• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
orchi - to je mi líto. a přemýšlela jsi o neschopence? takové stresy přece nemáš za potřebí....
4. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
mona - dík, popřemýšlím :grinning:
4. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
jessika: premyslim o tom ted uz dost vazne. Bude to teda znamenat celkem dost zasek do nseho rozpoctu, ale mam dojem, ze tohle asi nezvladnu.
Mne teda spis stve, ze to vzdycky prijde, aniz by me na to nekdo upozornil a zeptal se treba, proc to tak je... Je to asi jen a jen moje blbost, mela jsem proste hlasit, ze je neco jinak a tady mate stempl od dr. a vlezte mi na hrb! :angry:
4. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
holky tak sem musela zalozit novou diskuzi skrz mho pupku :grinning: :grinning: protože sem říkala to nemuzu byt tak dlouho nafouklá :grinning: nakonec holky z diskuze vsechny rikali ze druhe mimi meli bricho strasne brzy a vetsi :grinning: takže asi opravdu už mi vypuklu taky, u malý jsme měla až ve 3 emsici , ale asi neco na tom bude ze pri druhem roste driv :slight_smile: :wink: manzel saha vsichni tchne taky moje maka taky a rika ze to je tehu pupek ze nafoukla rozhodne nejsem, rikam no to je teda parada jak budu vypadat v 9 mesici??už u malý jsme měla pupek jak u dvojčat. :grinning: trochu sem mela obavy prave ze s enafukuju ale ais je to opravdu normalni:slight_smile:
4. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
dash - koukám na tu tvou gynekoložku - stačí, když tam zavolám zítra, aby mě vzala příští týden?
4. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Jess - já chodím k MUDr. Dobrovolné na Vinohrady a jsem moc moc moc spokojená...však ona chtěla se mnou řešit hormonální profil a spermio už po druhém snažení...je senzační..jedinou nevýhodou je, že tam bývá jen pondělky, čtvrtky a pátky. V úterý a středu bývá v jiné ordinaci mimo Brno (Velké Bílovice). Já to řeším tak, že kdyby se něco stalo v den, kdy tam není, frčím rovnou do Bohunic...a není to žádný problém.
Co vím, tak přijímá pořád nové pacientky...a je vážně moc moc dobrá. Hrozně sympatická a vše vysvětlí.

Orchi - to je mi moc líto...vůbec si nedovedu představit, co děláš za práci, že to tam máte tak přísné. Ví, že jsi těhotná? Protože ať se na mě nikdo nezlobí, ale to by bylo teda pěkně sprostý, kdyby to věděli a takhle tě buzerovali. Pokud to neví, šla bych s pravdou ven. A možná bych opravdu zkusila popřemýšlet o té nemocenské...
4. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
jessika: mrkni do IP:slight_smile:
4. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Jess, jasně, zkus si tam zítra zavolat a domluvit se se sestřičkou...snad to tě tam někdy ten příští týden nacpou, ale většinou nemívají dlouhý čekačky. Já jsem nejdýl čekala asi týden.
4. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
jo a Maci...do tabulky...další kontrolu mám 4.3. (plus budou mi dělat i tu cytologii znovu :frowning2: )
4. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Holky, tak Vás zase zdravím.
orchi: k tomu screeningu: oni moc dobře ví, kdy Tě mají objednat. Kontrolují u miminka šíjové projasnění a zda je přítomna nosní kůstka. To pak zhodnotí s výsledky krve a hodnoty zkontrolují podle tabulek. Zda je vše v pořádku. Snad jsem to popsala srozumitelně. Jinak nemusíš mít strach, jde vidět všechno krásně, jen musí prcek trošku spolupracovat. Ale ten můj doktor si ho natočil, jak bylo potřeba...ani nevím, jak to dělal ,ale prcek ho poslouchal na slovo :slight_smile:
a k té práci: já bych taky uvažovala nad nemocenskou...jestli Ti vstávání dělá problémy a nikdo to nechce pochopit, tak raději zůstaň doma, než aby ses stresovala!
mony: doufám, že tatínek bude v pořádku a doktoři mu brzy pomůžou, aby mu bylo fajn.
maci: další kontrolu mám také 4.3. jako daschiki. Děkuji...
4. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Jess: mrkni od IP, ale asi už tam máš všechno potřebné i od Orchi...omlouvám se za odmlku, ale byla jsem se vzdělávat na kurzu :grinning:

Orchi: tak to je blbý, že se v práci takto stresuješ. Jak píšou holky, zvaž tu neschopenku...třeba jen na pár týdnů, než skončí první trimestr a bude ti hej....já když s naším Dr. měla řeč zda chodit/nechodit do práce tak říkal, že nejhorší je ranní vstávání a spěch...že pro těhule je ideální moct se vzbudit přirozeně....až budeš vyspaná. To tě nestraším, to vůbec, jen že možná by se trocha volna hodila, abys měla klid, nabrala energii a tak... :wink:
4. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Dashiki: dnes jsme měli na kurzu dvouhodinovku o výživě v těhu (slíbené břišní tance se nekonaly) a vynášeli tam do nebe ten Elevit, co bereš, že prý je jasně nejlepší a jediný má jakýsi atest... :wink:
Ale taky říkali, že po prvním trimestru už nejsou ty vitamínové doplňky tak nutné...
4. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
to je dobře, protože jsou pekelně drahé :grinning:...což je mimochodem i ten Utroš...to jsou šílený pálky :frowning2:...já jsem přemýšlela, že Elevit budu pak po NT screeningu brát tak jednou za 3 dny...
4. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Já ten GS Mamavit skoro neberu, ráno si dělám rozpustnej multivitamín a tam, co jsem načetla je toho taky dost...tak si říkám, že to stačí....

Kamarádka, co měla termín 01.03. právě porodila na Obilňáku Laurinku (předpověděl ji mimochodem Dr. Vlašín už ve 12tt na NT :wink: )....2200g a 45cm.....to je mini-miminko!Ale obě jsou OK, jen nevím, proč skončila na Obilňáku, když chtěla do Ivančic...asi museli spěchat a nestihli to...nevím, teď je nechci rušit...ale je to krááása
4. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
diid- dekuji, mamka uz mi volala, co a jak, takže musí na operaci má zablokovanej trávicí systém celej:frowning2: nefunguje mu proste prej kdyby prijel dyl je po nem :wink: :pensive: ale já si rikala ze uz dlouho neji nejedl temer 14 dni jen pil caje a nemel hlad bylo mi to divny tak snad operace dobre dopadne a rozjede s emu to doufam :slight_smile:

jinak holky já ted malou koupala a do toho jsme odbíhala blejt :confounded: 3x mala asi ze me musela mit dost, jenomze sem tu zrovna byla sama takze sem ji proste nejak musela obstarat, ted sedim uff a doufam ze na zachod uz nepujdu
4. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
mony: tak to budu na tatínka myslet. Určitě mu operace pomůže!!!! To mi je líto, že je Ti tak zle. To já naštěstí nepoznala. No a když se máš ještě starat o malou...to je náročné, co?
daee: co té Tvoji kamarádce předpověděl ten doktor? Nějak jsem to nepochopila... :confounded:
4. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Daee - ty jo, o mesic driv! To je drsný! Hlavní je, že jsou zdraví :slight_smile: Je to krása...Teď mě napadá, že bych byla vážně šťastná, kdybych narazila na Vlašína. Chtěla bych vědět pohlaví už tak brzy...to by bylo už za dva týdny...:slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
jooo tááák. Už jsem to pochopila. Já jsem myslela, že ji předpověděl, že porodí tak brzy a nebo že ji předpověděl tu váhu. Jsem si říkala, že mi to nějak nesedí :grinning:
4. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
didi: jsem to asi blbě napsala, myslela jsem ,že Dr. určil pohlaví, že to bude holčička už ve 12tt....jak to tu holky probíraly, tak jsme chtěla říct, že to není moc časté, ale stává se to občas, že se mimi ukáže už takhle brzy... :wink:

Dashi: jojo a to ona byla furt přesvědčená, že to bude později a šup...už to má "za sebou" myslím teď porod :grinning:. Já věřím, že alespoň někomu z Vás Dr. řekne svůj tip...nebude to třeba na 100%, ale i tak jsem zvědaváááá :slight_smile:.
Vlašín je fakt super, ale mě minule povídala recepční, že se specializuje na "velké UTZ" v tom 20tt, takže to byla asi náhoda, že ho ta kámoška měla na NT....ale uvidíme, třeba ho zrovna budeš mít!!
4. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Mno nic...jdu zkouknout Ordinaci, po 14denní pauze... :sunglasses:
4. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
diid, no u amlyý jsme taky silene blila ale to bylo celej den ted je to nastesti jen vecer a rano, :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc dekuji ja svyho tatinka desne mam rada neprezila byhc kdyby s emu neco stalo:frowning2: a markétka??je to jeji nej..dedecek vsak v albumu mam jen jeho jako dedecka.no malá je nastesti velk zlaticko ze mi spis pomaha nez zlobi :slight_smile: takze jeste ze tak :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Holky kontroly vám doplním ráno.

Orchi taky bych přemýšlela o neschopence. Mám totiž docela strach, že i kdyby jsi měla potvrzení od doktora, oni to v práci nemusí respektovat.
Monaberusko musíš doufat, že Tatínkovi pomůžou a bude mu zase dobře. Nestresuj se tolik.

Ještě Vám musím napsat perličku. Mám jednu kamarádku, která se asi půl roku snaží o miminko a dneska jsem s ní byla na kávě. Prý se mnou musí mluvit a po chvilince z ní vylezlo, že čekají miminko. Nechtěla mi to prý říct, protože ví, jak se nám to nedaří :slight_smile: . Musela jsme se začít smát a ukázala jí průkazku. Holky my máme termín den po sobě. No není to sranda.

Teda Daee to je miminečko, hlavně ať jsou holky v pořádku.
4. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
maciol, teda no to je nádherný :slight_smile:jako fakt krásný :wink: :slight_smile: teda takže ted budete tehulkovat s kamaradkou a kdovi jestli aji rodit ze??
4. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
ahojky holky,
tak dneska mi přišel od jedné kamarádky tady z koníka ten těhu pás do auta, jsem ho zkusila už a paráda, jednoduchý a pohodlný, tak mám radost...................

orchidie: a jakou máš práci, jestli to není tajné? jinak být tebou jdu na tu neschopku hned - minimálně než ti bude líp a nebo do konce těhu a máš klid.........

holky, dneska jsem snídala chlebík s medem a ted jsem na něj měla zase chut, tak jsem ho i povečeřela.................to jsou ty dětské jídla............ :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Daee...žádná ordinace ještě :grinning: já chci toho slíbenýho pupikáááááá :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
jess: já chodím k paní MUDr. Dobrovolné a jsem taky velice spokojená, je to ženská která si je schopná povídat o všech problémech

Teda myslela jsem si že si budu muset dělat znovu test abych se ujistila že těhulka jsem, ale po dnešku asi fakt nemusím. Měla jsem děsnou motanici, sem tam mi nebylo nejlépe (takže si přestávám fandit že budu mít těhu bez pohyblivého žaludku) :stuck_out_tongue_closed_eyes: a děsná únava :rolling_eyes: . No to jsem zvědavá co bude následovat (vždyť budu teprve s 7 týdnu :astonished:

jinjin: k těm bylinkám. Holka po které jsem nastoupila do práce před nedávnem porodila měla taky ráda mátový čaj a někde se dozvěděla že by ho neměla. Tak ho raději přestala pít úplně. Ony by se bylinky tak vesměs moc v těhotenství neměli. Já jsem čajové (bylinky sbírám) ale asi to taky omezím, dneska jsem v regálu v obchodu potkala čaj pro těhotné, tak jsem ho vzala, že ho zkusím

Mějte se holky hezky, já si jdu hodit šlofíka (nebo se o to alespoň pokusím), tak nějak mi začíná nespavost tak uvidíme. :rolling_eyes:
4. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
daschiki: taky ležím u ordinace............. :grinning: :grinning:
bibi: mně začaly nevolnosti až v sedmém týdnu a skončily v sedmém týdnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: trvaly přesně týden............ :grinning: ale neblila jsem naštěstí ani jednou...............
4. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
laurinka me zacali nejvic ted v 8tt dneska vecer sem byla 3x do toho malou koupání zajímavý :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
Dneska jsme měli návštěvu, mého kamaráda, co jsem ho už dva roky neviděla - dřív jsme byli jako brácha a ségra. Tak mám super náladu, a hroznou radost z toho, že si se Zdendou hned sedli - oba blázni do aut, PC a do zbraní. Skoro jsem se nedostala ke slovu :grinning: Na miminko zareagoval " Já budu strejda :slight_smile: ", to mě taky moc potěšilo :dizzy_face:
Jinak prcek z mé dnešní stravy musel metat přemety.. Měli jsme v práci oslavu, tak jsem sprdla tři chlebíčky a dva dorty. A jak jsem si pak nadávala, docela mě to nakoplo..
4. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
ani-jezisi dneska sem si se zdendou taky volala :grinning: :grinning: ale je to muj bejvaly pritel 3 rky jsme spolu byli nakonec jsou znas nejlepsi kamaradi, :slight_smile: :wink: a s mým manželem se maj rádi :slight_smile:tak s me uplne vyrazila ted s tim jmenem
4. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.