• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschiki ved prave ze by sme sa konecne tesili
u nas je skvele pocasie raz prsi sraaasne moooc a potom vijde slniecko a je nadherne :slight_smile: pocasie si robi co chce :grinning:
ashlee a nerobila si si testik ?
13. říj 2009 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz
vanilkaa tak to drzim palceky aby sa mimis poriadne uchitil :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
tak pridavam tabulku :slight_smile:
daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

taggy.............22 let.............0 snažení/ 51DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 37DC
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/31DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 31DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 29DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 29DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 27DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 25DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/23DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 23DC (posl. cyklus 27 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 23DC (posl.cyklus 35 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 18DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /18DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 18DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 14DC(posl.cyklus 30 dní)
nathali.............21let...........5 snažení/14DC(posl.cyklus 19dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/12DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /10DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/7DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 4DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 3DC (poslední cyklus 31 dní)
13. říj 2009 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz
autor
nathali, test jsem nedelala.ms bych mela dostat ve čtvrtek.
13. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
meřím bt a dnes rano mi klesla na 36,6C
13. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
nathali děkuji :slight_smile: za pár dní budeme vědět víc :wink:
Jak jse to s tou tabulkou ....DC je poslední datum kdy menses zacala, nebo je to kolik dní uběhlo od prvního dne menses? ja mám pocit, že ty moje udaje moc nesedí, budu to muset popravit
13. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
DC je odkedy ti skoncila MS no sak uvidis jak to dopadne ale urcite skvelo :slight_smile: a potom popravis aj udaje
13. říj 2009 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz
DC je den cyklu. Počítá se to od prvního dne poslední menstruace - 1. den menstruace = 1.DC. Takže když koukám na tvé údaje, tak bys dnes měla být 23. den od prvního dne poslední menstruace a minulý cyklus měl od začátku menstruace k začátku nové menstruace 27 dní.
Pak jsou tu ještě zkratky MS - menstruace
DPO - dnů po ovulaci. (např. 15. DC (den cyklu) byla ovulace a nyní jsem 21.DC (den cyklu) což znamená 6. DPO (šestý den po ovulaci) :slight_smile:

Uf, doufám, že je to k pochopení a moc jsem se do toho nezamotala :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
nathali...tak to já přesně nevím, začala 17.9. a trvat mohla asi tak ten týden do 24.9., teď mám v tabulce 23 tak to nechám, to souhlasí :slight_smile: díky nathali
13. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
sven tak som sa teraz do toho zamotala ja :slight_smile:
tak DC je prvy den MS ??? alebo prvy den PO skonceni MS ?
13. říj 2009 v 18:15  •  1 dítě  • Odpověz
sven...takže to není jak říkala nathali? já to teď počítala a je to 27 dni od prvního dne ms....mám v tom nějakej zmatek :frowning2:
13. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
vanilkaa aj ja teraz :(
13. říj 2009 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
vanilkaa jestli jsi mela ms od 17.9. tak jsi 27 dc
13. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
jo,počítá se od prvniho dne MS - 1den MS,je 1 den cyklu
13. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
skvele tak to musim prepisat mam to zle a ja som si stale myslela ze je to inak
13. říj 2009 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz
ashlee.. taky si myslím, že bych měla být 27 DC, tak to budu muset update tabulku....díky děvčata
a co ty nathali...máš udaje v tabulce v pořádku?.... teď když už jsme v obraze :wink:
13. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

taggy.............22 let.............0 snažení/ 51DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 37DC
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/31DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 31DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 29DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 29DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 27DC (posl.cyklus 37dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 27DC (posl. cyklus 28 dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 25DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/23DC (posl.cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 23DC (posl.cyklus 35 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 18DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /18DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 18DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 14DC(posl.cyklus 30 dní)
nathali.............21let...........5 snažení/14DC(posl.cyklus 19dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/12DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /10DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/7DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 4DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 3DC (poslední cyklus 31 dní)
13. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Je to tak jak píšu, 1. den cyklu je první den poslední menstruace.
Mrkněte třeba sem:
http://www.forumzdravi.cz/clanek-44-rozmnozovaci-cyklus
13. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
vanilka - no vidíš - najednou ses posunula v tabulce výš a brzo můžeš testovat, když MS nedorazí :grinning:
13. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
sven...tak tak a o to šlo přece... :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
jééé, kde je daee? Jsem netrpělivá :slight_smile:
vanilkaa: tak to už by jsi mohla zítra ráno testnout, ne? Neláká Tě to?
Jinak k tomu narůžovělému výtoku...taky jsem ho objevila jen na papíře a pak nic. Zarazilo mě to, protože jsem nikdy nic takového nezaznamenala. Ještě jsem si začala měřit bazální teplotu (bohužel až po ovulce), protože jsem někde četla že u většiny žen je teplota přes 37 - pokud jsou těhotné. Tak jsem to ze zajímavosti zkusila a nikdy jsem pod 37 neměla a dnes ráno dokonce 37,2. Ale jakou teplotu mám před ovulkou bohužel nevím, takže to jsou jen pokusy :slight_smile: Ale zkusit to můžete taky...
13. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
ja som mala MS od 25.9 do29.9 takze by som mala byt 20 DC ??
13. říj 2009 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz
nathali: jestli dobře počítám, tak jsi 19 DC
13. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
Chtěla bych vyvrátit mýtus o tom, že po ovu se drží teploty nad 37st. Je to blbost, která se dost traduje. (bohužel jsem slyšela, že tyto bludy vypuští z úst i gynekolog :frowning2:.
Každá máme jiné teploty, většina může mít tu teplotu po ovu nad 37st., ale ono dost záleží i v kolik hodin vstávám - čím dřív, tím je teplota nižší. Mám známou, co po měření furt plašila, že má furt 36,2 a takovéto podobně nízké teploty a k 37 st. se nevyšplaha - a přesto už je pár měsíců maminka :slight_smile: . Nejsou důležité konkrétní teploty, jako to, že před ovu jsou teploty nižší a po ovu stoupnou a drží se výš. V případě, že má dojít k menstruaci teploty opět klesají (u někoho tedy až s příchodem MS, u někoho o nějaký ten den před nástupem mensturace). Stejně tak se nedá vytrhnout z kontextu jedna teplota a usuzovat z ní - vždy je třeba se na teplotu podívat v grafu s návazností na ostatní teploty.
Pro ty, kdo se chtějí zaměřit na měření, vřele doporučuji super stranky www.merenibt.xf.cz

pokusím se sem vložit jeden grafík, snad to půjde:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/108278.html
13. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně doma...v teplíčku s čajíkem u PC.
Na UTZ jsme měli kráááásnej...černej flíček :grinning: :grinning: :grinning: , jsem prý v šestém týdnu, těhotenství v děloze, ne mimo a srdíčko bude prý při příští kontrole, teď je brzy.
Ale....těsně před tím, než jsem vyrazila z práce k Dr. jsme si zašla na WC a když jsem mrkla na papír a...normálně jsem lehce špinila. Poslední dva dny mám takovej hustší bílej výtok (prý při těhu normální), ale teď byl narůžovělej. Takže jsem celou cestu strávila v úvahách typu - hm, už je to tady, pěkně jsi to zakřikla, neměla ses tak dopředu těšit...no psycho :frowning2: .
Řekla jsem to Dr. ,ale on po vyšetření říkal, že to mám způsobeno kvasinkovou infekcí, že nekrvácím z dělohy, ale mám podrážděnou část čípku, kde jsem měla předtím nález HPV...prostě , jak je víc kvasinek, tohle místo se podráždí a špiním :angry: .
Léky mi dávat nechtěl, mám dodržovat hygienu, sex nejlíp vynechat ( :angry: ) nebo s kondomem a za 14dní na kontrolu, když špinit přestanu, když ne, tak dřív, mám průběžne volat....

HOlky tak já Vám nevím, když to nijak víc neřešil, snad z toho našemu mimi nic nehrozí...říkám si, moc mi pomohl s tím HPV, tak snad by teď, kdyby to vyžadovalo léčbu, se na to nevykašlal...ale úplně klidná nejsem. Tak budu doufat, že špinit dál nebudu
13. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
tak hurá, myslím, že graf bude viditelný. Akorát pokud se vám bude ukazovat ve Fahrenheitech, tak dole pod grafem je tlačítko "View in Celsius".
Je to graf těhotenský, s ovulací 21. DC a teploty po ovu dosáhly maximálně 36,5 st. :slight_smile: . Takže jasný důkaz toho, že nemusí být teplota nad 37 st. :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Daee -ty naše první vlaštovko průkopníku :grinning: Gratuluji a držím palce i malíky, ať je vše v pořádku a při příští kontrole bude blikat srdíčko :slight_smile:
Špinění není žádná trága, má to spousta holek. Kdyby se ti něco nezdálo, tak šupky k doktorovi, ale jinak klídek, nožky nahoru a odpočívat a užívat si to :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
A ještě k tomu špinění - opravdu to nic není, neboj. Znám holčiny, co nešpinily, ale rovnou krvácely! A i přesto se drobek udržel (bývá to v důsledku hematomu, který se v děloze utvoří). Ty máš jen podrážděný čípek kvasinkama, takže v pohodě. Je i dost holek, co špiní při obyčejné gynekologické prohlídce, tak buď v klidu. Nehledě na to, že teď podbřišek máš prokrvený mnohem víc než před těhu, takže se může stát,že zašpiníš. Máš dobrého dokotra, důvěřuj mu a buď v klidu :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
didi21 asi si udělám test o víkendu, ja mám menses dost nepravidelnej, větsinou dc kolem 30. Testy ani doma nemám, my jsme vlastně uplně na začátku tak to nechci moc hrotit, abych pak nebyla zklamaná. Je to náš první pokus a ani jsem neměřila teplotu, takže přesně ani nevím kdy byla ovulace, ale je fakt že jsme se tulili obden, tak bychom tu ovulaci nemeli minout. :wink: tu teplotu bych mohla zkusit....kdy si to měřís? Ráno ještě v posteli, jako se to má dělat když si měříš teplotu na ovulaci, nebo stačí kdykoliv během dne?
13. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
sven díííky....přiznám se, že jsem na tom WC stála jak solnej sloup....úplnej šok...už jsem se krásně vnitřně smířila s tím, že jsem těhu a předtím nervy při snažení (co budu zapírat, byla jsem smutná při neúspěchu apřed MS čekala natěšeně na //)...prostě holky, my z těch starostí normálně nevyjdeme....
jestli se to povede, jestli najdu //, jestli je vše OK, jestli mimi bude zdravý, jestli přežiju porod, jestli budu dobrá máma, aby se mu nic nestalo....a tak dál a dál (si určitě doplníte samy... :slight_smile: ...to je ženský úděl
13. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.