• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
maciol a daee: gratuluji ke kontrolám. Je dobře, že se prckům daří.
daee: no na ten test na cukrovku se teda opravdu těším..... :confounded: To tam budu muset jen tak 2 hodiny sedět?
A kdyby Vám na velkém UTZ neřekli, že je to Matýsek, tak by jste dnes zase nic nepoznali? No ještě že aspoň na tom velkém UTZ spolupracoval :slight_smile:
Holky, na co máte to magnesium? Já nic takového neberu.
2. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
lauri: my za tebou budeme fuset udělat hromadný zájezda společné focení mimísků....to by bylo super :grinning:

Maciol: já jsem fakt hrozná....samozřejmě gratuluju moc k super kontrole!!! Jsme zapomněla!! :pensive:
2. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
didi: možná by se jim ho snažili dneska probudit a otočit, aby už věděli.................
daee: jj, asi budete muset no....................jinak to nevidím...............a nebo my někdy přijedem s miminkem do brna, jezdíváme tam jednou dvakrát za rok nakupovat, takže pojedeme ted na ten veletrh a pak třeba před vánoci.........
2. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
didi: jo sedět dvě hodiny a čekat až ti vezmou krev podruhé....moooc se těším... :confounded:. Mno a jestli by dnes muůj Dr. pindíka viděl....to nevím, ale řekla bych, že ne, ale stejně on má houby UTZ proti Prenatalu....
Magnesium je preventivně proti předč.porodu, proti stahům dělohy atd. Je volně prodejný, beru ráno a večer jednu, to je jen taková normální dávka, když je nedostatek hořčíku bere se mnoooohem víc...
2. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
ahojky holky

maciol, gratulace velikááááááááááá ke kontrole, je fajn že vše je na jedničku :slight_smile: :wink:

no snad to bude dobry a jak pise vecernice chlapi josu s tema doktorama hrozny :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive:

jinak jsem byla u kámošky na kafíčku máme stejně starý děti takže paráda, mi dali kávičku děti si pohráli :_) a půjčila mi těhu gatě, ale uplně super jako :grinning: :grinning: :grinning:
a jinak moje segra mi pujcila taky jedny těhu rifle a taky uplne paradni :grinning: tak sem ráda a jedny mám když sem byla těhu s malou :wink: :slight_smile:

daee taky velikánská gratulace

a jinak holky mě u malý dělali jen jednou a to na začátku vnitřní ultrazvuk, a jinak už v 9tt mi dělali normálně břišní, asi hodně záleí na doktroce, doktorrovi :wink:

dae, opatrne s tim magnesiem, ja snim moc dobre zkusenosti nemam :confounded:
2. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
mona: jak opatrně? Dr. mi řekl 2x denně od 20tt, tak jsem ho poslechla....ty myslíš, že je to špatně??
2. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
ahoj holky,
maciol a daee,gratuluji ke kontrolam.

ty testy na cukrovku jsou poviné?nesnaším sladké pití, nesladím ani čaj.
2. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Ashlee - mě bylo řečeno, že odmítnout je lze, ale že při příjmu do porodnice je většinou požadují....takže já to beru jako povinné...fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
daee, já měla tvrdnuti břicha okolo 25tt tak mi řekla at do konce tehu beru toto magnesium, tak sem ho brala taky 2x denne to prestalo parada, tady na konikovi kdyz sem se otom bavila vsichni mi rikali at ho beru jen tyden vic ne ze pak to za prve neni dobry v thu a hlavne ze si prej oddalim porod :confounded: a holky co ho brali dýl tak všecky měli vyvolávanej porod, a kdo zažil vyvolávanej porod tak ví přirozený porod ti jde pěkně postupně ale vyvolávanej ti najedou kontrakce hned šíleně silné :frowning2: :frowning2: no nic tak po dvou týdnech a něco užívání magneska sem sama přestala , no a co??se stalo bud je to shoda a nebo opravdu na cem se vsichni shodli musela jsem jit na vyvolání porodu malá ne a ne jít ven, takže tak no :grinning: a vyvolávanej radsi bych postupne aby mi kontrakce zacinali, kdyz mi najeli mohla sem se posr...bolesti nez sem si na to zvykla :unamused: :frowning2: tak prtoo píšu opatrně, optej se dr tveho jo???
2. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
holky cukrovka je poviná
2. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Daee - je fakt, že kámoška taky brala magnésium a pořád doktoři tvrdili, že bude rodit o dva týdny dřív než má termín...otevírala se už bůhví jak dlouho...a nakonec skoro dva týdny přenášela a měla hodinovou kontrakci... říkala, že myslela, že se z toho posere...že to bylo hrozný, nestačila vůbec dýchat a hodně se vysílila už před tlačením...Ale nevím, jestli to bylo magnéskem..jen mě to teď napadlo, když jsem viděla, co psala Mona...Hmm je to zajímavý...
2. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
zapomněla jsem napsat, že jí to vyvolávali
2. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Dae: Gartulka k pohodové kontrole. Ten čípek je též důležitý, ségra kvůli tomu, že jej měla moc zkrácený ležela od 5tého měsíce s podloženým zadkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže super, hezky si to užívej, že jsi ok.
Na kurzík máme s Daschi rezerve do 25.2 :slight_smile: Takže pohůdka.

Mona: to mě ani neříkej, já dneska vyplázla 750,- za těhugatě. Doufám, že s nima vystačím až do porodu :grinning:
2. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
daschki ja taky do ted nevim jestli to blo magneskem ale vsichni mi rikali at ho neberu prave maximalne tyden ja ho brala přes dva týdny a pak sme dala na ně a dopadlo to vyvolávačkou a nějak poslední měsíc těhu by se nemělo brát magnesko nekde sem to cetla ale kde nevim
2. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
jinjin u malý jsem měla taky jedny kalhoty jen :grinning: :grinning: :grinning: a musím říct že já asi byla čuník, potřebovala sem apson dvoje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale stejne sem mela jen jedny a vystačila sem snima nakonec takze parada :slight_smile: :wink: ted se mi sešli 3 ale z toho důvodu že dvoje mám půjčený a jedny moje :wink:
2. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
mona: jééééé tak to já jsem nevěděla, tyhle věci, jsem se měla zeptat dnes.. Další možnost mám až za měsíc.... :frowning2:. Pravda je, že problémy nemám žádné, že mi to dal jen preventivně....tak já teď nevím.
Jo a nevíš, jakou jsi brala dávku? Ony jsou různé tabletky toho hořčíku...
2. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
daee jejda to ti neřeknu, moje švagrovka pri prvnim tehu nebrala magnesko apohoda chytlo ji to samo 2 dny pred terminem takze parada ated magnesko bere a uz dlouho tak se uvidi jestli opravdu na tom magnesium neco je ona je nejak myslim ale stbeou no??22tt a nebo 23tt presne nevim tak se optej telefonicky ja nic dr nerekla no ale kdyz me to zabralo pak me postrasili tak sem je dala pryc no ale ja neivm optej se, ja teda nebrala magnesko :wink: jen mi je dala ze me tvrdlo bricho, svagrovka ho ma ale ona bere jeste spoustu jinych prasku mela dost komplikaci ze zacatku brala aji na udrzeni tehu tak neivm moc :confounded: optej se juj .-)a nebo s ejukni aji smeka do tehotenstvi na magnesko :wink: :slight_smile: co tam holky pisou
2. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky, konečně doma z práce.

Mně je dneska tak nějak divně, mám pocit, že na mě zase něco leze. Po kafču se mi dokonce motala hlava. Normálně bych to brala jako těhu signál, ale FF mi dneska vymazal ovulaci a asi to bude anovulák. No, co se dá dělat.

Onot to čekání mě nervuje i z toho důvod, že moje práce je na prd. Pořád jsem zvažovala, jestli hledat novou, ale mám 2 mesíce výpovědní lhůtu a co když se zadaří? To v další práci dostanu výpověď ještě ve zkušebce, jak se na to přijde. Co byste poradili? Ted se na netu objevily nějaké nabídky, které by stály za to zkusit. Třeba to u nás bude s otěhotněním na dýl....
2. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
jess. ahoky, no jak radit babo rad vid??hihi:grinning: já si myslím, že by to byla škoda asi enchat práci záleží jak si spokojená ahlavně kde by tě vzali a jak píšeš bylo by na prd kdyby jsi otěhotněla ve lhůtě:frowning2: musíš hlavně sam, já bych radila asi to, podle mě to dělá hodně psychika, zkus se naladit na jinou notu přestante myslet na snazeni proste trosku min na to myslet, vim ze to jde tezce taky sme na to myslela a byla jsme trosku nervozni proc uz to neni ale zkusila sem proste to castecne hodit za hlavu nic sem nemerila nic sem nesledovala kdy mam ovu a co proste kdyz sex tak sex ale pohodivi ne ze sem celou dobu co probihal sex myslela jen na to jeis se to ted povede a nebo ne, takze j aspis radim trosku zvolnit :frowning2:mylsim ze jsi uuz asi ztoho nervizni vid?,aji ze tonjede?,mylsim ze je to trosku taky castecne ze na tom neprispeje :slight_smile:já nevím trošku si myslím čím vic clovek s esnazi je ztoho cimdal vci nervoznejsi tak to jde hur, ale kdyz to pak treba vzdaji tak se to povede takhle to mela známa :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
já bych zkusila pít ten femigard,já sem ho pila taky a hned první měsíc pití se zadařilo,nevím jestli to bylo femigardem,nebo štěstím ale jak sem ho pila tak sem se tak nějak uklidnila že něco pro sebe dělám a na ovu testu krásná čárka a podařilo se.
2. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
přesně to, co píše Maki..to jsem přesně chtěla poradit..ještě vydrž v práci...ale začni pít Femigard...ono tě to trošku uklidní, že pro to něco děláš-...a opravdu bych možná přestala měřit...nebo maximálně měřit do ovulky, ale pak už ne...prostě fakt to zkusit brát tak, že se uvidí...a ono to přijde
2. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Holky, díky,mám toho plnou hlavu. Nechci vypadat jako nějaká fňukna, ale to, že se nedaří, stres v práci a nedostatek času na cokoliv jiného prostě moc optimizmu nedodá. Hodit to za hlavu zní dobře, pokusím se, ale já jsem prostě taková poctivka, něco se nedaří, nebo třeba šéfka prudí a já mám hned stažený žaludek a tak... Zkouším to rozdýchat, ale nejde to :slight_smile: Naději vkládám do té doktorky, řekne mi, jak na tom jsem a myslím, že se mi uleví. I když řekne, že je teba léčba, aspoň budu vědět na čem jsem :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
jess a kup si v lekarne vitamin E ten mi doporučila dr , ze pomaha pri tom aby zena otehotnelaa ten femig..taky pij jak ti holky radi :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
jess a kdypak jdeš k té doktorce,snad už brzo ať víš na čem jseš
2. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
jess -Přípravek Vitamin E 100 SVUS je užíván při prevenci vývojových poruch plodu,takze aj proto mi ho dr doporucila :slight_smile:a rikala knemu jeste ze pomaha jako nejakou latkou pomoct otehotnet :slight_smile:a ktomu sme brala jeste kyselinu listovou, tu beru porad
2. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
jinak já pojedu na ten veletrh do Brna taky,ale s manželem,protože on by nepřežil kdybych ho tam nevzala :sweat_smile:
je mi jasný že tam semnou bude poletovat od jednoho stánku k druhýmu a bude vybírat věci pro mimi,on se tak těší,dokonce má na ploše v PC fotečku našeho mimíska
2. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Já myslím, že kromě toho Femigradu beru co se dá - Babyplan, listovku forte ( má v sobě vitamín B), piju kontryhel.... Tzn. mám všechny vitamíny a látky (včetně éčka), co se doporučují. Njn, HA jsem brala 8 let někomu asi holt trvá, než se nakopne :slight_smile:
maki - řekla jsem si, že uvidím, jak dopadne tento cyklus. Takže pokud dostanu MS, tak tam volám a objednám se hned po ní.
Jin - jak dlouho ji byla objednaná?
2. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
daee:
Co vím já, tak u nás ta těhu cukrovka probíhá tak, že přijdeš, načůráš do kelímku, píchnou tě do prstu. Pak to vypiješ, hodinu počkáš, pak zase prst a moč, další hodinu čekáš, a zase krev a moč..
2. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
holky kdy je ten veletrh?,a kde??v brne???prosim

jess, zkus treab to E a ten mart, treba mile prekvapi a tu listovku teda :slight_smile:

ani, ta cukrovka je utrpeni, tehotna hladova porad te nuti curat pak te pichaji anuti aby jsi vypila sajrajt, ja se poblila, holky upříme bihužel :frowning2: nesladim caj ani kafe nic toto bylo pro me utrpeni a netesim se :slight_smile:na toot :cry:
2. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsem byla celý den u kamarádky, tak až teď jsem dorazila. Moc díky za gratulace, pomalu si začínám zvykat, že jsem fakt těhu :grinning:

Mona -- to se nedivím, že ses tak vyděsila ohledně taťky. Doufám, že se mu brzo uleví!

Magnezko -- nám to říkala dokonce i porodní asistentka na předporodním kurzu, že by se mělo brát jen v opravdu nutných případech -- zabraňuje totiž stahům dělohy a zůstává i nějakou dobu v těle, takže jak se blíží porod, tak děloha je utlumená a pak "neumí" pořádně stahy na porod. Já ho brala v prvním těhu a porod byl nakonec vyvolávaný, protože mi odtekla voda,ale stahy dva dny nic.

Ten test na cukrovku je hnusný, ale dá se přežít. Můžete ho odmítnout, nikdo vás nemůže nutit, ale je to dobrý hlavně v případě, že je třeba cukrovka v rodině, tam je pak riziko větší. Pokud se těhu cukrovka prokáže, tak to není nic ohrožujícího pro mamču, ale může to dost ovlivňovat miminko, takže je asi lepší si to nechat zjistit a případně se zachovat podle výsledků.
2. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.