• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dashi: mno, já ti nevím, aby nebylo plno (jeden kurz pro osm mamin víš). Já jestli se dohodnete, bych hodila rezervačku a zrušit ji můžeš vždycky (ale nebude důvod!!!..to je jasný... :wink: )...já jim to platila až měsíc po zarezervování zhruba a neměli s tím problém...
1. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
daee: já vím, a ani mi neva hromadné, spíš až ke konci bych chodila, protože ted budu ještě pracovat a ono to bývá pondělí a čtvrtek od devíti do jedenácti, nebo tak nějak, a to fakt nemůžu...............takže tak.................
jinak věřím, že je to asi dobré......od sedmého osmého měsíce už budu doma, tak to už bych mohla, ale nevím, jestli to už není pozdě...............
kdyby to bývalo odpoledne, tak bych chodívala................ale ráno by se mi snad nechtělo kvůli tomu vstávat..............
1. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Lauri: a jo...tak to bych dopoledne taky nemohla, to je jasný....se divím, že takové dopolední cvičení obsadí? Ale ono vlastně hodně těhulí je doma, na neschopence....
1. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
daee, já otom slyšela o tom cvičení, že je to naprosto super :slight_smile: taky o něm přemýšlím, a od kolikátýho tt se začíná chodit??já si ještě nějak nic nezjišťovala, právě :slight_smile: :wink: ale na to cvičení holky chci taky chodit:slight_smile:

lauri, mnam trda mi děláš chutě :grinning: já nakonec udělal gulášovou polívku je rychlá auž je hotová :grinning: :grinning: prej tchán si dá taky tak proto :grinning: :grinning:

a k těm kurzům, mi chodili v první těhu taky s manžou, takže te´d budeme taky chodit spolu :slight_smile: :wink:
1. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
a jinak brňandy jak píše jinji, máš skvělý nápad jinjin, a není tu náhodou někdo z Jihlavy hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nebo z havl. brodu hihi :grinning: :grinning: :grinning: asi ne co:frowning2: že bych radsi na to cvičení s někym chdila hih nez sama :grinning: :grinning: :grinning: sakra :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
mona: myslím, že cvičit se obecně začíná od konce prvního trimestru....záleží jak kde. V brně většinou od dokončeného 12tt + chcou v průkazce vidět povolení od Dr., že cvičit můžeš...

Já večeřela 2kraj. chleba se šunkou....a teď jím kyselé rybičky - ty bonbony Jojo....mňam
1. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
No, tak jsem tu zas až večer a zkusím postupně nějak reagovat.

Já a Pavel jsme spolu začali bydlet asi po 5 měsících, ale to už jsme šli do hypotéky. Že je to ten pravý jsem věděla asi měsíc po tom, co jsme spolu chodili. No a svatba byla přesně po dvou letech. No a seznámili jsme se tak, že já jsem byla jeho učitelka angličtiny :wink:

vecernice - doplnila jsem svou teplotu, je zase nižší, tak uvidím. každopádně se vsadím, že nahoru poskočíme stejný měsíc :wink: Jo a pícháni je super!!!

Na veletrh bych taky šla, ale jen v případě, že budu těhu. Holky, mně by to asi přišlo strašně líto.... Ale třeba nějaký srazík by byl fajn, posledně se mi to moc líbilo, i když líto mi to teda bylo taky.
:slight_smile:
No a s kým pak budu chodit cvičit já???
1. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Na FF v sekci "early pregnancy signs" mám 36 bodů. Víte někdo, co to přesně znamená? A je 36 málo nebo hodně?

Taky jsem na FF četla, že při pokusech o otěhotnění se nedoporučují používat lubrikanty. No, my gelík sice nepoužíváme pokaždé, ale často. Co si o tom myslíte? Na gelu píšou, že není ochranou před otěhotněním...
1. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
daee: no oni to cvičení mají tak, že tam chodí všechny těhule spolu, takže cca dvacet, třicet.......

a na ty kurzy se chodí tak po osmi deseti párech maximálně..............tam se těším..............
1. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
dae- moc děkuji, tak uvidím teda při další kontrole budu v 9tt :slight_smile:tak ještě mám čas :grinning: :grinning:

jessika-ale nesmutni, určitě se to brzy povede a ty nám semka napíšeš že jsi našla na těhu testíku // :grinning: :slight_smile: :wink: držím pěstičky .-)takže asi jste tady skoro všicí z brna že???
1. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
jess: my dřív lubrikační gel měli, ale ze sexshopu, takový silikonový, už nám došel a pak jsme koupili takový od durexu jen tak, že je i na masírování, ale nevyhovuje nám, je to takové matlavé, fuj............
a četla jsem to taky a rozhodně bych ho nepoužívala, je to hodně přesvědčivé, takže podle mě to spermie fakt zabíjí.................tak aspon při ovu ho nepoužívej, ale já bych ho vynechala úplně....
1. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
jess: já to taky někde četla, že v lubrikantu se spermiím špatně plave :slight_smile: a stejně tak sliny prý nejsou pro spermie dobrý... :slight_smile:
A já taky doufám, že zase v únoru nějaký srazík uspořádáme :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Jess - my ho taky přestali používat, když jsme se začali snažit...já bych to taky asi úplně vynechala...
1. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
jess- ktomu lubrikač..se shodku s holkama, s daschki, lauri, a dae, mi ho teda nikdy nepoužívali ale četla sem to tady na netu nikde o tom jak píše daee
1. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
daee, mrkala sem do labíčka, teda ten poslední setík ty kopky s bryndáčkem josu opravdu super :grinning: :grinning: takový roztomilý :grinning: :grinning: a teda koukám samé klučíčí věci co když to bude holčička?,nebo to víš skoro 100%že to bude klučík :grinning: :grinning: :grinning: a pupíček máš krásnej, :wink: :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
mona: my máme 100% pindíka...všichni jsme ho zřetelně na UTZ viděli :wink:, takže kopačky jsou na místě...holčičku prý si dáme na druhý pokus :grinning:
1. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
hm, tak to je blbý.... mě to totiž bez gelu bolí, moc nevlhnu :unamused: no, musíme to vymysle jinak.
daee: jj, o těch slinách jsem taky četla a taky jsem dávala pozor.....................
já to taky znám Jess...mám to stejně...tak jsme to řešili prostě dlouhou prstíkovou předehrou :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
jess, já to mám stejný jako ty ale předehra mě vždy dostane, ale dlouhá, jen předehra naše trvá aspon třičtvrtě hodky:slight_smile:ale manža miluje předehry takže není co řešit :wink: :slight_smile: zkuste to, je blbí že to tak napíšu ale co takhle lízání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až se stydím hihi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale to zabírá nejvíc byhc řekla :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

daee je tak to jo, tak to opravdu kopajdy sou na místě, ale je to super, krásný hadříky :slight_smile: :wink:
1. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
jess: tak si na kup nějaké vitamíny..................a nebo prostě delší předehra, prostě na rovinu - měj sex jen když budeš mít fakt chut, a to si myslím, že zvlhnout musíš, ale jak to je třeba kvůli manžovi nebo kvůli tomu, že jsou plodné dny, to se nedivím, že s tím je problém......podvědomí pracuje.................
a nebo řekni dr, v dnešní době je toho spousta a i na netu je napsaných spousta příčin, proč mají ženské problém s nedostatečnou vlhkostí...................mně se to naštěstí vyhnulo, takže neporadím, spíš naopak když mám chut, tak je moje tělo připravené hned.........................jsem asi chlap nebo co........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Holky, vy jste mě tak nahlodaly s tím cvičením a kurzy, že já jsem hledala a hledala...až jsem našla centrum u nás v OL, pořádají vše a můžu si vždy vybrat, na co půjdu.... takže toho asi taky využiji a přihlásím se :slight_smile: Vypadá to slibně a taky se aspoň něco dozvím.
jessika: taky bych ten lubrikant vynechala, pro spermie to není vhodné prostředí. Tak to raději zkuste jinak... A třeba se zadaří a vyrazíš s holkama na ten veletrh, ne? :wink:
1. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
no, ještěže ta ovulace u mě bývá hned na začátku cyklu. to jde bez problémů, ale pak, když se tulíme každý druhý den, někdy i každý den, tak to prostě pak už nejde. já nejsem kdovíjak náruživá, stačilo by mi to klidně jen jednou týdně. na povel mi to moc nejde, tak jsme to řešili gelem. naštěstí manželovi to jde vždy a pokaždé :grinning: říká, že to je tou touhou po zachování rodu :grinning:
1. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
jess- myslím že každému chlapovi to jde pořád, tak zkuste tu předehru se vším všudy, nějak se odvázat třeba potřebuješ jen něco trošku jinýho neívm, já potřebuji dlouiho předehru jinak to mám oukej a můžu klidně každý den :grinning: já s ebojím jen v těhu tak to se držím zpět ale jinak každý den super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nějak mi to pak chybí když je manža na noční :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
jess - co jsem koukala na ff, tak tam nekdy uvadeji spermfriendly lubricant, ci jak se to pise. tak se zkus nekde pozeptat, treba v lekarne :slight_smile:
jo a co grafik?
1. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
vecernice - jak říkám, dnes pokles, ale už to neřeším, nebude to tentokrát, bude to později - třeba s medikamentní pomocí :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/jessika
Jak si tě můžu přidat na ff, abys mohla nahlížet?
1. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
holky kdo jste na FB napište mi do IP přidám si vás :slight_smile: :wink:
1. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
jess -teda zajimavy grafik :astonished:
no uvidime, dnes jsem zkoumala tehu grafy a zjistila, ze je mozne uplne vsechno :grinning: nektery jsou fakt kuriozni :wink:
jinak pridat nevim, ja tam videla Add to friends, tak jsem to u tebe zkusila :wink:
1. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holkyyy :slight_smile:

Tak jsem to dočítání po dvou stránkách vzdala, je toho strašně moc... Ale co jsem tak nějak vyčetla, tak se připojuji k tomu, že Ashlee bude mít holčičku :slight_smile:

K tomu společnému soužití - manža se po týdnu ! chození nastěhoval k našim, a za dva měsíce jsme se stěhovali do podnájmu. Žádost o ruku přišla k půlročnímu výročí, a svatba byla čtyři dny po roce ( rok 16.11., svatba 20.11. ). Jsme od sebe těch deset měsíců, a za nic bych ho nevyměnila :slight_smile: Nekouří, nepije, diskotéky a hospody ho netáhnou, nejraději je prý doma s námi :dizzy_face:

Dneska jsme byli v tescu, měli tam ty medvídkovský věci, i ten spací pytel, ale za 500,-, tak jsem ho nebrala.

A to nejlepší nakonec - Filípek prošeeeel :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
jess - tak tam mam, ze jsem ti poslala request .... tak ti to tam nekde mozna vyskoci
1. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.