• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
maki. no vždyt to je bezva, myslím že zrovna u těchto věcí vůbec nevadí, že jsou použité. přece i to, co si ted koupíme na první miminko nové budeme mít i na druhé, atím pádem použité a taky to nebude vadit, takže bud ráda, máš spoustu penízek ušetřených..........................

orchid. a jakto? nestíháš sem chodit nebo tě nebaví o čem se bavíme? :grinning:
3. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
s těma věcma: já mám v plánu vytáhnout taky potýlku po nás, obrousíme, natřeme a bude jako nová. Koupíme novou matraci, pěkné povlečení a miminko určitě nepozná že leží v postýlce po mamince nebo tatínkovi.
3. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
holky vy se máte, že takový věci máte někde schovaný...já musím všechno koupit..v mým okolí ani nejsou žádný miminka, takže ani nikdo nemůže nic půjčit..:frowning2:
3. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Daschi nesmutni, my taky nic nemáme. A to ségra chtěla spoustu věcí schovávat pro mě a já ji ještě před rokem, dvěma tvrdila, že než já budu mít děti, tak ty věci sežerou moly :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
jéééj a teď se biješ do hlavy :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
no holky na druhou stranu. Já bych zase ráda nějaký ten hadřík pro toho prcka ráda taky nakoupila. Ale mamča Maruš (moje tchyně) naznala (zatím nic netuší), že oprášíme jednou starý kočárek :confounded: , přebereme věci po jejich vnoučatech (což samozřejmě uděláme) a já prostě utrácet nemusím za nic (což se mi zas až tak nelibilo :unamused: ). Taky bych přeci chtěla mít na nějakém tom výletu miminko hezky oblečené, no budu si muset udělat trošku pořádek, přeci nenechát do všeho fókat, ne? :sunglasses:.
3. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
ahojky Holky:slight_smile: tak zkrs ty obchdy-
myslím že olympie je dobrá volba :slight_smile: :grinning: taky tam jezdíme, jinak pro miminko jsem malé taky kupovala takhle po obchodech ted aji nahlizim na MMB a s maminkama vyměnujeme a taky tam nakupuju, josu maminky ktere proste nestaci veci unosit takze pouzite muze mit pojem aji to ze jim to lezi ve skrini ale nikdy oblecene, :slight_smile:mylsim ze timhle se usetri tak dost ajinak ja sem milovnice nextu prostě, s kámoškoou objednáváme od jedné paní z Londýna a holky co je v obchode treba v olympii ceny my to mame za skoro polovci :grinning: :grinning: :grinning: tuto značku sem si oblíbila a schovávám si toho hodne takze druhe taky bude mít včem chodit :grinning: :grinning: teda jestli to bude holčička jestli kluk tak prodám holčičí a nakouppím klučíčí :grinning: :grinning:

jinjin taky jsi vysoká??takže taky máš problémy s kalhotama že??krátké:grinning: ale naštěstí teda těhu gatě mám od kámošek josu taky vysoký :grinning: :grinning:

daschki, teda tak to máš uplne nejlepsi, to by se mi taky libilo, teda a uz mas urcite predstavy a tak vid???je ja miluju zarizovaná :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
jeee koukam, ze tu probiha diskuze samych tehulek, a ja tu jsem jedina netehulka :grinning:
3. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
však se trénuj...za chvíli tě to čeká taky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
vecernicko- souhlasím s daschki :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
když já to všechno hned zapomeu. a pak budu strašně otravná, neboť mi to budete muset všechno psát znovu :grinning:
3. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
jj to uz znam, ja sem vlezu a je po diskuzi :wink: :grinning: takze asi zase jdu pracovat, moje vysledky jsou fakt zalostne :grinning:
3. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
holky, no tak paráda, já vám tady odpověděla tak dlouhým vzkazem a celé se mi to smazalo..............achjo............takže jen stručně.
bibi - postýlka po vás nevadí ničemu, já bych tu po sobě taky brala, ale potřebuju nějakou mít i u našich. a starý kočárek ber, ten se hodí na zahradu nebo balkon, my třeba žádný takový nemáme.

jsem se vás chtěla zeptat, jestli jste viděly někdy v tescu klasické dupačky a nebo třeba punčocháčky na mimčo, já to tam nikdy neviděla, ale jenom bodyčka s krátkým, s dlouhým, trička a overaly, ale dupky prostě vůbec.
3. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
jsem se od čtyř do půl šesté krásně vyspala, nějak na mě zase dolehla únava.......... :grinning: :grinning: :grinning:

a ted vám jdu nafotit ty věcičky, co jsme dostali od kamarádky.......
3. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
laurinka, jojo taky sem mela postylku po me ale je u nasich tam je totiz taky potreba postylka, takze jsme kupovali :slight_smile: :slight_smile: :wink: a jinak s tím kočárkem na zahradu hihi u nás asi by neměl šanci:grinning: prtože jsem měla kočárek na chodbě a byl vždy při ruce a ještě uskladnovat 2 kocarky hihi :grinning: :grinning: to by jsme se semka uz asi nevesli, me stacil jeden bohate :slight_smile: parada :slight_smile: :slight_smile: :wink: :grinning: já asi kdyby mi vtom kočárku pak mimi usnulo achtěla byyhc s ejít projít tak já sme taková že asi stím starým po nás bych nikam nevyšla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to jenom já jako :grinning: :grinning: :grinning: hihi vtomhle sme horzna to asi ne ale kazdej by asi cumel :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:

laurinka jinak dupky a puncosky v tescu mylsim nejsou, já toto nekupovala teta a tchýně a druhá teta josu švadleny .-d tchýně mi šila dupky , pyžámka, na doma tepláčky z froté atak..aji bodýnka mi šila no pořád jako šije na malou ale už jenom tepláčky a mikinky s froté a já to používám jako pyžamko ted pres zimu frotéčkový super :slight_smile:
a teta šije pro Firmu pleas jestli znate takze od ni mam toho taky mrakec :grinning: :slight_smile: :wink: a moje teta ta šije co potřebuju a co chci :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: takže fakt sem jako ráda, protože krásný věci šijou :grinning: :wink: a nemusela sem to kupovat :slight_smile: :wink:
3. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
mona: tak my máme třeba balkon nahoře, tak tam by se mi hodil, na zahradu to je jasný, a bud v klidu, taky bych se starým nikam ven nešla.......................
a ty dupačky a punčošky, jako co vím, tak třebav tom pompu nebo v c&a to mají, ale přišlo mi divné, že to tesco vůbec neprodává...........
3. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
laurinka jo tak to jo, na balkon to by bylo super, mi tu balkon nemame :slight_smile:hihi no to jo to by asi tam u va staky kouklai vid??ale josu takovy tipi jedna tu chodi s takovym kocarkem ..ale zajimavy je ze huli jka prokopla a neni ji vubec trapne ze jede s kocarkem kolem spoustu jejich deti a v ruce ma lahváče :astonished: :astonished: :rolling_eyes: :sunglasses: :angry: :angry: to je totiz matka 10 deti už :grinning: :grinning: je divná vždy když přijede pout je tehotna hihi :grinning: :grinning: :grinning: mazec no :grinning: :grinning: :grinning:

no to jo, v pompu mají ale z pompa mam jen jednu kombinezu zimni jinak podle me hrozne predrazeny na pompo neivm no :frowning2: :pensive: já sem hrozně na akce jak vidím třeba v CA nebo HM slevy hned nastartuju nohy a jduuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: a v CA bych rekla ze maji moc pekny veci a podle me cenove prijatelne :slight_smile: HM taky docela to jde lae jak jdes pro kitty věci děs mají nasazený ceny ale hold když se to nikomu líbí jako nm se to líbilo :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem zavřela obě dvě oči a vzala to ztoho stojanu a pádila ke kase :grinning: :grinning: cherokee mají krásný veci skoda ze tyto mimi moc ne maji mimi bundicky mimi svetyrky kalhoty mimi ale body ne :frowning2: to je skoda no
3. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
ale to nevím, já se tady s těma lidma nějak nestýkám, a ani neznám, naproti nám a vedle bydlí spíš starší lidi, tak ty tady tyto věci neřeší a do centra dědiny vůbec nechodím...................
ty jo, tak to je něco teda, deset děti, to snad nemyslíš vážně, no to je hodně smutné teda takové případy.................
pompo je šíleně drahé, já tam koupila jeden bryndák a jedny botičky a to je tak vše, v c&a mají taky dobrý slevy a věcičky pěkný, v HMku zase u nás mají regál slev, perfektní, takže tam se dá taky za super ceny někdy................
cherokee si ale myslím, že mají teda všechno, akorát ty dupačky a punčošky jsem tam neviděla, ale jinak body tam mají spousty a overaly taky. takže dobrý. mně teda tesco vyhovuje nejvíc, nejvíc se mi líbí ten styl, materiály, kvalita a samozřejmě i ceny...............
3. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
laurinka ze začatku sme taky nejvic nakupovala z cherokee, máme hodně veci z tesca pak jsme postupne prichazeli na to HM a next, ale jako porad jdu do tesca nemam ze byhc jako musela nkupovat jen tam proste kdyz se mi to libi v tom obchode koupim to tam :grinning: :slight_smile: :wink: a určitě cherokee mají ceny pěkny a jeste kdyz sou slevy parda, ja tam markétce na zimu koupila naprosto úžasný zimní kabátek měli ho za 590kc ale meli na nej slevu a koupila sme ho po sleve za 280kc, a to je co rict teda, :grinning: :slight_smile: :wink: a je opravdu skvelej , :wink: laurinka čekám až nahážeš ty věcičky do albíčka, od té kamarádky co jste dostali :slight_smile: :wink: :wink:
3. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
moni: už jsou v albíčku......................ale jsou to hračky, chůvičky a povlečko do postýlky................tak kukni......
a HM je podle mě taky super, ale já spíš myslela na to úplně malý, co miminku moc dlouho nevydrží, tak se mi to nechce kupovat moc drahé, pak už jo, až už má aspon rok, dva, to se dá.
a asi tak jak píšeš, kde se mi co bude líbit, to prostě koupím.............. :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
tak co ta Didi? :slight_smile: Kde vězí? Chceme slyšet zprávičky o Filípkovi...:slight_smile:
3. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Neboj se vecrnice, už jsem tu i já druhá snažilka diskuse :wink:

Jsi hodna, ze na mě tak myslíš :slight_smile: Já se koukám a koukat budu. Nevím, na jak dlouho to snažení bude, tak přece nezůstanu třeba další rok na místě, které mě stresuje a nebaví mě. No a máš pravdu, za koukání a pohovorování nic nedám :slight_smile: Doktorce jsem dneska volala, ale nedostala jsem se k tomu dřív jak před čtvrtou a dnes tam byla jen do tří - tady je vidět, jaké mám zaměstnání :unamused: Budu tam volat zítra.

Jak se jinak holky máte? Co je kromě těhu nového? :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem konečně doma z práce :slight_smile:
Byli jsme u našich, tak jsem vlezla na váhu, a už nemám kilo dole :frowning2: Už jsem na své původní váze, a teď už jen kynout a kynout... A teď babo raď - začíná se projevovat prcek, nebo jen moc jím ? :grinning:
3. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
jess: kromě těhu je nového, že akorát přemýšlím, co bych si dala k večeři - a nic mě nenapadá.................. :grinning: :grinning:

anie: jako kilo sem, kilo tam, já jen když se zvážím ráno, a pak večer, tak mám o kilo a půl víc, takže to vůbec neřeš..,.....někdo zpočátku nepřibere vůbec a až ke konci mu to naskáče a někdo přibírá každý měsíc třeba kilo dvě, postupně................
3. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Od desátého týdne 0,5kg a teď nevím za jak dlouhou dobu :grinning: je v normě :grinning:
3. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
laurinka, jojo :slight_smile: :grinning: :grinning: přesně :slight_smile: :slight_smile: :wink: ted no krásný :slight_smile:hračky :slight_smile:to se bude mimískovi líbit :slight_smile: :wink:a ty chuvičky máme podobný taky máme philips ale žluto bílí :slight_smile: :wink: :slight_smile:

ani- to je vpohode :slight_smile: :wink: prcíček roste :_) :slight_smile:

jin_)to je super teda :wink: :slight_smile:

didi asi nedorazi co??nebo asi az dyl
3. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
mona: díky, no těch hraček je spousta, to už fakt dokoupíme jenom pár do kočárku a autosedačky a postýlky..............

holky, tak jsem se nacpala chlebem s paštikou, že mám břicho jak těhule... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
lauri:
Mě přijde, že na přicho jako těhule se už ani nemusím nacpat :grinning:
3. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
anie: tak to máš dobrý, to já ráno jsem třeba plochá, a až od oběda do té doby než jdu spát mi vyleze pupík.......
3. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zase doma. Ještě jsem Vás nečetla, tak zatím nereaguji, ale určitě Vás dočtu :slight_smile:
Tak Filípek je v pořádku!!! Vše tak jak má být. Velký je asi 19cm a váží 340g :slight_smile: Dnes se nám nechtěl moc ukazovat, spinkal jako králíček a obličejem byl zabořený do mého břicha, takže zádama k nám. Prej kdybych dnes chtěla vědět, co čekáme, tak by nám to neřekla :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.