• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ještě k tomu dotazování o plánování rodiny, mně se teda v minulé práci nikdo na nic neptal, ale byli jsme tam taková veselá parta a asi po roce, kdy už si to tam beze mě ani neuměli představit - měla jsem na starosti určité svoje věci a kdybych odešla, tak bych jim chyběla. no a můj šéfík mi dával akorát podepisovat nějakou prodlužující smlouvu nebo něco, a to bylo víc papírů - no a ti oslíci mi tam podstrčili papír nadepsaný jako čestné prohlášení a pod tím nějaké malé písmenka, já že to ani nebudu číst, a už jsem to málem podepsala, a ted tam vidím napsané:
Já, xxxx, čestně prohlašuji, že nebudu souložit abych v příštích pěti letech nepřišla do jiného stavu a neohrozila tak budoucnost této firmy........................tak jsem jim tam napsala asi pěticentimetrové NE! a oni to pověsili na nástěnku nad můj stůl, všichni se dobře bavili.......................no a tak to tam viselo, a já pak telefonuju, asi za týden, a ted koukám při mluvení s klientem na tu nástěnku a to moje velké NE! bylo přeškrtnuté a pod tím bylo napsané: "vlastně ANO"....................prostě srandičky................
ale vážně to nikdo nemyslel a atak nějak počítali s tím, že budu brzo těhu........... :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
luciena: tenhle pracovní problém jsem řešila před půl rokem. :confounded: Na pohovoru se mě neptali. I když jsme se nějak s personální k tomuto problému dostali (když je to zajímá umějí se zeptat, i když opravdu nesmí a ví to). Řekla jsem že je mi třicet jsem vdaná a nad rodinou uvažujeme, ale mimo jiné stavíme a já studuji dálkově vysokou ještě 2 roky, takže v plánu je ,ale až pro ně budeme nějak zabezpečení. Člověk nikdy neví kdy se poštěstí a příroda je příroda, ať už z toho vyplyne plus pro tebe nebo zaměstnavatele. A podle pohovorů, a prošla jsem jich dost se na věk a alalternativu dítěte dívají . Podle věku stavu manželského uzavřou tuhle kapitolu sami aniž by ti řekli. Dokonce jedna paní na pohovoru mi řekla: Já bych Vás brala všemi deseti, ale vy jste mladá a rodinu určitě chcete a my tady potřebujeme někoho nastálo, naznala jsem že má pravdu a práci jsem odmítla už při pohovoru (tohle jednání mi připadlo na férovku). Nakonec jsem sehnala 2 fleky, kde mi nabízeli místo jako záskok za hlavní účetní, která je na mateřské (to se ozvali ihned). Být tebou nic neříkám a prostě jdu, opravdu nikdo neví kdy se poštěstí a je to život.

Ikdyž holky já začnu mít malou dušičku až to budu muset říct. :frowning2:
5. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
ahoj holky,
vy jste toha napsali.
byla jsem u dr. rano ale vyřizovali jsme registraci auta,kupovali jsme auto.Pohlaví nevíme,protože r. říkal že to mimi je jěše malé a že to nejde poznat :unamused: ,a navic kulíšek byl otočenej zadama ,spal a pak se probral. :grinning: .Sestra mi brala krev na tripl testy.na další kontrolu jdu za měsíc, 5.3. to budu ve 20tt.Dr.řikal že už bude vidět co to bude,pokud nebude zase otočeny.
5. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Já jsem se taky trošku bála to říct šéfům a oni teda né, že by radostí bouchali šampanský, ale vzali to dobře....dokonce mi řekli, že "na mě určitě počkají, že o mě nechtějí přijít" a vyšli mi nááádherně vstříc se vším....třeba s prací z domu atd.
Tak si v dnešní době, kdy se všude propouští gratuluju....šéfové nejsou dokonalí, ale to asi nikde.... :grinning:
5. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ashlee - tak gratulace ke kontrole....a za měsíc to pohlaví rozlousknete.
Ale koukám, že to, že náš prcek zůstal neodhalen do 20tt není až tak neobvyklý....Ashlee to má taky tak... :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
ashle a jak to teda je??daee psala že máš holčičku, vy to tajíte holky?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co ???? :grinning: :grinning: :grinning:
moc ti ashle gratuluji ke kontrole :grinning: :slight_smile: :wink:
nojoi nema sven vlastne svatbu jak pise lurinka urcite ano??teda
5. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
mona: já si to jen myslím, že Ashlee bude mít holčičku :grinning: :grinning: :wink:
5. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
mona,nevim co budeme mit .

Byla jsem s manželem v obchudku kde maji všechno na mimi,i postylky se tam daji koupit,krasny veci,pani řikala že davaji i slevy.
Už mam vybrany kočar,bude stat 11179,- trojkombinace
5. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ashlee a fotka by nebyla toho kočárku, ať se můžem pokochat?? Bude nakonec modrý jak sis přála???
5. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
daee,bude modry nebo zeleny.foto mam v albu.camarelo Q12
5. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
ashlee. aha, tak ještě měsíc...................
daee: určitě není tvůj případ neobvyklý, to je spíš když to někdo ví už před patnýctým týdnem - ale i takoví jsou...........je to o dr, o tom, jak je natočené mimčo a tak............a jak se říkalo, že dřív se pozná chlapeček, tak to taky není úplně pravda, protože spoustě mamin řekli hrozně brzo holčičku a fakt to byla............
5. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ashlee: kočárek krásnej.... :slight_smile: a tu cestovní postýlku CAM Daily Plus, co máš v albu,budem mít taky... už ji mám objednanou, jen v jiné barvě, hrozně se mi líbí (chcem ji na cestování a jinak do obýváku...)
5. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
ahlee - super, ze kontrola dopadla dobre, ac se prcek nechtel odtajnit. a kocarek vypada moc pekne, tak si pockam na reference, az ho budes mit zkousenej v praxi :wink:
5. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
daee,cestovní postylku nevim jakou budem kupovat,ale tu koupime až po porodu.Me se těch cestovnich postylek libí víc.

Dr. ani mimiše neměřil,měřil mu jen hlavu.
5. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
5. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ashlee: Matýskovi posledně taky měřil jen hlavu a stehenní kost...
5. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky už dva dny vás jen dočítám a nikdy nenajdu konec :grinning:

Srazík: super termín, rezervuju si ho a dojedu kamkoli. Vzala ybch s sebou psíka, kdyby to bylo zase to Mariánský.

Veletrh:šla bych s Váma, myslim, že mušíka to moc nebere. Mám pocit, že dokod to mimi neuvidí na utzv na živo, asi mu to ani nedochází :slight_smile:

Bolesti bříška: to jsem ráda, že jste to nakously, zrovna teď dva dny mě píchá úplně dole v břiše i níž

Jess: to je super! Teď to půjde raz dva!

Sven: přeju krásnou povednou svatbu!

Ashlee: gratulka ke kontrole!
5. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
jin: tak můj manža se už začíná docela chytat, přece jen mluvíme o mimču doooooost často, chudák, ale taky se už těším, až bude po tom utz a on ho taky uvidí, že to bude jiné........... :slight_smile:
5. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Lauri: jj, jako manža se trošku taky zajímá, ale myslím, že prostě namá reálnou představu, já to docela chápu. Zatímco mě všechno říká, že se něco děje, zvenku to vidět není a ho to břicho nebolí, není mu šoufl není jak ospalej lední medvěd(nebo medvědice:slight_smile: atd.
Jinak já svoje fotky na koníkovi cenzuruju, stejně tak na FB, takže moc pro hromadné focení nejsem. Ale tak někdo tu spoušť zmáčknout musí :slight_smile:
A Ty by jsi pomalu mohla něco udělat se svojí profilovou foto, paní fotografko :wink: Kovářova kobyla chodí bosa...
5. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
jinjin: já tady fotku dávat nechci, ani do alba, protože to o našem těhu ještě všichni neví a chodí sem pár známých víš.............tak pro jistotu...............
ale na FB mám spoustu, tak jestli se chceš přidat, písni mi jméno do IP...
a s tím manžou - je mi to jasné, mně samotné to teda ještě pomalu nedochází, takže se těm chlapům ani nedivím.................
a s tím focením - jestli tam nebudeš chtít být, tak aspon holky vyfotíš no.....................

představte si, zase tlačím chleba s paštikou, já vím, že se to nemá, ale já na to mám tak obrovskou chut, že to musím jíst................. :slight_smile:
za chvilku jedeme ke kámošce a co vy, co děláte.......
5. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Brňandy, tak zase vyrazíme do toho Mariánskýho? A můžete toho 27.2.? Zase tak nějak ve 14 hod? Sraz jak minule na konečné autobusu jo?
5. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
teď mě napadá...nejen Brňandy...doufám, že i Večernička :slight_smile: a kdyžtak ještě někdo další :slight_smile::wink:
5. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
daschi - ja to zkusim promyslet, vylet 400km, to si Dan bude zas tukat na celo :grinning:
5. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
vecernice. ty jo, to mi taky přijde hodně bláznivé.......ale pokud já vím, tak Praha a Brno jsou vzdálené dvě stě kilometrů, ne čtyři sta..................mně ta cesta autem trvá dvě hodky, maximálně.............
5. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
lauri - to sice jsou. ale nejak se z brna musim dostat jeste zpatky ne? :wink: takze 2x200 :slight_smile:
5. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
dae ja si to taky myslim ze to bude hoilcicka _) :wink: :slight_smile:
5. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
večerničko - myslím, že tady si klepe na čelo manžel každé z nás :grinning: můj manžel zná vaše příběhy už nazpaměť :grinning:...a kupodivu ho to zajímá :grinning: vždycky mu povykládám, co nového na koníkovi :grinning:...a teď jsem mu říkala o veletrhu, tak samozřejmě je moc rád, že mě tam vezmete :grinning::grinning: a nebude muset se mnou...on sice moc rád půjde kupovat výbavičku...ale zase ne až tak horlivě :grinning:
5. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
asi ty chlapy budeme muset seznamit, at nas muzou zdrbnout :grinning:
5. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
asi jo...myslím, že by si asi mohli povykládat...já svýho Adámka teďka docela nešetřím...za poslední dva dny jsem mu řekla takový škaredý věci, že jsem se nepoznávala...Z toho se najednou tulím a jsem ta nejhodnější panenka :grinning::grinning::grinning: a myslím, že manželé snažilek (v brzké době nových těhulek) zase asi mají plné zuby nuceného sexu :grinning: a hormonálních změn svých žen, které berou nejrůznější preparáty, cpou se vitaminy atd...nemaj to ti chlapi jednoduchý :grinning:
5. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
jak nemaj chudaci? a co my? :grinning:DD
5. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.