• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
holky a kdy je ten veletrh v Brne?
1. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Lauri: z takového přístupu zákazníků mají prodavači véééééééééélkou radost, ošahám, vyptám se a nazdar...koupím po netu :grinning: :grinning: :grinning:.
Ale my jsme stejní, dokud je v ceně kočárku rozdíl v obchodě a v e-shopu 6tis., nemám co řešit..... :wink:
1. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
charlot: a kde bydlíš - v praze ne? :grinning: :grinning: :grinning:
vecernicko: v druhé půlce března - hod si do vyhledávače veletrh Pro dítě Brno a vyskočí ti to..............
daee: no jo no, ale co, každý dělá vše pro to, aby to bylo pro něj nejpohodlnější, nejlevnější a nejlepší..............a ono to těm obchodníkům spousta dalších zákazníků vynahradí. objednám přes net klidně většinu věcí na mimi, ale aspon kočár chci určitě předtím mít v ruce..........
daschiki: já chci nadstandart určitě, jako manža tam se mnou spát nebude si myslím, to není potřeba, ale nechci být na pokoji s dalšíma x maminama.............radši bych měla soukromí.........
1. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
laurinka,v kyjove byvaji na pokoji jen dve i s miminkama
1. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
tak Pro Dítě Brno 11.-14.3.2010 takze to by slo :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
ashlee: já v kyjově rodit nebudu.......... :grinning: :grinning:
a u nás bývají taky po dvou nebo i po třech, a taky po jednom, tak to chci já........... :grinning:
1. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
ja vim že nebudeš rodit v kyjově.ale ja si myslím že v ostatních porodnicich taky byvaji jen po 2,3 na pokojich.tchyne mi řikala že byla s 5 na pokoji
1. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
jo, tedka bývají po dvou, po třech, ale myslím že maximálně po čtyřech. u nás v porodce mají některé pokoje pro dvě, některé pro tři, některé nadstandart.............
1. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
večerničko - no výlet do Brna na veletrh ti jedině schvaluju :grinning: a já bych šla na něj určitě!!! Rozhodně omrknout všechny ty věcičky na život a pak opravdu rozhodnout, co je levnější...někdy i na těch veletrzích mají různé akce a akční ceny..aspoň u svatebního veletrhu to tak bylo a daly se tam třeba sehnat prstýnky o dost levněji
1. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
* na živo :grinning:
1. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
já ti rozumím :grinning:
1. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
jeee my taky objednvali prstynky na veletrhu, meli 15% slevu :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
holky měnila sem celé albumky :slight_smile: dávala sme tam nové fotky, protože některé už tam byli opravdu hodne dlouho :grinning: :grinning:

jinak já měla taky jít na nadstandart, ale bohužel byli všecky obsazené, takže sem šla na normální pokoj, a musím jen doporučit, člověk si pokecá, paráda :slight_smile: a hlavně po tom porodu si opravdu moc rádi pokecáte :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: trochu zážitek ze sebe dostat a tak takže já bych ted uz to vim nebudu volit nadstandart:slight_smile: :grinning:

ale sestra byla s prvním na nads..a po druhé taky ona tam ale měla manžela teda tam sní byl, a chválila si to taky, ale říkala kdyby tam její chlap nebyl tak by tam nebyla :wink: :slight_smile: :grinning:
1. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
mona. no pokud člověk má na pokoji super ty ostatní maminy, tak je to fajn, ale nedejbože natrefit na nějakou kravku...................

ad veletrh - samozřejmě že pokud tam bude něco za super cenu, tak to tam můžeme koupit, já jen že většinou bývá na netu všechno ještě levnější............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ten brněnský je teda od 11. do 14. 3. na výstavišti..............
1. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
lauri, no to jo, :grinning: :grinning: já prbně ležela na jednom pokoji pooperačním tam byla maminka stejně stará jak já s dvojčátkama, a náhoda vdávali jsme se ve stejnou dobu takže paráda :slight_smile: a pak mě dali už na normální pokoj a tam byla zrovna jedna z Polné od vidění sem jí znala, každej mi o ní říkal že je namyšlená, ale jak jsme zjistili byli jsme tím pádem namyšlený obědvě :grinning: co říkala ona me a ja jí :grinning: :grinning: takže paráda jako :slight_smile: :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
mona: no jo, je to o štěstí................

holky, já jsem jak mimino, už jsem snědla tři brumíky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dělám si chutě na hrachovou kaši, tak ji půjdu asi uvařit.................fakt zajímavé chutě............. :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
tak hrachovka nebude, máme málo hrachu........................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chjo, jdu hledat nějaké jídlo, na co bych taky mohla mít chut..............

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Holky vdolky, na ten veletrh se hlááásííím, taky bych se přidala. Jen bych potřebovala dopředu vědět, který den, normálně v sobotu pracuju, tak bych si musela dojednat volno. Tušim, že sobota bude favorit. Není to jako problém, jen, aby to nebylo na poslední chvilku. Nebo v sobotu až po práci po druhé hodině...ale to bychom nemohly spojit třeba s obídkem nebo tak... To bude svačina! Všude s sebou teď nosím spoustu přesnídávek, je mi blbě, když chvilku nejim...

Brňandy - Orchi, Daschi - neuvažujete o nějákém tom kurzíku? Že bychom třeba chodily společně? Máme ty týdny docela podobně, tak třeba by to šlo, ne? Já bych klidně někam dojížděla a raději chodila s Váma než sama samotinká :slight_smile:

Dae: kdy se do těch kurzů chodí? A kam chodíš Ty sim, když jsi tak spokojená, že bychom se třeba opičily... Mě to přijde docela drahé, ale co už... když už, tak ať to stojí za to a jak jsi psala... přepočítáno na hodinu to drahé není. Škoda že nám to nevyšlo a nechodíme spolu všechny :astonished:
1. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
laurinka tak mezitím co jsi spápla brumíčky :grinning: :grinning: já vytřela půlku baráku :grinning: :grinning: a prach ve dvou místnmostech :grinning: :grinning: ale nějak mi bylo smutno a musela sem semka se na vás mrknout :grinning: :grinning: jdu ještě s malou si hrát chce stavět zozo tak já ůádím , budu tu zas až večer teda :slight_smile:

jo a lauri to máš zajímavé chutě hihi :grinning: :grinning: brumíky a hrachovka hihi,..nejsi ty vtom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :cry: :cry: a jinak já k véči ani nevím co si dát, nějak nemám hlad :unamused: :frowning2: ale asi si dám nějakej zeleninovej talíř mňam :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
jin. a u vás jsou kurzy jenom pro maminy? já budu u nás chodívat i s manžou................
1. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Lauri: chutě mám taky zběsilý...včera mi manža vařil lečo - to nesnáším od puberty :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás jsou kurzy asi (moc jsme to ještě nezjišťovala) pro maminky a až třeba na dvě, tři poslední lekce jdou i manžílci... ale nevím a ráda si nechám poradit. Osobně dám an doporučení.
1. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
jin - joooooo to je senzační nápad!!!! Jééé to jsem moc ráda, žes to navrhla!!! Taky nechci chodit sama!!! To by bylo bezvadný! Tak něco společně najdeme? Co Orchidko?
1. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
já si taky myslím, že manžel nechodí celou dobu...protože tady to jsou různý ty cvičení na balonech a tak...já si to teda myslím..taky nevím, ale odle mě spíš chodí až pak na několikk posledních lekcí ne? Ale fakt nevím...
1. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
chjooooooo holky...já chci chodit s váma na kurzík :grinning:, já se tam musím prokousávat sama... :frowning2:, taky bych ráda zašla po kurzíku třeba pokecat na čajík a tááák.
No skoro nemám břicho, tak že bych začala s Váma ještě jednou jako že jsem taky zrovna skončila první trimestr??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Teda holky , celý den jsem tu nebyla a mám co dočítat, vy jste kecalenky. Ale to je dobře, aspoň jde vidět, že jsme tu dobrá parta.
1. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
jé holky, vy jste to dobře vymyslely, chodit spolu, to je paráda........................
daee: ty jsi ale vtipná..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nevím, jestli by ti sežrali............

no tak já mám hlad teda pořád a zeleniny bych se bohužel nenajedla, takže už to připravuju - budou zapečené vepřové plátky (moje s rajčaty, manžovo s klobáskou) se sýrem a brambory vařené ve slupce..........už se těším.............snad se to povede, už se to peče, tak čekám a umírám hlady.................

jin: taky mi fakt začínají chutnat jídla, která jsem dřív nejedla............. :grinning: :grinning:

mona: tak vytírání nezávidím, já včera žehlila asi dvě hodiny, uklizeno je, tak na to kašlu...............ted je zase čas na odpočinek.... :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
k těm kurzům - u nás jsou kurzy - cca šest nebo osm lekcí po třech hodinách a může, ale nemusí samozřejmě tam chodit i tatulda - ale od kámošek tam vžycky chodili i chlapi..............a pak je cvičení dvakrát týdně, které je zdarma a tam chodí samo ženské samy. ale tam asi chodit nebudu, nějak jsem na to nikdy nebyla, tak myslím, že mi budou kurzíky stačit. chtěla jsem chodit na plavání, ale u nás se krytý bazén spravuje, tak ho zavřeli a bude tam aquapark a v dalším městě plavání pro těhule je, ale bez instruktorky, čistě jen úsek určený pro těhotné, tak to by mě taky nebavilo, tak škoda no..............
1. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Tak něco k těm kurzům, co jsem vypátrala....těhule může chodit buď jen cvičit nebo naopak jen na kurz předporodní přípravy a nebo zvolit kombinaci obojího (jako já), pak jsou rychlokurzy (víkendové). Tatínkové chodí buď na všechny lekce nebo jen na některé, jak kde. Podle mě není nutné aby taťka chodil pokaždé, když se třeba bavíme o fyzických změnách v těhu nebo o výživě atd.
Těch kombinovaných kurzů moc není, ale já zpětně po třech lekcích si gratuluju, že jsem se tak rozhodla. Hoďku se člověk protáhne, pak si pohodlně sedne, dá si sváču a poslouchá povídání....
Kurzů obecně je po Brně milion...většinou do těch dobrých je potřeba se přihlásit hodně zavčasu, mají dost plno (možná bych se hlásila skoro už teď).

Jak jsem psala, já chodím do Větrníku, na Nerudovu (vlastně areál polikliniky Zahradníkova).15x2hod. týdně (podrobný rozpis jednotlivých lekcí mají na webu). 2x je to staťkou, jinak jenom těhule + návštěvy por.sálů. Mě se na tom líbí, že to je delší kurz, že mám zajištěný pohyb na tři měsíce...a cvičení je fakt super. Je tak příjemný rodinný prostředí, čajík, paní si s každým tyká (když nejste proti), poradí se vším....když jsem se přenesla přes to úvodní představování, tak paráda (ale já jsem stydlín :grinning: ).
Cena 3600,- (ale mě třeba VZP 400,- vrátí...přímo tam , nemusím nikam chodit nic vypisovat). Začínat se má od cca 16tt....už jim visí na webu nové termíny...pro Vás ideál třeba od 18.03. a nebo 09.03. (to budete zhruba 15-17tt). Dá se to rezervovat po telefonu, neplatí se záloha a pak zaplatíte keš nebo převodem...

Jestli se Vám to jeví drahý, tak mám ještě uložené odkazy na další kurzy, můžu přihodit, ale já dávám Větrníku 10 bodů z 10... :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Daee - to zní dobře!!! :slight_smile: Holky? :slight_smile: já si ještě možná počkám jak dopadne NT screening za ty dva týdny a pak...Nebo je to už pozdě? To by bylo fajn chodit spolu! :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Lauri: hlavně už taky teda nemám znovu zbytečných 3200,- :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za sebe cvičení doporučuju. Je jiný než to normální....upravený pro těhule a strašně příjemný. Zrovna tu při psaní hopsám na balonu (půjčenej od kamarádky) a uvolňuju pánev jak nás učili a je to blaho...fakt :slight_smile:.
Ale pokud hromadný cvičení nemusíš, tak pak je to něco jinýho....já zase nechci plavat, bojím se, že by se mi vrátil ten hnusnej zánět močáku, fuj.. :frowning2:
1. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.