• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
to oni právě neví...že ty větší chuděry jsou ty ženy :grinning:....takže by si navzájem o tom poklábosili...postěžovali, jací jsou chudáci...a jak to s náma mají těžký :grinning:
5. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
jééé večerka načla stranu 300...to je určitě dobré znamení :grinning:...
5. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
viď? ještě tak čeho :wink: :grinning:
mizím z práce, tak přeju všem krásný víkend. nevím, jak budu nakukovat, tak se mějte vechny báječně :slight_smile:
5. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
stranu 100 jsem načla já - buch těhule,....stranu 200 daee - buch, tehule....stranu 300 večernička - buch, těhule :grinning: prostě je to daný osudem :grinning::grinning::grinning::grinning: blázním moc? :grinning: já jen, že mám dneska senzační náladu...protože bylo teplo a už to skoro ve vzduchu vonělo jarem :slight_smile: he he...a na jaře se rodí mláďátka holky :grinning:....kuřátka, hříbátka, kačátka, ......a snažilky ze Snažime se od října 2009 počnou své mimišátka :grinning:

No nic..mně dneska hráblo :grinning:
5. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
To já se zase cítím bídně jako už dlouho ne :frowning2: Holky, musím se přizat, včera jsem na pracovní akci trochu přebrala, ráno pohodička, pohoda, návštěva doktorky, nový elán do žil, ale pak zpět do práce a pak mě přepadla taková kocovina :frowning2: No, stydím se před vámi, zasloužilé matky...
5. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Dea a spol: Ten čas 14h mě vyhovuje, do 13h jsem v práci tak dřív nemůžu.
Večernice: kdybys přijela busem, studentagency ke grandu, klido Te o pul vyzvednu a zase odvezu...mám to skoro po cestě...
Dasch:super náladička :wink:
5. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Jess: buď v poho, to se stane :slight_smile: Vždyť o nic nejde. A zasloužilé těhule (nebo alespoň já) se cítím jak s kocovinkou teď každej den! Bléééééé
5. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
Jess - jasně..to je potřeba se odreagovat :wink:...však co :slight_smile: Náhodou je to dobře...

Jin - tak to je super, že můžeš :slight_smile: a rovnou se domluvíme na ten kurz :slight_smile:...vlastně my se uvidíme už dřív předtím..musíme to vlastně zaplatit dřív, že?
5. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Já na 27.02. hlásím účast, s Mariánským souhlasím....snad tentokrát na nás zbyde v Eldorádu místečko na sednutí...

Jinak já mám asi první dny, kdy prožívám těhu "stavy" jsem protivná až hrůůůůza, chudák Michal.... :zipper_mouth:. Tak třeba dnes, jak jsem přišla domů, sprdla jsem ho, že se mu na chodbě tři dny válí krámy z tréningu z fotbalu a že není schopný si to uklidit...obvykle to zvládnu říct normálně, ale teď jsme vylítla....vrrrrr, mě vytočil. A tak jsem ho v rámci zachování harmonického vztahu vyslala radši na pivo...a mám klid, protože dnes mě nepochopitelně vytáčí, chudáček můj hodnej :grinning:

Jin a Dashi: já moc doufám, že se Vám kurz bude líbit, že jsem Vám nedoporučila špatně!! Ale já jsem prostě spokojená čím dál víc....poslední přednáška o výživě...SUPER...spousta zajímavého :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
holky neviděla jste některá čerstvá miminka od Zuzany Belhorcové a Petry Faltýnové? Ta malá od Faltýnové má strašně dlouhý vlásky, je moooc pěkná :slight_smile:
...teď je mimochodem plnej net zpráv o těhulích...roztrhl se s nimi pytel (nevím jeslti to některá čtete, já se přiznám, že občas u káááávičky surfuju a sbírám drby :sweat_smile: )
5. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Dasch: jojo, měla bych tam v pátek zavolat a v pondělí bychom to měly to zaplatit...ale jsou tam jen 14-15h, tak kdyžtak tam skočím sama nebo už budeš na neschopence?
5. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Dae: to je normálka, já se teď obdivuhodně držím, ale občas se taky divim, že to se mnou to moje zlatíčko vydrží :wink:
S kurzíkem určitě budem spokojený :wink: a když ne, je to naše volba.
No, novinky já moc nečtu,ale mrknu.
5. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Jin: jo? Prozatím teda moje nálady nejsou plačtivý,ale spíš agresívní :grinning:
5. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Holky, dotaz. Beru Calibrum BabyPlan, v balení mi zbývá posledních devět bobulí, takže doberu poslední v 11+3. Od druhýho trimestru, takže 13+3 bych měla přejít na Calibrum Mami. A teď nevím, jestli mám to Mami začít brát už od těch 11+4, nebo BabyPlan brát až do 15+5 ?
5. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jo, myslím :slight_smile: No já taky spíš zuřim :angry: Ale když mě to pak přejde, ybch se sama sebe bála :grinning: Měla jsme to hned zpočátku, teď mě to naštěstí přešlo. Já to měla i u antikoncepce, jakmile jsem vysadila, tak ok. Byl to jeden z hlavních důvodů, proč jsem skončila s práškama už před lety. Takže asi to nějáký hormonky budou...
5. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Anie: já bych bez obav přešla na Calibrum Mami až ti dojde Babyplan....a to Mami bych brala třeba od den...není už nutný brát ho denně (nicméně, jestli chceš, samo ti to neuškodí :wink: ).
Já přešla z Babyplanu po prvním trimestru na GS Mamavit a beru ho tak 1x za tři dny.
Jo a slyšela jsem teď o tom, že úplně nejlepší a jediný, co splňuje jakýsi atest (pokud jde o efektivitu vstřebávání obsahu) je Elevit...mno a taky nejdražší :unamused:
5. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jin: no přesně, pak se saba sobě divím, proč tak soptím...úplně zbytečně dělám bububu :grinning:
5. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
daee:
Já o tom Calibrum Mami našla tohle : "Produkt Calibrum:registered: mami se stal jedním ze tří vítězů nezávislého testu doplňků stravy pro těhotné a kojící ženy, který byl proveden redakcí časopisu Uzlíček v říjnu 2007.
Test se opírá nejen o zahraniční výzkumy optimálních přijmů vitaminů a minerálních látek, ale rovněž i o výživová doporučení českých odborníků."
5. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Anie: já myslím, že všechny tyhle mulťáky pro těhule budou ok....takže rozhodně tě od něho neodrazuju...to vůůůbec...jen jsem zrovna včera měla 2hodinovou přednášku o výživě těhulí, tak jsem nabitá informacema :grinning:

A jací byli Ti další dva vítězové v tom testu? Nevíš?
5. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Nene, to netuším, tohle píšou přímo na stránkách Calibrum.. Ale zkusím vypátrat.

Jinak jsem hodila do alba pupík z dnešního rána.
5. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Možná tady něco by mohlo být : http://www.uzlicek.cz/TESTY-casopisu-Uzlicek
5. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Anie: dííííky :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Daee - uka pupikááááááá :slight_smile:
Jinak s kurzíkem určo budem spokojený..mě tyhle všechny věci zajímají..jo a dotázek...řeknou vám, na který přednášky si máte dovést chlapy? Manža se na kurzík těší taky :grinning:, až tam bude mít ty svoje tři přednášky :grinning:
Jo a tvé nálady znám...Manžela neskutečně buzeruju, chovám se k němu hrozně a jsem na něj alergická, i když nedělá vůbec nic špatně..naopak vaří, uklízí..prostě se tak nějak hodně stará, protože já teď mám dost pracovní fofr...ale přesto jsem na něj taková napružená....:frowning2: pak je mi to samozřejmě hrozně líto..ale fakt ty hormony dělají divy...:frowning2: zajímavý, že poprvý, když jsem otěhotněla, tak jsem pořád bulela...všechno mě dojímalo...a teď jsem takovej malej agresor...hrůza...fakt jsme protiva všech protiv

Jin - já stejnak teďka dělám z domu, takže klidně můžeme jít spolu zaplatit :slight_smile: v pondělí toho 1.3.? Já půjdu na neschopenku asi od 4.3. při příští kontrole u doktorky. Přece jen nechci v práci je tak najednou nechat ve štychu..takže to asi udělám tak, že od března se mnou prostě nemají už počítat...

Holky. nevíte, jak je to s přivýdělky na nemocenské? Někdo mi říkal, že do 4000 měsíčně a na dohodu o provedení práce..ale nevím...
5. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Dashi: a jo...tak já jdu fotit pupek v pyžamu :grinning:
5. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
daee: Jojo, uka Matýska =)

Já koukám na tu fotku z rána, a přemýšlím, jestli je to milíček, nebo špek :grinning:
5. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Tak holky, je tam.....večerní pupík.... :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
jéééééé ten už ale je velikej!!!! To je krááása :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Dashi: ty přednášky s chlapama jsou až na konci...ty poslední dvě...nebo že by tři?? Ne myslím, že říkala dvě....
5. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
hehe, to bude sranda....a to je tam budou učit, jak ti pomáhat u porodu? Jak rozdýchávat a tak?
5. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Vyskočil během 10dnů takto...a hlavně večer mám vždycky hroznej pupek :grinning: :grinning: :grinning:, ráno je poloviční....
5. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.