• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
beruska...jsem na tom stejně, kdyby to šlo, běžím si koupit test ještě teď, ale NE, vydržím do pondělí.... :grinning:
3. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
četla jsem na jinych diskuzich o testech ,ktere jsou citlive 10ul a mužou se dělat už před menstruaci ,mate někdo s timto testem skušenosti?četla jsem ,že ukažou // už 12-13 DC
3. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz
daee.............28let...............4 snažení / 28DC
beruska31......? let...............?.snazeni / 27DC
majdalena.....27let...............2 snazeni / 26DC
zuzka111......27let...............5 snažení / 24DC
avally............30let...............2 snažení / 21 DC

Tak potom Berusko dopln jeste, jak dlouho se snazite a kolik ti je let :wink:
3. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz
zuzka:je mi 30 a minuly rok v červnu jsem potratila ve 12.tydnu a od te doby se nedaří ale u doktora jsem byla teprve ted před ovulaci takže je to ted první snažení
3. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz
daee: jo to máš pravdu,mně už to došlo taky, že nemá smysl se omezovat, kámoška je v šestém měsíci a ještě se mnou občas jde do fitka se protáhnout, on jí ten sport hrozně moc chybí. Power joga, to je asi pomalé cvičení, vid? To asi není nic pro mě, já miluju rychlou hudbu. No a ty příznaky to je fakt záhada, spousta holek má příznaky a bohužel nic z toho, ale jestli máš ty cykly jako hodinky a špiníš celé 4 dny před, tak je to divný, že najednou je změna. Uvidíš, ještě pár dní vydrž. A kdy teda by měla dorazit MS? Ještě bysme mohli do té tabulky dopsat délku posledního cyklu, co myslíš?
3. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz
Holky, také chodím cvičit, 2x týdně na pilates a jsem moc spokojená. Od té doby co chodím pravidelně se cítím mnohem lépe :slight_smile:. Jeden čas jsem chodila do posilky, ale to mě nebaví.
3. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz
majdalena :je mi 30 let a první snažení ,ikdyž jsem sice rok a3.měcice neotěhotněla ,ale ja jsem začla chodit k doktorovi až ted ,takže opravdove snažení je od ted
3. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz
zuzka111: tak v takovem rozpolozeni jsem ted od ovu taky. Snazim se byt na sebe opatrnejsi a jenom "buchtovatim" po vecerech doma:( Pokud prijde MS, tak se asi na to taky vykaslu a zase si zajdu zacvicit :sunglasses: Chybi mi to, ale mam podvedome nejaky strach, abych se nepretahla a neprivolala tim MS.

beruska31: cekani na to, az si muze clovek udelat test je fakt otrava, ale vim tady o spouste holek, co nemely na testiku //, ani kdyz jim MS meskala... takze preju klid a pohodu, ale i pevne nervy :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz
beruska31.....30 let..............1 snazeni / 27DC
zuzka111......27let...............5 snažení / 24DC (posl.cyklus 28 dní)
3. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz
zuzka:a ty maš nějake děti,nebo se snažiš o první ja mam dva kluky a moc bych chtěla holčičku
3. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz
majdalena:jo diky za přani -to chce fakt klid,a ty už maš nějake děti,nebo se snažiš o první
3. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz
prostě myslet jen nato, že jsem "možná" těhu (nedám si panáka "co kdyby". nedám si dvě kávy "co kdyby", nepůjdu na tenis "abych mimču neublížila")...to je na zlbáznění, jen sedět doma a rozebírat to ze všech stran (a tloustnout !!! :grinning: )
Power jóga určo není tak ryvhlá jako aerobic, ale zase to není žádná relaxace jako normální jóga. Je rychlejší a hodně na zpevnění těla...přesně pro mě. Já tancuju ráda, ale arerobic třeba nedávám :grinning:, nezvládám koordinovat ruce a nohy v té rychlosti. :slight_smile:

A s tou mou délkou cyklu...někdy mám prblém si říct, že teď už je to špinění tak silné, že je to první den nového cyklu, ale teď si myslím, že MS měla být dnes nebo nejpozději zítra...Tak budu malinko doufat (spíš si to zakazuju) a když se to do pondělí nerozjede, hned ráno koupím test a ještě v práci testnu (do odpoledne domů čekat nevydržžím - jak se znám :slight_smile:)

Délku cyklu klidně přidejme - já 28dní
3. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
majdalena: jestli můžu doporučit,tak opravdu zase sportuj, tělo na to bylo zvyklé, tak by to nemělo vadit, ale rozumím ti, taky jsem se bála, ale těch pět měsíců, už byla dlouhá doba.

beruška: tak to držím palečky, at už ti to brzo vyjde. Nejhorší je, že na to myslíme tolik, že můžeme mít v hlavě blok a mimi k nám nechce.
a je možné ,aby mě bolely prsa už 28DC?a mate někdo nějake těh.přiznaky?
daee.............28let...............4 snažení / 28DC (posl.cyklus 28 dní)
3. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz
myslela jsem tim při těhotenství 11-12 den po ovulaci
3. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz
beruska31.....30let..............1snazeni / 27DC
zuzka111......27let...............5 snažení / 24DC

beruska31: ty citlive testy se jmenuji Rapiclear, ale je to hodne individualni. Nikde neni zaruceno, ze 12-13DPO se // musi ukazat, ale vetsinou uz se da v tu dobu testovat. Dulezite je vedet, kdy probehla ovu, protoze jestli to chapu spravne, ta faze od ovu do MS by mela byvat skoro vzdy stejne dlouho. Kdyz se cykly lisi delkou, je to vetsinou tim, ze se protahne ta cast cyklu pred ovu.
3. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz
...je holky, se omlouvam, jat to chtela dovyplnit, a daee to zatim uz udelala:slight_smile:

majdalena.....27let...............2 snazeni / 26DC (posl.cyklus 26dní)
3. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
beruška:jéé, ty už máš dva chlapečky, to je krásné, já děti nemám, bylo by to první mimi . Tak když víš, že už se to dvakrát povedlo, tak to by bylo, aby se to nepovedlo znova, ne? Ted otázka je, jak to udělat, aby to byla holčička. Aby tě bolely prsa 28DC si myslím, že možné je,spousta holek to tak cítí,ale řekla bych , že to holky občas cítí normálně, ale zase pokud se to projevilo u tebe poprvé a ne nikdy před tím, tak naděje tam určitě je. Ten test si udělej hlavně z ranní moči, poté se to nejspíš neobjeví, protože je to hodně na začátku.
3. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz
daee:chtěla jsem se zeptat ,jestli maš děti nebo je to tvoje první snažení
3. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
avally............30let...............2 snažení / 21DC (posl.cyklus 28 dní)

:slight_smile:
3. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
holky, koukám, jak jsme šikovné tabulkářky:slight_smile: Je některá z vás z jižních Čech?
3. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz
zuzka:jeden ma 12 a druhy 7-ja jsem nikdy předtim neřešila otěhotněni takže to vždy přišlo samo a zjistlila jsem to kolem 4-6 tydne těh.takže nevim jestli mohou byt přiznaky takhle brzo,předtim jsem se na to nesoustředila
3. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz
Beru - příznaky na sobě zatím nepozoruju. A pokud jde o bolest prsou, tak to je u mě pravidlo, vždycky tak týden před MS..takže podle toho já se řídit nemůžu :frowning2:.

Holky jsem ráda, že jsme te tady tak pěkně rozjely, ale koukám, že u nás už spí pes i páneček...tak půjdu za nima, ať se taky alespoň jednou za týden vyspím.

Dobrou noc všem a ať se tu brzy všechny bavíme o nevolnostech, výbavičkách, porodu a spol. :wink:
ja jsem z havířova
daee: dobrou noc :wink:
3. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
beruska31: deti jeste nemam zadne. Snazime se o prvni:slight_smile:

daee: kam chodis v Brne na powerjogu? Ja PJ miluju. Kdyz jsme se prestehovali do Brna, hledala jsem dobre kurzy a chvili mi trvalo, nez jsem se smirila s tim, ze tak dobrou cvicitelku, jakou jsem mela, jen tak nenajdu - delala Vinyasa powerjogu. U Vinyasy se ja osobne mnohem vic zapotim a mam pocit vetsiho relaxu po cviceni, ale uz rok jsem nemela prilezitost si ji nekde poradne zacvicit. Koupila jsem si i dvd od Krejcika, ale ted abosolutne necvici podle dechu:(a ja to jeho tempo nestihala :rolling_eyes:
Tady v Brne chodim na PJ do fitka na Masarycce a nebo na Rasinovy lazne, ale ted uz jsem dyl nebyla.
Kam chodis? Budu rada za tip:slight_smile:
3. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz
tak holky já se loučím, jdu do sprchy a pak s miláčkem do postýlky. Přeju dobrou noc a třeba zítra se tu zase sejdeme,pokud vyjde čas.
3. říj 2009 ve 23:36  • Odpověz
autor
avally............30let...............2 snažení / 21DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee.........24let...............1snažení / 19DC (posl.cyklus 30dní)
3. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz
dobrou holky, taky jdu na kute :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.