• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ona říkala, ať doberu ten, co mám...ale já jsem teprve podle MS 11+0 a podle UTZ 11+4, tak mám trošku strach, jestli není brzy...ale snad ne...budu kdyžtak připravená vystartovat do nemocnice
4. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Dashi....zhruba ve 12tt plně přebírá tvorbu progesteronu placenta (opět jsem chytrá od toho sympatického Dr. na pohotovosti)...takže ta mimi sama udrží!
Takže můžeš na 100% poslechnout Dr. a brát ještě týden, nebo třeba jak načneš 13tt (vlastně za ty tři dny), začít brát jednu a budeš mít na pár dní dýl....jak chceš, já myslím, že Dr. vědí co dělají, já bych ji poslechla....
Ono pak je to stejně jen psychologický pro Tebe....prďolka se určitě už krásně zavrtal a udrží se sám a Utrouš Tebou jen projede....ale úúplně ti rozumím, že se bojíš toho špinění....já si myslím, že budu papír na WC podrobně zkoumat až do porodu....
4. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
a nemela bych se teda objednat jinam? tohle je ta nahrada za meho doktora a ja u ni jeste nebyla.... nejake typy? nejradsi bych tam sla pred MS, jak rikala vecernice, abych nepropasla cyklus... :unamused:
4. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jess: chceš tip na Dr.? Můžeš zkusit toho mého, jestli chceš. Chodím tam já a Orchi....a jsem max.spokojená...
4. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Holky, tak fotečky jsou v albu...:slight_smile: manža by to sice vyfotil líp, než já úplnej amatér, ale pro naše účely to stačí :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
moc krásný daschki :slight_smile:

ja ted tu nebudu pojedu k mamince
tatku odvezli do nemocnice je na tom hodne spatne má v zánětu a plný hnisu v celým zažívacím systému, traktu nebo jak se tomu říká ted mu vysávali s žaludku shnilou vodu :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive: musí na operaci ale to je komplikovaný :frowning2:je to měsíc co byl na operaci s rukou a zůstal jim na stole právě :frowning2: naštěstí ho oživili, má slabší srdíčko :frowning2:holky já se zblázním, markétka ho miluje je to její nejmilejší děda, taky mám v albumu jen jeho jako dědečka :frowning2: :pensive:
4. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Dashiki....to jsou krááásny fotečky!!!
4. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
mona: to je mi moc líto!!!Tak ať to dobře dopadne!!! :frowning2: :frowning2:
4. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
mony - tomě moc mrzí...drž se a myslíme na Tebe...ať vše dobře dopadne

Daee - děkuji :slight_smile: je to moje štěstíčko...jak tou packou mával..málem jsem se posrala smíchy :grinning:
4. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
daschiki: supeeeer, moc moc gratuluju, ty jo, tak to je miminko už opravdu veliké.......................
já se taky už těším k dr. snad bude taky vše ok, jdu k té nové, která má milionkrát lepší vybavení - přímo v ordinaci dělává i ty NTčka i 3D UTZ, takže se těším moc moc.....................
takže ted už můžeš začít utrácet jo? :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
a jo a jo....Dashi teď vlastně začně plenit obchody a e-shopy :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
moc děkuji ale mám strach, jen bulim jak alik :wink: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
4. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
lauri - začnu teď jen pozvolna :slight_smile:, ale po Nt to rozjedu :grinning:, to nebudete stačit ani sledovat ty fotečky :grinning:
4. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
daschi - fotečky jsou užasný!!!

moni - taky mě to moc mrzím, držím taťkovi palce, ať mu lékaři pomůžou!!!
4. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
ahoj holky,mam dnes desnou migrenu.

daschiki,moc gratuluji,fotky jsou krasny.

už se nemužu dočkat zítřka,jěště že jdu na 8hodinu na kontrolu.Pak se chceme stavit do obchudku s detskyma oblečkama.
4. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
ashlee: myslíš, že už vám zítra řeknou pohlaví? jsi na řadě.............

daschiki: no já asi budu pokračovat až budem vědět co to bude, protože ted jsem si koukala do albíčka, co všechno máme koupené a je to moc neutrální................

moni: taky držím palce, at mu pomůžou...................no aspon že ho konečně někdo přinutil jet do nemocnice...
4. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
ashlee: no já jsem zvědavá, jestli Vám řeknou, co čekáte....
Někde jsme tu měly tipovací tabulku ne? Myslím, že vedla holčička u tebe... :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky maminky i snažilky.

Daschi: OBROVSKÁ největší gratulace, máte nádhrný miminko a krásný fotečky a pěkné bříšánko :dizzy_face:

Mona: to je děsběs, moc držim palečky, ať to všechno zvládnete a tatínek je brzy ok!

Tak já jsem jak mátoha, něja špatně spím a do toho ta těhu únava, sotva se ploužím. Navíc mi všechno páchne :( a je mi špatně.

Dvě věci, potřebuju radu:
- vy (dae a dasch) ten utros polykáte? Mě Dr. neřekla co s nim, jen že 3xdenně a v příbaláku píšou, že v těhu jen zavádět - tak teď teda nevím nevím...
- nevíte některá, jestli se v těhu může mátovej čaj? Dneska mě jedna holka (neúmyslně, neví, že jsem těhu) totálně vyděsila, že máta se pila na potrat! Já mátovýho čaje piju litr denně!
Díky

Bibi: krásně jsi to napsala. Ono to tak nějak bude.
4. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Jin - já to kombinuju..ráno a večer Utroš zavádím a přes poledne oplykám...protože bych ho tam uvnitř moc dlouho neudržela, když pracuju nebo pořád něco zařizuju...říká se, že to nevadí ani polykat. To zavádění je proto, aby ti nebylo špatně, protože při polykání se hůř snáší, ale já s ním neměla vůbec žádný problémy :slight_smile:...a teď mi ho vezmouuuu :frowning2::frowning2: achich ach :grinning:

Jinak o té mátě teda nevím...teď si nevzpomínám, jestli se smí nebo nesmí...ale uááá dočetla jsem se, že neeee!!! Juj, rychle přestat...ale mimis je odolnej...už to vydržel bez úhony, tak teď jen vysadit a bude to dobré :slight_smile:
4. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Daschi děkuju. Tak to je asi v poho :slight_smile: Zase jsem klidnější :slight_smile:

Internet jsem teď prolítla. Někdo mátu zakazuje a někdo dokonce doporučuje na nevolnost v těhu. Takže to asi tak zlý nebude. Já jí teď už tolik nepiju, ale první měsíc fakt litr i víc za den. Tak snad je to ok.
4. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
daschiki: veliceee mooooc gratuluj ke kontrole :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: mimisek je krasny a uz paradne velky. Nas ceka presne v 11+5 ten NT screening a tak si rikam, jestli mimi jeste neni moc male na urcovani nejakych VVV?
Co vy na to holky? Daee, Didi - Videli tam dr. to, co tam videt potrebovali? Jsem zvedava, co nam bude predvadet nas plavacek za kousky pri tom vysetreni:slight_smile:

Holky, chtela jsem se poradit o vitaminkach v tehu. Mela jsem Femibion 800, ale ten jsem ted dobrala a asi uz si dalsi 800 kupovat nechci, pac je to stejne jen do 12tt. Vcera jsem si koupila Elevit na doporuceni v lekarne, ale pak jsem si vsimla, ze tam neni jod. Myslite, ze ho mam brat jeste zvlast? Taky jsem nekde cetla, ze je dobre jeste obcas brat MarinQ, "omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny důležité pro správný vývoj mozku děti"... pac tyhle latky proste z jidla do tela nikdy nedostaneme v dostatecnem mnozstvi. Co si o tom myslite?
4. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Orchi - dekujuuuu :slight_smile:

Já beru Elevit a prej je moc moc dobrej. Ale já ho beru právě proto, že tam není jód. Endokrinoložka mi ho dodává pomocí jodidu a kontrolovaně...takže určo můžeš jíst tyhle vitaminky a třeba jen k tomu dodat ten jód bokem :slight_smile:
4. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
já užívám GS Mamavit, ale asi po tom dvanáctém týdnu přestanu, protože mi to připadá zbytečné. já bych to s těma vitamínama moc nepřeháněla, spíš se zeptám dr. a uvidíme.....
4. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
ahojky holky, sem ted prijela:_)a jdu za váma, :slight_smile:apson si svama muzu trochu pokecat, ted sem vas docitala, kvetáááček byl moc dobrej mnam taky sem ho snedla moc moc....

já abyhc s euklidnila tak sem te´d dodělůal dort nepečený s kakoých věnečku.

laurinka já u malý jsme začala brát vitamínky gravital v 15 tt dr.mi je doporučila že miminko si ztebe bere hodně věcí a hlavně vitamíny takže sme je brala od 15tt celé těhu a aji přes kojení gravital vitamíny jsou aji pro kojící, tak jenom o těch vitamnech,
4. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
Já beru též ten Elevit, koupil mi ho můj mušík (=mužík) A taky Omega nevim co, to si též hlídá on. A listovku navrch, té se prý nedá předávkovat a mě zbyla. Jód nedopplňuju, hroszně solim, tak snad je ta sůl jodovaná dost. :wink:
4. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Daschi: jůůů, vždyť Ty už máš 12tt! Neboj se, musíš svému mimiskovi taky trošku věřit, že to zvládne :dizzy_face: Myslím, jsi se na ten Utroš trošku upnula. Ale chceš mít přece krásné zdravé miminko a určitě v bříšku máš, takže se nic neboj, ono to už zvládne i samo, bude to malý bojovníček :wink:

Orchi: NT je myslím možný 11-13tt. My jdeme zase dost pozdě, taky mi to hlodá, ale tak oni si to spočítali sami, tak snad vědí, ne? Určitě uvidí všecičko - miminko je už úplně hotový, jen teď všechny ty orgánečky začínají fungovat. Ale jestli tam jsou, a v pořádku, to určitě zjistí. Jen Ti asi určitě neřeknou, co čekáte :grinning:
4. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
ahoj
dashi opožděná gratulace ke kontrole
já teď dojídám babyplan a ptala sem se dr a řekl mi ať doberu co mám,že stačí prášek obden a pak že už nic nemusím,jestli chci můžu si koupit Mamavit,ale že vůbec nemusím že se pak rodí zbytečně velké děti
4. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Holky, už jsem se ptala, ale zkusím to znova, protože kromě Daee nkdo nereagoval a já to potřebuju vyřešit nejlépe dnes. Doporučte mi v Brně gynekologa/gynekoložku. Ke komu chodite? Chtěla bych na prohlídku na začátku dalšího týdne a byla bych ráda, kdyby můj problém začal řešit hned a ne za rok...Děkuji moc :slight_smile:
4. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
holcinky moje mile, prave jsem prisla z prace, kde jsem zazila moc velky stres... celkem dost jsem to obrecela, protoze jsem dostala podruhe oficialni upozorneni, ze jsem nekolikrat prisla o par minut pozdeji. Vzhledem k tomu, ze delam praci, kde je nutne presne dodrzovat casovy rozvrh, to proste problem je. Prvni jsem dostala pred par mesicema, kdyz jsme zarizovali hypoteku,... upozornovala jsem na to sefa, ale k jeho sefovi se to nedoneslo :confounded: ted je to proto, ze nezvladam obcas rano vstavani a v praci jsem kvuli neustalemu hladu celkem roztrizita... Za 3. upozorneni me muzou vyhodit... NEvim, co mam delat. Rikala jsem si, ze zkusim sehnat potvrzeni od dr., ze muzu prijit do prace pozdeji, aby mi uz nemohli napalit c.3.... Jsem z toho dost spatna, nebyla jsem schopna ani jet z prace autem domu a boli me podbrisek :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
jess-kdybych byla z brna ráda ti poradim :frowning2: jinak bych ti radila moji, je moc dobra a vyresila tolik pripadu hlavne kdyz bylo problem otehotnet:slight_smile:
4. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.