• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
lauri - já to mám úplně stejně...teď mám neskutečnou vanu...ale ráno jen malý pupík
3. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
jůůů Didi :slight_smile: to je faaaajn!!! Gratuluju ke krásným zprávičkám...:slight_smile: Tak ještěže už víte dávno, že je to chlapeček :slight_smile:, když to byl dneska takovej uspinkánek :slight_smile: a tulil se mamce do bříška :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
didi: no tak to je bomba s tím maličkým a asi jste měli s pohlavím štěstí jako daee.......... :grinning:
3. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Holky, děkuji že jste na mě myslely :slight_smile: Už jsem zase o něco klidnější, když jsem Filípka viděla.
daschicko: ničeho se neboj, zítra bude vše v pořádku a prcek Ti ukáže, že se u má u Tebe moc dobře! A zítra na Tebe budu myslet já a budu se těšit na nové zprávičky!
3. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Didi - děkuju :slight_smile: Snad opravdu přinesu taky dobré zprávičky,...jdu se na to vyspat :slight_smile:
Dobrou noc holky
3. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
daschiki: dobrou a taky na tebe budu myslet, a závidět, já jdu taky ve čtvrtek po desáté, ale až příští týden.........
3. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Hezky vecer, holciny. Tak se zase hlasim. Manzilek je na sluzebce, od rana jsme ho nevidela a uz se mi straaasne styska. Ale psal ze se vrati mozna uz zitra vecer, nebo nejpozdeji v patek, tak to snad nejak vydrzim. Docitani konika mi ted trvalo pres hodinu, takze o zabavu postarano :slight_smile:)
3. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
medakote.tak to tě chápu, můj manža jede příští týden v pátek do prahy a v sobotu se vrátí a já už ted vím, jak moc mi bude smutno, jsem závislák, ještě že mám vás holky............... :grinning:
3. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ja jsem taky tak trosku zavisla, od svatby jsme od sebe nebyly dele nez na jednu noc a to jen v nutnych pripadech.... Mame doma velkeho plysoveho medveda, nasla jsem ho v posteli obleceneho do jeho pyzama :slight_smile:)
3. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
medakote. no my spolu i pracujeme, takže jsme spolu i celé dny, i celé noci........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: docela zkouška vztahu, ale nám to vyhovuje............. :grinning:
3. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky,
vecernice, já se hlásím jako další netěhule :slight_smile: resp. jsem ve fázi nevolností a nalitých prsou, ale dneska v termínu ms jsem odpol krvácela, tak už jsem zase psychicky down :unamused: a co nového u Tebe?
Před nějakou dobou jste mě tu bezvadně podržely, za to jsem moc vděčná, ale stejně přemejšlím, že vám ty zatímještěnetěhulky občas přetáhnu do nějaké opravdu snažilkové diskuze...tady už se skoro nikdo nesnaží :slight_smile:
3. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
To verim- ale zase jste "provereni" :grinning: Ale priznam se, ze nevim, jestli bych to vydrzela nonstop porad- pri jrho smyslu pro humor by mi z toho brzo hrablo :slight_smile:
Jsem hrozna, doma mam kupu prace, kos na zehleni preteka, ve drezu nadobi a ja tu sedim u konika. Nekdy si rikam, jestli se na nejake "snazeni" nevykaslat, ze to jen stresuje, ale clovek to zkousi a u toho si zkousi namluvit ze nic nedela :grinning:
Kez by to slo nejak urychlit- aspon takove to cekani na ms- Nikdy v zivote bych nerekla, ze se budu tesit, az to dostanu!
3. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
zuzka. nepřetahovat, holky patří k nám, a navíc aspon nemusí na snažení pořád myslet...................
a my s něma pokecáme rády i o snažení, zkoukneme grafíky a tak..............
medakote: no jo no, spousta známých mi řekli, že to obdivují, že by to třeba nezvládli...............takže tak.
ad snažení - nám to naštěstí vyšlo hned, ale přiznám se, že jsem manžovi neříkala, kdy je ovu, prostě jsme se milovali častěji - přesně obden a nechala jsem aspon jeho v pohodě, aby to neměl jako povinnost, ale kdyby to ten měsíc nevyšlo, tak bych to spíš asi nechala na to, až to vyjde, protože jsem na to taky musela pořád myslet...........
a s těmi pracemi doma - to neřeš, já taky píšu tady místo toho, co mám dělat............ :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
Tak jsem udelala aspon to nadobi a asi pujdu spat. Dostanu se sem asi az o vikendu, ne-li po, tak to abych si zas pripravila spouuustu casu na docitani :grinning: Dobrou.
3. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
Lauri, já vím, dělala jsem si legraci :wink: jen že se mi tu ty snažilky trochu ztrácejí. Ale chodím sem děsně ráda, přiznám se, že vám chodím do alb šmírovat fotky pozitivních testíků. To je teď asi nějaká moje úchylka, ani ne tak fotečky miminek a tak, ale to je pro mě ta první meta, kterou chci dosáhnout, tak asi proto. Kdo by to byl řekl, jak někdo může tak toužit po dvou čárkách :slight_smile:
3. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
zuza - já se snažím, jak jen umím :grinning:
3. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj Jess, já taky :slight_smile: ale přiznám se, že po čtyřech měsících už propadám pesimismu :frowning2: dcera byla na první pokus, předtím jedno těhu na druhý pokus, tak mě to teď nějak vyčerpává...
3. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
zuzko. já vím, že to byla sranda...........
a proč si se mezi nás dávno nepřidala a nepovídáš si s náma?
3. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz
Já vás objevila až před tím měsícem, to jsem chvilku psala, ale pak, jak mi začal novej cyklus, tak jsem se od toho snažilkování trošku odprostila, abych na to moc nemyslela. Hodně jsem si pamatovala Tebe a vecernici, tak jsem jen občas nakoukla, jestli u vás nejsou nějaký novinky :slight_smile: a občas nestíhám tu kopu příspěvků :astonished:
3. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
ahojky holky
, koukala jsme na xxxl :astonished: :astonished: :astonished: já teda holky mám večer děsnu vanu jak ve 4 měsíci apson des, ale i rano sem desne nafouklá :angry: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
jé, zuzi, já už vím, kdo jsi, ty máš tu asi osmiletou dcerku že? už si tě vzpomínám...................
a ani se ti nedivím, tady je těch příspěvků obrovské množství.......................
mona: já na to xxxl záměrně nekoukala, nemám ráda dívat se na takovéto příběhy, fuj................

jdu spinkat, jsem hrozně unavená už dneska........................ :slight_smile: tak dobrou.
3. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz
To je normální,kámoška ve druhém měsíci vypadala jak ve čtvrtém :slight_smile: obzvlášť u druhýho mimča to bříško nějak děsně rychle roste.
3. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz
laurinka jako bylo to desnyý:frowning2: ale smutny je na tom to že si za to můžou sami :unamused: :unamused: je tak doboru noc já jdu do sprchy :slight_smile:

a didi gratuluji k super kontrole :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
zuza jako fakt jo??ja u malý mela už vetsi ve 3 mesici kazdej myslela ze cekam dvojcata ale ted jako sem ve druhym a ja mam pupek normalne :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz
Lauri, bingo, jo, to jsem já, takovej trošku fantom :slight_smile:
3. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz
mona, jo, to je asi pokaždý jiný, kámoška to měla takhle, a ona je dost hubená, tak bylo hned jasný,co je mimčo. Já to ještě nemám možnost u sebe porovnat :frowning2: ale už z jídla mám takovej dobrej třetí měsíc :grinning:
3. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
zuzi, já tě neznám že???a proč nemáš udané děti??hhi fantom no?? :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz
Zuzi :grinning: hihi no tak já nevím jako nejsem modelka jo :grinning: :grinning: ale taovejhle pupek hihi asi ne no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mi z jídla právě nepřipadá :grinning: jsme nafouká horzně prostě, no tak uvidíme, u prvního těhu jsme měla pupek už dost ve 3 mesici me nerostlo brisko postupne ale prave narazove, :angry: proto sem aji silene popraskala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused: tak uvidíme se zeptam mudry 16.2 :wink:
3. únor 2010 ve 23:15  • Odpověz
Dobré ráno holčiny,

nemůžu spát :frowning2:. Nervičky pracují.

Zuzi néééé nikoho nepřetahovat :slight_smile: holky jsou naše! A už vůbec né Večerničku...my ji tady máme rádi a rádi s nima probíráme i netěhotenský věci...navíc, oni nebudou snažilkama dlouho...a ty určitě taky ne...takže tahle diskuze je perfektně vhodná i pro vás.
4. únor 2010 v 06:18  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
terezt...........31let.........29.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:

nathali..............22 let.............. 8 snažení / 35DC (poslední cyklus 53 dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 31DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 30DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 28DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 27DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 26DC (poslední cyklus 49 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 24DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 23DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 19DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 12DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 10DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 7DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 7DC (poslední cyklus 25dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
8. - Zolik - Nt screening 7 hod
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
9. - Anieanne - krev
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na NT
12. - Berucka - velký UTZ
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
2. - Daee - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

Pěkné ránečko holky,
Didi gratuluji ke včerejšímu spícímu mláďátku, hlavně, že se má u Tebe dobře. Kdy máš další kontrolu?

Daschiki neboj, všechno dneska dopadne dobře, uvidíš. Pak se nám přijdeš pochlubit a budeš mít samé dobré zprávy a třeba i fotečku.

Holky chodí sem:
Dujinka, pajula, mirucha84, kackabo a luciena, vitaminka? Smazala bych je, ať ta tabulka není tak velká.
Už jsem odebrala i moje kontroly na duben a květen, to tam doplním později.
4. únor 2010 v 07:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.