• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jééé, to je břišisko! Tak to teda musí být fuška! Uf. Ale je to takhle na pohled fakt krááásný!

A ta Mura, to je ale nádhernej kočárek. A vypadá docela teréní! Jůůů.
9. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Orchi: já v těch kočárkách taky plavu. A to se fakt snažim :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
teda ty barvicky Maxi Cosi Mura 2008 jsou naaadherne... to se s tema letosnima modelama neda vubec srovnat:( Teda nechapu, proc ty barvy nejedou dal, to se prece musi prodavat samo :grinning:
9. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
jinjin: to tys premyslela nad EasyWalkerem, ze jo?
9. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Orchi - já tvůj subjektivní názor sdílím též, miluju 3kolky nebo 4kolky s předními koly u sebe. Je fakt že zdvojené přední kolo je stabilnější. Mám odzkoušeno - Jane verzus Casual :wink: a co se týče Tvých jmenovaných kočárků tak hodně chvály jsem slyšela na Peg perego GT 3 :wink:

Jin - no mě se na pohled velká bříška taky líbí, jen se s tím tahat a připadat si jak hroch před porážkou už není tak růžové :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Orchi: je to strašně subjektivní....ale mě osobně připadají 3kolky míň stabilní a horší na koordinaci v terénu (právě zrovna teď ve sněhu s tím maminy bojují....já teď každou poctivě sleduju :grinning: ). Ale určitě jsou i stabilní a dobře ovladatelné tříkolky.

Jin: potkala jsem Muru v Mariánském údolí (tu čtyřkolku) a jela krásně, bez nejmenších problémů, mamina drandila po té zmrzlé zasněžené cestě jednou rukou.....
Zkoušela jsem ji v obchodě a je opravdu hodně pevná a stabilní.....líbí se mi moooooooc :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Orchi: jo, moc se mi ta trojkolka líbí. Ale nic moc jsem na ní nenašla, jen na to quatro.

Zolik: je mi to jasné. No, já se tipuju taky na mega-břuch...takže si to možná vyzkouším.
9. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Orchi - jj. byly nádherné, takové živé a pestré no prostě vyloženě koukací barvy na kočárek :dizzy_face: :dizzy_face: taky se mi moc líbily :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Dae: děkuju za tip. Já chtěla levnej kočár z druhé ruky, ale asi nám ho koupí naši a prej nemusim šetřit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak pokukuju i po dražších.

Trojkolky se mi líbí, ale taky mě přijdou míň stabilní.
A jak už jsem psala kamoška má rok peg perego gt 3 a prý by ho neměnila ani za ň. A je fakt hezkej, i prakticky vypadá.
9. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jin: já právě chci taky nějakej, co zvládne terén a zároveň bude vypadat jako kočárek....hledám pátrám...

Z tříkolek se mi ještě líbí Bebé Confort High-Trek.....a ten Peg-Perego, jak píšete....
9. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
ja si osobne myslim, ze skoncime i nejake verze s dvojitym koleckem vepredu nebo u 4kolky s prednima kolama bliz u sebe, protoze to splnuje moje pozadavky na vzhled, ale zaroven i na funkcnost :grinning: :grinning: Daee, to ti musime dat za pravdu v tom, ze to proste bude urcite stabilnejsi.

Ja jsem si driv celkem dost ujizdela na kocarcich z Holandska, protoze jsem tam skoro rok zila, takze jsem snila o Bugaboo, Joolz nebo EasyWalkeru, jenze on je to opravdu design vylozene holandsky, urceny pro jejich upravene cesty a tisice kilometry dokonalych cyklostezek od pobrezi az na hranice s Nemeckem... Jsou sice nadherne, ale mne osobne pripada, ze jsou i delane na jiny zivotni standard, vetsina sportovnich verzi ma kratoulinky podnoznik, takze se pocita s tim, ze si mamina proste koupi sportak dalsi kocar nez aby se snazila usetrit...

Myslim, ze rozhodujici bude vyrazit na ozkouseni do obchodu. Mam v Brne vytipovaneho Ruzoveho pantera na pobliz Krenove a pak jeste ten velky obchod s mimi vecma u Ikea.
Mate jeste nejake jine tipy, brnandy?
9. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Orchi: BabyExpert v Avion Shopping Parku (vedle IKEA) :wink:
9. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
A něco je v Bohunicích v Kampus Squeru
9. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jin a Daee, moc dekuju za tipy. O tom Kampusu jsem nevedela...
9. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Orchi: a pak, že to nemáš zmáklý....tyhle souvislosti, co píšeš...to já vůbec nevím :astonished: . Prostě jsem se rozhlížela na netu a pak v obchodě....a sbírám názory, kde se dá :slight_smile:

A holky hodně chválí Jané Slalom Pro...tříkolku, ta asi třeba zrovna stabilní i do terénu bude...

Jo a co ty Orchi, půjdeš s námi na veletrh zkouknout kočárky a spol. nebo s bud.taťkou? Já teď nevím, jestli jsi to tu už psala....
9. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
teda, ale to jsem netusila, ze ty kolecka u Mury se takhle rozlitnou:
http://www.i-bazar.cz/1049414-kocarek-maxi-cosi-mura-4/
9. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
ahoj holčiny, jdu vás pozdravit :wink: až budete zítra aktualizovat tabulku, tak mě zas posuňte dolů :grinning: tedy zítra to už bude 2DC :grinning:
takže jsem musela vymyslet jiný Valentýnský dárek, a mám z něj velkou radost - pivní lázně :grinning: tak jsem zvědavá, co na to řekne :wink:

přeju všem krásný den, jdu zas pracovat :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpátky od doktorky a nesraná, těhotným prý létání nepovoluje. Můžu letěť jedině na vlastní nebezpečí za jejíma zádama. Nějaké potvrzení mi nevydá ani náhodou. Tak jedině najít jinou společnost, která to potvrzení chtít nebude. o tom ale Petr nechce ani slyšet.

Zolik je to společnost Canaria Travel a v podmínkách mají toto:
Těhotné ženy: Těhotné ženy mohou být přijaty k přepravě max. do konce 34. týdne těhotenství (včetně doby návratu). Dopravci jsou povinny předložit potvrzení od ošetřujícího lékaře, že jsou bez rizika schopny leteckou dopravu využít.
9. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
HOlky moje, ještě jeden dotaz - jedu v pátek do té olympie - já tam byla naposled ještě když byla ta "stará, nepřistavěná", tak nemám představu o velikosti - porovnejte mi to s vankovkou, tam vím, že je krámů dost a obchod obrovský, že se tam zabavím nadlouho..................
ale přemýšlím, jestli na ty čtyři hodky je projítí těch obchodů.................jestli to nebudu mít za dvě hodky proběhnuté a pak se tam budu nudit..............?
A je to jako ve vankovce všechno uvnitř nebo je to i venku, některé ty obchody, jestli chápete, jak to myslím..........
9. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
daee: zmapovane jsem mela akorat vsechny ty holandske kocarky :grinning: :grinning: :grinning: Takze jsem ted namydlena :grinning: Ja po nich tak jako pokukovala a sama jsem tam parkrat vozila Joolz nemohla jsem pochopit, kam da dite nozicky, az presroste pres okraj toho podnoznicku... To me bohuzel trochu stve i u toho iCandy... Jenze podle me je to i hrozne tezke to dobre vybrat, protoze nikdy nevis, jak rychle bude prcek chtit sedet nebo jak rychle poroste... Jedine, s cim se da asi trochu operovat je fakt, jestli bude potreba fusaku do hluboke nebo az do sportovni verze...

tady davam ukazky na ty holandske vytvory:slight_smile:
Joolz: http://1.bp.blogspot.com/_eYEUW7DxeM8/SVhoxEN-x9I/AAAAAAAAEPI/LpwBwFdIL2g/s400/joolz-zzz-grand-sand.jpg

Bugaboo: http://www.letsgostrolling.com/media/images/bugaboo/bugabooDenimStrollerLarge.jpg

EasyWalker: http://www.kocarky.cz/easywalker-2009/qtro.jpg (ten jediny mi prisel trochu ekonomicky a ze by vydrzel dyl, jenze je tak podivne hranaty)
9. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Orchi: jak rozlítnou? Jako každý na jinou stranu? Ono buď můžou být takto "na volno" nebo se dají na pevno zaaretovat....asi každý nastavení je dobrý na jinej terén....
Myslím, že tak to má i ta verze se dvěma koly u sebe u Mury...

Já určitě chci kočár, kde ta možnost aretace předních kol je....
9. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Orchi: tak ten první taky nechápu, kam dá mimi nožičky, asi jima houpá za jízdy ve vzduchu :grinning:

Bugaboo je hodně oblíbený myslím a taky hodně drahý ne? Mně se ale zdá docela hranatej, já nevím (stejně jako ten poslední). To by chtělo je vidět naživo...
9. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Maci - tak to je mazec. A zkoušeli jste Fischera? taky nabízí zájezdy na Canary a nevím jestli to v podmínkách mají, ale ta doktorka mi příjde divná, dneska cestuje opravdu hodně těhulek :frowning2: :frowning2:
9. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Maciol - tak si skoč k jiné dr, třeba na pohotovost nějakou nebo do nemocnice za někým................
ale je to podivné ta dr, mi přijde, jako by záviděla těhulím, že chtějí ještě užívat života........

daee: souhlasím, já chci taky ty, co mají aretaci.
9. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
daee: jo ahaa :grinning: :grinning: tu aretaci jsem si neuvedomila :grinning: :grinning: tehu demence...
Jané Slalom Pro mela kamaradka, ktere jsem parkrat vozila a ten jsem bohuzel odmitla, pac mel podivne kratkou rukojet blizko nad korbickou a ja se kopala do napravy kolecek... Skladaci rukojeti jinych Jane kocarku se mi nelibi:( Navic jsem se nekde dneska docetla, ze kdyz ma kocarek drzadlo malo vystrcene za kocar... tedy ma rukojet jako by kratsi a vic na korbickou, ma spatne polozene teziste a tim padem se hur ovlada... No, budu to muset nekde vyzkouset.
Na veletrh se rozhodne chystam, bez budouciho tatinka :wink: Tesim se, ze se s vama vsema potkam a ze to bude prave takove holcici :grinning:

maciol: teda to je pech... To teda budu muset taky jeste nejak zjistit, jestli mi dr. neco takove vystavi... no do pr...e to jsou teda veci...!!

laurinka: v nove Olympii mas podle me, co delat klidne i cely den... Ja osobne jsem se odtamtud po te prestavbe vracela 2x celkem dost unavena, protoze je tam toho 2x tolik. Rekla bych, ze co do objemu obchodu, je to tak asi 2-3x vic nez ve Vankovce, ale zase je vsechno v prizemi, takze se to tezko odhaduje. Ja moc takove kolosy nemusim.Ted uz vylozene jdu tam, kam potrebuju a stejne se tam nachodim jako pri prvnim jarnim vyletu... Doporucuju pevne nervy a nemit s sebou tezkou kabelku nebo kabat :sweat_smile: Na muj vkus je tam ted i dost takovych "posh" obchudku, kde ja si stejne nikdy nic nekoupim, pac ceny jsou astronomicke, ale na podivani je to obcas fajn.
9. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Zolik u Fischera byc hasi taky nepochodila:
Těhotné ženy
Při dopravě těhotných žen je nutné předložit na zvláštním formuláři potvrzení ošetřujícího lékaře, že žena může bez rizika využít leteckou dopravu. K přepravě mohou být přijaty těhotné ženy max. do 36. týdne těhotenství. Od 34. týdne těhotenství, vždy při rizikovém a vícečetném těhotenství a vždy když je cestující známa jakákoli odchylka od normálního průběhu těhotenství se vyžaduje potvrzení od ošetřujícího lékaře o vhodnosti letecké přepravy ne starší než 1 týden. Přeprava se v takovém případě uskuteční na vlastní riziko.
9. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
orchid. no u toho jané teda nevím, většina kočárků má nastavitelnou rukojet a tento určitě taky, akorát jsi to možná nevěděla.......................

orchid. a ty se chystáš kam na dovču?

k olympii: to jsem ráda, že je to tam větší..........
já taky nepůjdu do každého obchodu, chci si obejít hadry a dětské obchody. takže boty bez podpatků a lehčí kabelku a bundičku budu mít jen takovou podzimní, jarní, to taky nesnáším tahat - ale budu tam s kámoškou, ta tam bude v kosmetice, takže přinejhorším bych to mohla nechat tam.....................
9. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Orchi: no tak super, to už jsme na veletrh čtyři "bez doprovodu" tuším....začínám se těšit :slight_smile:

Lauri: jak píše Orchi, já většinou celou Olympii ani neprojdu, v půlce mi dojdou síly :grinning:
9. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Maciol: tak to mě teda mrzí....to jsem vůbec netušila, že potvrzení Ti nedá už z principu. Když Ti nic není, tak nechápu.... A v kolikátém budeš týdnu? Myslíš si, že by to na Tobě bylo tak moc vidět? Třeba volným trikem by jsi to nezakryla?
Holky, co se týká kočárku, tak si myslím, že mám vybráno. Splňuje všechno, na čem mi záleží a cena je super (v Polsku 7800 Kč). Jen je to polský kočárek, tak snad něco vydrží. Ale recenze většinou dobrý. A zase na druhou stranu...moc se recenzemi neřídím, každé mamince vyhovuje něco jiného a každý kočárek má své výhody a nevýhody.
http://www.batolatko.cz/Kocarek-FIRKON-VERANO-SET-kombinovany-kocarek-s-autosedackou,5753.html
9. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
maciol - no já četla, že to chce většina cestovek, takže být tebou, poptám se kámošek a najdu jiného dr. a bude...........
daee: fakt jo?: tak to jsem ráda. celou ji projít nepotřebuju, jen abych se tam nenudila............
a je to teda všechno uvnitř jako jeden komplex jako vankovka a nebo je to i venku.........
9. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.