• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
holky, tak ja to zatim neberu nijak vazne. Ale asi je to tim, ze jsem jeste nemela ovu. Po ni asi budu mit uplne jiny myslenky... Hlavne nesmim testovat, s takovou bych brzy mela sbirku testu jako ta holcina v albu :grinning:
13. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
holky děkuji za podporu. Možná jsem blázen, ale já tomu chci věřit :slight_smile: vím, že rizika tu jsou, ale vidět tam tu druhou čárku je prostě nepopsatelné....
daschiki: já to měla úplně stejné jako ty, taky jsem cca 9DPO měla takový narůžovělý výtok, ale jen půl dne a pak jako když utne, tak to mě nakoplo...co kdyby to bylo uhnízdění vajíčka :slight_smile: Proto jsem to testování nemohla vydržet. Tak hned jak budeš testovat, tak napiš.
daee: taky jsem taková jak ty, chtěla bych vydržet a nechat si to jen s manžou co nejdéle pro sebe, ale ta mamka...asi bych také nevydržela. No to je zatím předčasné. Ale srdíčko by už dnes mohlo být vidět, ne? Kdy jsi měla první den poslední MS?
13. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Dashiki - děkuju...tak přesně to máme doma my. Vím, že bych to neměla moc šířit a taky nebudu, ale prostě té mámě, to asi neodolám. Uvidím, v jakém rozpoložení budu, až půjdu od doktora.

Dashiki a didi21 - já jsem taky špinila zhruba dva dny asi ve stejné fázi cyklu jako Vy, ale pak to přestalo....jestli před MS normálně nešpiníte, tak by to opravdu uhnízďování mohlo být. Já osobně jsem špinila před MS skoro vždycky (3-5dní) a pak to přešlo v krvácení...
Prostě budu držet palce, ať jste říjnové těhulky :wink:

didi21 - první den poslední MS byl 06.09.,myslím, že na srdíčko je určitě ještě brzo....
13. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Daee a Didi: Děkuju, holky, to zní báječně. No, snad si to nenalhávám, ale je fakt, že před tím narůžovělým výtokem jsem den a něco špinila, tak jsem si říkala, že zas nic (protože před MS vždycky špiním aspoň 8 dní). No a pak najednou ten narůžovělej a po špinění ani památky, což je dost divný. I přes Utrogestan jsem VŽDYCKY špinila a pak to přešlo v krvácení. Teď mám ale strach, co udělat s Utrogestanem. Beru ho vždycky 16-25 DC. To znamená, že dneska bych ho měla přestat brát. Jsem 10 DPO a hrozně se bojím, že když teď snížím tu dávku progesteronu, tak že třeba i kdyby bylo vajo uhnízděný, začnu špinit a vajo se vyplaví. Volala jsem své doktorce, abych se zeptala, jestli nemůžu aspoň do pátku pořád brát utroš a kdybych v pátek (13 DPO) testla a výsledek byl třeba pozitivní, tak bych rovnou pokračovala (brává se na podporu těhu v 1. trimestru) no a kdyby byl negativní, tak bych vysadila a počkala si na MS. Jenže doktorce se nemůžu pořád dovolat a dneska je v ordinaci mimo Brno. Tak nevím, co mám dělat. Nemáte s tím některá z Vás zkušenost?
13. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
zapomněla jsem ještě na pajulu. Samozřejmě díky za podporu :wink:
13. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
13. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky, moc va vsechny zdravim :slight_smile:
ja mam asi 10 dní do prvniho testovani a už chapu jak jste rikaly, ze druha pulka cyklu se vlece :wink: ale mam ted docela dost starostí, tak se snažím na to moc nemyslet..
jinak moje mamka mi to usnadnila, protoze mi rekla ze nejkrasnejsi na tehotenstvi bylo kdyz to vedeli jen oni dva s tatkou..ja s tim docela souhlasim, tak kdyby nahodou..budeme se s manzou radovat alespon prvnich par mesicu sami..
daee:at ti to dnes dobre dopadne :wink:
13. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
daee: tak to je asi fakt ještě brzy, ale kdo ví... :slight_smile: Každopádně se brzy ozvi, ať víme, co je nového a jak se mimimu daří.
13. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojky holky, všechny vás zdravím......
vypadá to, že dneska u mě dorazí MS, tak doufám.....ať se na to pak můžem vrhnout....
didi: moc moc držím palečky, aby čárka sílila, můžeš podle mě zkusit ve čtvrtek pátek testnout, pokud jsi těhu, už by naběhla silnější stoprocentně.....
daee: já bych to taky mamce a taťkovi řekla.....taky by se to dozvěděli, kdyby to neklaplo a můžu jim stopro věřit, že si to nechají pro sebe.....ale jinak bysme to taky tajili, všem ostatním......
holky, tak se nám to tady hezky těhulkovatí, samé naděje, moc vám to všem přeju, snad nám to taky brzo klapne......nejradši bych už příští měsíc, ale nevím......doufám
13. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
taggy - to já bych taky ráda. hlavně doufám, že doktor už mi potvrdí, že vše je v pořádku, abychom se mohli začít snažit naplno :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
holky, kazda by si asi prala, aby to bylo napoprve.. jenze psychika dela hrozne moc. A i kdyz kazdy rika, at na to nemyslime, tak copak to jde??? -ja uz se vidim po ovulce, budu se hlidat a urcite najdu vsechny priznaky tehu :grinning:
13. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
kdyz se budu chvili snazit, tak bych urcite mela i zaludek na vode :grinning: ne, zatim nic jeste necekam, ale pak vim, ze tedy ty dny se pekne potahnou ......
takze leda maximalne vyplnit volny cas :wink:
13. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
luca. jak píšeš, to je pravda......nejde na to nemyslet......ale já mám zatím myšlení pozitivní, čekám, že přijde MS a taky jsem trošku doufala, že by nemusela, ale mám radost, že přijde, že tělo funguje a o to víc se těším na další měsíc......tak si myslím, že to přehánět nebudu......toto si musíme zvládnout každá sama....závidím těm, co mají pravidelný cyklus, ale co jsem se na koníkovi dočetla, můžu být ráda, že jsem v poho....protože jsou na tom holky hůř, ať už cysty, anovulační cykly a tak, nebo jim MS prostě sama nedorazí a musí chodit na vyvolávačky, nebo různé léky, takže pořád jsem na tom vlastně dobře....akorát si to musím trochu víc pohlídat no......a toto si řeknu a hned mám super náladu.....
13. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
holky, srdíčko v takovémhle začátku určitě není vidět, vždyť tomu prtěti je tak 14dní, ačkoli v době očekávané menstruace jste už 4.tt těhu
Mrkněte sem - tady máte popsán vývoj mimča http://www.babyweb.cz/Vyvoj-miminka.aspx

a s tím oznámením mamče - nejde o to, že bych jí to nechtěla říct, jde o to, že tím, že si to nechám chvíli pro sebe můžu ušetřit JÍ spoustu strachu a starostí, které o mne a prcka bude mít. I kdyby to nevyšlo, tak bych jí to pak řekla - bude smutná, samozřejmě, ale bude postavená "před hotovou věc" a nebude se utápět v nejistotě, jestli všechno za týden, čtrnáct dní bude v pořádku.
Jak jsem psala - každý to má jinak, každá se chováme jinak, každá máme jinou matku a jiný vztah s ní.
Nevím, zda já to "tajemství" udržím a neřeknu jí to hned,těžko soudit, ale teď vím, že by o mě měla až přehnaný strach a v dobré víře by mi věnovala "až moc péče", což může spíš věci škodit. Takže tak.
13. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
tak holky, já frčím k Dr. (žaludek trošku na vodě)....pak se Vám ozvu s novinkami... :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
daee - tfuj ftuj, držím palce a těším se na samé pozitivní zprávičky :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
sven: to je jasný, záleží na konkrétní mamině.......asi ji mám podobnou jako daee.....
daee: držím palce a pak písni, jak to dopadlo....
13. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
tak nakukuji a jsem napjatá jak kšandy :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj děvčata, zdravím vás všechny :slight_smile:
Dashiki - Chtěla jsem se Vás holek tady na to zeptat a vy to tu zrovna dneska probíráte.....ohledně toho narůžovělého výtoku. Já už ho měla tento měsíc dvakrát, ale vždzyky po sexu, nikdy ne během dne. Nevím co tu může znamenat, jestli i v tom mém případě může jít o uhnizdování vajíčka, nebo je to něco uplně jiného.

Daee držím palce a ať kontola dopadne v pořádku....jo a mamince bych to asi taky řekla, nevydržela bych to :grinning:
13. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
Didi21 přeju ti, aby ti to vyšlo.....a věřím, že vyjde, ty dvě čárky tam nejsou jen tak....držíme palečky a dej nám update :wink:
13. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Vanilkaa - pokud je to po sexu, tak bych to spíš přičetla nějaké prasklé žilce nebo tak něco. Já po sexu taky občas špiním - záleží i na fázi cyklu. Ale znáš to - může to být cokoli :dizzy_face:
13. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
sven... no právě může to být cokoliv, ale nikdy se nám to dřív nestalo a mělo to takovou pastelovou růžovou barvu, kterou jsem dřív na sobě neviděla....uvidíme až budeme testovat....je to naše uplně první snažení tak to beru všechno s velklu rezervou. Mám takovej pocit, že se nám to napoprvé nemůže povést, ale kdo ví :wink:
13. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
vanilkaa - jojo, však za pár dní bude jasno :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
ahoj Vanilko,

no u mě ten výtok byl během dne a bylo to jen tak půl dne...párkrát po utření papírem a trošku na slipovce. Takové úplně slaboulinké krvácení. Předtím sexík nebyl. Taky nevím, co od toho čekat. A jak píšeš, i u nás je to první snaženíčko. A i když vím, že jsme se trefili třikrát do plodných dnů a z toho jednou přesně v den ovulace, tak si říkám, že je spousta i zdravých párů a napoprvé se nepovede. Tak se nechám překvapit. Samozřejmě bych byla strašně šťastná! Znepokojuje mě občasné píchání v bříšku a taky bolest prsou (ane ne nějaká závratná) a taky s emi prsa dost zvětšily. Tak, že si toho všimla mamka, která mě viděla po týdnu a půl (zrovna to bylo týden a půl po ovulce). Je to těžký. Jednou si říkám, že to určitě musí znamenat těhotenství a podruhé si zase říkám, že si to určitě namlouvám a že se na to nesmím upínat, abych nebyla nešťastná, až mrška dorazí :frowning2:. Nechám to koňovi, ten má větší hlavu (aspoň doufám :grinning:)
13. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
ahoj holky aj u vas je take hnusne pocasie :(
tak snad nam zdvihne nladu ked najdeme // ciarky uz aby to bolo
13. říj 2009 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ahoj holky, ja jsem asi nachlazena.Pořad se mi chce na malou/ wc.
13. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Z krve se da poznat že mam problemy se štítnou žlazí?
13. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
ashlee: To může být i známka těhotenství. Může to být i v raných fázích těhotenství :

"Časté nutkání na močení bývá způsobené opět změnou hormonální hladiny. Díky tomu, že embryo vylučuje látku HCG, dochází k velikému prokrvení orgánů a tkání pánve. Zvětšující se děloha tlačí na močový měchýř, který se snaží vyloučit i malé množství moči. Tento příznak se objevuje už v prvních týdnech těhotenství."

Problémy se štítnou žlázou se dají opravdu zjistit z krve (zjišťuje se hladina hormonů tyroxinu a trijodtyroninu). Já mám např. sníženou funkci štítné žlázy. Zjistila mi to obvoďačka z krve a od té doby mě má v péči endokrinolog.
13. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
nathali: U nás se udělalo hnusně teď. Úplně se zatáhlo a prší :frowning2: Kéž bys měla pravdu a opravdu nám zvedly náladu dvě čárky na testíku. Myslím, že bych pak podzim prožívala poprvé s nadšením :grinning: Jinak mě listopadový večery a sychravá rána docela vyvádí z míry :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
daschiki...asi máš pravdu, necháme to koňovi :grinning: ....já na to taky přišla při utírání papírem :wink: ale jinak žádné jiné příznaky nepociťuji....necháme tomu volný průběh a za pár dní se uvidí. :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.