bud porodku deset minut autem od domu, kde s tím tak nějak počítám a nebo čtyřicet minut autem, ale tam by za mnou taky nikdo moc nepřišel, takže u nás je volba asi jasná........... :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jinak mám zprávu pro vsechny - 18 - 21. března je v Praze v Letnanech veletrh for family. Byla jsem tam minuly rok a je to uzasny, spousta kramku - s kocarky,plenkami, hrackami a vsim co potrebujete na mimi.. Je to skvele pokud potrebujete poradit a mit velky vyber. Mimo to je tam spousta mensich dalsich hal kde najdete veci pro dum a zahradu.
Napadlo me ze by se tam dal udelat sraz vsech holek z Prahy..
Vstup je asi 100,- ale fakt to stoji za to..
1. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Dashi: Bohunice jsou u mě horký favorit, pak ten Vyškov....a dál je mi to jedno. Kamarádka teď bude rodit v Ivančicích a druhá tam před rokem rodila taky....
Jinak Dashi na nadstandardu s Tebou teoreticky může být manže celou dobu pobytu i přes noc (nebo třeba mamka nebo kámoška, to je jedno). Když budete ochotni si to zaplatit, jde to...
1. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
teda, to je bezvadný!!! Já doteď o nadstandardu ani nepřemýšlela...ale na druhou stranu - proč ne? :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
veletrh v březnu je taky v brně, tam se zase chystáme my, máme to blíž...................
počítám, že si tam spoustu věcí obhlídneme a osaháme a pak třeba objednáme přes net............ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
charlott - ten napad je sice zajimavy, ale to zrovna budu asi na lyzich v Italii :grinning: teda holky, ja vas snad nepoznam :grinning: nene, ja se pekne vydam do Brna, jen co sleze ta bila pohadka ze silnic :grinning:
1. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
ja budu rodit v kyjově.Tam stoji nadstandart 500kč za noc,a když je tam i manžel ta 700kč za noc
1. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
no ja jsem pro udelat sraz v Praze, vsak nas je tu dost..nemusi to byt na veletrhu..napiste datum co se vam hodi..
1. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.