• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
6. a 7.3. u mě dobrý , ale není to víkend před tím veletrhem...? Jo, je, koukla jsem na to. Tak se asi já s vámi potkám až tam... ale tak třeba se domluvíte beze mě lépe a pak se tam potkáme zase všechny...

Mužík u kamaráda viděl odložený kočárek, hezkej, velkej, tak možná budeme mít vyřešeno :slight_smile: To by bylo super!
2. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
no ale 13 by asi slo :wink: no anebo brezen, ja tam krom hor snad nic nemam :grinning:
jo a srazik v Praze nebo v Brne?
2. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
martinaj23....xxlet..................................26.8.2010.......nevíme...........???/???
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
terezt...........31let.........29.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 58DC
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 33DC (poslední cyklus 53 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /30DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 29DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 28DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 26DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 25DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 24DC (poslední cyklus 49 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 22DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 21DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 17DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 10DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 8DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 5DC (poslední cyklus 38 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
2. - Daee - kontrola
2. - Maciol - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
8. - Zolik - Nt screening 7 hod
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
9. - Anieanne - krev
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na TT
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
3. - Makinečka - kontrola
4. - Maciol - NT screening
5. - Maciol - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
2. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
lauri:
No tak to koukám, že včera bylo veselo - u nás taky :grinning: Já bych se ničeho nebála, mohl tě uvnitř jen nějak blbě šťouchnout, to je hned.

Hromadný porod ? Mazec :grinning:
2. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
jo holciny, me uz se druhou noc zdalo, jak mi umira ta nase andulka v dlanich .... pak se divim, ze nespim :grinning:
2. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
daschiki: tak to se dobře bavím tím tvým snem, fakt...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
anie. jj, musí být občas, sice si vždycky děláme srandu, že ted už přece není potřeba, když už máme vyrobeno..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ale doufám, že to fakt nic nebylo............
2. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Vy teda máte snění! To mě se naštěstí nic nezdá nebo to zaspím. Ale ráda jsem spala na břiše a nějak se mi teď nechce, zdá se mi, že prcka zalehnu, tak taky špatně spím :unamused:
2. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
lauri:
No já nevím jak ty, ale já už na to hlavně v poslední době nemám vůbec chuť... Takže jestli to teď u nás je tak jednou za deset, čtrnáct dní... ?
2. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Dobré ráno holky,
daschiki: ty máš teda sny, hned po ránu jsem se zasmála. Ale je pravda, že v těhu se mi zdají také samé "kraviny".
maciol a daee: držím pěsti na kontrolách. Pak nám přijďte povykládat, jak se mimískům daří.
Nevím, co je s monou.... :frowning2: Ale snad bude vše v pořádku. Myslím na ni.
2. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
jin:
Já myslím, že toho se bát nemusíš, zatím je to prcek. A některý ženský prý spí na břiše i v pokročilejším stádiu. Prcek prý dá vědět, když se mu to nelíbí..
2. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Ještě házím fotečku toho našeho prvního středoškolského miminka :slight_smile:

http://www.facebook.com/#/photo.php?pid=475967&id=1242024650&fbid=1200110163203
2. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahooooj holky!!

Včera večer jste se mi vypařily (asi spááát), já mám nějakej pech když za Vámi večer zajdu, tak tam nikdo není :frowning2:

Jinjin: jééé já vám nestihla poradit, jak se nejlíp objednat...měly jste se vykašlat na e-mail, mě na něj ani neodpověděli, mají s ním nějakej problém či co. Já tam zavolala v ty informační hodiny a domluvila se na rezervaci s placením až týden před začátkem kurzu, naproto nebyl problém....takže já radím, cinkni si tam dnes a blokni si to po telefonu
2. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
a ad. srazík - soboty 13.02. a 20.02. já jsem na horách, takže to s Vámi nemůžu :frowning2:. Dál si na Vás čas udělám už kterýkoliv víkend :slight_smile:
Jo a veletrh v Brně je 11-14.03.

http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-pdite.nsf/WWWAllPDocsID/VVEA-6FDCG9?OpenDocument&NAV=1

Já se teda klidně ráda potkám ještě před veletrhem a pak i na veletrhu..není problém. Ale záleží nas Vás holky, jestli na veletrh nechcete raději jít s manželama (můj Michal na to moc není, zásadní věci máme vybrané, takže on tuhle akci ráááád vynechá :grinning: )
2. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
anie. tak já neměla chut asi prvních čtyři pět týdnů, tak to bylo tak jednou za týden, a pak jak mi bylo blbě, to vůbec, a ted už zase chut mívám, což je paráda, takže ted zase můžeme jako před těhu............tak jsem ráda, mi to chybělo...... já jsem asi chlap, ale mám chut snad častějc než manža..............
anie. a nádherné mimuško i krásná mamča................
daee: jakto, já tady byla celý večer a nikdo si se mnou nepsal.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
2. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Lauri: jo? Jééé tak to jsme se nějak minuly....to je škoda.... :frowning2:

A chuť na sex...by byla, ale když my máme nařízeno opatrně, šetrně, pomalu....tož to radši nic, oba bychom z toho byli víc vyděšení než vzrušení...chjoooooooooo
2. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
daee: no tak to se ti ani nedivím, taky bych se bála, jak moc to musí být opatrně a pomalu...............

a ráda bych se s váma taky potkala na veletrhu, ale já tam právě pojedu v pátek, sobotu nebo neděli s manželem, sama bych do brna nejela, je to od nás přece jen dálka..............
2. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Jéé, já vás chci taky vidět, ale jak píše lauri - sama bych nejela..
2. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
holky, můj manža tyhle věci taky velmi rád vynechá a myslím, že bude vděčný, že mě tam vezmete s sebou :grinning:
2. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
holky, tak se nechte dovézt, chlapy pošlete do Brna na výlet :grinning: a můžete trajdat s náma :grinning:
2. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
no tak vy co bydlíte v brně, to je pohoda, to bych šla taky možná sama, ale od nás je to osmdesát kiláků, takže sama nepojedu............a budem chtít určitě i do vaňkovky, do ikey a tak, nemáme to u baráku jako vy...............a navíc na tom veletrhu budeme chtít spoustu věcí vybrat spolu, jako třeba kočárek, postýlku, židličku, lehátko atd..............takže asi je to nereálné pro mě vás poznat..............jedině budete muset přijet k nám na focení................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
dasch:
Manža v Brně taky nikdy nebyl, takže pochybuju, že by byl z procházky beze mě po 240 km vzdáleném Brně nadšen :grinning:
2. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Lauri: to je jasný, chápu....uděláte si takovej společnej nákupní výletní den....
My už máme tyhle zásadní věci (jako kočárek, pokojíček a lehátko) vyhlídnutý na netu (lehátko dokonce už koupený), takže leda kdyby na veletrhu bylo něco strašně úúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnýho, tak tam Michala dovleču v neděli...ale to pochybuju. A maličkosti jsme zplnomocněna nakupovat bez něj....ty poslední nákupy, kdy vybral tríčko, svetřík, čepičku a kopačáček ho zcela vyčerpaly :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
holky včera jsme měli doma debatu o pohlaví mimi, hlavně o tom, že bych mooooc chtěla jako druhé mimi holčičku do páru a on, že by mi ji přál, ale že si myslí, že budeme mít zase kluka, protože mají v rodině "silný geny" ve smyslu,že se u nich u celé generace rodí jen kluci (Michal má jen bratra, jeho tatínek taky, strýc má jen syna...).
Mylsíte, že je možné, aby opravdu měli dáno, že prostě nemají holčičí spermie??? Já normálně na tyhle teorie nevěřím, myslím, že je to prostě náhoda, jaké pohlaví se narodí, ale on to vyprávěl tak přesvědčivě, že jsem musela pak rozdýchávat, že fakt budou ti dva fotbalisti, úplně mě přesvědčil, že s ním se dcery nedočkám....

Joooo, na Matýska se moooooc těším, ale přiznám na rovinu, musela jsem to trošku rozdýchat, holčička byla můj sen. Teď hlavně aby byl zdravé a spokojené mimi, člověk se nemá rouhat a být šťastný za zdravé dítě počaté bez dlouhého trápení...anoano....
2. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
dee: aha, tak můj manža miluje nakupování a nejvíc oblečení, takže on mě na asi třetí rande odvezl do vankovky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ještě tak kafíčka, to je jeho..............ale bylo to fajn......a tak pro něj není problém strávit celý den obcházením obchodů, ho to baví............
takže na ten veletrh nepojede ani tak z donucení, že tam chci já, ale prostě že bude chtít............
ale někdy mě tím štve, protože já třeba jdu do tesca pro sušenky a rohlíky a platím dvanáct stovek, protože můj miláček všechno potřebuje, a když je to dvakrát týdně, tak to docela zatěžuje rozpočet - no zabít málo :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvam se za odmlku, bylo toho ted celkem hodne, o vikendu jsem si dala voraz od konika a ted uz vas totalne nestiham docist.

Hela: mam radost, ze se vam zadarilo :grinning: :grinning: fakt paradickaa.
Ted jsou na rade Jess a Vecernicka:slight_smile:

ad. srazik Brno: jsem jednoznacne pro, ale datumy takhle od boku asi strelit nedokazu, vim ale urcite, ze nebudu moct o vikendu 14. a 21.2., to jsme urcite mimo mesto. Mozna bych to nechala az na ten veletrh:slight_smile: tam bych urcite taky rada sla.

ad. cviceni Dashi, Jin: jsem taktez pro, ale bohuzel bych mohla chodit jedine v UT od 18 do 20. Pracuju do 17h a zadny jiny z tech terminu proste nemam sanci stihnout. Pokud se domluvite na nejaky jiny termin, mam bohuzel proste smulu... a asi bych si pak nasla nejaky kratsi kurzik a nechala si poradit od Daee:slight_smile:

Jinak uz mi celkem prestalo byt spatne, akorat zravka a unava se me celkem drzi a porad hubnu. Pritel rika, ze mi to teda moc slusi (uz 4,5kg dole), ale ja se spis citim vycerpana, ackoli zeru jak zjednana, rohliky a bile pecivo vedou :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Lauri: tak to já mám doma opak....nakupovat chodím nejraději sama (max. s mamkou nebo kámoškou). Michal se po půl hodině nudí, otravuje a prudí.... :grinning:. Naprosto nevydrží třeba, že by mi radil, co mi sluší...to nehrozí.
Potravinama nejraději prolítne nadzvukovou rychlostí a nejlíp s přesným seznamem.... :grinning:
Takže já si radši v klííídečku vyrazím jednou za čas sama, projdu si obchody, dám si kafčo....a nikdo mě nestresuje...
Jo a jednou za čas má Michal tzv. "nakupovací záchvat", kterého je třeba maximálně využít, protože je ochoten kupovat oblečení na sebe, vydrží ho zkoušet v kabince a vybírat v regálech....ale je to stav pomíjivý, takže fakt to nesmím propásnout :grinning: :grinning: :wink:
2. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Orchid: na rohlíkách jsem ujížděla taky!!!že by teda taky chlapeček?? :wink:
2. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
ahoj holciny, tak ja do Brna jedu autem, a tam jsou 4 mista :wink: takze manzu klidne necham v Praze :wink: a spolucestujici se siknou :grinning:
a na veletrh - no nevim, zda by se Dandovi chtelo az do Brna :wink:
2. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
daee: přesně ti rozumím s tím pohlavím, taky je holčička můj sen, když bude ted chlapeček, budu ráda, ale druhé bych chtěla taky holku do páru.................tak uvidíme no, zatím věřím tomu že aspon jednu holčičku mít budeme..........
a s těmi nákupy - třeba oblečení mi vybírá manža, dokáže proběhnout regály, vytáhnout super věci a ještě mě reálně zhodnotí, v čem jak vypadám..............takže já už bych sama nebo s někým jiným na hadry nešla...........
ale v potravinách jsem jako ten tvůj, seznam mám... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky nerada nakupuju dlouho, protože jak jsem psala, manža by koupit všechno, co tam prodávají, protože "co když na to bude mít chut", akorát toho většinou koupíme tolik, že to nestíhá jíst a stejně to vyhazuju.................takže zabít málo.............
2. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
daee:
Manža to má doma taky tak - on ze dvou kluků, jeho táta ze dvou kluků... Já bych klučinu jako prvního chtěla, takže by mi vůůůbec nevadilo, kdyby to tak bylo :slight_smile: Na druhou stranu si říkám, že v naší rodině zase ženský mají vajíčka, která do sebe ten mužský chromozom nepustí - mamka se dvou holek, její ségra má dvě dcery, babička ze dvou holek... Až můj brácha je první kluk po dlouhodobém vedení ženského pokolení :grinning:
2. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.