• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
helabella,my mame v rodine cukrovku,muj děda(me mamky tatka).Ale nevim jestli zvladnu vypít něco sladkyho.Jak moc je to sladky?
2. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
jessika,určite zkus ten femigard,me to pomohlo na ovulaci.
2. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
ahlee -- no sladký je to fakt dost :unamused: Ale mně u toho testu řekli, že si můžu přinést čas s citrónem, takže se to o maličko zlepšilo. Ale jak je to nalačno, tak teda nic moc. Sice jsem nezvracela, ale dobře mi teda nebylo.
2. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
hella, no taky vto doufame:frowning2:
helli tak jak tak koukám opravdu neco na tom magnesku bude :frowning2:vsici kdo ho bali ke konci a dyl tak proste neporodil a museli mu to vyvolávat, ne samozrejme kazdemu ale koukám po vetsine ano :frowning2:

ashle pro me to bylo desny jak uz sem psala ja se bohuzel poblinkala tam docela trapas ale dr. rikala ze nejme prvni a prý ani poslední :confounded: :sunglasses: já to nějak neunesla a hlvane mela jsme problem ze ja sem potrtebovala proste jist, aspon hlt neceho ale pred tim to neslo tak sem jim to ukazala :-d ale urcite pujdu i podruhe ale vic se na to pripravim :grinning: :grinning: cukrovku máme v rodině takže radeji pujdu
2. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
jé, co to tady čtu, no ještě že mně je už dobře, tak nepotřebuju hned ráno to jídlo. no ale chutné to asi nebude.......
2. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
holky prosim kdy že je ten veltrh???
2. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
hih a ted s emi hlavne nesmejte jo???jezdime tam na nakupy do ochodu tak presne nevim, veletrh jako ceho????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
mona: veletrh věcí pro mimi jmenuje se "Pro dítě" a je myslím od 11-14.03.psala jsem to tu, snad se nepletu. Kdyžtak mrkni na www.bvv.cz
2. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
daee moc děkuji :slight_smile: :slight_smile: :wink:
2. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
holy koukáte na ordinaci ja jo, tak si apson lehnu kni :_D :grinning: :grinning: musim jen tady natahnout snuru abych si tam natahla computer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
tak to je blby,když se to musí pit na lačno,to se určitě pozvracím.ja se musím rano nasnidat protože mi je špatně když nesnídam
2. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
ASHLE JA TO MAM TED TAKY A MELA SEM TO VZDYCKY:frowning2:stačí mi třeba beb sušenky ale apson něco právě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ale svagovka uz dostala papir ktomu co a jak rozpis co 2 dny musi jist a vecer pred tema testama si musi dat cely balicek gumových medvídků:grinning: to je hustý :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
já chci aby byla s Fryntou sakra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdejste já čučela na ordinaci už na ní koukám od té doby co sem otěhotněla s markétkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže přes 3 roky :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
monaberuska,ja koukala na serial sex ve městě.Fuj gumovy medvidky nesnaším,kvuli nim mi vypadla plomba. :angry: .
2. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
to jako davaji nějakej rozpis co se ma jest dva dny před testem na cukrovku?
2. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
mona. já taky koukám na ordinaci..........od začátku.... :grinning: :grinning: :grinning:
a ty medvídky, ty já miluju, dneska jsem zrovna po obědě spapala balíček haribáků..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem čuník co?
2. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
ashle--no naše dr to dává, rozpis na dva dny před touhle cukrovkkou co máš jíst a hlavně poslední den před vyšetřením v kolik večer naposled jídlo a to budou gumové medvídky, někdo to dává a někdo ne, toto je pro přesnost, :slight_smile: :slight_smile: :wink: ale i bez toho je to vpohode opravdu zalezi na dr. :wink: si myslím , a jaky mas chute vlastne??

lauri, já gumídky taky můžu :grinning: :grinning: :grinning: ale pereme se o ně smalou hih :grinning: :grinning: ona je taky zbožňuje ale je jasný že já si z pytlíku vezmu tak max 3 a jinak jí vše pak patří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: hihi nejsi :slight_smile:al teda haribáčci josu velký jako balení jinak samotní josu mlainký ale výborný ty jsou opravdu moc dobry :slight_smile: :grinning: :grinning:

holky mate uz nejake chute???se počůráte ted já u malý měla rajskou se zelím kyselím, ale holky pochutnala sem si ted asi nevím bych to vyhodila :grinning: :grinning: a vajčka s banánem a kečupem to sem musela mít kazdy druhy den klidne casteji ale vajcka a cholesterol to ne prave :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
musim se na to zeptat v patek u dr. .
2. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
ashle- urcite se zeptej :slight_smile: je ty uz si v 16tt tyjo to nejak moc leti nebos e mi to zdá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
jess - byt tebou se objednam hned, at dr. uri, kdy je nejlepsi prijit. nektere leky se davaji hned po ms, tak at treba neprosvihnes cyklus :wink:
a praci zkus odepsat, zkus jit na pohovor, pak se muzes rozhodnout. aspon se "zamestnas" :wink:
2. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
Test oGTT

Od půlnoci těhotná žena nesmí jíst, napít se může jenom čisté vody nebo neslazeného čaje. Ráno se odebere krev nalačno, aby se zjistila hladina glukózy. Do minut musí žena vypít roztok glukózy a za hodinu se provede druhý krev a za 2 hodiny třetí odběr. Výsledky se kontrolují podle stanovené normy. V případě, že se potvrdí cukrovka, těhotná žena je odeslaná na specializované pracoviště pro léčbu
diabetu.

monaberuska ,jj utika to rychle. :grinning: :grinning: .
2. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
holky, krásnou noc, jdu dneska do postele dřív, tak paa zítra........ :slight_smile:
2. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
ashle, no vidis:-d je to jinka :grinning: ja u maly mozna jedla v nci medvidky ale ne pred tim ale dva dny pred tim mozna si to pletu , ale ted nevim svagrovka ted donesla zas ten papirek jak a co ma delat se ji zeptem jsme zvedava teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale už si to moc presne nepamatuju no mozna je t opravdu dva dny pred :grinning: :grinning: :grinning:
no teda utíká a co rostete vid??od kdy ti začalo pukat bříško??já sme pořád nafouklá připadám si jka aspon ve 3 mesici :confounded:ale je to prej normalni .

lauri krásné sny teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
a co musi jest před tim testem?

ja už jsem měla před otěhotněním menší špíček na břiše :grinning:
ja když necvičím tak přibíram.Snažim s jist zdravě.Nemužu jíst ani čokoladu,protže mam pak zacpu :angry:
2. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
ashlee- gumove medvidky myslim kolem 18:00 by je mela snist a pak taky neco s tim enslazenym cajem uz si to moc nepamatuju , zeptam se svagrovky ta jde ted :slight_smile: :wink:
jak jako špíček??jsi hubená, podle fotek, takže jako že ti vykouklo už jo??jéééééé, to nezávidím teda ja se pri prvnim tehu cokoladou cpala, ale ted ji nemusim, nechutna mi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
ja jsem měla 52kg když jsem se vdavala v létě 4.7.09 a pak jsem přibrala 3kg na dovoleny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .břicho mam ,mam foto v albu.
2. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
ashle..jo ted chapu ty tomu rikas spek :grinning: :grinning: teda uz v 10tt jsi měla pupíček, no tedá:slight_smile:paráda:slight_smile:je nova fotka svatebni tu jsme nevidela, ty jsi malínkááááá vid :grinning: :grinning: to asi vedel mě 179cm :grinning: :grinning: :grinning: bylo zajímavý vid??mi prijdes malinká treba ne hihi moc ti to sluší, mas krasný šatky :slight_smile: :wink: koukám budete mít letní miminko :slight_smile: :slight_smile: :wink:
2. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
ja meřím kolem 155cm.manžel měří 183cm
2. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
aha ja si rial na te fotce ze jsi malinka :slight_smile: no já mam o 4 cm min nez tvuj manzel :slight_smile: :wink: vždycky sme chtěla být menší tak 170 by mi vyhovovalo:-d :grinning: :grinning: :grinning: no jo tak prej malo mi pridali, :grinning: :grinning: :grinning: ted uz me je to jedno ale na zakladce me nebavilo byt nejvyšší :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
to ja bych chtěla byt vysoka. ja už jdu spat.dobou
2. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.