• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
maciol: tak to nevím, ale když ti ho nedá dr, tak jdi k jinému ne.............
a kam jsi chtěla letět tehdy...............

to já mám větší dilema, taky potřebuju poradit - mám letět na konci dubna s manželem do Mexika................let je tam dvanáct hodin, to bych snad zvládla v pohodě, ale pak je tam docela velká vlhkost, jinak hotel bude hoooodně luxusní, vše alll inclusive v hotelu, bobma, ale nevím no. někdo mi říká, at jedeme a užijeme si to a někdo že se mám na to vykašlat................tak nevím.....................

jess. no vzhledem k tomu, že nemůžeš vědět, kdy budeš těhu, tvoje práce tě nebaví a měla bys o tolik víc peněz, tak proč to nevzít.........teda v tvém případě.................snažím se do tebe vžít. já sama třeba když chci dítě, tak práce je na druhém místě, ale zase finančně to nepotřebuju řešit a mám to ted tak, že mě to baví. takže těžko říct - jde o to, jak moc chceš mimi hned ted........... a nebo jestli je pro tebe v poho ten rok dva počkat................
8. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Já psala tááák dlouho zprávu a smazala se mi :angry:

Jess to je těžký... Já na Tvém místě bych hledala právě práci,, která by mě bavila, ale kde by bylo víc času a méně stresu i za cenu horšího platu. Asi bych nečekala, když to nešlo hned teď, za pár let to nemusí být lepší a pak by mě to stresovalo ještě víc...ale já na Tvém místě nejsem a samozřejmě se rozhodni dle svých pocitů co nejlépe. Jakékoli řešení může být to správné. Držím palečky ať volíš cestu, která Ti přinese štěstí :slight_smile:

A to lítání je hustý...se někdo asi zbláznil.

Maci: já ještě neletěla, ale znám pár holek co jo a byli vysmátý. Dokonce jednu i tak, že se vracela něják po termínu, že už ta letecká společnost to tak tak vzala. Asi je to o Dr. a samo Tvém stavu, ale pokud je vše ok, proč ne. Já bych se nebránila a možná též poletím...ještě uvidíme :wink:
8. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
maci: ale je to divné, že po tobě chtějí potvrzení, je to hodně brzo, vím, že se může létat do víc jak třicátého týdne, ted nevím přesně do kterého, takže to budeš ještě brzo...................
8. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Lauri: a už jsi někde v takovém podnebí byla? Já ano a moc se mi tam líbilo a na Tvém místě bych neváhala a těšila se strašně. Ale je fakt, že někomu to nesedne a otíká atp. Ale Mexiko je velký - kam by to bylo konkrétně. Pokud na pobřeží, bych fakt letěla. Ale teda já s tím cestováním jsem dost do větru, ne zase extrém, ale prostě ráda bych letěla do teplých krajin kdykoli.
8. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Potvrzení chtějí pokaždé a nesmí být starší než ?týden? čtrnáct dní? To má každá spol trochu jinak. I to, do kdy bere těhule na palubu.
8. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
zolik: Jj, malá korbička. Kdyby byla větší, neváhala bych, ale 76 cm na to, že v zimě v fusaku bude mimčo půlroční, je dost málo.. K tomu Mexiku - já bych taky jela. Pokud ti to dr. schválí, tak proč ne.

lauri: Jané je nádhernej, taky se mi moc líbí, ale na kočár za dvacet prostě nemáme...
8. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jo, to Mexiko mělo být k lauri..
8. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jess - tak jestli smím poradit, já bych to místo asi taky vzala...Nikde není psaný, že se nemusíte začít snažit třeba už za půl roku..do té doby se dáš do kupy...pokud by bylo nezbytné třeba nasadit nějakou hormonální léčbu, tak rovnou můžeš s tím začít....já jsem vysadila prášky po svatbě a vlastně dva roky jsme se s manžou nesnažili, až teď...a myslím, že to dost pomohlo, protože mi zjistili ty rozházený hormony a já se léčila a dávala do kupy tělo...
Já osobně si myslím, že by ti to mohlo pomoct...i dkyž to bude třeba náročnější práce, možná nebude náročnější psychicky, protože tě bude bavit...a myslím si, že stres, jaký si rožíváš teď, ti moc nesvědčil a možná je příčinou, proč se zatím nezadařilo. Takže si myslím, že když to třeba vezmeš, tak se víc hodíš do pohody a třeba už za půl roku se na to můžete znovu vrhnout. Budeš mít dobrou práci, budeš spokojenější a vyrovnanější a pak se povede miminko jedna radost..a ještě budeš mít lepší penízky na mateřskou :slight_smile: Budeš pak spokojená maminka :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Laurinko minule jsme měli letět jenom do Portgalska, to měl být let asi 4 hodiny. Ty Kanáry jsou teď let 5 hodin. Dívali jsme se na hodně společností a opravdu o potvrzení každá požaduje. No zítra jdu zase na injekci, tak se doktorky zeptám a uvidím.
8. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
jin: tak prej je to Yucatán, pobřeží karibiku.................
já tam nikdy nebyla, manžel byl vloni na bali, a tam to bylo to samé ta vlhkost.....ale říkal mi, že za dva dny si na to zvykl v pohodičce.....................

holky, já nevím no............ráda bych letěla, hrozně moc.....
8. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Holky moje, spíš mám pocit, že tam to bude ještě víc na palici. Ta firma otevřela pobočku v Brně před měsícem, oprpti očekáváním mají o 1000% víc práce (a to neříkám jen tak, o proti plánu vyřiyují místo 32 asi 360 dodáků denně), nemají lidi, vše je tam šité horkou jehlou... Možná by to pro mě bylo trochu velké sousto. Souhlasím s tebou, Jin, chtělo by to klidně o trochu míň peněz, ale větší pohodu... Peníze by se šikly, ale na druhou stranu s nima problém nemáme. Ale hrozně mě potěšilo, že by chtěli zrovna mě :slight_smile:
8. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Lauri - pokud ti to doktor povolí, já bych neváhala...Takovou příležitost už jen tak mít nebudeš...a pak se s miminkem dlouho nikam nepodíváš...Navíc, pokud nebudou žádné problémy, opravdu nemyslím, že se je čeho obávat...Kamarádka byla v pátém měsíci a jela s náma autobusem do Francie...až na jih..takže vlastně nějakých 18 hodin..a to v autobuse! Každou přestávku poctivě chodila, aby nehrozila nějaká embolka nebo tak..ale myslím, že i když se letí dlouho, pořád je to letadlo, kde v podstatě kdykoliv můžeš vstát a projít se (pokud zrovna nebudou turbulence) :slight_smile:, takže já si myslím - proč ne...a ta vlhkost tam? Já jsem možná natvrdlá, ale moc nevím, co by měla způsobovat....Mně nikdy nenapadlo, že by mohla mít vlkhost nějaký vliv...
8. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Holky našla jsem na BeremeSe Sven.
8. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
jůůůů Sven - vypadalas moc krásně! :slight_smile: Těším se na další fotečky :slight_smile:
8. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
Jo jo Sven byla krásná nevěsta.
8. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
daschiki: no oni mívají ty zájezdy každý rok, vloni bylo bali, příští rok bude další, tam už bych jela v poho, prcka pohlídá mamka a můžu - s tím se počítá. Ale letos by to bylo ještě bez prcka no.............
s tím letadlem - taky si myslím, že by to mohlo být ok, většinu cesty můžu prospat a dá se tam v poho snad vydržet.....
A ta vlhkost - no jde o to, že je prostě úplně jiné než u nás, jinak se ti dýchá, oblečení máš na sobě přilepené, prostě je to takové divné a jiné, asi kdo to nezažil, si to neumí představit - jako třeba já, mně to taky manža popisoval, jaké to je.............
8. únor 2010 ve 23:36  • Odpověz
Dobré ráno holky moje,

přišla jsem vás jen pozdravit, letím na krev.. To zase bude sranda, posledně jsem s sebou při odebírání krve sekla... :grinning:
9. únor 2010 v 06:59  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:

dujinka.............24 let...............5 snažení / 36DC (poslední cyklus 35 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 32DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 31DC (poslední cyklus 49 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 29DC (poslední cyklus 33 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 24DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 17DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 16DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 12DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 12DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 11DC (poslední cyklus 29 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
9. - Avally - kontola + průkazka
9. - Anieanne - krev
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na NT
12. - Berucka - velký UTZ
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
2. - Daee - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
9. - Daee - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

Pěkné ráno holky,

Avally hodně štěstí na kontrole. Anie snad si krev ustála v pohodě.
9. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
dobre ranko rijnovecky, tak jsem dneska zustala doma. Vcera jsem ulehla v 7h (!) vecer a vyspavala jsem desnou migrenu az do rana bileho pri otevrenem okne a jen s prestavkou na 1/2 acylpirinu. No, asi mi to teda pomohlo, ale radeji jsem dneska zustala doma. Planuju si od pristiho tydne vzit si velkou neschopenku a proste jen doma mesic odpocivat a nestresovat nicim. Uz o vikendu jsem se necitila nic moc a vsechno to pripisuju stresu z prace, co jsem zazila minuly ctvrtek, kdyz jsem dostala ten oficialni kartac. Rozhodla jsem se, ze si proste uz s nejakou pracovni loajalitou nebudue lamat hlavu...a i proto jsem to sefum uz oznamila a tim se procistil vzduch. Takze se asi pristi tyden seberu a v patek pujdu na nemocenskou, at mi ty prvni 3dny vyjdou pekne na vikend.

Sven: koukla jsem na fotecky, moooc ti to sluselo:slight_smile: Blahopreju, mlada pani :dizzy_face: :dizzy_face:

jess: ja byt tebou, tak tu praci vezmu. Prijdes - treba i ve frmolu - na jine myslenky a nebudes tak mo resit miminko. Kdybych se dostala do stejne situace jako ty a nebyla jeste tehotna, nevahala bych. Nikde neni psano, ze se nemuzete zacit snazit treba za 1/2 roku, to uz budes mit pekne po zkusebce a budes za vodou. Pokud se tady firma teprve zavadi, tak maji frmol ted na zacatku, nez se jim zajedou vsechny proces a nez budou mit dostatek lidi, aby vsechno pokryli. Zazila jsem to, taky jsem nastupovala pred 2roky do firmy, ktera tady zacinala a co se tyce zkusenosti a penez, opravdu nelituju. To, ze mam debilniho manazera a personalistku, to je jina vec. Za ty dva roky mi nikdo nebyla schopny nabidnout lepsi financniho ohodnoceni a to je taky duvod, proc jsem chtela v takove praci zustat pred odchodem na materskou... Byt tebou, tak vyuziju prilezitost nasbirat nove zkusenosti a zcela zjistne bych byla i rada za lepsi penize...
9. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
jess: samozrejme, tohle je JEN muj nazor. Nejlepsi bude se proste rozhodnout podle toho, jak to citis. Prijde mi, ze zensky instinkt je nekdy lepsi nez si vsechno 100x racionalne probrat tam a zpatky :wink:
9. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ranko, krásné úterý.

Annie: tak se drž :slight_smile: Mě to taky dělá problém, ale oni jsou zvyklí :sunglasses:

Orchi: k Jess taky si myslím - dej na to, jak to cítíš :wink:
Jinak já spím teď běžně kol 10h a ještě se mi nechce z postele :sweat_smile:

Lauri: vlhkost může některým lidem vadit. :rolling_eyes: Způsobuje dýchavičnost a otoky...ale jen hodně vyjímečně. V letedle se projdeš, to je v poho a na místě se budeš mít dobře, uvidíš. Ale moc bych si neplánovala dovču na první rok bez miminka. :zipper_mouth: To i hodně zcestovalí lidi nedávaj. Jedni známí mají roční holku a chtěli teď v únoru na Kubu, bez ní, že bude hlídat mamka, že je hodná. Jsou to fakt akční lidi, ona letěla ještě těhu na Seychelly a - nedali to. Storno je stálo 2x 15tis. Ale tak třeba bude mimčo hodňouš a půjde to.
Já cestováním doteď žila, takže jsem hodně přemýšlela a hodně se smiřovala o co všechno přijdu. Ale jak psala Bibi, někdy to zamrzí, ale určitě to stojí a havně bude stát za to :dizzy_face: Cestovat se dá i autem i s mimčem :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahojky holky...............
orchid - to jsi jess napsala hezky - ženský instinkt - ten budu muset asi použít i při tom rozhodování ohledně toho výletu do mexika, jestli jet nebo ne, včera jsme to s mužem probírali, byl by taky rád, kdybych jela s ním, no zeptám se dr. ve čtvrtek a uvidíme.

já to beru zase tak, že člověk nemůže mít všechno a samozřejmě miminko je na prvním místě - jak v bříšku, tak i až bude na světě. A moje mamka bude mimi hlídat od narození, i přes noc, až se nebude kojit, nebo dostane odstříkané mléko, takže to se dá. Chci ho zvykat odmala, jedna kámoška to takto dělala a malá ted může v roku a půl spávat bez problémů u kohokoli a druhá kámoška chtěla pořád počkat a počkat, až se dočkala - malý má přes dva roky a když ho má někdo hlídat, konec, i u její mamky moc dlouho nevydrží, takže chci tomu předejít.............no ale uvidíme, každé dítě je jiné..........
9. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu Vás jen pozdravit a zase běžím, dneska mám nějaké zařizování ve městě, pak jdu k zubaři a pak na gyndu. Tak snad vše bude Ok, večer písnu jak jsem dopadla...

sven: také jsem se podívala na fotečky, moc Ti to slušelo! :slight_smile:

jess: já bych tu práci vzala a neváhala bych :wink: . Také jsem se jednou dostala do podobné situace, práci jsem vzala ikdyž jsem si původně myslela, že to bude hodně náročné....a myslím si, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí :wink:. Držím palce ať se rozhodneš co nejlépe :wink: .

lauri: Mexiko zní hodně lákavě, rozhodla bych se podle toho jak Ti bude a jak se na to budeš cítit.
Loni jsme byli v Egyptě v 5hvězdičkovém hotelu a překvapilo mě kolik těhulí s velkým bříškem jsem tam viděla....jediný čeho bych se bála by byl ten dlouhý let, já létám docela často a nenesu to moc dobře,takže já jsem rovnou přítelovi oznámila, že v těhu nikam nepoletím....
9. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Krásné ránko holky,

já už se za Vámi včera nedostala, protože nám z ničehonic onemocněl pes. Včera strašně blinkal, třásl se a vůbec nepil ani rohlík nebo piškotek si nevzal (což je známka, že je mu fakt zle). Tak jsem u něj celej večer seděla, pak jsme šli pomalu na vycházku...dostal 2x Smectu....a Michal s ním spal ve spacáku na zemi (on je strašně rád, když se do toho spacáku zapnou oba a spí spolu). A ráno koukám, vypitá miska a nalámanej suchej rohlík sežranej a pes zase zdravej akorát zesláblej...tak sláva, snad už bude ok...ale včera mi ho bylo strašně líto a bála jsem se, že se nám trdlo něčím otrávil... :frowning2:
9. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
A chtěla jsem na něco reagovat:

Avally - držím palce na kontrole a těším se na dobré zprávičky :slight_smile:
Anie: snad odběry dneska dopadly líp a zvládneš to bez omdlívání :wink:

K létání miminek: viděla jsem dnes na netu a musela jsem to v půlce vypnout, úplně mi z toho bylo špatně....hrůza, takhle s těmi prcky pohazovat!!! :angry: :cry:

A k cestování v těhu: já nevím, jak to je s potvrzením od Dr., ale co vím z práce jako pojišťovák, že je od určitého termínu hodně problém se na cestu pojistit....řešila jsem teď nedávno pojistku pro těhotnou klientku do USA a nešlo to...v případě jakékoliv komplikace na místě, byly všechny náklady čistě na ní. Záleží ale, v jakém stupni těhu se jede....

Lauri: to Mexiko...to by byl můj sen. A do hotelového resortu asi není důvod se bát jet kvůli infekci, hygieně atd. Tu vlhkost nedokážu moc posoudit....jestli je jako v Egyptě, tak z té jsem byla den vyřízená a pak jsem si zvykla....
Kdyby to byla jedinečná šance se tam podívat, která se nebude opakovat a neměla bych zdrav.problémy, tak bych se nažila jet. Pokud ale možnost takovýchto výjedzů máte častěji (což je super a záááááávidím), pak bych to přece jen zvážila...všechny pro a proti....

Jess: je to jen na Tobě...rozhodni se podle svého pocitu, my to nedokážeme tak posoudit, jak moc toužíš po mimi, jak moc tě současná práce baví/nebaví, jak moc toužíš po změně....Když se snažím vžít do Tvé situace (což na 100% nejde)...já to vidím spíš jako Jin - s tím snažením teď a za rok, otázka je, jak ty to vidíš, jestli by ti nevadilo snažení na půl roku/rok/dva odložit...jakmile jsem začala po mimi toužit, práce u mě je na druhém místě. Nicméně, je-li ta nabídka tak moc super (finančně a celkově), pak bych taky váhala....u nás by tyhle aspekty hrály roli, peníze potřebujeme, takže bych zohlednila i toto. Další věc je, jeslti Tě tam nečeká kromě lepších peněz, ještě větší stres než na stávajícím místě....
9. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
dobré dopoledne,

vše nej na dnešních kontrolách a krvi. Avally a Annie

jdu vás trošku dočíst ať jsemv obraze :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Maciol - teda já nevím, já letěla v 5tém měsíci s Terkou do Španělska a nikdo se mě na nic neptal a od doktora jsem žádné potvrzení nepotřebovala, takže je to pro mě taky novinka. A o těch Kanárech mi mluvíš z duše, taky jsme plánovali, že by jsme tak v dubnu v květnu na ně ještě letěli než bude bříško moc velké a já nemotorná. Jak přesně se Ti prosím vyjádřili, abych byla v obraze?

Jess - máš před sebou opravdu těžké rozhodování, ale jak už tu bylo psáno, ty sama nejlíp musíš vědět a cítit po čem ze srdce nejvíc toužíš...jestli po miminku,nebo ještě to dokážeš oželet a užívat možnosti které se Ti otvírají :slight_smile: přeju Ti ať tvé rozhodnutí je to nejlepší a ať se rozhodneš jakkoliv ať nikdy toho rozhodnutí nelituješ :slight_smile:

a teď jdu omrknout SVen :dizzy_face:
9. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
avally: no kámoška byla těhu a chtěla jet do egypta a i doktor jí řekl, že může. hotel tam bude mít taky hodně hvězdiček, takže hygiena atd na nejlepší úrovni, a ten let bude dvanáct hodin no.....ale já letěla jednou, vloni do bulharska dvě hodky ato ještě s mezipřistáním a v pohodě, nevadil mi ani ten start a přistání, takže bych se akorát musela procházet a chodit častějc na wc................
a jinak se cítím právě super, nic mi není, žádná nevolnost, nic...............

daee: no s tím pojštěním jsem to taky četla, ale je to jak kde asi......a nebo jak na co......musíme to pozjištovat...........manžel byl vloni na bali, letos tohle a každý rok je něco, ale taky ne každý rok můžu s ním, příští rok by byl už prcek, nevím................
zase když vidím ty celebrity a modelky, jak těhotné normálně jezdí po světě...................tak se mi to zdá v poho................žádné zdravotní problémy nemám a nikdy jsem neměla , sebemenší...............
tak si říkám, že by to mohlo být super........cchi se zeptat té dr.....
9. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Já si taky myslím, že pokud je těhu bez komplikací, že cestování není problém. Já byla tenkrát ráda, že jsem jela, protože jsem přijela a doktor mi řekl, že blbě vyšly tripply a jdu na plodovku. Po ní bych už se nikam nedostala. měla jsem klidovej režim :unamused: Terce se tam líbilo stejně jako mě, cítila jsem tam první pohyby a pro všechny to byla moc krásná dovolená :dizzy_face:
9. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Lauri: tak jsem si to omezení našla v pojistných podmínkách.....jde o léčebné výlohy spojené s předčasným porodem a hospitalizací později než 12týdnů před termínem....
Mj. ta "klientka", co jsem jí to zařizovala, bay právě jedna taková celebrita....a zvládla to bez pojištění, protože letěla v osmým měsíci :grinning:
Já Ti moc přeju, abys byla ok a mohla jet...protože je fakt, že kdoví, jak to s prckem bude za rok, jestli se někam dostaneš....pokud ta šance je, to je věčná škoda toho nevyužít... :wink:
9. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.