• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
zolik .díky.....
moni: já to nemyslela jako kritiku že se nechci fotit ve futrech, ale víš jak to je, když tě něco baví, tak je ti trapné to odfláknout. Tedka mám to bříško už mnohem znatelnější. Zítra to nestihnu, ale v úterý nebo ve středu zase něco nafotíme a bude. to bude po pěti týdnech od toho minulého focení..........

ale díky za pochvalu. tedka na tom ještě není moc co fotit, už se těším, až bude pořádné.........
7. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
laurinka -jojo ja vim :grinning: já to znám, ne ve focení ale mám toto v pečení takhle známý ví že peču ráda různé dorty a nedo takhle chce treba udelat k diteti na narzeniny a proste kdyz udelam chybu vidim ji tam nebo kdyz vidim proste jak to nesedi ze sem tam mela dta radsi to nebo to clovek to tak citi vid??:slight_smile:no tak to jsme zvedava teda :slight_smile:jojo to ma spravdu jak pak bude pupek tak to bude parad vid?,chcemem taky s manzou a malou do atialéru
7. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Laurinko, fotečky jsou nádherné.
Holky mě teda břicho zatím nějak nevyskočilo, byla jse ze začátku nafouklá, ale to splasklo a teď skoro nic. Ráno ho mám spíš propadlé, po jídle trošku vystouplé a když se mi chce hodně čůrat, tak už slušné. Zkusím ho v týdnu nafotit, třeba vyleze.

Zolik a Sven zítra hodně štěstí na kontrole.
7. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
moni: jj, přesně tak to cítím.....................
a ten ateliér vám schvaluju, je to super památka..............
maciol: děkuju moc za pochvalu............
a já ho mám spíš když se mi chce čůrat nebo po jídle - nebo vymlouvám se na to, ale pravda je, že ho mám spíš už celodenně, akorát ráno je asi zatím takové, jako na těch fotkách v albu. a zbytek jde je to pupek.........
7. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
ahoooooj holky :slight_smile:
lauri mas kraasny albumik :slight_smile:
a nebyva ti spatne???
inak holky jak sa mate???? vikend nam uz koncii :( vzdy to tak rychlo ubehne aaach
7. únor 2010 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky nathali.................
děkuju za chválu :slight_smile: a špatně mi není vůbec, bylo mi jen v sedmém týdnu, ale jak začal osmý, skončilo to, tak jsem ráda a snad už to tak i zůstane...................
a co ty kočko? jak se máš ty, co nového?
7. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
dobré ránko,

dneska první? teda to se mi snad ještě nestalo :grinning:

Za pár minut vyrážím do mrazu na NT, fuj už mám žaludek na vodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 06:40  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Zolíčku, držím palce na ten dnešek :wink:

Jé, lauri, koukla jsi do alba, máš krásný pupík :slight_smile:
8. únor 2010 v 07:24  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:

dujinka.............24 let...............5 snažení / 35DC (poslední cyklus 35 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 31DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 30DC (poslední cyklus 49 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 28DC (poslední cyklus 33 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 23DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 16DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 14DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 11DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 11DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 10DC (poslední cyklus 29 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
8. - Zolik - Nt screening 7 hod
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
9. - Anieanne - krev
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na NT
12. - Berucka - velký UTZ
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
2. - Daee - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
9. - Daee - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

Pěkné pondělní ráno kočky,
Sven a Zolik ještě jednou hodně štestíčka na kontrole. Myslím na vás.
Teda tento a příští týden se to kontrolama pěkně hemží, to bude novinek.

Jak jsem dneska aktualizovala tabulku, koukala jsem, že už jede vlna potencionálních těhulek, tak holky: Dujinko, jessiko, medakote a večerničko ať tam ty // vytoužené čárky jsou.
8. únor 2010 v 07:33  • Odpověz
Dobré ráno, holky,

Zolicku a Sve: přeji hodně štěstíčka a přijďte se hned podělit o krásné zprávičky a zážitky :slight_smile:

Holkám, co budou testovat, držím strašně moc pěstičky!!! :slight_smile: :wink:
8. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Krásné ránko holky :slight_smile:

Sven+Zolicku: držíme všechny palce a těšíme se na dobré zprávičky!!! (škoda, že Sven si nenechá říct pohlaví....já jsem hrozně zvědavá :grinning: )
8. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahojky holky,

jsme zpět, na horách bylo krásně, úžasně jsem si odpočinula :slight_smile:. Teda vy jste toho za ten týden nakecaly :grinning: , asi to vzdám a nebudu dočítat...je toho strašně moc!

zolik, sven: držím všechny palce :wink:

helabella: gratuluji ke // :dizzy_face:

Také dodatečně gratuluji všem holkám co byly na kontrole :wink: .
8. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Maci- no, já už testovala a nic, takže se minimálně ještě jednou propadnu na damé dno :wink:

Dneska se mé nejlepší kamarádce z gymplu narodil chlapeček Šimonek :slight_smile: Nádhera :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Avally: a zítra vzhůru na kontrolu pro průkazku!!! :grinning:
8. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Daee: jj, už bych jí měla dostat, ale trochu se bojím...už týden mě není vůbec špatně a připadám si absolutně netěhotně....všechny příznaky jsou pryč, jen mě trochu bolí prsa.
8. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
Avally: neboj!! Tady spoustě holek bylo špatně jen chvilku, třeba pár dní a jestli ti není špatně vůbec, tak si gratuluj. Ono asi nebude moc sranda prozvracet den. Mám teď krátce těhotnou jednu kámošku a už třetí týden je na neschopence, protože není schopná nikam dojít....zvrací jak kdy v průběhu celýho dne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A mě prsa třeba nebolela za celý těhu vůbec....prostě každá jsme jiná :wink:
A zítra se nezapomeň přijít pochlubit s fotečkou!!
8. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Avally mě je třeba špatně pořád, sice nezvracím, ale celý den to dost těžce rozdýchávám. Nepomáhá mi vůbec nic. Hodně Ti závidím i ostatním holkám, že je vám dobře.

Jessi třeba bylo na testík ještě brzo, máš dlouhé cykly. Myslím, že i tady byl někdo, kdo neměl druhou čárku a objevila se až v den vynechání MS. A kdyby to náhodou nevyšlo, příští měsíc už bude určitě vítěžný. Nejsem si teď jistá, jestli jsem tu četla, jak to máš s tím doktorem? Změnila jsi ho? A už jsi případně u toho nového byla? Myslím, že jsi to tu ale psala, ne?
8. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
maci, ano, změnila, paní doktoraka vypadá moooc dobře. Já testovala už teď, protože cykly csice mám dlouhé, ale pokud chodí ovulace, tak bývá dost brzo.Takže jsem vlastně testovala nějaký 21DPO. A to už by něco vidět bylo. Jsu na hormonální profil a mažel na spermiogram, tak uvidíme :wink:
8. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Daee, Maciol: díky za uklidnění :wink: . Mě jen překvapilo, že před dovčou mě bylo pořád špatně, že jsem nemohla skoro ani nic sníst, prostě žaludek na vodě a teď je mi úplně dobře...já vím měla bych být ráda, ale úplně se asi uklidním až po zítřejší kontrole :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Avally: a půjdeš na NT nebo ne? že to nemáš v tabulce.....

Jess: a kam se chodí na horm.profil a na spermio? Znám tady v Brně Reprofit a Helios....
8. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno kočky.

To je opravdu úrodných 14dní na kontroly :slight_smile: Tak ať to hlavně všechno dobře dopadne a máme krásná zdravá miminka v bříškách.

Avally: mě se to střídá. Nejdřív mi bylo úúúplně mizerně, pak to úplně přešlo, ale jen na pár dní a teď dva týdny to vždycky kulminuje od dobře v pondělí na mizerně v pátek :grinning: Jak na houpačce. Takže to bude dobréééé!

Já mám břišisko větší, ale nevím, nevypadá těhotně, spíš jen tlustě. Asi moc papám :slight_smile: Když mě je špatně když nejím :sweat_smile:
8. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
ahoj holky.
ja taky testovat nemusim, teplota to udelala za me.
trochu vaham, jestli zustavat tady v tabulce asi se na vas spis obcas prijdu juknout :wink:
jinak vsem krasny den!
8. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Daee: na NT určitě půjdu, minule Dr. říkal, že mi vypíše žádanku, tak předpokládám, že zítra budu vědět termín...

Jinjin: snad to bude dobré :wink:. Nervíky jsou na pochodu, zítra tam jdu až v 15:30...
8. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahojky kočky,
vecernicko: nepropadej depresi, žádné odchody.,......vždyt ty jsi tady ta hlavní favoritka na těhu..........
avally. to jefajn, že jste si užili dovču a bud fakt ráda, že je ti dobře. Mně bylo blbě týden, nezvracela jsem, ale hrůza a konec. Taky jsem se bála, že se něco stalo nebo tak, ale prsa bolí trošku taky a to je taky všechno. A na kontrolu jdu až ve čtvrtek, ale už se taky těším a věřím, že mimísek bude ok..............
anie: díky za pochvalu fotek, jsou teprve z pátého týdne, takže takové bříško už nemám ani ráno, už i po probuzení mám větší, natož přes den. Tyto ted smažu a pak vám přidám jiné, at se můžete zase kuknout.
8. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
vecernicko: to tě nesmí ani napadnout!!! A ve spodní části tabulky už budeš jenom chviličku....víš, co tu máme domluveno....rodíme 2010!! :wink:

Avally: a jo :slight_smile:, to budeš mít dobré, nebudeš muset čekat na další prohlídku prcka celý měsíc, ale jen 14dní a zase ho uvidíš!! :slight_smile:

Jin: jen papej, když si to prcek žádá....já v sobotu zdlábla na oslavě taťkových narozenin steak s op.bramborama a navrch palačinky s lesním ovocem....MŇAM!!! :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
holky, vzdyt je se sem na vas nekdy zaskocim kouknout, ale nejak to sledovani dni ... staci mi mereni BT, u tkereho vydrzet musim kvuli dr. depresi nepropadam. jen si potrebuju odpocinout. tak diky :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky
přeji pěkný den. :slight_smile:
U mě se už taky ty těhotenské neduhy ukazují a nevolností se dostávají taky na scénu. Zjistila jsem , že asi nebudu statečný nebojácný šuhaj co vše s nadhledem zvládne. Z plesu jsme museli odejít o půlnoci a to jsme to většinou s kamarády zavírali a podezřelé pohledy na sebe nedaly dlouho čekat. :confounded: Kam se poděl můj termín oznámení připadající na konec 3. měsíce? :sweat_smile: Budeme muset s pravdou ven dřív, než to okolí pozná samo.
Mějte se fajn :grinning:
8. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Bibi: tak jste na ně měli zahrát, že máte neodkladnou chut na sex..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a bud v klidu, já to taky chtěla říct na konci třetího měsíce, ted jsem na jeho začátku a už to spooooousta lidí ví, se zeptali............a bylo to....................
ale v sedmém týdnu jsem byla ještě hodně opatrná, to je fakt dost brzo.
8. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
lauri: Už z pátého ? Páni, tak to teď už musíš mít pořádný břušek :slight_smile:

vecer: No to teda jako nikam, tady budeš :slight_smile:

jin: Jj, taky to tak s bříškem mám. U lauri je hezky vidět, jak se jí od bouličky nahoru napíná až pod prsa, to u mě na fotce je zřetelně vidět, jak je boule jen přes podbřišek, a u pupíku se zase vrací, takže u mě to není mimi, ale pneu..
8. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Vecerničko: tak jestli Ti to nedělá dobře, tak z tabulky Tě klidně smáznem, ale jinak nikam, s námi tady zůstat, povídat si a svěřovat, trošku smutnit a nakonec se moc radovat! Určitě brzyčko budeš a námi a místo dní do OVU a MS budem počítat s Tebou dny do další kontroly!

Bibi: jj, taky jsem si myslela, jak to všechno s přehledem dám. Chuj, vůbec ne. Večírky ruším jeden za druhým a nedávno jsem utekla z kafíčkárny bez rozloučení, páč tam bylo zakouřeno a já prostě musela okamžitě na vzduch :grinning: :grinning: :grinning: Ale držím do NT screeningu. Do té doby to ví jen rodina (a to proto, že to jinak nejde) a dva nejbližší kamarádi. Tak se drž a ať se to už nezhoršuje! Z toho, co jsme tady všechny psaly to je nejhorší v 7/8tt a pak se to lepší :wink:
8. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.