• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
hihi tak to je asi normální :grinning: teda když je někdo menší chce být vyšší, a kdo je vyšší chce být nižší :grinning: :grinning: tak jo dobrou noc taky jdu dobrou :slight_smile: :wink:
2. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
Dobry vecer vsem :slight_smile:
lauri: jsem z Plzne..ale myslela jsem ze z Prahy je tu taky dost lidi aby se udelal sraz i tam, ale to musite chtit, ze :wink:
Proto jsem ho navrhla s tim ze se nekdo ozve jestli jo nebo ne..

Jinak do Brna muzem klidne vyrazit, ale ja to teda vidim na prenocovani v Brne, protoze se mi nebude chtit v noci zpatky..
2. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ráno holčiny :slight_smile:
Tak tu máme půlku pracovního týdne, máte radost ? Já jo :grinning: Už se zase nemůžu dočkat víkendu, celý si budu hrát na broučky - a spali a spali a spali :dizzy_face:
3. únor 2010 v 07:21  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
berucka...... 28let........17.10.2009..........xxxxxxxxx....asi chlapeček..................???
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
martinaj23....xxlet..................................26.8.2010.......nevíme...........???/???
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
terezt...........31let.........29.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 59DC
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 34DC (poslední cyklus 53 dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 30DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 29DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 27DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 26DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 25DC (poslední cyklus 49 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 23DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 22DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 18DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 11DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 9DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 6DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 6DC (poslední cyklus 25dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
8. - Zolik - Nt screening 7 hod
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
9. - Anieanne - krev
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na NT
12. - Berucka - velký UTZ
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
2. - Daee - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola

KVĚTEN:
3. - Maciol - kontrola
24. - Maciol - kontrola

Pěkné ráno holky,
Didi přeji hodně štěstí na kontrole.

Včera jsem psala IP holkám, které sem nechodí, ozvala se mi jenom Bercka a sem psala mmaxicka, ještě chvilku počkám a kdyžtak holky, které se vůbec neozvou z tabulky smažu.

Jo a úplně bych zapomněla, moc děkuji za gratulace ke včerejší kontrole.
3. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
Krááásné ránko holky...tam nám v Brně opět přisněžilo....ta zima je letos teda poctivá :slight_smile:
3. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
Didi - držím palce a jsem zvědavá na novinky, jak se má Filípek :wink:
3. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
ahoj holky,
didi,taky držím palce.
jak dopadla kontrola v patek, napišu až v pondělí,dřív se sem nedostanu.
U nas zase sněžilo.Ja už chci jaro.
3. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky, jdu vas jen kratce pozdravit, nebot dnes opravdu budu pracovat!:grinning:

tak jen gratulace ke vcerejsim kontrolan.

ad sraz - ja uz parkart navrhovala udelat i prazsky srazik, ale nejak se na to nikdo nechytil. tak nam asi nezbude, nez vyrazit do Brna

jess - jeste jsem nad tim premyslela. byt tebou, tak ted opravdu se pokusim podivat po nove praci. aspon zjistis, co se nabizi, za kolik se to nabizi, zkusis si prijimaci pohovor, a pri jeho uspesnem absolvovani muzes zacit rozmyslet, zda jit dal, nebo zda zustat (mezitim se treba zmeni vstupni data :grinning: tak bude rozhodovani snazsi :wink:
ja behem teto prace taky parkrat zasla na pohovory, vetsinou (pred krizi) volali headhunteri, tak se clovek aspon rozhledl, co se nabizi, kolik by dali jinde. pro predstavu idealni. nakonec jsem nezmenila, a ted jsem rada. ale za pokus nic nedas. tak sup do toho a hlavne se zkus zbavit toho stresu. ten je zabijak pokusu o decko. me stresoval spinning (instruktorovani), nebot jsem musela behat brzy z prace, pripravovat si hodiny, az jsem fakt nakonec byla jen ve stresu, a prestalo me to bavit. tak jsem s tim docasne sekla, a je mi lip. jednou se k tomu vratim, ale az budu mit zase elan.
jo a k ty doktorce si zavolej co nejdriv, ono pokub by ti delala i treba hormonalni profil, tak tam se bere (myslim) dvakrat krev, a sice nekdy hned zpocatku (neco jako 3DPo), a pak v druhe pulce (tedy jestli jsem to nezmotala).
takze at si rozhodne, kdy mas prijit!!!!!

jinak ja spoleham na dalsi mesic, ze to vyjde. to uz proste bych pozadala :grinning: tak tomu budu verit.
krasny den :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
hezké ranko všem:slight_smile:

didi držím pěstičky k dnešní kontrole, dej nám hned vědět nenapínej nás tady :grinning: :grinning: :grinning:

jo srazík v brně??já to mám daleko sem tu jediná z malínký vesnice, do brna jezdíme často ale s manžou :confounded: sama si po Brně netroufnu :grinning: :sunglasses: :sunglasses:

jinak mi jsme totalne zasypaný, ještě jak je to malá prdel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihi ani s alou nemůžu ven by jsme zapadli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihi no jááááááááááá už chci taky jaro :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holky,
maciol: já ti to chtěla taky navrhnout, abys ty holky, co sem nechodí kontaktovala a případně smazala, protože ta tabulka je obrovská a ty holky tady fakt nechodí, tak je to takové na nic je tam mít................

holky, u nás teda taky chumelí šíleně, je to hrozné, ještě že mám čtyřkolku a zimní gumy jsme koupili letos nové, protože to je fakt něco, a pořád sněží dál a dál, fakt se těším aspon na březen, pak na květen, až bude teplíčko a budem moct sundat bundy...................
3. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Lauri- tak na to se těším taky až zas ty bundy zahrabu do spod skříně :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,
děkuji, že na mě myslíte s kontrolou. Jsem objednaná na 13 hod, ale dostanu se sem až večer. Když jedu do OL, tak domů jezdím až s manžou a ten pracuje do večera. Ale určitě napíši :wink:
Holky, jestli si pamatujete, jak jsem psala, že přebalovák si necháme udělat na míru, tak nakonec jsme se do toho s manžou pustili my. Objednali jsme si desky a včera večer montovali. No zatím to je polotovar, ale SUPER!!! Mám z toho strašnou radost. Je sice hrozně velkej, nevím, kde ho nacpu :grinning: ale jinak přesně to, co jsem si přála. Večer jsme jeli ještě koupit vrtáky do Teska, tak jsem hned koupila Filípkovi jedno body s medvídkem Pú. No spokojenost veliká... :grinning:
3. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
ahoj didi,
taky ti držím palečky.................
my si přebalovák původně chtěli nechat udělat, ale taky ho s manžou vyrobíme - máme doma takový velký stůl, který mi připadá výškově a celkově pohodlnější, než nějaká předražená komoda, krásně se mi tam vedle té přebalovací podložky vejdou plenky a všechny krémíky, ubrousky a serepetičky................připadá mi to zbytečné kupovat třeba přebalovák za pět tisíc....................a ještě takový, co by třeba nevyhovoval............takže koukám, že jste taky šikovní..............
3. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj,moc se pmlouvám,že jsem tu nebyla,přesunula jsem se jinam a nenapadlo me jít sem dát nějaké info.Termín porodu mám 21.7.podle MS.Dnes jsem byla na tripl testech,příští týden si mám zavolat na výsledky.Mám zatím tři fotečky miminka :slight_smile: .Pohlaví si chceme nechat zjistit.To se dozvíme až na velkým ultrazvuku ale to se musím ještě objednat.Jinak jsem donedávna měla celodenní nevolnosti,takže jsem si to "užívala".a do toho ještě migrény,ani prášek jsem si nemohla vzít,takže jsem si to pěkně vytrpěla.Jestli mě holky chcete s tabulky smazat,vadit mi to nebude.Všem přeji hezké těhulkování a ať vám všem vše dobře dopadne. :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz
weri: ahoj, gratulace k těhu. a s tou tabulkou, pokud sem budeš zase chodívat, můžeme tě tam nechat, ale pokud chodíš jinam, tak je lepší vás smazat, co sem nechodíte, protože je nás tady celkem dost a tabulka je už obrovská.....
3. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
weri gratuluji taky, a laurinka má pravdu :slight_smile: :wink: :slight_smile:

didi tak hlavně večer hned jka přijedeš domů , ne abys nás napínala dlouho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jů no to jste šikovný aji laurinka s manžou :slight_smile:mi měli taky přebalovák ale byl nevyužitej, takže te´d pořizovat nebudem :wink: :slight_smile: ale kdybych se rozmyslela, kámoška má na půjčení :slight_smile: :wink: :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
weri: gratulace k těhu. Já taky nestíhám chodit do více diskuzí... :slight_smile:. Ať se Ti daří a těhu je jenom pohodové...

Lauri, didi: my, jelikož doma nemáme nic moc nábytek (vzhledem k tomu, že všechno je plánováno nové po rekonstrukci), tak jsme se rozhodli jít do takové sestavy skříň-postýlka-přebalovák.....skříň je v takové velikosti, že tam případně uložíme i věci na dva prcky + přikoupíme druhou postel a máme na několik let vyřešeno. Až budou děti větší, přebudujeme pokojík jinak a tu sestavu prodáme...máme vyhlídnutou jenu na netu a jednu v KIKA...do konce února se rozhodnem a jedno koupíme, zatím váháme kterou...
O náklady se nakonec prarodiče podělili, jedni koupí kočárek a druzí ten pokojíček, takže nám moooc pomohli, protože náklady nám stoupají před očima pěkně rychle (teď myslím stavební, co souvisí s rekonstrukcí) a všechno se to tak sešlo, že se finanční injekce hodí...

Jo a už máme do dětskýho pokojíčku koupenej koberec, narazili jsme na něj v sobotu (sleva z 199 na 99 za m2) je krááásnej veselej - zeleno-žluto-sv.zeleno proužkovanej. Už je koupenej a uloženej u našich, kde bude do září čekat až na něho přijde řada :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
podle mně jde u toho přebalováku spíš o to, aby to byl jakýkoli kus nábytku na svém stálém místě, abysme nemusely ty mimča přebalovat na posteli nebo na zemi............
daee: tak to je jasný takto, no my právě budeme chtít tak za tři za pět let stavět a tam budeme kupovat všechno nové, takže právě ted ten nábytek moc kupovat nechci, miminko bude mít pokojíček, tam postýlku (druhá bude v ložnici), vestavěnou skřín, koberec a deku na hraní, přebalovák a něco na hračky, ale klasickou nábytkovou sestavu ne.........protože bysme pak do domku kupovali vše znova.
ta finanční pomoc, to je jasný, že se hodí, já zase spoléhám na ty sociální dávky (jako zaplatíme s přehledem vše potřebné i bez nich), ale když bude dvacet měsíčně už od března a budu to dávat na bok, tak pak se to bude velice hodit................
3. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
jinjin: mám dotázek, jestli my se náhodou neznáme. Máš vztah k vodě...nestrávili jsme spolu v Dahabu loni velikonoce??....možná se pletu, možná ne.... :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
daee - jo taze celou sestavu amte??mi kupovali zvlast , ale skrine delal muj manža s tchánem, dělají nábytek takže toto je paráda:slight_smile: ale pro malou budeme pokojíček za rok taky dělat ale ais ne chalpi ale rozhodli jsme se že koupíme spíš neháme udelat celej pokojít, od zdi do tužky :-d prostě kompletní, aby vše ladilo :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :wink: pro druhý mimí zatím bude vložnici jako markétka ta je porad taky snama ale prijde to za chvilku tak za ten rok ji zacneme delat ten pokoj :wink: :slight_smile: a pak druhýmu taky udelame pokoj :slight_smile:ale to je casu :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
3. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Lauri: ten přebalovák chápu jako ty...abych nepřebalovala na zemi nebo na posteli...přesně. Chci dřevěnou komodu, s pár poličkama a zásuvkama + ideálně aby se vedle podložky vešly nějaký věci, jak jsi psala + poličku nad přebalovák (tu rozhodně vyrobíme....nehodlám kupovat dvě stlučený prkna za 2000....jak jsem kdesi viděla :grinning: )

Já si finančně určitě pohorším...jako zaměstnanec,a le počítáme s tím a díky tomu, že si chci od září něco přivydělávat z domu, bych pak mohla být zase na svém....tak snad bude Matýsek hodnej a tu práci mi umožní...
3. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
daee: no právě, já to taky takto beru.............na co to kupovat, když to jde vyrobit, a ještě podle našich představ...........
a pak až budeme mít ten náš domek, tak tam právě chceme dětem (snad budeme mít aspon dvě) udělat taky pokojíčky sladěné, proto ted je to na nic kupovat, vlastně to dítě samotné ten pokojík ani nevyužije, ale když ta místnost vedle ložnice a kuchyně je, uděláme z toho místo na oblékání, přebalování a hračky a oblečení atd, a nemusíme to cpát do ložnice nebo tak.............
3. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
dae to mas pravdu ty policky josu ted predrazeny des :grinning: :grinning: a myslim kdyz je doma chlap trochu schopnej tak neni problem ji udelat :grinning: :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
lauri presne :-d taky jsme to nkupvali ale co se dalo pucila sem si od segry ale postylku a tak sem vedela ze na druhe vyuziju a rikam nac za to davat tolik penez stejne pak budeme delat pokojicky a za rok to zacne :grinning: marketce na to uz se tesim, mame uz jistou predstavu :slight_smile: :slight_smile: takže setrime hih :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
mona. jj, tak my si chceme postavit svoje a menší, ale kdybysme tady zůstávali, tak ten pokojíček děláme na hotovo zrovna, líbí se mi to, já si postýlku do ložnice koupím, ale švagrovka nám právě nabízela postýlku, tak možná ji dám do toho pokojíčku, třeba na odpolední spinkání nebo jen tak, uvidíme. a ještě budem mít takový koš na kolečkách na prvních pár měsíců, jeto sice starší, ale když se tam dá hezká deka, tak je to ok a nové bych to taky nekoupila, hrozné ceny. no a další postýllku mají naši, ještě po mně, takže tu si nechají u nich, akorát koupí novou matraci a budou pro mimi mít, moje mamča se už nemůže dočkat, až bude hlídat.................
3. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
S těma přebalovákama. Mám švagra, ten si zašel se svojí ženou do Ikei, vybrali si nejhezčí přebalovák. Obkreslili si ho, on rozpočital velikosti desek, nechal si je někde nařezat, koupil kolejničky smontoval dohromady a přebalováček byl naprosto úžasný. Ale asi bych ho o ty plánky neukecala, má to jak prototyp lakoumec, svojí sestře ho raději celej udělal, jinak je to skvělej chlap. Jako nápad pro zručnýho chlapa je to ale dobrý a opravdu to vypadá skvěle, takže proč utrácet víc než je nutno.
3. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
naše děti (doufám, že min. dvě) budou teda v jednom pokojíku....máme, sice velký, ale prostě jen 3+1. Kdybychom se rozhodli pro třetí mimi...museli bychom si dodělat podkroví, což by nebylo tak náročné...uvidíme jak se budu cítit po Matyáškovi....třeba se zařeknu, že další už nikdy. Ale to snad ne, ještě jedno mimi, nejlíp holčičku určitě chtít budu... :grinning:
3. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
dae, jojo taky semi libi kdyz to ladi ale rekla sem si ze az do pokojicku az bude mit sama, tak ho planujeme za ten rok:slight_smile: :wink: mi o tady na hore mame 5+1 a dole 4+1 ted v lete se tam bude dodelavat jeden pokoj , ale jeste tady nic nepredelavame nic mame sve 3 mistnosti ale mi z tech dvou udelli jendu obr. a az pujodu dolu tak zacneme terpve s predelavkama :slight_smile: :wink:

bibiska teda to je teda sikovnej :slight_smile:

laurinka - urcite je to dobry já taky měla spínkací postýlku pK DRUHOU CESTOVNÍ POSTÝLKU TU JME MĚLI V OBÝVÁKU a v kuchyni jsem mela to lehatko a harzdu a tak sme tak malou prendavala, jak sme potrebovala:slight_smile: ale to lehatko u maly sem moc nevyuzila protoze jsme byli vbyte ale ted jo, tady ho vyuziju :slight_smile:koukám že se mi prepl zas caps lock, mi to samo prepina sem asi nastavila neco cim to zapnu :confounded:
3. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
bibiska. tak můj manža je taky takový (teda až na toho lakomce, to on se zase podělí o nápady), vyráběl nám ze starých nádherných trámů z půdy postel, úžasná, dva krát dva metry, takže pro něj přebalovák je naprostá brnkačka, i vestavky nám chce dělat sám, koupí se kolejnice, laminové desky a je to.................třeba ze starých dveří od skříně nám udělal novou desku na stůl do obýváku, prostě moje zlatíčko....................a můj tatka je něco podobného, taky takový kutil.
daee: tak to je jasný v bytě, ale dokud jim není třeba patnáct, osmnáct, tak si myslím, že na tom není nic špatného mít ho spolu. my teda měli s našima taky třípokojový byt, ale měli jsme s bráchou každý svůj pokoj, naši měli rozkládací gauč v obýváku a sami se tak rozhodli, že stejně rádi usínají u telky,..................takže my měli vždy každý svůj no......
3. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
vecernice:
Já jsem též pro pražský sraz :slight_smile:

lauri:
Když se narodil brácha, tak naši koupili obyčejnou komodu, na kterou přidělali dřevotřískovou desku, na který byl přebalovák. Když z přebalování odrostl, deska se sundala, a komodu má v pokoji dodnes, a to mu v zíří bylo sedm.
3. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.