• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dobré ráno :slight_smile:

Daschi, držím palečky na dnešní KO :wink: Maci, mám za to, že kackabo tu nedávno byla..
4. únor 2010 v 07:22  • Odpověz
Dobré ráno, tak jsem volala na gyndu a objednala se na prohlídku, ale bohužel až na 26.2., protože doktorka má dovolenou :frowning2: Tak, jak říkala Večernice, snad nepropásnu další cyklus...
4. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
dobré ránko holky,
dashi držím palečky na kontrolu a neboj všechno bude dobré
4. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
dash, mílem bych zapomněla - ale to asi proto, že vím, že se není čeho bát :wink: Každopádně hoooodně štěstí.
4. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
holky, děkuju....

Chtěly jste vidět toho mýho pupíka, tak jsem pořídila dost nekvalitní fotku, ale trošku to jde vidět...pokud to není jen špek :slight_smile: Mám tam na sobě i pás :grinning:, aby mi nebyl vidět holej zadek :grinning:
Jess, toho 26.2. budeš který den cyklu? Mně na hormonální profil chtěli pozvat hned po menstruaci...a pak zvou ještě v tom samém cyklu po ovulaci...nebo respektive v druhé polovině...určitě ale začni s Femigardem...můžu Ti ho někde předat i ve městě, kdybys chtěla...ať ho máš u sebe...bude to dobré, neboj...brzy se vyšoupneš nahoru do tabulky...možná právě tím, že zacčneš hledat novou práci, tak se odreaguješ a bum...a bude to :slight_smile:

Holky, taky býváte před kontrolou tak nervózní? Dyť já jsem úplně děsná! Já si prostě ale nemůžu pomoc...po tom, co se mi stalo dvakrát předtím už mám teď prostě strach :frowning2: asi je to přirozený, snad si to nepřivolám...
4. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Dashiki: mooooc držíme s Matýskem všechny palce, neboj - všechno bude v nejlepším pořádku. Ještě pár dní a ten "nejrizikovější" první trimestr máte za sebou....a krásně v pohodě, žádná komplikace...paráda!!!
Nervní jsem samozřejmě před každou kontrolou (myšlenky "co kdyby", "je v pořádku", "je vše ok" atd), po kontrole chvilku úleva a po pár dnech občas zase obava, jestli je prcek na svém místě (teď už ne, protože se hýbe,ale než se poprvé pohne, nevíš o něm že...). Takže to je normální, že máš obavy, ale nemáš z čeho, připrav se na krááásné velké zdravé mimi na UTZ!!! :wink:
4. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Jinak krásné ráno holky, já včera skončila v posteli už v osm, bolela mě pekelně (poprvé za těhu díky Bohu) hlava a musela jsem to zaspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:. Už je to ok.

Didi: GRATULUJU moc ke spícímu Filípkovi, náš Matýs kontrolu prospal úplně stejně i ve stejné pozici :grinning: :wink:.
Chtěla jsem se tě zeptat, jak to máš s pohyby Filípka? Cítíš je už často? A poznáš je vždycky? Já tak 3-4x za den, to sebou mele (hlavně ráno a večer, když jsem v klidu)

Někdo tu probíral přibírání (Anie myslím??) a kolik je "normální", toto holky raději neřeším, protože se všem tabulkám vymykám, za první trimestr vůbec nic ani gram nahoře, a pak pomaličku polehoučku, stále mám nahoře jen 4kg (ale břicho už teda mám, teď už si nestěžuju...pěkně se vylouplo :grinning: ). Tohle je strašně individuální si myslím. Pokud je mimi na kontrolách v pořádku, je správně velké a dost plodovky, tak buďme rády, že nemáme zbytečná kila nahoře, on si prcek vezme, co potřebuje.
Zkoušela jsem nějaké tabulky z netu, kolik bych měla mít nahoře dle své výšky a tt a většinou mi to hlásilo, že jsem pod váhou a pozor, pozor atd. Ale Dr. mi řekl, že přibírám akorát....takže mu věřím
4. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Daee - děkuju za povzbuzení...vyfoť bříško!!!!
4. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
ahoj holčiny, krásné ráno, obzvláště naší nerovzní Daschičce. ale já vím, že vše bude v pořádku a za pár hodin uvidím, jak nám tady s rozzářenou tváří vypráví, kolik měří, co viděla, a jak bulela jako želva :wink: a my pak budem zamačkávat slzu s ní :wink:

jinak včera takový nával snažilek v diskuzi, a já se zrovna rozhodnu jeden večer koníka oželet, aby manžel tu moji závislost neprokouknul tak brzy :grinning:
zuzi - jak se to vyviji dal? u me cely mesic negativni ovulacni testy :grinning: pristi mesic na ne asi kaslu, nebo zbankrotuju rodinnou kasu :grinning: a teploty si poskakujou sem a tam jak zbesily :grinning:
jinak holciny, my se tam nahoru taky vydrapem :grinning: kdyz to vezmem dle statistiky, na kolikaty pokud se v prumeru zadari, a kolik tehuli uz v ty diskuzi mame, no tak nechapu, co delame jeste dole :grinning: takze sup sup nahoru :wink:
jess - no skoda, ze dr. nemela cas driv. ale mozna zacni hned od zacatku brat ty kapky a pit kontryhelovy caj, to jsou taky bylinky, ale nektery holciny si chvali, ze pomahaji. a tim, ze budes mit pocit, ze pro to neco delas, tak se ti mozna trochu uklidni dusicka, a pak to pujde treba i bez zasahu doktoru :wink:
4. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
daschi - bříško máš parádní :slight_smile: holt se u tebe bertíkovi líbí!!!
4. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
vecernice: u nás už mám Koníka na talíři pořád, že jsem blázen, co Vám pořád píšu, že i n ahory si volám, jestli mají wi-fi, abych nepřišla o novinky atd....takže já závislost neutajila :grinning: :grinning:

Dashi: tak já ho večer cvaknu, ale už to je spíš břicho než bříško..ufuf. :grinning:
Na kolikátou jdeš na kontrolu? Ať vím, kdy mám nahlížet.... :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Daee - tak to je super :slight_smile:, že se ti tak pěkně vylouplo...:slight_smile: těším se na fotečku :slight_smile:

Jdu v 10:15, takže si mě teď asi dovedete představit...ze zoufalství jsem začala dokonce pracovat :slight_smile:

Večerničko - děkuju, kéž bys měla pravdu...
4. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
daschičko - to víš že mám!!!!! žádný pochyby, žádný stresíky, jinak ti to pak bertík vrátí, a po jeho narození tě nenechá schrupnout :grinning: vše bude dobrý, hned mi dáš vědět, viď?
4. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
neboj dám...:wink:
4. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
jinak jsem tak ze zvyku vcera zkusila ten citlivejsi ovu test (ten posledni mi doma uz prekazel :grinning:) no a v limitu duch, ale docela viditelny, no a asi hodku a pul po limitu dve carky :grinning: no tyto testy jsou fakt podivny :grinning: priste uz je nechci :grinning:
4. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Dashi: když jsem na minulé kontrole vzdychala doktorovi v ordinaci, že nemám bříško, řekl mi "počkejte příště" a měl pravdu :grinning:. A teď, když už vím, že se tam Matýsek vejde, tak jsem v pohodě a růst by moc nemuselo :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
:slight_smile: já asi hledám problém, tam kde není...myslíte, že vůbec existuje nějaká klidná těhulka, co by se před každou kontrolou nebála, co jí řeknou? Já to mám umocněný tím, že jsem dvakrát měla pozitivní test a došla tam a výsledek byl, že v děloze nic nebylo...už...:frowning2: Když minule řekla, že má špunt 5mm a bije mu srdíčko, byla jsem v sedmým nebi..ale za ten měsíc člověka napadá, jestli tam pořád je...když o něm nic neví, příznaky žádný pomalu nemám...prostě..je to fakt náročný na psychiku...a nejhorší je, že moje kámošky tohle prostě nechápou..pořád mi "nadávají", ať se nestresuju..jenže to se dost dobře nedá, když člověk zažije něco negativního hned na začátku...Ještěže vás tu mám...
4. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Dashi: jak jsme tu zjistily, příznaky máme každá jiný....Sven zvracela ještě nedávno, já vůbec. Někoho bolí prsa jak čert, mě vůbec ani trošku. Někdo má pupík už v 8tt, mě se začal dělat na začátku pátýho měsíce. Někdo přibírá, někdo ne, někdo cítí pohyby v 15tt, já až ve 21tt....učebnicová těhulka "jak má být" neexistuje :slight_smile:

Ale Dashi myslím si, že největší nápor pochybností je tak do NT max. do tripple testů...když toto vyjde dobře (jako že samo vyjde!!) a už budeš vlastně ve druhém trim., tak si myslím, že se trošku uklidníš....že jde vše dobře. Mimís se začne hýbat...budeš o něm vědět atd.

Myslím, že mám teď pár týdnů rel.klidu, než se začnu bát porodu a řešit porodnici atd... :unamused:
4. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Daee - asi máš pravdu...protože do té doby nic nevím pořádně, nic necítím...kdežto pak se trošku člověk asi uklidní, že je mimi v pořádku...

No nic holky, já jdu..mám úplně staženej žaludek..ještě ze mě vycucnou několik ampulí krve... uf :slight_smile: Tak držte pěsti
4. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Dobré ráno holky,
ještě jednou děkuji za gratulace.
daschicko: úplně Tě chápu, ale uvidíš, že za cca hodinku budeš štěstím bez sebe! Hrozně se těším, až nám napíšeš. Určitě se neboj, bříško máš ukázkové :slight_smile: Já jsem skoro celý měsíc v pohodě a před kontrolou to na mě taky trochu padá. Napadají mě strašné scénáře, ale snažím se na to raději moc nemyslet! Takže ještě jednou...držím pěsti a hned nám napiš, jak se prckovi daří.
daee: No moc pohybů necítím. Občas večer, když ležím v klidu, ale třeba přes den vůbec a večer je to jen takové jemné šimrání a pak zase nic. Už bych ho potřebovala cítit pořádně! To je člověk zase o něco klidnější, že?
Jinak já jsem ještě nepřibrala nic :confounded: Né, že bych to potřebovala, štíhlá zrovna nejsem, ale na začátku jsem zhubla cca 5kg a teď mám pořád -2kg. Ale Dr. na to nic neříká a mimi prej odpovídá, tak si asi bere ze mě, tak mě to nějak netrápí. Fotila jsem si břicho ve 20. týdnu, dala do albíčka vedle té fotky z 16.týdne a musela jsem to smazat. Ono bylo naprosto stejné :angry:
4. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
didi....určitě se brzo "rozkope"....uvidíš. Filípek je stejně živější než Mates, protože ve 20tt jsem necítila nic a stěžovala jsem si tady, že se vůůůbec nehýbe...začal až koncem 21tt a ani teď to není nic moc výrazného. Každopádně "motýlky" já v břiše nemám....spíš občas jednu dvě tři velké bubliny, jak mimi zakope, převalí se a konec....spinkáme dál... :slight_smile:
Taky nejsem štíhlý typ, možná, že těm štíhlejším těhulkám naskakují kila rychleji, že mimi nemá z čeho brát jak třeba u mě...já mám zásob dost :wink:
4. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
daee: já si to myslím také. Prostě mám zásoby i na dvě miminka, tak Fiilda si bere, co zrovna potřebuje :wink: Už se strašně těším, až vyfotíš to své bříško :slight_smile:
Holky, začínejte držet pěsti :grinning: ..... za cca 5 min daschiki uvidí mimouška. Teď má asi žaludek až v krku :frowning2:
4. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
hezké ráno holky :slight_smile:

daschki držím ti taky pěstičky .-)ale vše bude oukej :slight_smile:a fotečka bříška je super :slight_smile: :wink: už roste :slight_smile: :slight_smile: :wink:

jinak já se zatím rozkoukávám, po ránu mi je děsně blbě ale naštěstí to nějak zmáknu anepobliju se (nezlobte s eza ty výrazy)
a jebáky mám všude na bradě se mi udělal a toho musím aji chladit pač nejvíc bolí :confounded: nojo hormoby pracují

dae já těch zásob mám taky dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pohyby začnou sílt ted už hihi :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
didi - to asi ma. ale takovou dusevni podpioru na dalku, ze proste vse bude na vybornou!!!!!
4. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
...a za pár minut už budou nervy pryč a bude mít jen vééééééééééééééélkou radost!!! Jé já jsem zvědavá na dojmy a na další fotečku!!!
4. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
daschička je holt strašně citlivá, a příliš zkoumá net :frowning2: ale přitom ji tam určo roste malý roztomilý bertík :wink:
ale už se těším, až nás zasype inforamcema :grinning:
4. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
tak holčiny, Daschiki musi jeste vydrzet, doktorka tam jeste neni, takze ji to posunuli na 11 az 12. takze palce drzime vytrvale dal!!!
4. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
jéééé, tak tyhle hodiny v čekárně, to je vždycky hroznej mor....čekat a čekat a čekat....

vecernicko: nebo bertička, ne? :grinning: Pardon, vlastně Barunka.... :grinning:
4. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
ahoj holky. přeji pěkný den. Zamýšlela jsem se nad holkama snažilkama a nad jejíma pocitama, a můžu říct, že je naprosto chápu. :dizzy_face:
My jsme to snažení měli delší než 4 měsíce. Já byla přesvědčena že čím víc práce, tím míň se budu soustředit na otěhotnění a ono se to povede. Prdlajs. :angry: Na začátku prosince jsem se rozhodla hodit se do klidu. Přehodnotila jsem život...přerušila jsem studium navazujícího magisterského studia a na chvíli opustila koníka, protože mi lezlo na mozek, že jsem pořád pod pomyslnou čárou co dělí těhulky od snažilek. S mým chlapem jsme si o všem společně popovídali a domluvili se, že když se nepodaří do 2 měsíců, zajdeme někam pro pomoc. Hrozně nás (hlavně mě) to dostalo do klidu, prostě jsem přijala věci i z druhé stránky. V prosinci mě hrozně bolely záda, povídala jsem si k kamarádkou a ta říká : "to se ti holčičko uvolňují nervy,to znám, do 2 měsíců seš těhule."Můj muž si zkusil domácí test (jestli náhodou není chyba v něm), aby jsme věděli, že jsme zdraví oba a než se stihl za několik hodin podívat na výsledek, dostal ode mě ke svým 35. narozením dáreček, kde zjistil že bude tatínek. Podle mě jeden z důležitých věcí jak dospět k miminku je srovnat se sama v sobě, být na pohodu a milovat se třebas i jen tak, ne jen pro to aby to miminko vyšlo..a ono to určitě vyjde. Všem Vám holky držím pěsti a jsem přesvědčena že do jara/léta budete mezi náma tam nahoře. :grinning:
4. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
bibisku - diky :slight_smile:
ja tak nejak vklidu jsem (nez zas ta ms dorazi, i kdyz mozna i tak). asi kdyz prekroci clovek nejakou dobu, tak zmeni pristup. proste vim, ze to jednou prijde, a kdy, necham na tom cipiskovi :wink: konik mi taky uz nevadi, no sice je nas dole min, ale zatim tam nejsem sama :grinning: a prece se nemuze v republice prudce zvysit porodnost za devet mesicu od rijna09 :wink: musime to pekne rozlozit do celeho roku :grinning:
ale jelikoz me uz 2. den poboliva bricho, tak holt az priste :grinning:

daee - ja mam pracovni nazev pro maleho Daschicka proste bertik. a nez se ukaze, tak to bude furt bertik :grinning:
4. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.