• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Bibi - ty chodíš taky k Dobrovolné??? jéééé :slight_smile: tak to vítej do klubu :slight_smile: Já jsem právě taky moc spokojená...je skvělá, že? :slight_smile: Taková starostlivá...a moc hodná
4. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
tak já taky svého bývalého seznámila s miláčkem, chtěla jsem, aby ho znal osobně - já se taky s jeho ex znám (no ale s ní má dítě, ale přijde mi to důležité). a taky ok, pokecali, pozdraví se, když se potkáme, ale nenavštěvujeme se....
4. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
laurinka, jo ja teda manzelovu bejvalou neznam:frowning2:zabila se v aute:frowning2:dlouho pak byl sam :frowning2:a pak az ja takze tu neznam ale od bejvalyho pritele mam desne rada jeho maminku ajeho babicku a oni me pry taky jsme pry jak jejich vnucka :slight_smile: taže ais tak a navštěvujeme se přítel má novou přítelkyni už dlouho ted se budou brát já jí mám ráda rozumíme si a manžel si zas pokecá se znednou:slight_smile:ale není to často byldíme od sebe víc km
4. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Dashiki: já zapomněla, že mám fotit pupík :frowning2: :frowning2: :frowning2: a teď už Vám jdu jen říct dobrou noc, už jsem úúúplně mrtvá. Vyfotím zítra nebo v sobotu....slibuju :wink:

Tak dobrou a samé krásné sny :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
dae dobrou noc, taky sem vyfotila ten m uj spek :grinning: :grinning: mela jsem obavy co se deje, ale pry je to normalni u prvniho tehu jsme mela pupek ve 3 mesici a u druhyho tehu pry muze byt driv hodne maminek to tak ma ja se lekla ale uklidnili me teda :slight_smile:takze sem ho teda vyblejskal taky abych srovnavala s prvnim tehu??:slight_smile: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
mona: tak to jo, no tak my se s manžovou ex vídáme dvakrát za měsíc, když si bráváme malýho, ale je to fajn, zpočátku to bylo peklo, dělala problémy, naváděla prcka proti mně atd, ale když si našla přítele a pochopila, že nás prostě nerozeštve, začalo to být ok a už tak půl roku je to úplně super, a hlavně ten malý je mnojem víc v pohodě, co se bavíme.............
4. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
lauri, jeste ze to dopadlo takhle, moje teta s tim biojuje do ted :frowning2: ma teda svoje 3 deti a ted se vdavala a jeji ted manzel ma manzelku teda sou tay rozvedeny a jednu dceru ale ta jejich dcera je teda mama ji totiz navadi proti nim a ty dceri jmenuje se eliska elisce je 11 let a vi ze ma alergii na citrusy a teta to nevedela a vis co udelal teta se ji zeptala u ans c kdyz byli na navsteve co chce pit eliska ze by si dala dzus tak sem ji nalila dzus no asi za hodinu zacal rvat na sveho tatu a na tetu janu ze co si to vzal za kravu dala ji dzus a ze je alergicka a ze to musi vedet kdyz je jeji tata, no jako ja vyvalila pci a rikam elisko ale ty ten dzus si chtela sam a pustila se do me ze ne z ji ho jana dala i kdyz nechtela a to vis hned volaal mame a takhle jim dela naschvali porad ale nema to ze sve hlavy navadi ji maminka:frowning2:a tety je mi lito ale teda to musi byt semetrika des..
4. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
mona. to je naprd, malý se naštěstí moc manipulovat nenechal, akorát byl vždycky takový špatný a ani na svatbu nám nešel, protože se bál, že ta ho zabije...................
ale jsem ráda, že je kluk, protože holky se nechají snáz takto zmanipulovat, kluci na to nejsou..............
4. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
laurinka - souhlasim holky se nechaji snáz takhle z manipulovat, ale svědčí to o mamince jak moc je asi inteligentní :grinning: :grinning: :grinning: to podle mě se nedělá..
4. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
mona: no právě, myslím si to samé...................

tak letím do postýlky, dobrou............ :slight_smile:
4. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
Laurinka- jojo :slight_smile: taky letím tak doboru noc. :slight_smile:
4. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz
Dobré ránko holky,

Ashlee držím pěsti na dnešní kontrole...a ať už Ti řeknou pohlaví...:slight_smile: (ale já vím, že je to jasnej kluk :slight_smile: )
5. únor 2010 v 07:21  • Odpověz
Dobré ráno holky moje.
Tak konečně pátek, potřebuju víkend jako sůl - kdybyste viděly ty kruhy pod očima :unamused: A to jsem spala skoro devět hodin. Mám sto chutí poslal šéfovi SMSku, že bleju jak amina a zůstat doma, na druhou stranu si říkám, že ten jeden den to ještě přežiju.. Jinak, co říkáte na nový Facebook ? Mě to teda přijde silně nepřehledný... Sotva jsem si zvykla na tamtu verzi, tak to zase změní, a bohužel ne k lepšímu...
Jinak, pokuď má dneska KO nebo jiné, tak moc držím palečky :wink:
5. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
daschiki: ahoj, MUDr. Dobrovolná je úplně úžasná. Mám jí moc ráda a neměnila bych a to za ní dojíždím, protože nejsem z Brna. Teď jsem u ní byla asi 5-6 dnů před tím, než jsem zjistila že ze mě bude tandemový chodec. Vždycky se mnou probírá jak probíhá snažení, jak jsem zdravá (mívám trošku problémy) a teď nic. Úsměv od ucha k uchu, problémy se prý budou řešit až po dětech. :sunglasses: Podle mě něco tušila :grinning: (ikdyž je to divný,co?), poprvé mě totiž vypraskala z ordinace s úsměvem bez sebemenší poznámky co a jak by se mohlo... :slight_smile:
5. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
bibi: Tak třeba jsme se tam už někdy potkaly :grinning: To je supr...:grinning: Jo, ona je hrozně chápavá...když jsem jí říkala o migrénách, tak se hned zděsila a hned navrhla rehabilitace a masáže..protože mě upozorňovala, jak se v těhotenství zkřiví a pokroutí páteř a když zž teď mám problémy s krční páteří, tak že bych měla zkusit ty masáže...:grinning: je hrozně chápavá ke všemu a strašně se ze všeho raduje...včera, když viděla, jaký je mimi krásně veliký, tak fotila jak o život :grinning: a mám tím pádem tři fotečky...ale říkala, že si je nemusím brát všechny, jestli nechci. Ale já samozřejmě chtěla a moc ráda jsem jí tam nechala za každou ty penízky :grinning: Taky za ní budu od dubna dojíždět...protože se bdueme stěhovat do Blanska...ale zůstanu u ní. Je to má třetí doktorka a jsem s ní naprosto spokojená...:slight_smile:
5. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
Krááásné ránko....:slight_smile:

tak Ashlee - držím palce a přijď se brzy pochlubit!!! :slight_smile:
5. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Holky, bomba, volala jsem té Dobrovolné a ona mě vzala ještě dneska!!!! Jdu tam v 10,45, tak na mě myslete!!!
5. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
Vždyť říkám, že je úúúúžasnáááá :slight_smile: Doufám, že se ti bude líbit...je to takové sluníčko...a sestřička Monča je taky pokládek..a perfektně bere krev :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Jess: tak sláva, držíme palečky :grinning:
5. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Jjinak děkuji všem za typ na doktora. Pro paní dobrovolnou jsem se rozhodla především proto, že to mám kousek a že Dashiki říkala, že jí chtěla hned léčit... Děkuji moooc, snad nebudu mít problém se utrhnout z práce, jdu tam na 9 a po desáté budu muset jet.
5. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Jess - určitě jí řekni, že se snažíte třeba už půl roku..já teď nevím, jak přesně...ale řekni, že cíleně už se snažíte 5 cyklů...a uvidíš, že hned začne jednat :slight_smile: A je vážně moc dobrá :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Jess: udělala bych to přesně jak říká Dashiki....

Jooo holky a co ten náš srazík?? Jess říkala, že na veletrh s námi asi nepůjde, ale já bych se ráda potkala zase nejlíp se všemi...Tak co se potkat před veletrhem ještě a potom i na veletrhu (to už i s Večerničkou myslím....)??? Co říkáte...???
5. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Jsem pro srazík všemi deseti. Moc ráda bych Vás holky poznala osobně. Na veletrh jdu s manžou a ten, ikdyž je to můj poklad, by asi dámský dýchánek nedal, takže bych byla pro, potkat se dřív. :sunglasses:
5. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
daee - super nápad, třeba o víkendu 20.-21.2? To by šlo, ne?

Jinak, o prohlídce budu referovat až pozdě večer nebo zítra ráno, z práce nebudu mít možnost a po práci jdeme s děckama bruslit, takže dorazím nevím kdy.

Jinak, k té doktorce si beru mimo jiné i grafíky, ale mám jen tři, tak jí řeknu, že předtím jsem jen neměřila...
5. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
ahoj holky, jsem taky určitě pro...akorát doufám, že o tom víkendu nebude oslava. Moje mamča je narozená 22.2. Ale myslím, že snad ne...
5. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Jess: já jsem 13-20.02 na horách :frowning2:. Tak jedině v tu neděli 21.02. nebo potom ten další víkend kdykoliv...(27-28.02.).

Právě, že je otázka, kdo z nás by vlastně šel na veletrh jako na dámskou jízdu?? Zatím tuším jen já a Dashiki a Vecernicka...ostatní chcete jít s manžama, že?
5. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Daee - tak to je dobře, že nemůžeš...samozřejmě to nemyslím zle :grinning:, ale obávám se, že bychom tam měli oslavu a nemohla bych ani já..ten víkend potom už klidně můžu..sice má narozky manža, ale to si oslavíme soukromko doma večer :slight_smile:

jo a jinak na veletrh já půjdu buď s váma, pokud půjdete, nebo s manžou, když byste nešly...ale on se moc do těchto akcí nehrne. Na svatební veletrh se mnou taky šla kámoška...takže...:slight_smile: Já jsem vaše :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Takže co říkáte na sobotu 27.02.??

Na veletrh se taky hlásím sólo, mám to doma stejné jako Dashi....
5. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
sobota 27.2. zní super...a místo? Minule jsem si vymrčela Mariánský, kde jsem vás nechtěně málem přizabila jak jsme se tam kodrcaly po ledovatých chodnících :grinning:, ale bylo to náhodou fajn, ne? :grinning: Tak zkuste teď navrhnout, co vás napadá...:slight_smile: Snad už bude pěkně :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:

nathali..............22 let.............. 8 snažení / 36DC (poslední cyklus 53 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 28DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 27DC (poslední cyklus 49 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 25DC (poslední cyklus 33 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 20DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 13DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 11DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 8DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 8DC (poslední cyklus 25dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
8. - Zolik - Nt screening 7 hod
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
9. - Anieanne - krev
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na NT
12. - Berucka - velký UTZ
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
2. - Daee - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

Ahojky holky,
aktualizovala jsem tabulku a smazala zase další holčiny, které sem nechodí. Pokud se sem zase vrátí, tak je dáme zpátky do tabulky.

Za chvíli odjíždíme do Brna na oslavu 80.tých narozenin a vracíme se zítra večer. Ráno se sem teda nedostanu, abych aktualizovala tabulku. Klidně ji aktualizujte, kdo tu bude zítra ráno nebo ji v neděli udělám za dva dny.

Ashlee už má asi kontrolu za sebou, výsledek nám vlastně řekne až v neděli, dřív se sem nedostane.

Jinak teda už předem přeji všem krásný víkend.
5. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.