• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Zoli: nádherná fotečka i krásné výsledky :slight_smile: Tak to je parááááda! Gratuluju.

Bibi: tak to máš skvělý, že se stará :wink: Manža je hodnej (jako i jindy), ale mám pocit, že mu to tak úplně ještě nedošlo. A já nějak nic nezdůrazňuju, dokud nebudu mít po tom zatracenym prvnim tri. Ufff, už aby to bylo za námi! A jinak jsme to s oznámením udělali taky tak - jen rodina, prosba ať se nešíří (i když tatin to určitě nevydrží :slight_smile: a až budem vědět co a jak, teprve to řeknem ostatním. I když někteří, kteří s námi hodně jezdí ven už tuší, to je dost nápadný, že se nazapojuju :angry:
8. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky, teda vy plkáte už od rána

Večerničko - napsala jsem ti sálodlouhý romány na ICQ, tak se pak podívej :wink: chápu, že je to asi frustrující, když je tady tolik těhulek a pořád se plká o těhotenských věcech...:frowning2: asi bych se cítila taky hrozně, samozřejmě bych to přála všem, ale i záviděla..dokážu si to představit...ale na druhou stranu...vím, že budeš brzy mezi námi...a hrozně se těším, až tady od tebe najdeme všechny zprávičku, že tam jsou //. Všechny s ebudeme radovat s tebou. Chápu, že jsi teď zklamaná, ale přece jsme to tak trošku tento cyklus tušily kvůli těm duchovským ovu testíkům...neboj, teď se nasadí clostík a teď už to určitě musí vyjít!!! Budu na Tebe strašně moc myslet a držet pěsti...a hlavně prosím nevzdávej to...chvilku si posmutni, jestli opravdu ta červená mrcha příjde, ale pak se pusť zase do boje. Ty ten boj vyhraješ, neboj! A já věřím, že už brzy...

Zoli - to je perfektní, moc gratuluju :slight_smile: To jsou krásné zprávičky

Orchi - mně brali krev na skupinu a protilátky atd. teď ve 12tt na té kontrole.
8. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
holky díky jste moc hodné :slight_smile:

Didi - nádherná komoda. A ten medvídek Pú je na tom super, to je nalepovací? :dizzy_face: :dizzy_face: moc se vám to povedlo :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
holky, dala jsem do albíčka fotky přebalováku, tak se můžete mrknout :wink:
zolicku: moc gratuluji ke kontrole!!! Miminko je krááásné a to video Ti závidím :slight_smile: Mě ho nechtěli udělat, prej je ještě brzy :frowning2:
vecernicko: taky chci, aby jsi za námi chodila!!! Prostě patříš k nám.... A věřím, že už je to jen otázka cca 1-3 měsíců, než nám sdělíš, že na těhu testu jsou //.
8. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
zolicku: ty jsi tedy rychlá :wink: Jojo, ten medvídek Pú je ta nalepovací pěnová dekorace (určitě to znáte).
8. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
holky, diky, ani se nikam stehovat nehodlam :wink: a jak vidite, tak sem na vas budu nakukovat. tabulku zatim nechme tedy, ale proste potrebuju se vic soustredit na praci, nebo mi tady na konika jeste prijdou a bude uplne po srande :slight_smile:
tak zatim papa, jdu pracovat, jinak ja nijak smutna ani presla nejsem. nevyslo v lednu, vyjde priste :wink: vsak i my se dockame :slight_smile: a i ostatni holciny dole v tabulce :wink:
8. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
anie: no je to super, já teda ted nic moc nehledám, ale jdem se dneska asi mrknout na kočárky, budeme pracovně kousek od jedné prodejny, tak manža navrhl, at se tam jdem zrovna kuknout....
a na tom netu - nevím, co ho to napadlo, seděl tam potichoučku, tak jak jsem šla na záchod, tak jsem nahlídla a on seděl u tohoto.........
8. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
didi: to je moc pěkná komoda!! Jste šikulky. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
didi,přebalovak je pěkny
8. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Zolik gratuluji k Nt screeningu, jen tak dál.

Večerničko to je dobře, že tady s náma zůstaneš. My Tě máme rády a všechny Ti moc fandíme.

Didi komoda je pěkná, jste šikulky. Akorát teda nevím s tím koupáním, Tomík mi vždycky hodně cákal, tak jsme ho koupali na posteli a pod vaničkou byl obrovský igelit. Ale třeba bude Filipek pěkně spolupracovat a nebudete mít v komodě potopu :slight_smile: .
8. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
lauri: Já teda hledám hodně, zjistila jsem, že X Lander je sice krásný, ale proporčně nevyhovující. A který by zase vyhovoval velikostí, tak se mi nelíbí, nebo je drahý...
8. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
holky, mne dneska drzi strasliva unava... tak tak drzim vicka, jsem jak chodici mrtvola, premyslim, ze zustanu zitra doma:( neni mi nejak moc blbe, ale tak trochu jako zaludek na vode :confounded: :confounded: :unamused:
8. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
mně to zase strašně nebaví v práci.....už aby byl pátek, už abychom jeli na hory....strašně moc se těším :grinning:
8. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Maciol - díky :slight_smile:

annie - copak ti na X landeru nevyhovuje? malá korbička?

daee - kampak frčíte na hory? :dizzy_face:

a kde máme sven? už tu na ní číhám :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
jin: promiň, ale musím se řehtat při představě vašeho výletu jak se všichni chystají na nějakou tu výpravu a ty hlídáš základnu. :grinning: . Asi to trošku mrzí co? :unamused: Ale určitě to za to stojí. :wink: A jsem zvědavá jak váš temperamentní taťka drží jazyk za zuby..cha, cha :grinning:,(nevysmívám se). Já bych to doma třebas už nakousla ale můj taťka, to je taková ponda, on by to samou radostí určitě vykecal...necháme to ještě chvilku u ledu...ony stačí ty nečekaně ohleduplné řeči mého muže...pokud to někdo neodhalí podle toho, tak bude asi padlej na hlavu. Jinak já musím taky mlžit, např. jsem byla vyzývána, abych vedla spinning hodinu....pár důvodu se vždycky najde proč to nejde....ale někdy to mrzíííí.

V téhle době mi přijde nejhorší se někde neprokecnout, už se těším až přehoupnu ten 12.- 14. týden a budeme se moct o budoucnosti bavit víc otevřeně (fuj to je ještě štreka). Myslím, že si to chlapy právě až v téhle době pořádně začnou uvědomovat,co? :grinning:
8. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
holky, tak jsme zpátky..............
anie. xlander se mi líbil z takových těch levnějších vzhledově na netu, ale jinak nic moc, radši si připlatím.........
no co se nám líbilo - casualplay s4, tak nám pan řekl, že vůbec, že se hrozně kazí a jsou nekvalitní, že je ten kočárek nádherný vzhledově a to je tak všechno.
pak se nám líbil quinny buzz 3, takže že kvalitativně dobrý, zkoušela jsem si ho, je lehoučký, nádherný super, ale že sporták to má na prd...............malinký. no a třetí, co jsme koukali byl mutsy, tak ten že ok, ten nám schválil, ale je to čtyřkolka, chtěla jsem tříkolku, ale zase stabilní a nafukovací kola.................no tak uvidíme no, ale je vidět, že co člověka zaujme na netu, to v obchodě úplně přehlídne a naopak
8. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
no a zapomněla jsem napsat, že nám pán doporučil jednoznačně jane. jako už asi naši tři známí, kteří ho mají, každý ho vychvaluje, tak ho nechávám jako záložní variantu, tak uvidíme no.............ten splnuje všechny požadavky, akorát zabírá víc místa složený v autě, ale jinak ok............
8. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Já se ze sebe samé picnu! Já honila kocoura a u toho jsem hodila rybičku přímo na břuch :confounded:
Jejda jejda, já se zase budu bát :frowning2: Jsem to ale tele, co?!
8. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
jinjin: a proč to děláš? proč honíš kocoura?
na to fakt bacha. ted je mimčo ještě chráněné víc, je maličké, ale bála bych se teda.................

jsem ted manžílkovi uvařila večeřku, kuřecí čínu se zeleninou na chilli a medu s rýží, tak si jenom mlaská, jak to bylo výborné, tak mám radost............... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky, vidím, že tady se rozebírají kočárky :slight_smile: Tak na toto téma mám asi ještě času dost, nicméně my kočárek nejspíš zdědíme po manželově sestře, které je teď 6 let...nejdřív jsem byla i pro, že nebudeme utrácet, ale postupem času si říkám, že si budu chtít kočár vybrat sama...přece jen - kartářka mi předpověděla tři děti, tak to bude muset něco vydržet :grinning:
No nic, dnes bych měla mít den D, teda spíš O :slight_smile: , tak jdu svádět manžela...nějak tuším, že mi to ani nedá moc zabrat :grinning:
8. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Orchidie mě doktroka odběry dělala hned v 5.týdnu. Prvně mi odebrala krev na HCG a jak jsem si volala na výsledky, tak si mě hned pozvala na ultrazvuk jestli nemám mimoděložní těhotenství a při té příležitosti odebrala asi 4 ampulky krve. Odběr byl 6.1. a výsledky 8.1.2010, to opisuju z průkazky.

Kdepak je ta naše Sven????
8. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky,dnes to tu není nějak rozjeté
viděly jste některá reportáž o létání miminek,mě stačily vidět jenom fotky a udělalo se mi zle,to je masakr co s těma mimčama dělají :confounded:
8. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
luci: ty jo, tak po dvouletém dítěti ještě budiž, ale když ted otěhotníš, budeš rodit skoro v zimě, tak už bude starý sedm let, nebo osm, jestli ho měli předem, tak bych ho být tebou brala na zahradu nebo na balkon a na ježdění si koupila nový..................fakt to stojí za to.............
já chci teda taky tři děti, ale nejmín tři roky od sebe, a to třetí ještě pozdějc, takže spíš bude mít každé mimi nový, ale na první bych určitě takto starý kočár nechtěla...........

maciol: ahojky

maki: neviděla, kde to je............?
8. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
jináč já sem o kočárku ještě vůbec nepřemýšlela,ale až se někdy rozhoupu tak si přijdu pro radu ke svým zkušenějším budoucím maminkám,mě se zdá že já ještě celkově o ničem pro mimi nepřemýšlím nemám na to ani moc času,furt se učím ale snad až se kouknu na veletrh tak mě to chytne,si připadám někdy divně,že ještě nic nemám
8. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
lauri tady je diskuze létání miminek a tam je odkaz
8. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Lauri ahojky.

Teda viděla jsem celou tu reportář a nemám slov, to nejsou matky, ale vražedkyně. Toto je můj názor!!!
8. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Holky těhulky nebo už maminky, nemá tu někdo zkušenost s létáním v těhu? My by jsme chtěli letět v květnu na Kanárské ostrovy, ale ta letecká společnost požaduje u těhotných povolení od lékaře. Bojím se, že mi ho doktorka nedá, nedovolila mi letět ani v těhu s Tomíkem. Nemáte s tím některá zkušenost. Budu už přece jenom v šestém měsíci a to před leteckou společností to těhu asi neutajím.
8. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky, máte chvilku na netěhu věci? Jak jsem slíbila pár lidem ve svém okolí, poslala jsem pár životopisů a hned dneska jsem absolovovala první pohovor. A dostala jsem neskutečnou nabidku. Měla bych dělat vedoucí zákarnického servisu pro brněnskou pobočku jedné anglické zásobovací firmy. Finančně bych si polepšila, tak na dvojnásobek, pod sebou bzch měla asi 15 lidí... Jenže bych taky mělamnooohem víc práce, než mám teď - a holky ze srazíku vědí, jak jsem vytížená teď. Mnohem víc zodpovědnosti, samostatnosti atd... Ale znamenalo to, snažení o mimi aspoň o rok odložit. Na druhou stranu ještě nevíme, jak dlouho to naše snažení bude. Mám asi týden na to se rozhodnout. Dokonce řekli, že na mě si i počkají přes výpovědní lhůtu.Tak a teď babo raď. Svou práci ráda nemám, tohle vypadá jako šance, ale zas moooc toužím po miminku...
8. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jessi máš před sebou těžké rozhodnutí. Nevím jak bych se v této situaci zachovala já, ale asi bych tu práci vzala. Jsi ještě mladá - 26 let - není žádný věk. Chápu, že po miminku moc toužíš, ale i za rok či dva to určitě půjde, pořád budeš mít ještě dobrý věk. Horší by bylo, kdybys měla už třeba přes 30 let. Nová práce Ti může hodně nabídnout, zvlášť když v té stávající nejsi spokojená. Pěkně se zapracuješ, dostaneš do pohody a za rok půjdeš do mimča, taky budeš mít i víc finančních prostředků a ty jsou na dítě potřeba. Každá zodpovědná práce je časově náročná, to si asi nevybereš.
Myslím si, že je to pro Tebe výzva, taková nabídka se nemusí opakovat.

Každopádně přeji hodně štěstí při rozhododvání, ať se rozhodneš dobře a nelituješ.
8. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.