• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
mně by Mariánský nevadilo :grinning:, třeba už ta ledová vrstva povolí (ale byla jsem tam v pondělí a záda mi tam hodil i pes :grinning: :grinning: ).
Já se přizpůsobím a přijedu kamkoliv....
5. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Maciol: pěknou oslavu!!
Já jsem Ti blbě napsala další kontrolu, promiň :frowning2: , mám ji 9.3., tak až budeš opravovat tabulku, tak mi to prosím změň...dííííky
5. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Maci - užij si oslavu u nás v Brníčku :slight_smile:

Daee -mně by taky Mariánský nevadilo :slight_smile::slight_smile:...je to tam hezký a už snad do té doby led sleze :grinning:
5. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:krásný ranko přeji, dneska je mi dobře zajímavé :slight_smile: :grinning: ale hodí s emi to jedu s malou za kámoškou jdeme si pokecat potřebujeme to obě :wink: takže manželovi jsme jen dala recepty a bude varit ale houskovy knedliky pry se snima pleskat nebude :grinning: :grinning: akže přistoupí ke gulášku chleba :wink:
5. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
ahoj holčiny, tak dnes mam zas velke predsevzeti pracovat (prace je uz nejak moc)
takze pro srazik jsem, a kdyz mi to projde, mozna bych se stavila v unoru :grinning: i kdyz je to streka :grinning:

o veletrhu jsem rikala Danovi, tak se me zeptal, co tam jako budu delat :grinning: no nevedela jsem, jestli mam byt nastvana, nebo se smat :wink:
ale trochu se tvaril, ze by ho to taky zajimalo, ale zas kdyz tam budeme mit srazik .... :astonished: :grinning: no tak uvidime :wink:

zatim papa, u me jinak nic noveho :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
normalne, ja uz jsem tak pitoma, ze nevim, jestli jsem si nezvala ranni davku utrose dvakrat :grinning: ja si nepamatuju, co jsem delala pred deseti minutama :grinning:
5. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahojky holky,
jé, srazík, vy se máte....................můžete vzít aspon některá foták a pak dát nějaké fotečky třeba na facebook nebo někam, at vás vidíme pohromadě my ostatní aspon na fotce...................co vy na to?

maciol: užij si oslavu, mona: ty si užij pokec s kámoškou..............

no jsem zvědavá na ashlee, jestli to fakt bude ten kluk, jak já tipuju a nebo holka..................
5. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Lauri: jasně....Ashlee bude mít holčičku :wink:
Mno jo, vyfotit bychom se mohly....to je pravda :grinning:
5. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
daee: ok, tak spoléhám na tebe, že to zařídíš, at jste zvěčněné......................

holky, nemá dneska náhodou naše sven svatbu????? bych to tak viděla............................

a katulline nevíte kdy, to si nepamatuju, ale vím,že už taky ne za moc dlouho............
5. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
no jasan!!! Naše sveny se dnes vdává!!! :slight_smile: Jééé tak na ni myslíme a gratulujeme!!!

Katy se vdává myslím 12. nebo 13.2.
5. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
holky, zjistila jsem, že dnešní studenti (a to jsou prosím pěkně vysokoškoláci) vůbec neumí používat taháky...kdybych byla megera, tak už to mají třikrát sebraný...jééje...kam ta společnost spěje? :grinning::grinning:
5. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Jojo, veliká gratulace na dnešek sven :slight_smile:
Katy se vdává 13.2.
5. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
holky, bolívá vás někdy bříško ještě teď? Nemyslím jako nějak vyloženě křečovitě...ale prostě jak to v něm tak tahá..a píchá...malinko jak před MS... dneska mě docela bolí...
5. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Jojo, bolí... Zrovna včera jsem trpěla. A dost mě poslední dobou bolí "tam", jako kdyby mi někdo ustavičně dával rány do stydký kosti...
5. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
daschiki: ty jo, a ty jsi je nechala z těch taháků opisovat jo ? tak to budeš mít brzo pověst, že jsi úplně blbá a úplně slepá, že u tebe to jde s tahákem......................................
bříško mě občas bolí, třeba když vstanu z gauče nebo se chci protáhnout, tak to cítím, jak v tom tahám, a mám i bolesti jak jsou ledviny, prostě vespod zad, občas, to jsem taky mívala před ms.........................
5. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Tak jsem to proti plánu dřív :slight_smile: Kontrola byla krátká, tak jsem se ještě svaila domů, nechce si mi totiž hned do práce, tak si dám obídek a tak... :wink:

Paní doktorka je super, moc sympatická. Podle vyšetření na koze vše OK, ultrazvuk ukázal, že sliznice je v pořádku (6 mm), levý vaječník také, jsou v něm folikuly, pravý je ale trochu zvětšený a možná se z něj vajíčka neuvolňují. Ale to se prý dá bez problémů léčit a víc budeme vědět po hormonálním profilu, na který mě poslala. Manželovi dala žádanku na spermiogram. Takže to vypadá dobře, jsem spokojená, aspoň vím, že vše je tak, jak má :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás zase po nějaké době zdravím...dočítat vás asi nemá smysl, to bych tu strávila mládí, vy jste fakt kecalky :grinning:
Vecernice - jak to dopadlo s tou tvou ovulací, dostavila se? Já, podle hrubých výpočtů :grinning: mám teď období plodných dnů, teda podle všeho ten nej nej by měl být v pondělí, tak jsem zvědavá, jestli se konečně zadaří :dizzy_face:
Já musím říct, že na to teď nemyslím, protože hodně řeším práci, dostala jsem pozvání na dva pohovory, tak jsem se na to docela zaměřila a myslím spíš na to...jenže holky, co jim mám říct, až se budou ptát (neměli by, ale oni určitě budou), jestli neplánuju v blízké budoucnosti rodinu? Já vím, mám říct, že neplánuju, ale mně je tak protivné lhát :pensive:
Jinak doufám, že Sven vyjde svatba podle představ, já bych se vdávala hned znovu, bylo to krásné :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
luciena, tak řekni, že rodinu samozřejmě plánuješ, nicméně nejdřív se chceš zaměřit na práci. a nebo jím řekni, že tato otázka nesouvicí s tím, jak jsi schopná zastat nabízenou pozici... To je ale už takové trošku útočné, no... Ale neboj, myslím, že se ptát nebudou. Já byla na několika pohovorech a neptali se mě nikdy. Solidní a profesionální firma to nedělá
5. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
luciena. já teda souhlasím s jess, určitě bych neřekla že neplánuju, taky bych nechtěla lhát, ale ani bych jim nevykládala, že na tom už pracujete.......... :grinning: :grinning: :grinning:
a mně se teda taky nikde nikdy nikdo neptal, přijde mi to trapné a neprofesionální.
5. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
luci - moje ovulace - tezko rict. teploty si poskakuji a ani jen ovu test mi ji nepotvrdil. takze ja mam takovy vesely a zajimavy mesic :grinning:

jinak na takoveto veci by se te ptat nemeli. pokud nahodou ano, tak asi, ze casem. nic jim do toho neni. a koukej pekne vyuzit pristi dny :slight_smile:

jess - tak super. jen jsem docela prekvapena rozdilnymi nazory tech doktoru. ja mela sliznici 14DC asi 7-8mm, a dr mi rek, ze to moc neni. a tvoje rekne ze 6 je ok. pak se vyber :wink:
kdy jdes na ten profil? a nejaky velky folikul ktery by hodlal prasknout videla?

jinak holky, jak se tam umazaly ze snazilek ty, ktere sem nechodi, tak je nas tam nejak malo :grinning: az me to po ranu prekvapilo :wink:
5. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
No to právě si říkám, že bych měla říct, jak to souvisí s prací, jenže přesně jak říkáš - už je to moc útočné a pochybuju, že by mi pak tu práci dali...no tak snad se ptát nebudou a kdyby jo, tak se z toho prostě nějak vykroutím :grinning:
5. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
vecernice- žádný na prasknutí, jsem dneska 28DC a pokud ovulace byla, tak už je dáávno za mnou. Na profil půjdu v době MS, takže zhruba za 7-10 dní.
5. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
No máte pravdu holky, nebudu ani lhát, ale ani říkat celou pravdu :grinning:

Večernice - a předtím jsi měla ovulku normálně? Já tě obdivuju, že vydržíš pořád měřit teplotu, já bych to vzdala po dvou dnech :grinning:

Ach jo, sotva jsem za váma přišla, tak mě muž už vyhání od počítače, má dnes volno...tak musím jít, jdu uplést kus šály a pak sem zase zaskočím.
5. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
vecernice. to je dobře, že je nás v té tabulce mín, vždyt to byl už kilometrový seznam............... :grinning: :grinning: :grinning:
luci: já bych odpověděla nějak neutrálně, že v budoucnu určitě jo, ale ted jsi přišla kvůli práci, takže ted hned ji opravdu neplánuješ - vždyt je to pravda ne? ted hned to není............... :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jinak, folikulometrii jako takvou mi nedělala, jen mi je ukazovala a říkala, že tam jsou...
5. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
dle nejakych pravidel se ptat nemaji. pokud oni toto faux-pas udelaji, tak bych si uz tolik hlavu nelamala s odpovedi. hlavne na co jim tva odpoved bude, respektive, jakou bude mit vypovidaci hodnotu? pokud reknes, ze ne, ale za dva tri mesice otehotnis, tak co muzou :wink:
nelam si s tim hlavu :slight_smile: a budu drzet palce, at ti to proste vyjde vsechno :grinning:
5. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Luci: takhle oni se dokonce nesmí ptát ze zákona (bo je to diskriminační otázka...), ale na druhou stranu, když už se zeptají, těžko je odpálíš, že na to nemají právo, to by fakt byla dost útočná reakce...že :unamused:. POkud by na to došlo, tak bych řekla, že rodinu samozřejmě chci, nicméně žádný horizont není daný....a máš klid, že by jsi lhala, že se nesnažíš a pokud by to vyšlo hned...tak se to prostě "zadařilo" :wink:
Nicméně mě se nikdy takto na pohovoru nezeptali, ani jestli jsem vdaná nebo tak. Jak psali holky, solidní zaměstnavatel toto neudělá.

Jess: tak to je paráda, paní Dr. bude asi vážně super!!! Tak teď budem držet palce, aby všechny výsledky byly na jedničku + rychle se lékama napravil ten zvětšený vaječník....a šup nahoru za námi do tabulky :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
luci - ja merit musim, mam to nakazane od dr. on totiz leci podle grafu :grinning: ale zrovna v tydnu jsem na nej slysela pozitivni reference, tak mu proste verim. a ted uz me to mereni ani nijak nestresuje, spis je to takova zvedavost, co mi to telo pripravi po ranu :grinning:

jess - super, hlavne, ze se to rychle rozhybalo, tak ted uz to pujde jak po dratkach :wink:
5. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
lauri - to si určitě neřeknou, ví,že jsem je viděla...řekla jsem jen na to, že jakože jsem nic neviděla...že bych jim ten test musela sebrat. Tak se styděli a pak už ho nepoužívali....

jess - to jsem moc ráda, že seš s paní doktorkou spokojená a hlavně, že se konečně začne něco dííííít :slight_smile: jupíííí :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
daschiki: tak to jo, tak to jsi dobrá............... :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.