• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Lauri: všechno uvnitř....jeden komplex.... :wink:
9. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Didi budu ve 23. týdnu a u Tomáška jsem ještě žádné bříško neměla. No přemýšlíme o tom, že to riskneme. Nějak to břicho zamaskuju. Holky, mě to úplně zkazilo náladu, já se tak těšila.
9. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Jo a ještě Didi, kočárek vypadá dobře. Kamoška měla taky nějaký polský a jezdí s ním už třetí rok a drží.
9. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
maci: no já jsem ve 21tt, dle UTZ dokonce 22tt a ještě břísko krásně schovám pod trikem. Ale je pravda, že mám celkem velká prsa a ty jsi štíhlá....na Tobě to bude vidět asi rychleji, ale i tak si myslím, že správné oblečení bříško zakryje. A nepamatuji si, že by si v letadle holky někdo prohlížel (jestli náhodou nejsou těhu). Jestli jsi se tak moc těšila, tak nad tím ještě popřemýšlej... Řekla bych, že je to nejlepší období na cestování (pokud nebudeš mít nějaké zdravotní problémy).
9. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
9. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Orchi: takový pěkný miminka, rodiče v pohodě a spokojení a sluníčko svítí....!!! Moooc hezký......a takovej piknik s prckama v létě bych taky brala...safriš, podle toho, jak budeme rodit, tak spíš zajdeme společně sáňkovat :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
jezis, ja uz mam z tech kocarku hlavu jak meloun... jdu si zalezt do pelechu s cajikem a cist si...
9. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
Tak už jsme mluvili s tou mudr. - takže podle ní letět můžu právě proto, že budu ve dvacátém týdnu, že to bude v půlce. řekla mi, že mi dá takové injekce proti srážlivosti krve, ty punčochy naopak nedoporučuje, ale chodit chodit a protahovat se a pohybovat se v tom letadle. Jinak na místě že akorát jediný problém právě když se něco stane, ta lékařská péče, ale to je všude, a stát se něco může i tady, přesně jak jsem říkala. Ale co se týče jídla a nějakých nemocí tam, že v poho, a ptala jsem se na to opalování a řekla mi, že ty nesmysly co se píší na netu a v debilních časopisech, že na břicho nesmí posvítit paprsek sluníčka nemám řešit. Jasně ,neležet celé dny s vystaveným pupkem na sluníčku, ale jen ve stínu být rozhodně nemusím. že všeho s mírou a podle sebe, jak se budu cítit. a s tím egyptem, oni tam jezdí a taky mi potvrdila, že samé těhule i ve velmi pokročilém stádiu tam pobíhaly a slunily se.........že spousty. a tato doktorka má fakt hooooodně dlouhou praxi, takže jí věřím, prej mi hraje hodně do karet i to, jak jsem mladá a že nemám žádné zdravotní potíže, takže super............
Ve čtvrtek budu mluvit s tou svojí novou, tak jsem zvědavá, co mi řekne ona.............
Tak jen at víte........rozhodnout se musím do devatenáctého, tak to je ještě trošičku čásek...

maciol: no ono ta společnost chce to potvrzení stejně jenom proto, že to mají v podmínkách a spíš kvůli těhulím, co jsou kolem toho třicátého týdne, ale já budu teda ve 21 a 22 tt a doufám, že už bříško mít budu..............teda chtěla bych..........
9. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holciny, docitat vas, to se vazne neda :grinning:
Porad cekam, az dorazi ms, kdyby byl normalni cyklus, uz by mela, ale porad nic, ani spineni, ktere pred tim vetsinou mivam. takze zas nejakej dlooouhej cyklus, ach jo. Mereni teplot je docela sranda, v sobotu jsem namerila 37,4. Jinak mi to prubezne stouplo z 36,8 na 37,2. Za chvilku vam sem budu chodit s horeckama, jestli to poroste timhle tempem :grinning:
Koukala jsem na fotecky sven, krasna nevestinka....
Sem si vzpomela, jak jsem pred rokem touhle dobou byla s nasi mami zkouset saty. Ona tou dobou byla na voziku, s komplikovaou zlomeninou kotniku, ale strasne o to stala jit zkouset a ja ji to nechtela uprit. Ten den co jsem byly objednane na zkouseni napadlo asi deset centaku snehu,na ten rozbredly co tam byl predtim- takze jezdit s tim vozikem, melo to tenka kolecka, hruza. Musela jsem to tahnout pozadu.
Tak ja zas padim, nevim, kdy se sem dostanu, tak drzeim palecky vsem, co je ceka kontrola.
9. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
Orchi: to mě teda neděláš radost. Mám salomon v záloze, ale jsem vysoká a madlo potřebuju daleko a vysoko :(

Mě docela dost oslovil kočár Mutsy - Urban Rider je krásnej, ale nevím, jak s tím řízením a Transporter možná bude praktičtější. I tady na konikovi ho docela chválí. Mě se moc nelíbí, když má ten kočár ve ppředu menší kola než vzadu. Ale vzhled moc neřeším, hlavně aby byl praktický, pohodlný a v terénu obstál.
9. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
ahoj holky,

já teda absolutně nestíhám...ale aspoň vás průběžně pročítám

Medy - a nemůžeš být třeba těhotná? Nechceš nám sem hodit grafík?
9. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vás zanedbávám, ale nestíhám. V práci frmol a doma mám rozbitý PC, takže jen rychle vlítnu když můžu na jiný PC a mizím.
Jsou tu nějaké novinky? Nemám šanci dočítat, tak prosím o stručné shrnutí, díky.

Jinak včerejší UTZ dopadl dobře, máme vše co máme mít, do alba šoupnu naše mládě :slight_smile:. Pohlaví jsme si říct nenechali, vydrželi jsme to. Jinak mám pocit, že mám poslušné dítě, protože do svatby to bříško celkem šlo (jsem mu taky domlouvala, abych se vešla do šatů :slight_smile: a teď mám pocit že mi ze dne na den vyrostlo tak o dvě velikosti :slight_smile:. Až bude čas, vložím míry z utz do alba. Jen co si pamatuji, tak jsem se ptala pana doktora (Gennet Praha, MUDr. Hynek - mlaďoučký a příjemný) a říkal, že prcka změřit nemůže, že už je na to velký, ale že váha mu výchází něco přes 400g! (nevím kolik to bylo přesně, myslela jsem, že to bude napsané ve zprávě a není to tam). Ale každopádně mi to vyrazilo dech, že už je to naše mládě milované tak velké :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Jinak moc děkuji za blahopřání k sňatku! Přidala jsem pár foteček na beremko, tak kdo má zájem, mrkněte. Průběžně určitě budu něco vkládat.
9. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahojky holky, jdu jenom na skok vas pozdravit, zatim ani nedocitam, to snad stihnu po svatbe a pekne prubezne. tedkom fakt tady nestiham chodit, tak se na me prosim moc nezlobte :slight_smile: Behani kolem zte svatby je opravdu silene :slight_smile: Ale i tak si uz uzivam posledni dny svobody a moc se tesime oba na sobotu. tak si pak na me vzpomente :slight_smile:
Omlozuvam se, ze tedkom nanic nereaguji,ale nedocitala jsem zatim, takze nevim, co je noveho :frowning2:
9. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahojky holky,

jsem zpět...

annie: super, že jsi zvládla 5 zkumavek, mě nakonec budou dělat odběry až příště, na začátku 13tt.

K dnešní kontrole, vše v naprostém pořádku :slight_smile: , měříme 2,69 cm, srdíčko krásně tluče a už jsem viděla hlavičku, ručičky, nožičky. Nádhera!!!! :dizzy_face: Dle MS jsme 9 plus 4, dle UTZ 9 plus 6. Na příští kontrolu jdu 3.3. v 7:30 hod. - odběry a NT screening. Vše mi bude dělat můj Dr., tak jsem ráda, že nemusím někam jinam. A konečně jsem taky dostala těhu průkazku a 3 fotečky :slight_smile: . Do albíčka dám později, nemám tady kabel do PC....

Holky, děkuji za držení palečků, ani nevíte jak se mi ulevilo, že je vše tak jak má být, je to nádherný pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
9. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Avally - gratulace ke kontrole!
Já lupla do alba fotku mláděte :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Sven: krásná fotečka....prý Homer Simpson....ty jsi :grinning:

Avally: gratulka ke kontrole....a taky k těhu průhazce... :slight_smile:
9. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
daee - no vždyť se podívej na tu pusinu - tu má přesně jako Homer :slight_smile:. Jinak pan doktor mládě "prolustroval" ze všech stran, ukázal nám prstíčky, nožičky, patičku (si říkám, jestli je to ta, kterou mě nakopává :slight_smile:, prostě jsme mládě viděli ze všech stran, akorát teda mezi nožkama jsme mu nechali trochu soukromí :slight_smile:.
Jinak těsně pod bradičkou má opřenou ručičku, tak snad nám nevyhrožoval, jako že "už toho nechce, přestaňte na mě čučet nebo dostanete do zubů :slight_smile:.
9. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Sven: svatební fotky krása!!moc ti to slušelo!!! Ty šaty jsi nakonec vyřešila fakt dobře....!!!

Jo a mimísové dělají na UTZ zajímavý věci....Matýsek na poslední kontrole naprosto nedotčekně chrněl, na boku....jak jinak než prdelkou k nám, měl nás všechny na háku :grinning:.
Jo a teď když kope, tak vždycky volám Michala, aby si šel šáhnout...a mám pocit, že to ten malej příšerka dělá schválně...jak na něho šáhne táta, ani se nehne :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
avally: Gratulka :slight_smile: Holt už jste kusanec, když vám dali i řidičák :slight_smile:

sven: Krásný mimísek :dizzy_face:

Jinak já jsem se konečně dostala domů.. Zítra bude v práci krušno, kolegyně dostala výpověď, tak mi bude předávat počítač a vše vysvětlovat.. Hm, fakt se těším..
9. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
ahojky holky, nezlobte se nestiham ted docitat jen sem vam prisla rict at mrknete do albicku:slight_smile:

ty nevolnosti neprechazeli a to piju tehu caj, mam bonbony s hroznovym cukrem anic tak sem si koupila neco moc dobryho mrknete, ale moc nezabiraji :frowning2:ale treba pro vas kdo vam je spatne muzou zabrat.tak holky :slight_smile: paaaa
9. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Sven - ta fotečka je nááádherná...co fotečka! To miminko!!!! Ale je to tak ostrý...vůbec jsem netušila, že se fotečky ve 20tt taky dávají. Daee tys taky dostala? To je fakt nádhera...miminku jde vidět úplně do tváře..to je fakt krása
9. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
ahoj holky musela som vas prist pozret :slight_smile:
pozerala som vase albicka a su fakt kraaaasne netusila som ze uz v 18tt je babo tak pekne videt :slight_smile:
9. únor 2010 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz
Nějak to to poslední dobou nestíhám číst. Spíš to jen tak prolétnu. :slight_smile:

Děkuju za názory, vážím si jich. A po dlouhém zvažování jsem se royhodla, že tu práci nevezmu. Zkusila jsem se zamyslet nad tím, jesli bych takovou práci vzala za normálních podmínek, tedy pokud bych ještě mimčo neplánovala. Nejspíš nevzala. Prostě se na to necítím. Nechci se podcenovat, ale nemyslím si, že moje dosavadní zkušenosti a schopnosti stačí a navíc hledám něco jiného.... Je ještě pár inzerátů, na které jsem odpověděla a na které se mi i ozvali zpět. Tak uvidím.
9. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:

dujinka.............24 let............... 5 snažení / 37DC (poslední cyklus 35 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 33DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 32DC (poslední cyklus 49 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 25DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 18DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 17DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 13DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 13DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 12DC (poslední cyklus 29 dní)
vecernice........ 30 let............... 6 snažení / 2DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na NT
12. - Berucka - velký UTZ
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
2. - Daee - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
9. - Daee - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

Pěkné ráno holky,
aktualizovala jsem jenom tabulku a jedu na odběry. Všem pěkný den.
10. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
ještě dodatečně gratuluji Avally k včerejší kontrole.
10. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
Krásné ráno holky....

Dashi: nedostala :frowning2:, dali mi ji jen na NT....nevím, jeslti zapomněli nebo já jsem trdlo, že jsem si neřekla, když já byla úúúúplně mimo z toho pindíka :grinning:
Ale určitě, když budeš fotečku chtít, tak ti ji dají (mají tam v ceníku napsáno, že foto mimi na přání dělají za 50,- Kč)

Holky včera jsem dostala nějakou provizi navíc za sjednané smlouvy a tak jsme část s nich hned investovali...na Aukru jsme koupili Matyáškovi bukovou postýlku....tak snad bude pěkná až dorazí :grinning:
10. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
Maci, až budeš opravovat tabulku, tak já mám kontrolu 09.03.....dííííky
10. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
pekne rano,

som tu zase davno nebola, ale musim to niekomu povedat, lebo asi by som vybuchla. Myslela som si, ze tento cyklus z toho nic nebude pre tie vsetky moje choroby a este k tomu nepravidelne cykly a vcera vecer ma velmi bolelo brucho ako pred menzesom, ale rano som merala teplotu a stale vysoka tak som si spravila test a boli tam regulerne dve // v limite sice testovacia bola trochu slabsia ale normalne viditelna...dufam, ze bude nadalej siliet :slight_smile:
... este mi to vobec nedochadza, lebo nebadam vobec ziadne tehotenske priznaky, len unava, ale to je asi tym pocasim, prasia v norme, brucho normalske akurat ma pobolieva ako pred menzesom ale to ste pisali, ze je to OK
....volala som aj dr. koli tomu, ze uzivam Duphaston, mam ho uzivat nadalej a na buduci tyzden sa mam zastavit na prvu kontrolu, chcela by som ist vo stvrtok to by som mala byt 24DPO myslite ze by mohlo vidiet aj srdiecko?
10. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Dobré ranko.

To jsou krásné zprávičky!!! Vitaminka moc moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka :dizzy_face: Já si myslím, že na srdíčko bude hodně hodně brzy, ale nejsem žádný přeborník. Tak se hezky držte ať rostete jak z vody :slight_smile:

Maciol: držim palečky
Avally a Sven gratulka ke kontrole, jen tak dál :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.