• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Holky, jsem zas doma...zatím nic nevím...jen mi vzali tři ampulky krve...a jen jsem zjistila, že cytologie čípku - stěry mi dopadly na hodnotu 3 :frowning2: Tak teď teda nevím...doufám, že to nebude nic špatného..za měsíc mi je budou brát znova...Každopádně má doktorka se nějak zasekla ve Zlíně, takže je na cestě sem, ale stíhá prý až tak v 11 nebo ve 12...tak snad se dneska dočkám :frowning2:
4. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
bibiska- ja si mylsim ze je to taky hodne o psychice:_) pekny pribeh :slight_smile:hihi to musel mit teda radost manžel:slight_smile: :slight_smile: :wink:
4. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
teda chudák daschicka...to ji na klidu asi moc nepřidá :frowning2: Ale snad to nějak vydrží a bude se už jen a jen radovat a vyrazí na nákupy (jak psala, že bude nakupovat). Už se těším, jakou bude mít radost :slight_smile:
bibi: taky si myslím, že nejdůležitější je pohoda a klid. Když je nějakej zdravotní problém, tak se tomu lékařsky pomůže a pak jen ta pohoda. Nám se to teda taky podařilo na poprvé, ale musím říct, že pro mě to období bylo nejklidnější za x let. Zrovna jsem ukončila školu...takže radost ze státnic, žádný stres z učení, do práce jsem nechodila, pořád jsem byla doma a když mi bylo smutno, tak s manželem. No fakt pohoda! Nevím, jak by mi bylo třeba po 5 měsících, kdyby se nám nedařilo. Vím, že to hrozně ovlivňuje psychiku a člověk se tomu jen těžko brání. Ale aspoň se o to pokusit a zaměstnat se něčím jiným...
4. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
daschki mě dělali taky stěry čípku ještě ale čekám na výsledky, na 3 zkončili já upřímě nevím co to znamená, mě dr bud rekne je to dobre anebo když ne rekne co a jak, to víš že se dočkáš :slight_smile: :wink:

didi věřím že daschinka to bude mit vse dobry :slight_smile: :wink:
4. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
ahojky, zdravim vsechny.

Daschicko, nezoufej, ja uz taky mela jednou takovy nalez a zlepsilo se to samo. Tehotenstvi ti pri tom i pomuze, jakekoliv cytologicke zmeny na cipku se tim spravi. Akorat te pak treba budou casteji kontrolovat. Ja mam ted uz nalez cim dal lepsi, ale stejne chodim 1x za 1/2roku, pro klid duse na cytolku... Neboj se,to nic nebude a tehotenstvim si muzes jen polepsit;)
4. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
daschiki: počkala bych, až tam bude Dr. a zeptala se ji. Určitě Ti to vysvětlí. Jen vím, že mamka to taky měla nějaké "špatné", nevím na jakou známku a teď už to má OK. Jen se to musí hlídat.... Ničeho se neboj, prckovi to nepřidá a on už se těší, až se mamince předvede v celé své kráse...
4. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
orchi taky jsi mela nalez??no tak to sem zvedava ja teda, moje maminka mela rakovinu toho cipku :frowning2: mam strach uz jen kvuli tomu ale mamka se zotho dostala jenji sebrali vsecko mela to vice rozlezly, ale dobry ted uz.

a ted teda si me vydesila, no uvidim teda :slight_smile: orchi aty jsi mela kolik to cilso co psala daschki ta mela 3
4. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahojky holky.....................
to byla fuška vás dočíst, že už ani nevím, co komu odepsat.
já dneska spala až do půl jedenácté, měla jsem chut na chlebík s medem k snídani a ted už vařím hrachovou kaši k obědu, mnam.....................

daschiki: teda, tak jsi musela čekat dýl co, ale zase za chvíli už budeš miminko vidět, závidím................... :slight_smile:

maciol: ty holky, co jsi jmenovala, kromě pajuly vůbec neznám, takže bych je klidně smázla.......
4. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Bibisko, děkuju za krásný popis, ono to přesně o tom je. Ale já mám právě "blbý", že dcera byla na první pokus a předtím mimčo, o které jsme nakonec přišli, na druhý, takže vím, že to rychle jde a proto každý měsíc čekám :slight_smile: ale na druhou stranu to ještě neberu tak nějak tragicky, sice se vždycky z příchodu ms tak den oklepávám, ale pak už je líp a jde se dál. A manžel je skvělá opora, ten to fakt nevzdává.
Večernice, já na ovu testy kašlu. Pořád se řídím tím, že je ideální obden, vím, že díky ovu testům bych třeba věděla, jestli byla nebo nebyla, ale zatím na ně holt nedošlo, a to je mám doma :slight_smile: ale spíš si je nechávám na dobu za pár měsíců, doktor mi řekl, že mě nechá to zkoušet půl roku a pak tomu trošku pomůžeme, tak třeba to ode mě bude chtít ovu líp sledovat, tak si je nechávám na potom.
Jo, a jinak slibuju, že si na koníkovi doplním údaje, zatím jsem na to nějak neměla náladu, a to že se tou svojí osmiletou princeznou můžu chlubit! :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
holky me teda bylo od raan blbe ale dala sem si pomelo jestli to znate vypada to jako přerostlý grep, a to já miluju to pomelo a mnam uplne mi to spravilo, ted sem dosmazila kvetak a ulozila mallou, tak jdu poklidit kuchyn, :stuck_out_tongue_closed_eyes: pá zatím se tu ukážu až dyl to zas budu mít co dělat vás dočíst :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
mona: mnam, květák, taky bych si dala, včera jsem ho chtěla koupit, ale neměli.............. :slight_smile:
to je moje oblíbené jídlo.
4. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
květáček bych si taky dala....asi si ho koupím a udělám :slight_smile:
A kde máme daschiki? Čekám a pořád nic :cry:
4. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
didi: třeba ještě nepřišla na řadu..........a nebo šla miminkovi koupit něco za odměnu......... :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
lauri: asi jo, třeba už utrácí :slight_smile: Já jen, že tak do hodiny jedu zase do města a budu tu až večer, tak jsem netrpělivá...čekám na krásné zprávičky :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
daee:
Mě se vždycky manža ptá "Tak co holky, pokecaly jste dneska?" a podobně. Kolikrát mi říká, ať si jdu odpočinout k holkám na Koníka :slight_smile:

dasch:
Tý brďo, kolik še tam máš prcků ? :grinning: Nee, krásnej pupík :slight_smile: A nebuj, všechno bude dobrý :wink:

lauri:
Hele, neprovokuj :grinning: Mě zvoní denně budík už před sedmou...

Já chci taky květák, třeba s kaší, mňamka :slight_smile: My dneska slavíme kolegy narozeniny, tak v sobě mám už dva chlebíčky a jedno tiramisu, ale v nejbližší době už se na nic dalšího necítím..
4. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
květáček...mňaaaammm, už vím, co budu vařit v sobotu :slight_smile:))

číhám tu na Dashiki, snad se vrátí než budu muset vyrazit já do města (dneska na kurzu v plánu břišní tance pro těhotné...to bude dobrá prča :grinning: )
4. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
holky, jsem zde :slight_smile:

Podle prvního úsměvu asi chápete, jaké jsou moje pocity :slight_smile: Měly jste pravdu !!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mimís má z mé děléhy trampolinu rošťák :grinning:, ale mamince to vůbec nevadí..když jsem viděla, jak se tam mele a zvedá ručku, no smála jsem se jak potrefená husa :grinning: Mám dokonce tři fotečky!!! Paní doktorka asi viděla, jak jsem nadšená, tak fotila jak o život :grinning: a prej si můžu příště vzít flashku a že mi je tam nahraje...:slight_smile:

Jen mě trápí trosšku ta cytolka...pokud nebudou kontrolní stěry v pohodě, budu muset na konizaci....ale snad to nebude tak horké...

No a jinak jsme teď dokonce 11+4, takže jsme o 4 dny dál než při MS a měříme 5cm...:slight_smile:

Jo a půjdu na nemocenskou...paní doktorka mi to vypíše...takže v pohodě...
4. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
daschicko: obrovská GRATULACE!!!!! Mám z Vás velkou radost!!!!! Dej do albíčka ty fotečky, jsem zvědavá. No vidíš, malej se chtěl mamince předvést, tak řádil :grinning:
Z toho čípku si zatím nedělej těžkou hlavu, špatně to vyjde kde komu a pak se to často zlepší a nebo aspoň po té konizaci. To dělají "na počkání" a prej to vůbec nebolí. Takže ještě jednou gratuluji!!!
4. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
Dashiki: no vidííííííííííííííííííííš...gratulace k poskakujícímu mimískovi....šup sem s fotkama!!! :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme taky starší než podle MS...o dva dny :wink:.
Ad. cytologie....já mám za sebou operaci děl.čípku kvůli změnám způsobeným HPV (něco jako konizace).....nic se neboj, i kdyby k tomu došlo, není to velký zákrok, ničemu to nevadí....viz. já a moje těhu. Uvidíš, jak se to bude dál vyíjet... :wink:
4. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
didi, děkuju :slight_smile:

Mám ještě malinký obavy z toho, že vysazuju Utrogestan....paní doktorka řekla, že už ho mám přestat brát, tak doufám, ž nezačnu špinit...:frowning2:

Ale jsem fakt hrozně šťastná...jdu fotit fotečky :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
lauri - to budu 14DC :frowning2: Nevim, jestli bych se nemela objednat jinam... :frowning2:
4. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
daschiki: paní doktorka snad ví co dělá. A i kdyby jsi třeba špinila, tak hned vezmeš telefon a zavoláš ji! Hlavně se nestresuj, vidíš, že mimouškovi se u Tebe líbí :slight_smile:
My jsme taky starší než podle MS...o 5 dní :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
teda, ne lauri, melo tam byt "dash", ale ty si to taky klidne precti, lauri :grinning:
4. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Daschiki moc gratuluji ke kontrole a k poskakujícímu miminku :slight_smile: . Z toho čípku si opravdu nedělej těžkou hlavu, určitě to bude příště dobré. Už se těším na ty fotečky.
4. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jééé my jsme taky starší o pět dní, někdy i o šest :slight_smile: .
4. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Dashi: k Utrogestanu....když mě Dr. řekl, ať ho vysadím (ze dne na den), měla jsem stejnej strach....ale na pohotovosti mi tehdy jinej Dr. radil (dokonce i zdůrazňoval), ať ho vysazuju postupně....brala jsem 2-2-2....a on mi radil snižovat postupně o jednu tabletku a až se dostanu na jednu denně, tak u ní zůstat, dokud všechny prášky nedoberu....
Utrošem se nedá předávkovat, mimimu neškodí, přebytky případně vyčůráš, pokud už ho produkuje dostatečně placenta....
Takže já jsem takto pomaloučku ještě 14dní Utroš dobírala až mi došel...a dobrý ani známka špinění!!
4. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Daee - takže třeba mám zkusit teď jeden odebrat? Když mám v poledne brát dva? Jej, já se budu bát...:slight_smile: mám posledních 15 :frowning2: Tak snad orpavdu doktoři ví, co říkají :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jess - tak to ti z toho cyklu teda profil ještě neudělají, protože mně říkali, že to chce mít hodnoty z toho jednoho cyklu...ale uvidíš, třeba ta paní doktorka poradí nějaké triky a fígly :slight_smile: a ani nebude už hormon. profil potřeba :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Dashi: a Tobě Dr. řekla, že ho máš hned vysadit už teď? Už nebrat žádnej?
4. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
daschičko - paráááááááááááááááádaaaaaaaaaaa!!!!! mám šílenou radost!!!!!!
tak halvně ať ti ten optimismus vydrží :slight_smile:

jess - 14DC není špatný, to by zas mohla vidět něco utz (jestli zrajou foliky a zda roste sliznice), kdy si mívala dřív ovulku?
4. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.