• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jes: já se objednala hned na druhej den :slight_smile: Jelikož jsem potřebovala řešit ten zánět. Ale sestra mi to sama navrhla, mylím, že to u nich na dlouho nebude.

Bibiska: no to je možný :slight_smile: Ale z Tvé fotečky bych Tě teda napoznala a moc toho o sobě nepíšeš :grinning:
3. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
jinjin: no přiznám se, že jsem tam tu fotku dala schválně abych nebyla jen tak k poznání. Znáš to když nechceš aby o tobě moc lidí vědělo, než to chceš ty sama....navíc si myslím, že jsou tyhle stránky dost navštěvovaný...takže abych se přiblížila já mám ve svých diverským průkazu Pecka a můj muž Maky :grinning:
3. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
ani tak to je dobrý :slight_smile: :wink:
3. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jj, už jsem Tě poznala, když jsi napsala :grinning: Tak to je fajn :wink:
3. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Jo tahle změna v životě je fajn :slight_smile: , a tobě gratulace budoucí maminko, a co jakpak se cítíš. Michala H. jsme viděli minulý víkend, říkal že se byl za váma podívat a že ses mu zdála jiná, no a mě to nějak trklo. Jinak jsi asi první ženská (kromě moji mamky), která ví, že chodím v tandemu. No ale u tebe, když tak přemýšlím to musí být ale velká změna, co? :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Bibi: písla jsem Ti do IP. :wink:
3. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
mona. no vlastně ještě to lehátko, na to jsem zapomněla, to chci koupit taky.............
anie: jj, toto je taky dobré řešení. my máme právě takový velký rohový stůl, to se mi zdá ideální, i to místo, kde to je, takže to asi vyřešíme takto. ta komoda by nám pak byla na nic, i kdybysme ji ted koupili, zbytečné, do baráku bude nábytek nový, takže to prostě nechci zbytečně kupovat.
3. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
tak to my máme holky výhodu, že se teď budem zřejmě stěhovat a tím pádem zadáme jednomu známému truhláři udělat vše - komodu (aby se na ni dal nasadit ten pultík), skříně, kuchyňský stůl...prostě všechno, takže nám to udělá ve stylu tak, aby to ladilo k sobě...:slight_smile: A myslím, že to budeme mít i docela levné od něj...no uvidíme :slight_smile: Jinak vás všechny moc zdravím

Lauri - děkuju moc za odpověď...to mi úplně zvedlo náladu :slight_smile:

Holky, já dneska vůbec nestíhám, takže bohužel nestíhám reagovat na vše, jen doufám, že Didi na prohlídce vše dobré...:slight_smile: myslím na ni...

Pročítám Vás, ale odpovídat absolutně dneska nebudu stíhat..snad až večer...
3. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
daschiki: není zač, aspon jsem si díky tobě konečně spočítala, kolik budeme dostávat po tom snížení. a to nám to ještě možná zvednou, to by bylo taky fajn, ale i tak je to super.
didi tam šla na jednu ale taky se tady objeví až večer, takže se tady asi potkáte............

my jsme byli dneska s manžou v pompu, obhlíželi jsme kočárky, autosedačky, jídelní židličky, vaničky, kyblík na koupání tam měli jenom za šest stovek, pak různé lahvičky, dudlíky, prostě všechno možné, akorát oblečení tam mají neuvěřitelně drahé, to je děsný. ale kočárů málo, samé divné značky, takové obyč, takže to chce nějaký větší obchod a nebo právě ten veletrh, už se těším............
pak mi brnačky poradíte, kdybysme toho neměli na veletrhu dost, kam se vydat v brně na kočárky, nebo celkově, kde jsou obchody s mimi věcma, do vankovky pojedeme určitě, tam nevím, co je a jestli třeba v olympii nebo ještě někde, no nechám si poradit................
3. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Lauri - no, ve Vaňkovce je jen CaA a Puntanela (ale ta jen s hračkama), jinak tam toho myslím až tolik není...v Olympii už je výběr rozhodně lepší. Jinak je tu ještě Chicco, i když je už malinko z centra, pak co vím, tak na kočárky ještě kousek od hlavního nádraží je Růžový panter...ale hlavně mega obchod s dětskýma věcma je myslím u Ikei v Brně...teď nevím ale jistě...určitě se tu dá vybrat :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
daschiki. tak do olympie a u ikey a ve vankovce se kuknu. ale daee psala, že právě v puntanele si koupila těhu džíny. tak asi myslela jinou, ale nevím. spíš mě zajímají ty nákupní střediska, jezdit solo do obchodů mimo se mi nechce.
3. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
to myslela asi Puntanelu v Olympii....ale v té ve Vaňkovce mají jen hračky..nemají tam ani oblečky pro mimi...takže spíš bych doporučila rovnou skočit do té Olympie :wink:
3. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Lauri: tak co já jsem obešla....tak absolutně největší výběr kočárků...tipuju minimálně 50druhů (všech cenových kategorií a i všeho ostatního hodně) má BabyExpert (Avion Shopping Park...kousíček od Olympie, ve stejném areálu je i IKEA)
http://www.babyexpert.cz/

V Olympii pak Puntanela (to je oblečení, kočárky, hračky i těhu věci)....tu mám moc ráda...mají tam ten můj vysněný Concord... :grinning:

Ostatní obchody, kde se mi to líbilo a kde měli výběr jsou už jinde, jiným směrem, ale jeslti budeš chtít, tak ti napíšu odkazy.... :wink:
3. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
daschiki. aha, tak super.............. no my do vankovky jezdíváme vždycky, na naše hadříky do Peek & Coppenburg, a taky celkově projít hadry, takže tam pojedem určitě, a do IKEY taky, takže tam to můžeme omrknout a do Olympie zajedem taky, to je od Ikey už kousek. tak moc děkuju, pojedem tam v tom březnu, to bude náročný den, tolik obchodů a ještě celý veletrh.
a na ty těhu hadry holky teda kde - jen ta Puntanela?
3. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Dashi a Lauri: já myslím Puntanelu v Olympii...tam je velká, patrová a mají tam od kočárků po těhu rifle vše.... :wink:
Obchod u IKEY je ten BabyExpert, jak jsem psala...ten určo doporučuju.

Naopak ve Vaňkovce podle mě na mimi kromě oblečků a hraček toho moc nemají, souhlas s Dashi, jela bych rovnou do Olympie...
3. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Lauri: těhu věci...zase doporučím Olympii...je tam dohromady hodně obchodů H&M, C&A, Puntanela, Marks&Spencer, NEXT a ještě další, kde pochopitelně nevím názvy.... :grinning:
3. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
pokud zítra bude na prohlídce vše ok, tak jdu do toho holky...pustím se do nakupování :grinning: už se na to těším...jen se zítřku fakt hodně bojím...snad je všechno v pořádku...myslete na mě zítra v 10:15
3. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Dae: V Puntanele mají gatě i na mě :slight_smile: 182cm :slight_smile: Takže super doporučení. A Concord je naživo móóc pěknej, krásný barevný kombinace a vypadá solidně.

Daschiki: budem držet palečky, určitě budete v pořádku!

Lauri: tak to máš můj obdiv, takovej den by byl pro mě noční můrou!
3. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Daschičko - koukej se uklidnit!! zbytečně se stresujes :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
jé holky, tka moc děkuju, paráda...............tak už jsem to říkala manžovi, sice toho za ten den budem mít asi plné kecky, ale to neva..............uděláme si celodenní výlet - ted ještě zvažuju, jestli první na veletrh a pak až do obchodů? ale asi jo...........a taky si neumím představit, jak dlouho na tom veletrhu strávíme, jak moc obrovské to bude. ale už se moc těším......................

daschiki: já na tebe moc myslím a držím palečky, a neboj, určitě bude všechno v pořádku, musí....................
já se těším na tu svou, ještě týden a budu si moct říct "už zítra" - a manžu beru teda s sebou.
3. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Lauri: taťka je hlavní správce pavilonu A na BVV...tzn., jestli chcete...můžu zjistit, jak velké to bude a kolik čeho a kdo tam vystavuje.... :wink:
Ale Lauri, upřímně si myslím, že ty obchody budou možná lepší....ale třeba se pletu...začala bych veletrhem, obchody mají otevřeno do noci....

JIn: že jo? já si tam gatě taky vybrala...a za super peníze. A že je Concord kráááásnej....já vím :wink:

Dashi: všechno bude v pořádku....o tom nepochybuj, nestresuj se (a nebo se o to alespoň pokus)....a budeš se moct vrhnout na utrácení :grinning: :grinning: :grinning:. Já pořád říkám, že smůlu už sis vybrala, teď bude jen dobře...!!!

:grinning:
3. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
daee: to nemusíš, co jsem četla o lonsku, tak plocha byla skoro tři kilometry čtvereční, jen si neumím představit, jak dlouho nám to bude trvat projít, no ale uvidíme, asi první veletrh hned dopoledne, pak obídek a pak obchody...............hlavně si musím koupit tenisky, z lonska už nemám a jinak samé podpadkové boty, to bych asi umřela.................

jin. tak já s tím nemám problém, nutit se obejít všechno nebudeme, ale nás to baví oba, navíc pro mimi, takže já se už těším. a ty těhu kalhoty - z toho já mám teda trochu obavy - měřím sto šedesát, takže mi spíš bude všechno dlouhé a moc volné. ale už jsme vymysleli, že ty těhu džíny i sukně případně vyrobíme, není to těžké, stačí našít pás úpletu na ty džíny a nebo všít gumu tak jak se normálně prodávají a hotovo............
3. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
děkuju holky za povzbuzení...nesmím na to myslet...manže mi dělá halušky mňam mňam...tak mimi nakrmím pořádným slovenským jídlem :grinning:...tučným jak sviňa :grinning:...

Ať už je po zítřejší kontrole, ať můžu být klidnější...
3. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
lauri - já měřím 159cm, takže sdílím stejný problém...dneska mi došly parádní gatě z Polska..jsou mi úplně akorát na zadku a krásně pohodlné...jen to bude chtít zkrátit asi o 20cm :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
3. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Lauri: já mám 162...a koupila jsem těhu rifle, který normálně zkracovat nemusím, což je zázrak, normálně zkracuju všechno :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Lauri: to bude nákupní maratón...ufuf...jsem zvědavá, co pak napíšeš za dojmy, kolik jste toho prošli, co jste všechno zvládli.... :astonished: :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
daschiki: to zkrácení mi ani tak neva, máme u našich šicí stroj, tak to je chvilka, spíš aby to sedlo před břicho, boky a zadek.................no uvidíme.
já se teda ptala mých kamarádek co byly těhotné, a co jsou taky takové drobounké a štíhlounké jako já, jak to řešily a ony mi řekly, že právě žádné těhu kalhoty neměly, protože jim to bylo všechno hrozně velké...............takže ta jedna si to právě ušila ze svého oblečení a ta druhá že až v devátém měsíci měla jedny kalhoty půjčené od kámošky, ale že prý vypadala hrozně. takže já mám zatím ten těhu pás, trička nakoupím kdekoli, ty nemusí být přímo těhu, to kdyžtak až na ten osmý devátý měsíc, do té doby se to myslím dá s tím pásem, chci koupit ještě jeden, s těma pacičkama. a ty kalhoty a sukně uvidíme, zatím je na to čas naštěstí......
3. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky,
dashi neboj všechno bude v pořádku
já sem se dnes dozvěděla že dostanu od ségry postýlku s matrací a peřiny do postýlky a komodu s přebalovákem,takže super sice použité ale zadarmo
3. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
holky, si tady posledni dobou pripadam uplne mimo, absolutne se nestiham zapojovat :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
orchidie: sdílím tvoje pocity. Máme to tady docela slušný pisatelky (je to super), než to dočtu, můžu druhý den začít znovu :slight_smile: . Je fajn jak se tahle diskuse rozjela.
3. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.