• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ahoj holky, hlasim se take dneska s dobrou naladou. V praci jsem konecne oznamila, ze cekame prirustek a najednou vsechno frcelo jak na dratkach... Poledni pauza upravena presne podle meho prani, kazdy den presne ve stejnou dobu, ujisteni, ze mam kdykoli upozrnit na to, ze mi neni dobre nebo proste zustat doma a odpocinout si par dni... Dokonce sam muj manazer rekl "baby first", ale hlavne, abych nesla na nemocenskou az do MD :wink: :grinning: Proste jsem jim na rovinu rekla, ze jsou 2 moznosti, budto mi vyjdou vstric, nebo ze dne na den prijdou o zkusenou pracovni silu, kterou hned tak nenahradi, vzhledem ke znalosti jazyka (holandstina).... takze se mi moc ulevilo, mela jsem to rict uz driv, jenze jsme proste nechteli tak brzy, no jo, tak uz ted aspon mam o starost min.
Taky jsme se dneska dozvedeli vysledky pritelova vysetreni na tu listeriozu, a je to uplne v poradku, nic mu nenasli :D jupii

daschiki: ja mam uz par dni pocit, ze je ve vzduchu neco jarniho:D proste to citim jako takovou vuni, co nema se zimou nic spolecneho... :grinning: :grinning: :grinning:

Moc se tesim na srazik toho 27.:slight_smile:

JO a vypada to, ze mame terminek na svatbu 10.4., mame misto obradu, mam vybrane saticky, ktere se mi budou sit na miru... pridam pak odkaz na albicko na beremese:slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Orchi:
záááááááááááávidím tu svatbu....10.04. jsem se měla vdávat....mno tak snad za rok :slight_smile:

Dál...super, žes to v práci řekla a že se takto chovají...budeš mít alespoň klíídek a ne nervy, že se ráno zpozdíš, když ti bude zle...

Dashi: co jim budou říkat vůbec netuším, ale o tom podoru asi jo a taky o péči o mimi, asi aby ho uměli vzít do tlap... :wink:
5. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Orchi - no to jsou báječný zprávičky!!! No vidíš a zbytečně vystresovalas sebe i mimouše....tak teď už je všechno v pořádku...:slight_smile: huráááá mám za tebe velikou radost :slight_smile:
A ta svatbička - no paráda!!! Tak to už je za pár :slight_smile:

Daee - já mívám ráno taky vždycky poloviční břuch než večer...to je fakt zvláštní :slight_smile:, tak se na něj večer i líp kouká :grinning:
5. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
daee: nesmutni, svatbicka bude a pak si ji krasne uzijete i s prckem :dizzy_face: :dizzy_face: Taky jsme dost zvazovali, jestli jo nebo ne... a my uz jsme to 2x odlozili a tak uz to nechceme, nebo bychom se nerouzhoupali nikdy :grinning:

holky, tesi me, ze z toho mate radost... tady je to moje album:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=581146&vReferer=

Holky, s tema pupikama, ja jsem si zatim ani neskrtla :grinning: :grinning: akorat prsa mam tak o cislo vetsi. Asi se pupik musi teprve proklubat pres tem muj spek :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
orchid. a kdypak máte termínek svatby?
my se akorát vrátili z návštěvy a pak z hokeje, tak jsem tam málem umrzla...............oblečená jsem byla dost, ale nohy mi zmrzaly.......ale dobrý, ted se cpeme večeří - brzo co? :slight_smile: a jdeme za chvilku spinkat, neb jsme úplně mrtví..............
5. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz
Holky, tak jsem sjela vaše fotky a máte fakt krásné pupíky :slight_smile: Už se těším taky na takový...mně se fakt hrozně moc líbí ty velké břicha, ikdyž je mi jasné, že vláčet to asi není žádný med...ale je to fakt krásné...

Orichidie - dívala jsem se i na tvé fotky z příprav na svatbu - budeš to mít do zelena? My jsme měli žluto-zelenou svatbu, s tím, že já jsem měla slunečnice, tabule byly do zelena se žlutýma doplňkama, a vzhledem k tomu, že pršelo, tak ta žlutá kytka krásné rozsvítila fotky...ale ty hortenzie jsou taky teda nádherné... A jak tam máš ty dorty, tak jsme měli ten čtvercový s motýlama a vypadal fakt krásně...Jo a vybrala jsi moc krásné šaty...
Jsem hrozná že? Ale já tyto věci hrozně prožívám, mně docela bavilo to všechno chystat a připravovat...v létě se bude vdávat moje kámoška, tak doufám, že bude chtít pomoct, hrozně se těším, až se na tom vyřádím :grinning:
6. únor 2010 v 00:05  • Odpověz
Orchi, máte to kráááásnýýý!!! Já taky svatby moc prožívám. Hrozně se mi líbí ty účesy,cos tam měla nafocený...já jsem měla taky vyčesaný vlasy se živýma orchidejema v hlavě...Holky, já s epřiznám, že já jsem barvu svatby vůbec neřešila...já jsem celou svatbu zařizovala úplně sama, protože tchýně je daleko a moje maminka bohužel je indisponovaná...a musím se přiznat, že jsem ani nevěděla, že se to dělá..žes e tak kombinují tabule a to všechno... my jsme byli jen sladěni oblečením a kytkou...ale tabule byly jednoduché...takže teď když vidím, jak to máte krásné, tak mě trošku někdy přijde líto, že jsem takový věci nevěděla...ale je to prkotina, protože důležitý je, koho si berete a že se celá oslava vydaří...pro mě to byl zatím nejkrásnější a nejdokonalejší den v životě...:slight_smile: Moc přeju, ať se vám vydaří počasí a všechno :slight_smile:

Jo Orchi...a přesně jak píšeš - ve vzduchu je prostě už cítit jaro..zvlášť teď, jak se trochu oteplilo!!! Já tu vůni miluju...je to nepopsatelný...vždycky když to cítím, tak mám hned strašně dobrouo náladu a asi vypadám jak blázen, prtože pořád nasávám...mám pocit, že to "temné období" (což je pro mě od půlky podzimu do konce zimy) je konečně pryč...jaro je nejkrásnější období...alespoň pro mě.:slight_smile:

Luci - neboj, určitě se brzy dočkáte...já věřím, všechny naše snažilky se brzy dočkají taky pupíčku...a věřte mi, že se naprosto nefalšovaně budu radovat s Vámi...teď už je mezi námi i Heli a za chvilku pěkně budete všechny :slight_smile:
6. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:

nathali..............22 let.............. 8 snažení / 37DC (poslední cyklus 53 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 29DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 28DC (poslední cyklus 49 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 26DC (poslední cyklus 33 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 21DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 14DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 12DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 9DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 9DC (poslední cyklus 25dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
8. - Zolik - Nt screening 7 hod
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
9. - Anieanne - krev
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na NT
12. - Berucka - velký UTZ
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
2. - Daee - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

Holky, tak jsem se zhostila pro dnešek Maciolčina "úkolu" a aktualizovala tabulku :slight_smile:
6. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Maciol, já jsem tady od října a ač sporadicky chodím sem :slight_smile: až se nám podaří otěhotnět, tak si budu mít o čem povídat, tak mě prosím do tabulky vra't..
6. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
lauri: vypada to, ze 10.4., bude to takova jarni, po-velikonocni svatba :grinning: Jelikoz jsem to zatim nijak moc neprozivala, zacinam se celkem dost tesit :dizzy_face:
Tento tyden me ceka schuzka s pani, u ktere si necham sit saticky. Mam radost, ze jsem na ni natrefila. Zaplatim zalohu 2000,- a saty budou za 3tydny. Kdyz se mi ale nebudou libit nebo mi proste jakkoli nebudou sedet, nemusim si je brat a prodaji je jine neveste :grinning: a zalohu mi vrati.
Ja jsem porad docela resila prstynky, ale uz me to moc nebavi. Mam nejakou predstavu, tak uvidime, jak se to vyvine. Premyslim jeste o tom, ze na misto osazeni kaminkama kolem dokola, bychom nechali ty kaminky dat jen na 4mista na prstenu, presne symetricky naproti sobe, aby se tam dali dat male briliantiky, v te verzi na obrazku bychom se nedoplatili, kdyby tam meli byt brilianty :grinning: :grinning: no, uvidime, jak nam to spocitaji:slight_smile: V tehle verzi s kaminkama kolem dokola se bojim, ze tam budu mit vecne nachytanou spinu nebo neco...

daschiki: ja mam strasne rada kytky, takze si chci spis uzit to, aby na obede, kde budou vsichni hosti byly kyticky, ktere ja mam rada a ktere budou delat na tech stolech jaro, i kdybychom treba nemeli pocasi:slight_smile: S vyzdobou to asi nijak prehanet nebudu, jen jednoduche prostirani prevazane stuzkou a k tomu snitka neceho zeleneho do te stuzky, jen bych proste nesnesla, kdyby nam tam vyskladali jejich nejake silene, preplacane zdobeni stolu, ktere by bylo jako pest na oko ve srovnani s tim, jake ja budu mit kytky. Myslim, ze se da taky leccos vymyslet se jmenovkama, ktere tam stejne byt musi. Nasla jsem v centru Brna jednu takovou pani floristku, takova duse rozevlata, ktera mi s timhle rada pomuze...

A JARO, to ja miluju, jsem jarnatko, narozena v dubnu a asi to melo na me nejaky vliv. Miluju to, kdyz zacne vonet hlina, priroda se zacne probouzet a opukat a ze zpivaji ptaci. Strasne si uzivam svetlo a ten jiny vzduch a ze uz neni potreba se porad tak desne balit do obleceni. Letos to bude prvni jaro v nasem novem byte, kde mame pod okny pokoju nasi zahradu a tak se moc tesim, az nam zacnou kvest stromy a rust trava :grinning: :grinning: Budu taky chodit a nasavat!! :grinning:
6. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
:grinning: Orchi, já jsem zase březňátko :grinning: asi to na mně taky zanechalo vliv :grinning:naprosto souhlasím....jaro je prostě dokonalý....a přesně jak píšeš, nejvíc se těším, až zase hodím kabát do skříně!!!!To je úplně to největší potěšení se zbavovat zimního oblečení :grinning:
6. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojky dámy,
tak jsem se aspon do růžova vyspinkala, tak jsem moc ráda...........akorát se jdu vrhnout na úpravu fotek a pak vařit obídek..........
včera si samozřejmě všichni naši přátelé navzájem sdělili,že čekáme miminko, tak se modlím,aby ta čtvrteční kontrola dopadla v pořádku, když už to skoro všichni ví................

co se týče svateb, já taky všechno zařizovala sama, ale s manžou, on mi vybral červeno bílou barvu, za což jsem mu moc vděčná, protože na fotkách by nic nevyniklo víc, nádhera............a celé to bylo dokonalé, hnedka bych si ten den zopakovala - ale to prostě nejde, stejně jako třeba seznámení s miláčky, to máme prostě v životě jen jednou. stejně tak to bude i s porodem atd..............

a co plánujete na víkend?
6. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
plán na víkend - pracovat vkuse, protože v pondělí musí být odevzdaný jeden velký projekt...ale pak slibuju sobě i miminkovi, že vyrazím na ty nákupy, co jsem tady už avizovala :grinning: Já se na to tak třepu...že se nemůžu ani soustředit na práci :grinning:...

Jsem šťastná, že teď je za mnou to období, kdy měsíc člověk nic nevěděl...teď bude za 14 dní NT screening a potom za 14 dní prohlídka...na prohlídku půjdu podle UTZ v 15+4...tak to by mohla kdyžtak vidět pohlaví už i paní doktorka, když ho neuvidí na NT...:slight_smile:
6. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po delší odmlce (byl nějak frmol a mám rozbité PC). Tak je od včerejška ze mě mladá paní :slight_smile:. Mám dojem, že mi to ještě nedošlo - ale bylo to hezké. Až budu mít nějaké fotky, určitě je lípnu na beremko.
6. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Plán na víkend ? Teď jsem přišla z nákupu, jdu vařit oběd, po obědě se asi se švárou pojedeme podívat na nějaké auto, večer dělám rodinnou večeři - naši se vrací z hor, tak jsem jim slíbila nějakou lepší véču. No a do neděle musím nacpat uklízení, žehlení a podobné chuťovky :slight_smile:
6. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Sven - velikááá gratulace!!!!!! :slight_smile: Těšíme se na fotečky!!! :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
dobré dopolko berušky

nestíhám mám doma malého marůdka v horečkách, takže občas nakouknu ale už nestíhám reagovat. :frowning2:

Sven - moc gratuluju ke vstupu do manželství - a přeju ať je to přístav pohody, štěstí lásky a vzájemného pochopení a tolerance. :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Jéé, sven, moc gratuluju :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
daschiki: taky se nemůžu dočkat, až zahodím bundu................já mám ještě takovou černou tenkou koženou jarní, tak mi stačí moct si oblíct jen ji, to je pohodovka........................nádherný pocit...............

sven: gratulace a hod sem pak odkázek na fotečky................

zolik. jé, tak at se Terezka brzo uzdraví...................

anie. co budeš vařit, hod tip...................já chtěla dělat smažený květák a nestihla jsem ho koupit...............
6. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
holky, my budeme mít taky smažený květák :slight_smile:...tady se to nějak ta chuť ujala :grinning:
A ještě udělám jarní polívku...já s tou zimou prostě už nepočítám :grinning:...na konci února nechci vidět jedinou vločku...1.3. pro mě začíná jaro...:slight_smile:
6. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
zoli - přeju Terezce brzké uzdravení...
6. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Daschiki - já myslím, že ti vůbec nemusí být líto, jestli jsi měla tabule tak nebo onak, o tom to fakt není...přesně jak jsi říkala, že sis vzala toho, koho miluješ a že lidi se dobře bavili. Já jsem si to taky celé zařizovala sama, protože tchyně se starala hlavně o to, aby bylo dost cukrovího (s tím mi docela pomohla, protože to už bych nestíhala) a mamka neměla absolutně čas...dnes si taky říkám, že bych některé věci udělala jinak, ale vlastně asi ani neudělala...to, co se mi zdálo, že neklaplo úplně podle mých představ, to bych stejně nezměnila, protože v tom byl lidský faktor (a ne ten můj :slight_smile: ) a lidi člověk už moc neovlivní, a hlavně - všimla jsem si toho asi jenom já...pak mi několik lidí nezávisle na sobě přišlo říct, že to byla skvělá akce a nejlepší svatba, na jaké zatím byli...a to jsme neměli žádný nachystaný program...o zábavu se prostě postarali všichni přítomní... Jedin

Orchid - ten prstýnek si ale promysli pořádně, ať pak nelituješ...mně se třeba můj hrozně líbí, ale vždycky, když se na něho podívám, tak si říkám, že mohl být širší...ale jinak - původně jsem chtěla z bílého zlata, bez rýhování a s kamínkem a nakonec mám kombinaci bílé + červené zlato, s rýhováním a bez kamínku :grinning: ...a jsem spokojená....

Sven - gratuluju, mladá paní :dizzy_face:

Můj plán na víkend - noční brigáda v Kauflandu (jak mně se nechce...) a přes den asi odpočinek a nabírání sil :slight_smile: Uvařím jen něco jednoduchého....anebo jinak - nechám to na manželovi, vaří skvěle :grinning:
6. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Já si taky svatbu zařiyovala celou sama, ale musím říct, že mi hodne pomohlo brms, právě kvůli různým nápadům. Já jsem taky březňátko, svatba byla taky v březnu a měli jsme jí růžovo-zelenou. Mám ráda tyhle jarní barvičky. jednoduchá výzdoba, na dortu jarní kytičky z marcipánu a já měla kytici z růžových tulipánů, smetanových růží a bílých frézií...

Sven, moc gratuluju a malinko i závidím :wink: Hned bych si to střihla znova.

Jinak dneska vařím sytou mexickou fazolovou polévku, bude jen s chlebem.
6. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
lauri:
K obědu dělám rozlítaný ptáčky, někdo tomu taky říká pražská omáčka - s rýží. My ani jeden nejsme knedlíkový. No a k večeři mám v plánu udělat přírodní vepřové plátky se salámem a sýrem, pečené brambory a oblohu - zatím mám vymyšlenou červenou řepu, kyselou okurku, kukuřici a hrášek.

Jinak svatbu jsem taky zařizovala sama. Objednat kytky byl Zdenda se mnou, ale já vymyslela růže, barvu, jak to uvázat, vybrala jsem i to květinářství :grinning:
6. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
luciena: nám taky hosté říkali, že to byla nejlepší svatba na jaké byli, a to si myslím, že nejvíc potěší......................
a taky obdivovali, že jsme to zvládli sami všechno zorganizovat..............

jess. já byla na beremku vylepená snad denně pomalu rok před svatbou - taky jsem tam čerpala inspiraci, měli jsme třeba i svatební tombolu, to bylo parádní, a to bych bez beremka nevymyslela a taky svatební noviny (ale já jsem bývalá novinářka, tak byly jako pravé) a ty si každý odnesl a pečlivě schoval a dodneška tím listují a ukazují to návštěvám - to mě taky hrozně hřeje u srdíčka - pak jsme měli nádherné etikety na víno, ty jsme si vyráběli sami, s fotkou, taky inspirace z beremka.......................

já dneska vařím k obědu takové jídlo, které asi každý nezná, ale kdo jo, ten ho miluje.......
je to bílá omáčka, nebo bramborová omáčka, každý tomu říká jinak - omáčka s bramborami, klobáskou nebo párkem, vajíčkem a jí se to s chlebem.................vypadá to jak bílý hustý guláš.........manža to miluje......
6. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
taky se přidám, naše svatba se taky všem líbila, trošku organizované zábavy, ale jen malinko, ale s chutí se zapojil každý. nejlepší byla "mašinka", kterou já normálně ze srdce nesnáším, ale manžel zavelel, teď dáme mašinku, kapela (Nová tchýně) protestovala, že jí nehrajou, ale on svým zvučným hlasem začal "jede jede mašinka" a všichni hosté se přidali a nakonec se jen na kytaru a akordy přidala i kapela.... když jsme kapele paltili, tak říkali, že si to fakt užili i oni jako jednu z nejlepších svateb, že jsme se bavili, zapojovali a tak. maželovi rokenrolové kreace jsou nezapomenutelné :grinning: nikdo nechtěl věřit, že jsme si to nenacvičili!!!
6. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Holky, hilfe - zahustila jsem ty ptáčky, ale mám to hrozně světlý.. Nevíte, čím to zatmavit ?
6. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
anie - to asi ničím :frowning2: Ale nevěš hlavu, na chuti to nebude znát :slight_smile:
6. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
anie: a co kousek bujonu, hovězí nebo tak, ten to ztmaví určitě, já to dávám, abych měla tmavou štávu nebo omáčku a ještě to podtrhne chut.............
a nebo nechat víc ztmavnout jíšku, pak to bude taky tmavší.
6. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
lauri - jenže pokud je to už hotové a dochucené, tak bujon ani další jíška nepomůže :frowning2:
6. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.