• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
12. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
ahoj baby jak ste sa dnes mali??
wau tak tolko testov som este pohromade nevidela :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky, dlouho jsem nepřispívala, ale čtu vás pozorně.
Dneska jsem 26DC, zatím necítím nic divného :cry: , minulý cyklus jsme měla 37 dní, počkám teda ještě týden(pokud nedorací mrcha) a pak testnu.
Sven, teda to je sbírka. Tak honem v tabulce na první místo těhulek, vždyť už jsi skoro v půlce.
12. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Sven, omlouvám se, teprve teď jsem se podívala, že to není Tvoje album. Promiň! Moc Ti ale přeji a všem ostatním taky, aby těch pozitivních testů bylo taky tolik.
12. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj ve spolek. Koukla jsem se na odkaz. Tak tomu říkám důkladné pozorování průběhu cyklu. Myslím, že vědcům by srdce zaplesalo, ale je to takové docela úsměvné, ne? :grinning:
12. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,

vecernice: také Tě tady vítám :slight_smile:

daee: zítra budu držet všechny palce, pak písni jak jsi dopadla :wink:
12. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak to album nema opravdu chybu :grinning: Celkem by me zajimala konecna cena za ty testiky. :sweat_smile:
Daee: taky moc drzim palce!
vecernice a jak dlouho se snazite o miminko? Nebo zrovna zacinate? omlouvam se, pokud jsi to tady uz uvadela, ale nestiham to docitat :frowning2:
12. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
maciol - v pohodě :slight_smile:
Luca83 - no určitě by se to dalo spočítám. Počítám, že ty proužky budou Mammatest - 2 ks za cca 35,- Kč, ty ostatní nevím. Ale každopádně to musela být slušná sumička.
Do dalšího těhu té holčině výrobce těhutestů by měl dát slevu, když je tady tak zdárně reprezentuje :grinning:
Dobrou noc holčiny.
12. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky holky.....
tak to je testů teda, to je šílené.....
vanilka: tak teď jsi mě docela vyděsila, mám taky kamarádku, která měla cystu a obrovskou a dlouho, ale HA nikdy neužívala.......
ale taky znám holky, který vysadily HA, měly dlouhý cykly ale cystu neměly, tak tím se uklidňuju......já totiž měla takovou MS i předtím, než jsem začala HA užívat, někdy v patnácti, šestnácti.....tak snad cystu nemám.......a jak rychle ti narostla, já byla před půl rokem u doktora a nic takového mi nenašel......no uvidím teda, co se mnou......ale někdo to tak prostě má a pak otěhotní v pohodě....já to ještě u sebe nemůžu posoudit, protože naše první pokusy o mimi proběhly někdy před třemi čtyřmi dny.....a to ani asi nebyla ovu, to jsme jen tak zkoušeli - trénovali :slight_smile:
13. říj 2009 v 00:11  • Odpověz
taggy vůbec tě nechci děsit, doktor tě prohlídl tak je určitě všechno v pohodě ...... :wink: mě ta cysta narostla za necelý rok, nedostala jsem se k doktorovi, protahovala jsem to, protože já tam tak nerada chodím.... no a takhle mi narostla. :frowning2:
13. říj 2009 v 01:29  • Odpověz
Dobré ráno děvčata, aktualizuji tabulku

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

taggy.............22 let.............0 snažení/ 51DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 37DC
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/31DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 31DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 29DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 29DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 27DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 25DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/23DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 23DC (posl. cyklus 27 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 23DC (posl.cyklus 35 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 18DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /18DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 18DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 14DC(posl.cyklus 30 dní)
nathali.............21let...........5snazeni/14DC(posl.cyklus 19dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/12DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /10DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/7DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 4DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 3DC (poslední cyklus 31 dní)
13. říj 2009 v 06:54  • Odpověz
Jen tak pro zajímavost jsem si dala práci a spočítala ty těhu testy té holčiny, jak jsem sem dávala ten odkaz. Takže vězte, že testů je 75 kousků :grinning: Když vezmu průměrnou cenu 17,- Kč za test, tak protestovala 1275,- Kč :slight_smile: No ale hlavní je, že se mimi drží, že? Zajímalo by mě, jak dloho testovala, kdy měla těhu potvrzené od MUDr. a zda i pak dále testovala. Protože to množství je obrovské, takže musela dělat víc testů za den, jinak si to nedovedu vysvětlit :slight_smile:

Daee - tfuj tfuj, ať ti kontrola u doktora dobře dopadne!
13. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj ahoj,
holky děkuju všem za podporu....doufám, že mi to dnes do těch 15h rychle uteče a u pana doktora pak nebude velká fronta....občas totiž mívá docela skluz :unamused:

Ráno jsem udělala poslední se čtyř testíků, co jsem si koupila (kam já se na tu těhuli z odkazu od Sven hrabu :grinning: ) a // byly nádherný, obě stejně tlustý a vyskočily prakticky hned....tak jsem měla moc radost, chtěla jsem Vám ho vyfotit, ale ujel by mi autobus...tak až večer, jé vlastně ne, až zítra, protože dnes pojedu navštívit rodiče.

Taky přemýšlím, na co všechno se doktora zeptat (a pomalu zvažuju, že si to někam zapíšu, protože jak se znám, budu pěkně nervní a půlku toho zapomenu)....sport, sex, léky, co mě čeká dál, vitamínky, výživa...hodlám se ptát, ptát a ptát.
13. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
sven: Tak to jsi dobra, ze jsi si dala takovou praci. Ta castka je teda fakt slusna. A pri predstave, ze si kupovala nejake drazsi testy.... Ale opravdu tohle by me nenapadlo, delat si jich tolik. :grinning:

daee: vsak kdyz si to napises, nic tim nezkazis. Ja bych taky pulku zapomnela. Az by mi ukazal na utz miminko, tak v ten moment bych nevedela ani svoje jmeno! :grinning:
13. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
luca83....hlavně nechápu proč tolik? že by těstovala i po prohlídce u Dr.? Nebo prostě stestovala 10x denně :grinning:

A s tou prohlídkou, přesně...jeslti mi to potvrdí, tak budu totálně mimo, tuším se mu tam rozbrečím a všechno zapomenu :grinning:
13. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
daee: Kdovi kolik ma deti?? :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
daee - tak to je moc fajn, že čárka sílí a hned se objevila - první dobré znamení. Jen nebuď moc natěšená, že uvidíš mimi, je hroně moc brzo, takže pokud doktor něco uvidí, tak dle mého jen dutinku (což i to je super, protože se tím prakticky vyloučí možnost mimoděložního těhu. Dle mého tě pošle na krev nebo ti ji vezme a pak si tě ještě objedná na později, aby už něco bylo vidět. Ale i tak je to super a určitě moc prima pocit!
No a já běžně k doktorovi chodím s cedulkou, protože jsem stará skleroza :slight_smile: . Takže buď v klidu, vše si napiš a na vše se zeptej.
Držím palečky.
13. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
sven: klidně mi stačí když uvidím třeba jen tečku (nebo když ji alespoň uvidí pan doktor), cokoliv, hlavně ať je to tam, kde má :slight_smile:

luca83: podle testů mají doma nejspíš fotbalovou jedenáctku :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Vás zase zdravím. Daee, to víš, že Ti to pan dokor potvrdí, jsem o tom přesvědčená, tak se na to celý den připravuj a piš seznam. Pan doktor to pochopí a určitě Ti vše rád vysvětlí. Mimichodem i doktorka mi vždy napíše seznam a je tam téměř vše, i to že mám zajít do lékárny :wink: Hlavně dej večer vědět, jak to dopadlo, co Ti doporučil atd. Budu netrpělivá. A když to dnes dobře dopadne, řekneš to mamce?
Jinak já jsem zase nevydržela a testla (jen tak ze zajímavosti, co kdyby náhodou :wink: ) Napřed říkám...no nic, je přeci brzy a pak si to jdu schovat, cca po 10 min. a ta druhá čárka tam je. Sice slaboulinká, ale je tam. Vím, že po 5 min. se už test nemá odezírat, ale je tam :slight_smile: Kéž by to vyšlo..... Teď ani nevím, kdy mám testnout znovu, aby mě nechytla testovací mánie, jak tady tu jednu těhulku. Ale srovnala jsem to s testem, který jsem dělala před cca 5 dny a rozdíl tam najdu. Fotit Vám to zatím nebudu, protože by to foťák fakt asi nezaznamenal (leda že bych tu druhou čárku trošku obtáhla fixou :grinning: ) Tak snad z toho něco bude, i když na poprvé....ani věřit se mi nechce!!!
13. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
didi:
tak to by byla paráááda, na první pokus...ono se teda říká, že po tom časovém limitu už ty // neplatí, ale zase já když jsem testovala dřív před vynecháním MS a // tam nebyly, tak se neobjevily ani za hodinu.... :wink: .Tak budu mocmoc držet palečky, aby ta druhá sílila a příště se objevila v limitu!!
Testovala bych znova až tak za pár dní, jestli to zvládneš, tak až třeba v termínu, kdy má přijít MS....ale vydržet to tak dlouho, že... :wink:

No a mamce to dnes asi už řeknu, jedu s ní domů a jeslti mi to Dr. opravdu potvrdí, už to nejspíš neudržím, ale bude mi muset podepsat krví, že to nikomu dál neřekne, ještě alespoň další měsíc... :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj devcata :slight_smile:
daee - drzim palce, at ti to dnes rychle utika a pak same pozitivni zpravicky!!!
didi - drzim pesti, ted to chce trpelivost!

my se snazit zaciname, respektive ted jsme zacali pred par dny :grinning: ale .... v cervenci jsem byla u doktora, jelikoz jsem to po vysazeni vubec nedostala, a tam mi zjistil, ze mi nedorustaji vubec folikuly a ze nemam delozni sliznici. takze nasadil Estrofem a Utrogestam. trochu se to rozhybalo, ale porad netusim, co ta sliznice, na kontrolu jdu az za mesic. doktor se sice tvaril, ze do kontroly se ani snazit nemame (asi nepocita, ze by sliznice mohla narust nejak moc rychle ...). tak uvidime. ale decko bychom uz chteli....
13. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
daee - já vím, že budeš určo šťastná i za dutinku :slight_smile:.
Hele a nevydržela bys to tajit před rodinou aspoň do srdíčka? (manželovi samozřejmě ne :slight_smile: Víš, nechci malovat čerta na zeď, ale znám tu z koníka spoustu holek, co to nedopadlo a i když moc věřím a přeju si, aby u vás bylo vše v pořádku, tak si říkám, jestli přidělávat mamině zbytečné starosti a trápení, kdyby to náhodou nevyšlo.
Neber to nijak zle, nemyslím to tak. Ono v psaném projevu nelze moc vyjádřit jak to myslím, ale snad mě chápeš.
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
sven, asi by to bylo lepší , že? Já vím, ale tak moc bych si přála jí to říct :frowning2:.
Já ti rozumím a nezlobím se vůbec, vím, že těch rizik takhle zpočátku je milion, že se může stát spousta věcí a mimi nebude. Ale chci to brát tak nějak zdravě pozitivně, nikomu to rozhodně nechci říkat před tím, než dostanu průkazku, ale té mámě, obzvlášť když je taky Dr. jsem chtěla....no tak uvidíme, možná to zkusím vydržet... :unamused:
13. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Taggy: Děkuji za odpověď,
Jsem napjatá,jak kšandy :grinning: :grinning: ,já to snad nevydržím :slight_smile: :slight_smile:. To je věčnost,takhle dlouho čekat na to,abych si mohla udělat TT.
Didi: Držím palečky,aby Ti těhu vyšlo,napoprvé se to málokterý podaří :grinning:
Jo a zapomněla jsem Vám popřát Hezký den snažilky :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
daee- jsem ráda, že jsi pochopila jak to myslím. Samozřejmě chápu tu radost. Prostě dělej jak to ucítíš. Tím, že tvoje mamka je MUDr. , tak je to asi lepší, protože určitě zná možná rizika. Ale je to furt stejně máma, takže z příp. neúspěchu by určitě byla smutná jako každá máma, která má svouji dceru ráda.
Já ale věřím, že vše bude O.K. :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Sven - díky, za podporu.... :slight_smile:

Mj. ty už taky pomalu přetahuješ cyklus...všechny Vás sleduju :wink: , tak jsem zvědavá, jak se to vyvine
13. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
dobré ráno holky,

nesnáším Brněnskou hromadnou dopravu :grinning: Včera vedle mě seděla nějaká paní a prskala jak o život, ani kapesník si nedala před pusu. No a dneska? Bolest hlavy, bolest v krku...uf :frowning2: Takže teď ležím a papám ovoce a zeleninu. Léky ani za nic, kdyby se přeci jen zadařilo. Já budu testovat v pátek nebo sobotu, ale budu se toho tak strašně bát, že se na to ani nebudu moct podívat. Předevčírem jsem měla takový růžový výtok a dočetla jsem se, že to může být uhnizďování vajíčka. Bylo to 8DC, což by taky sedělo. Jindy bych touhle dobou už dávno špinila a teď nic. POřád si říkám, že to třeba vyšlo, ale na druhou stranu to můžou být všechno náhody, nebo třeba je to vsugerovaný. Hrozně se bojím zklamání.

Didi: ty jsi teda netrpělivouš :grinning: Ale já myslím, že to něco znamená. Jak tam ta čárka je, tak tam je...podle mě. Takže myslím, že teď už bude jen sílit. Kdybych se nebála výsledku, tak to taky zkusím dřív, protože jsem fakt hrozně napnutá, jak to dopadne. Takže ještě nebudu gratulovat, aby se něco nezakřiklu, ale přeju štěstíčko - tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
daee: Tobě samozřejmě moc držím pěstičky ať to dobře dopadne!!! Já jsem v tomhle stejná, taky kdyby se povedlo, tak to stejnak do Vánoc nevydržím :grinning:. Každopádně musím trošku nesouhlasit se Sven (ale neber si to osobně :wink: ), protože já bych to chtěla mamině říct i tak, i kdyby to nebylo jistý. Protože kdyby se cokoliv pokazilo, stejně by se to dozvěděli. Protože bych si tam šla nechat pofoukat bebi - jestli mi rozumíte. Mám s našima blízkej vztah a byli mi vždycky oporou i při rozchodech a ve všem, takže si nedovedu představit, že kdyby se cokoliv nepovedlo, že to před nima utajím. I když je jasný, že bych jim nechtěla způsobit bolest. Jen bych prostě potřebovala jejich pomoc. Ale tohle se Daee vůbec netýká, protože vše bude v naprostém pořádku! :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
daee - jojo, cyklus se blíží ke konci, jelikož si nejsem přesně jista úplně datem ovu - +- 3 dny, tak ještě čekám, protože můžu teď o těch pár dní přetahovat oproti minulým 31 dnům.. Mám v plánu testovat asi v sobotu, uvidím podle nálady a okolností. A až budu něco vědět, tak určo sem napíšu :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
daee: také se přidávám ke gratulaci a hlavně ať ti kontrola u doktora dopadne na 1.
daschiki: budu držet palečky a jsem na tebe zvědavá,ale věřím,že by se to mohlo povést :slight_smile:.Zklamání z toho,že nejsi těhu je deprimující,u mě to má vliv na psychiku a to hlavně v práci,protože se moc nesoustředím a myslím na to,jestlio se to už povedlo nebo néééé,to já si počkám ještě +/- týden,ale nejraději bych testla už dneska :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.