• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
lauri: Nene, nejsme chovatelé, jen majitelé :slight_smile: Ale chápu, jak to myslíš :wink: Máme dva potkaní kluky, třetí nám zemřel před vánoci.
7. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
anie. tak já to myslela tak, jestli je máte doma................... :grinning:
7. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Lauri - jj. nevím přesně už kolik ale nevyšlo to dobře, ještě se tam potom přihlíží k věku matky a vyšlo mi riziko asi 1:500 a to už posílali na plodovku. Dneska bych asi byla chytřejší. Nechala bych se poslat na podrobný genetický UZ a teprv kdyby tam se jim něco nezdálo, tak na plodovku, takže holky, pokud by to některé vyšlo hůř a nebyly to katastrofická čísla, nedejte se lehce a zkuste se s doktorem nejdřív domluvit :wink:
7. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
zoli. aha, tak to je zajímavé, tak uvidíme, snad to všem vyjde dobře, ale kdyby ne, nechám si poradit.
7. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Mě prostě přišlo, že na plodovku posílají jak na běžícím pásu, žádná domluva, prostě žádanka, odjezd na odběrové centrum, konzultace s doktorem o nemocích v rodině atd a pak šup na odběr. A to čekání na výsledky - hrůza - 3 týdny nervů jestli je miminko zdravé - fuj nikdy víc a doufám, že to tentokrát nad tím ani nebudu muset přemýšlet :unamused:
7. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
zolik: fakt jo? tak to u nás to spíš nechají na rodičích, aby se sami rozhodli, jestli tam chtějí nebo nechtějí jít..........
7. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
Holky třeba jednu moji čerstvě těhotnou kámošku posílají na plodovku automaticky, ani jí nenabídli NT...prý kvůli věku, je jí 34....
7. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Fakt ? U mého dr. je NT povinný.
7. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Lauri: tys sem nedávno vkládala seznam svých favoritů (kočárků), že jo? Nemohla bys ještě jednou?? :sweat_smile: Ono s emi jich tam dost líbilo a teď to tu zaboha nemůžu najít.
Snažím se na netu najít ještě nějaký kočár, který by mi vyhovoval vedle toho Concordu....a nevím, nějak se v tom motám :frowning2:
7. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
Anie: ti Dr. jsou fakt každej jinej koukám :astonished: ....kdybych já si nenašla, že NT existuje a neobjednala se na něj sama, tak o něm ani nevím a Dr. mi o něm neřekl ani slovo...
7. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Mě minule na UZ právě říkal, že příští UZ uděláme NT, co všechno přitom bude přeměřovat a tak. I papíry, co jsem od něj dostala, kde se popisují všechna vyšetření v těhu, právě uvádí povinný NT ve dvanáctém a třináctém týdnu.
K těm kočárkům ještě - dosti se mi líbí ten Camarelo, co má vybraný Ashlee, DorJan Cross Country a Arte 3x3.
7. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
Daee našla jsem ten seznam, který sem nedávno vkládala Laurinka, doufám, že se na mě nebude zlobit, že jsem to udělal za ni.

Kočárek:
ABC design 3tec – adaptér na autosedačku ABC 3tec i Maxi cosi
ABC design 4tec – 14,5kg, nepřehazovací rukojet, plastová kolečka, nemá polohování nožiček a nánožník
Casualplay S4UNI – ruční brzda, sedačka a korba se připevní bez adaptérů, nafukovací kola
Jané Slalom Pro, Jané Nomad – není odpružený, jde je nastavit u zadních kol, jde dát až do lehu, ruční brzda, otočné přední kolečko, 8kg hmotnost,
Casualplay Playmoon 2009 – hezký design,
Chicco Sada Trio S3 – 15.000,-
Espiro Vektor 4 Air 2009 – dobré parametry
Peg Perego GT3 Completo
Maxi Cosi Mura 3
Buzz 3 – FAVORIT, trojkombinace, sedačka Maxi cosi, sporták po i proti směru jízdy, sám se rozkládá, sportovní sedačka roste s dítětem, váha 12,8kg, oddělávací stříška u sportáku
Cobra 2010 - ABCdesign.
Mura 2010 – Maxi cosi, trojkolka nebo čtyřkolka,
Pacifik – korba přestavitelná na sporták
Quinny Speedy 2010 – do každého terénu….
Mutsy 4 rider
Teutonia spirit s3 - luxusní odpružení, polohování až do lehu, i polohování nožiček, otáčení sezení, luxusní komorová kolečka
7. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
maci: jasně, že mi to neva, že si to sem vložila...................

daee: ten seznámek najdeš i v tom seznamu výbavičky, co jsem vám skoro všem posílala mailíkem - tam to je taky...............ale holky, je to jen pár kočárků, které se líbily mně, kompletní výběr to není................
7. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
manžel byl venku se psem alanem ,chudak pes si narazil nohu,skače po třech nohach. :cry:

me dr. neřikal že mi bude dělat nt screening.tak jsem byla pak překvapena.
7. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Nazdárek, vůbec nestíhám...
Mona: to je mi líto. Moc moc přeju ať se z toho tatínek brzy dostane ať je to cokoli.
Sven moc gratuluji a těším se na fotečky!
Ashlee a Zolikovi přeju dobré výsledky (pozadu i dopředu).

Kočárky jsou moje oblíbené téma. Ten Concord se mi na netu moc nelíbil, v obchodě mě zaujal na první podhled. A Slalom a Nurse taky krásný. Kamoška má Peg Perego GT 3 a nedá na něj dopustit. Používá ho teď rok a říkala, že jinej by nechtěla.

Jestlii Daschi najdeš někde nějáké rady/diskuzi na kočár do terénu, dej vědět. Pro mě je to též priorita, po městě jezdím minimálně a ty kočáry co se mi jinak líbí mi přijdou pořád málo teréní. Já budu vozit po lesních a polních cestách.

Ale možná nakonec kočárek zdědíme, známí mají docela hezkej...viděla jsem teda zatim jen pár malých foteček, ale zdá se docela fajn.

Pěkný nedělní večer, my valíme zase fuč :slight_smile:
7. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
moc děkuji, :slight_smile: jak koukám na tu tabulku tak mi přijde že po mě byli nějaké 3 těhulky??nebo s emi to zdá???
7. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
¨ne tak ne tak me to jen zmatlo,
holky josu u někoho nějaké novinky??nestíhám moc dočítat.

zolik a sven, k zítřejším kontrolám přeu jen to nej :slight_smile: :wink:

nevím zda tu zítra buud práve.

ashle koukám teda bříško roste je už veliký teda.-.)

lauri copak ty a bříško???rostete už??

maciol a co ty??
a holky všecky těhulky máte někdo nové foto kouknu :slight_smile:napište kdo a jak co nového:slight_smile:tak ve zkráceně :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
zolik koukám na tvoje fotečky a koukám že jsi taky potvrzený důkaz toho že prý u většina maminek u druhého těhu je bříško mnohem dřív a je větší :slight_smile: jka koukám u tebe je to teda viditelný :slight_smile: já mám pupík už taky sem zírala ale opravdui to tak je :slight_smile:
7. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
jinjin: teda ty jsi akční..................
mona: ahojky, jj, docela jo, už i ráno je maličko vypouklé, od ztřka jsem jedenáctý týden, tak by mělo, ale je to ještě prcek, akorát po jídle jsem jak v pátém........ :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
lauri- je tak to je paráda :slight_smile: tak hod foto bříška:slight_smile: :wink: nojo to letí sakra vid??? :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
mona: ted jsem se nefotila, možná v týdnu nebo další víkend budem něco fotit, tak potom..............
jako takové to mobilem z profilu bez hlavy - to bych fakt nevyfotila, to bych se musela stydět :slight_smile:
a letí to hrozně, to máš pravdu.............
7. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
mona - díky za držení palečků a co se bříška týče, je fakt podstatně větší než při TErce, hold se pupan vyvalil podstatně dřív asi ta o 7 týdnů :sweat_smile: :grinning:
7. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
zoli. taky jsem kukla, dobrý pupek, takový mívám zatím jen po jídle nebo v průběhu dne.
ale ráno nic moc. vy to máte takto ráno vždycky focené?
7. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
tohle bylo focené dopoledne :wink: ale už je to skoro 2 týdny stará fotka, je ze začátku 12 tt a během 13 tt mi teda pupek vyskočil slušně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lauri - taky nafoť ať vidíme pidi břišounka :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
zolik: jj, pak to nafotím, ale zatím je to nic moc, takový prcoušek...........ale už se těším, až poroste...........
7. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
laurinka jojo to chapu tak profesionálka :slight_smile:já mam pupík taky v albíčku a mám takovýhle po ránu aj nejak porad po jidle je vetsi ale moc nejim je mi zle takze jak je na fotce v albu tak takovy je ted nejak porad

a zolik me se vyklubal driv o zhruba ty4 tydny :grinning: :grinning: u malý sem měla pupek až ve 3 měsíci viditelný jako ated už ve 2 :grinning:
7. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
mona: tak jsem spíš amatérka, ale i tak, kdybych se rozhodla to bliknout, tak bych stejně vlezla do ateliéru, protože tady snad nemáme ani žádnou volnou zed a mezi futry se mi fotit nechce. no a když už bych tam byla, chtělo by se mi fotit bříško na památku, a to už je na dýl. Ale jo, pak něco nafotíme, chci každý měsíc, at jsou zřetelné změny.
7. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Tak jste mě ukecaly, dala jsem si do albíčka na chviličku aspon tři fotečky z pátého týdne, úplný začátek, vlastně břicho ještě nebylo, ale tak pro ukázku...............
Ale brzo to budu muset smáznout, mám tady šmíráky............ :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Lauri - nádherné fotečky a břišounek sice pidi ale rýsuje se krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
lauri teda nadherny foto, no pupíček se krásně rýsuje jako :wink: :slight_smile: paráda krásný :slight_smile: :wink: fotky josu dokonalé jako no myslíš treba jako já vid??ta fotka hihi :_d :grinning: :grinning: nojo ja neumim fotiti hihi ale to neva od toho mame vy fotografové vid??byli jsme s malou a pak zas taky chci jit :wink: ale fotky mého pupku budou otres:grinning: :grinning: pac fotit neumim ale to staci jen na tu fotku pohledet hihi ty tvoje josu dokonaly
7. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.