• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Holky, tak u nás je to tak, že manža taky nerad chodí na nákupy..on je ten typ, že si doma řekne, že potřebuje kalhoty, vyrazíme na nákup, vlezem do rpvního obchodu a kalhoty má koupený hned. Já teda taky nejsem moc velkej nákupčí a třeba vůbec mě nebaví chodit samotnou...a hlavně nesnáším pořád to převlíkání v kabince. Hlavně v zimě, kdy ze sebe vždycky musím svlíct milión sto padesát věcí a pak je na sebe zase navlíct...Já nejradši vybírám z katalogů...a nebo když už fakt musím, tak vyrazím do Vaňkovky, rychle všechno oblítnu a jdu...
V potravinách je ale spíš manža ten nákupčí...pořád by něco vymýšlel a okoukával a mě to šíleně nebaví :slight_smile:

Jejda, venku zase tak sněží :frowning2::frowning2:

Orchi - juj, tak to tě asi zklameme :frowning2: Já ani Jin nemůžeme v úterý..bdueme chodívat ve čtvrtky od 18.3. :frowning2: To mě mrzí..těšila jsem se, že se přidáš do trojice...
2. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
dasch:
Jen trochu nestíhám - kam že to budete chodit ? Nějaký kurz ?
2. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
jojo na předporodní přípravu a cvičení....s Brňandama
2. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
dasch:
Páni, o té jsem ještě vůbec nepřemýšlela :slight_smile:
2. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
holky, tak můj manža taky není na nějaké to nakupování...Ale veletrh jsem poznamenala do kalendáře, tak snad to přežije :slight_smile: Bude muset....i kdybych nic nekoupila, tak chci aspoň okouknout, co vše se dá pořídit, vzít si kontakty atd. Teda pokud budu mít ještě co kupovat :grinning: Na začátku března chci ještě zajet do Polska...
2. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
jé, taky mě láká Polsko, Slovensko nebo Německo, ale asi to nebude nakonec potřeba.............. :slight_smile:
tak už jsme po obídku, těšila jsem se na rajskou a byla pěkně hnusná................
2. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
holky, já po tom, co jsem včera četla ten článek, tak jsem asi vážně odhodlaná vyjet na nákupy do zahraniční...Nakonec to, že mám tchýni a tchána na Slovensku ještě bude výhoda :slight_smile: budou nám vozit levnější věci pro miminko :slight_smile: Když to jen srovnám, že jsem si objednala z Posla těhotenský gatě , které mě vyjdou i s poštovným na 600...tak to fakt nevím...a přitom to poštovný na tom dělá 150 Kč
2. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky holky, nemám nějak moc náladu a ani moc časíku dočítat :frowning2: Omluvám se, že sem tak rychle vystřelila, ale jak mi to zavolala babičk, musela sem to jít řešit :frowning2: :pensive: můj taťka už má od léta problémy se žaludkem, nebo slinivkou a nebo dvanácterníke, protože tady nejsou schpni doktoři a taťkovi ještě neřekli kloudně co mu je, jen mu dělají samé všetření a pořád nic, teda ano něco jo :frowning2: :frowning2: je mu čímdál hůř :pensive: už skoro 2 týdny nic nejedl co sní tak je jen kousek suchýho chleba jinak nic :frowning2: :pensive: a nejhorší je že mi včera babička volala že tatka skolaboval, že už 3 den zvrací aji vodu :frowning2: :pensive: tak sem se šíleně lekla a bála co se děje a co :frowning2: :frowning2: :frowning2: dneska sem za ním hned jela s malou a manžou malá ho totiž vždy rozveselí, no je pohublej děsně prostě to není úplně on, a šíleně bledej, říkal že dneska může pít bylinkový čaje apsoň :unamused: :confounded: ale slíbil kdyby se mu udělalo zle pojede ihned do nemocnice :frowning2: tak snad ano, on prostě do nemocnice ne a ne :frowning2: :frowning2: ale slibil to :frowning2: :frowning2: se hrozně bojím co bude :frowning2: :frowning2: protože člověk potřebuje jíst a pít :frowning2: a toto už trvá dlouho :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive:
pak vás dočtu večer , mějte se

a moc vám všem děkuji :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Mony - to je mi moc líto, ale snad dají tatínka dokupy...:frowning2: ach jo, to je hrozný řešit takový závažný problémy...tak se hlavně drž...a doufám, že vše bude dobré
2. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Já myslím, že se dají dobře pořídit věci i tady u nás....ale musí člověk pátrat a nakupovat hlavně po netu nebo na Aukru a MMB, kde hodně prodávajících žije v UK nebo USA a přivydělávají si tak....
Samozřejmě, že asi ve výprodejích v Londýně bych spoustu oblečků pořídila taky za pusu, ale jak se tam dostat, že? Zaletět si tam můžu, ale to jaksi ta úspora ztrácí smysl. Ale výprodeje tam, jsou určitě bezva!!
Mám tam mladší ségru, může mi to nakoupit, ale to není ono, potřebuju to vidět a e-shopy v UK zase tak levné nejsou. Chtěla jsem přes ni něco od Aventu a vyšlo to skoro tak draho jako tady.
Hledala jsem si dětský nábytek v IKEA ve Vídni a stál jen o stovku míň......tak já buď neumím hledat nebo kromě oblečení v tom zase až takové rozdíly nejsou......
Myslím si, že dětské věci jako kočárky, nábytek a hračky budou dražší všude, protože to je věc, do které i přes vyšší ceny rodiče kdekoliv na světě rádi investují.....

Jooo akorát věci z E-bay z USA to je jiná, tam teda nacházím super ceny...tak zrovna řeším s kamarádem hrací deku pro Matýska za super peníze...uvidíme, jestli to vyjde....
2. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
mona: to mě mrzí, tak snad se brzy taťkovi udělá líp....snad mu doktoři pomůžou :frowning2:
2. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
mony: to mi je moc líto! :frowning2: Snad se to zlepší.... Přeji Ti ať byl tatínek brzy v pořádku!!!
2. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Dashi: nejstrašnější zkoušení v kabince je pro mě vybírání plavek v létě...ve třicetistupňových vedrech, kdy se potíš, v blbě nasvícené kabince vidíš kadžej špek a faldík....za chvíli jsi splavená jak kůň, poškrábaná a totálně znechucená....alespoň já...a odcházím z obchodu s tím, že jsem stejně tak strašná, že plavky nepotřebuju, protože na pláž nemůžu vylézt.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Daee - no kámoška třeba v Německu koupila kočárek, kterej tady stojí 18 000 za 11 000. Takže já právě myslím, že asi opravdu v něčem se ušetřit dá. V Rakousku ne, tam je to prej taky všechno hrozně drahý, ale vyloženě jmenovali Německo, Polsko a Slovensko. Maminky tam psaly, že až o 2/3 je to tam levnější. Je pravda, že se to asi spíš týkalo jídla - sunary, výživy a podobně...jo a pleny. Tak já uvidím. Jak říkáš, E-bay je super, taky to dost prolízám :grinning: Ještěže mám teď na účtu málo peněz... Už jste si někdy něco přes E-bay koupily? Já zatím frčím jen přes aukro. Ale asi zkusím právě i E-bay :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
:grinning::grinning::grinning::grinning: já plavky koupila přes katalog...radši :grinning: a navíc tankini, aby ten můj pupek nebyl tak vidět, když už ty stehniska polezou...:grinning:
2. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
mona: tak podle toho co píšeš, to zní docela šíleně, a u chlapa teda nechápu, proč nechce jít do nemocnice proboha? no hlavně držím palce, at je ok a ty at se moc nenervuješ, miminku to neprospívá................
2. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Dashi: já taky jen na Aukru, na E-bay to neumím s platbama, ale právě kámoš jo, tak to zkouším přes něj.....no uvidíme :grinning:, ale prý to není nic těžkýho tam nakupovat....
Jo a máš pravdu, že Německo jsem slyšela chválit, kolegyně si odtam vozí vždycky kosmetiku, když tam jede. V Polsku nějaké jejich výrobky asi levný budou (a třeba i stejně nebo víc kvalitní než ty superznačkové), ale zajímalo by mě, jeslti jsou tam levnější i vyloženě značkový věci jako Fisher Price, Chicco Avent a tak...to nevím...
A Slovensko je levnější?? Fakt? to bych nikdy neřekla...ale nevyznám se, tak to třeba možný je...
2. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Mno nic holky, my se jdeme s Matýskem nechat prohlídnout, navečer Vám písneme, co je u nás nového....tak snad se nic nezměnilo a jsm stále ok, trošku nám ale pořád držte palce :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Daee - zkus se podívat na ten včerejší článek...http://www.novinky.cz/ekonomika/finance/190741-potrebne-veci-pro-deti-jsou-v-ceskych-obchodech-predrazene.html

Taky jsem na to koukala...protože na Slovensko jezdíme 4krát ročně :slight_smile:, takže jsem si říkala, proč toho nevyužít že? Aspoň na ty plenky :slight_smile:

Jojo..já mám právě založenej ten Paypal účet..to asi myslíš, že? Ale taky s tím neumím zacházet :grinning:, budu to muset pročíst a začít nakupovat :grinning:
2. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Daee a Maci - dneska vám oběma moc držíme pěstičky :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Holky, tak my to na Slovensko máme blízko, asi tak jak do Brna......................ale ted jde o to, kam na Slovensko se vydat??? tovůbec netuším..................................
2. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
tak vy to mate celkem blizko do Blavy ne? Tak tam do nějakych nákupních center zkusit...
2. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
daschiki: do Blavy, co to je? Jo tak, ty myslíš Bratislavu, já fakt normálně přemýšlela, co to je za město...................ale máš pravdu, zrovna tam to daleko není, blíž to máme třeba do Trenčína, ale dá se i tam a pojmout to jako výlet, to by šlo..............
2. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
ahojky berušky,

zdravím z druhého konce republiky, jeli jsme za švagrovou odvézt jí věcičky na miminko po Terince, výbavičku atd.

Takže tento týden na vás nebudu mít moc času a budu opravdu spíš jen nakukovat.

MOooooooooooooooooooooooooooc gratuluju Helle ke krásným a výstavním
2//a plivu na ní samé štěstíčko.

Všem ostatním držím palečky na kontrolách ať je vše Ok a v pořádku
¨
a Daee neboj druhé bude určitě vysněná holčička. U nás v rodině se taky nerodilo nic jiného než klucí. Švagrová si teď taky moc přála u druhého miminka holčičku a je tůam. Krásná, vysněná a vytoužená. Takže nevzdávej se snů a doufej a prozatím se raduj z Matyáška :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
lauri - jojo, Blava - Bratislava :grinning: promiň..já jsem zvyklá od manžela...on jako Slovák říká jen Blava...asi jak někdy my zase říkáme Prágl :slight_smile:...tak mi to nedocvaklo vůbec...:slight_smile: Trenčín je taky docela velkej,t akže podle mě i tam určo se dá něco sehnat...a navíc je to pěkný město..ještě hezčí jsou Trenčanské Teplice..nebo Piešťany jsou krásné...podle mě všude kolem těchto měst budou i nějaký obchoďáky..a doufám, že to tam opravdu je vše levnější..já to rozhodně hodlám prozkoumat...už chci manžela rychle nalanařit, aby jsme jeli zase k tchýni a tchánovi na Slovensko...hrozně se na ně těším..je tam vždycky strašná pohodička...:slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
zolik: a pročpak se ted zbavuješ věcí na mimčo, když čekáš druhé???? to jsi přesvědčená, že budeš mít ted kluka?
daschiki: v pohodě, mně to pak došlo........................ :grinning: :grinning:
a Trenčín i Pieštany máme blízko a v Pieštanech jsem kdysi byla, tam je to fajn................
tak díky za tip, někdy na jaro bysme mohli vyjet na výletek............
2. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Lauri nezbavuju, jen na tom nejsou teď finančně nejlíp takže něco jsme o d nich měli mi půjčené na Terinku, protože jejich prvorozený, už byl velký a teď vracíme půjčené a protože druhé je princezna, doplnily jsme výbavičku o růžovou, a až z toho malinká vyroste, tak si proto v létě dojedeme a budu to mít nachystané ja pro prďolku :wink: no a kočárek musí taky v létě vrátit a my jim půjčíme náš sporťáček :slight_smile: když můžeme pomůžeme. Oni nám při Terince taky dost pomohly s výbavičkou :wink:
2. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky,
hlásím se po kontrole. Mimiško se má dobře, krásně roste. Podle MS jsme 8+3, ale mimčo je podle ultrazvuku 9+2. Fotečku dneska nemám, byl to totiž už ultrazvuk přes bříško a mláďátko se schovávalo, tak asi až na NT screeningu.
Jinak jsem zase dostala injekci magnézka a budu na ni chodit každý týden až do porodu. Trošku se mi posunul Screening, protože doktor má nějakou stáž či co. Zaktualizuji to v tabulce, jak přijde ještě třeba Daee s dalším termínem kontroly. Kdy má vlastně kontrolu?

Mona přeji, aby se tatínkovi udělalo líp.
2. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
zolik: aha, tak to vám časově vychází perfektně.........................mně to právě přišlo divné, že by ses ted těch věcí zbavovala, když se ti pak budou hodit....................
2. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Maci, tak to je moc dobře :slight_smile: To velikááá gratulace!!!!

Holky, chci se vás zeptat...když ve čtvrtek začínám 12tt, to už asi taky doktorka nepůjde do mě vnitřním ultrazvukem, ne? Taky už bude prohlídka přes břicho. Jak to je u vás holky?
2. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.