• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
dobré ráno holky,

tak předně jsem zapomněla Avalce moc moc pogratulůovat k úžasným zprávičkám!!!

Teď gratuluju i Vitamince!!! To jsou skvělé zprávy! Máme tu další těhulku!!!

Maci, tobě přeju hodně štěstíčka na NT. Řeknou ti výsledky krve hned?

Já už nevím, co jsem komu chtěla :grinning::grinning: Ach jo, když já to nějak poslední dny vůbec nestíhám Vás holky číst :slight_smile:

Vitaminko - to záleží na tom, kdy jsi měla ovulku a kdy se mimi zahnízdilo..ale pokud bych předpokládala, že ovu byla zhruba v půlce cyklu a mimi se zahnízdilo celkem rychle, tak bys byla 5+3 nebo tak nějak, že? To je podle mě na srdíčko ještě brzy...Já jsem pro jistotu šla na první kontrolu až 6+5 a paní doktorka ho viděla...ale říkala, že slyší slabé ozvy..takže to asi musela být teprve chvilka, co srdíčko začalo bušit. Pokud bys chtěla rovnou mít jistotu, že bude srdíčko, tak je asi nejlepší se objednat v 7tt.
10. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky, nedočítám,

mám prosbu, krvácel tu někdo později než ve 12 tt? dneska v noci a až doteď špiním, šílím strachy, to víte, doteĎ jsem nic takového nepoznala, byla jsem naprosto bez problémů. A doktor je tu až odpoledne, prosím dejte mi jakékoliv info díky :frowning2:
10. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Dobré ráno holky,
avally a sven: gratuluji ke kontrolám a k super zprávičkám o miminkách.
vitaminka: tak to je krááásná zpráva. Myslím si, že srdíčko určitě ještě nubude. Možná nebude vidět ani miminko, ale jen dutinka.
zolicku: nestrachuj se. Nemusí to ještě nic špatného znamenat. A "jenom" špiníš a nebo krvácíš? Někde jsem četla, že se v těhu nesmí krvácet více jak na 2 vložky, cž se mi zdá teda dost.... Nějaké problémy tu měla Daee, ale nevím v kolikátém týdnu.
10. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Didi - naštěstí jen špiním :confounded:, je to jak na potvoru, každej den je tu dr od rána, jen dnes odpoledne :frowning2: jsem už mohla vědět na čem jsem :frowning2:
10. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
zolicku: tak to opravdu nemusí nic znamenat. Chápu, že jsi z toho nervózní a rozrušená, ale v těhotenství je prej tělo hrozně překrvené, tak se to může občas někde projevit. Stačí aby Ti praskla nějaké cévka a z toho můžeš špinit (dokonce i trochu krvácet). Já jsem to hledala nedávno na netu, protože mi pořád krvácí dásně a ještě smrkám krev. A dočetla jsem se o tom překrvení těla. Snaž se být v klidu (pokud to s Terinkou jde) a odpoledne zajdi za Dr. Určitě Tě uklidní.
10. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahooojky holky,
vitaminka. gratulace, ale srdíčko určitě ještě vidět nebude, ted jsi tak ve čtvrtém týdnu a srdíčko bývá nejdřív v šestém, spíš v sedmém. Já šla proto taky na kontrolu až v sedmém, abych ho už i slyšela. Ale dutinka bude...........
zolik. ty jo, to ti taky neporadím, ale špinění prý nebývá až tak hrozné, ani nemusí nic znamenat, takže bud v klídku, vydrž do odpoledne a pak skoč k dr.........
10. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Zoliku určitě to bude dobré. Zkus trochu polehávat. Mě dr. dokonce řekla, že když budu špinit, mám s dát hoďku v lehu a až když to neustane, tak jí volat atd. Já vím, že Ty už to máš déle, ale jestli to je "jen" špinění, nemělo by to nic vážného znamenat. Moc moc moc držíme pěstičky na odpolko ať je to jen prasklá cévka a nic víc!
10. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
vitaminka: gratuluju moc!!! Hurá, máme další těhulku....první únorovou... :grinning:
Srdíčko asi ještě nebude, to je hoooodně brzy, ale nevadí i ta dutinka (černý flíček) je krásná a srdíčko zabliká na další kontrole :wink:

Zolicku: tak špinění mě mrzí, ale snaž se být v klidu (já vím, to se mi řekne)...to nemusí vůbec nic znamenat. Já nešpinila, ale regulérně krvácela jasně červenou krví (cca 11tt)...a vůbec nezjistili, z čeho to bylo...prý teda určitě z dělohy, ale jestli cévka nebo z překrvení, to nevěděli, hematom nenašli....dostala jsem Utrogestan (ten jsem brala přes měsíc) a týden jsem byla doma....od té doby naštěstí nešpiním vůbec.

Jak psala Didi, celý spodek je strašně překrvený, příčin špinění může být hodně od prasklé cévky, přes čípek (podrážděný třeba kvasinkami), špinění třeba po sexu nebo po námaze, špinšní ze zavrtávání prcka do sliznice v děloze až po hematom....vydrž v klidu (myslím teď bez fyzické námahy) do odpoledne a šup k Dr......on na UTZ uvidí, jeslti tam případně něco špatně je....ale já věřím, že to nic vážného nebude!! Držím palce, přijď hned říct!!!
Jo a vzpomínám si, že Dr. na pohotovosti říkal, že tohle zašpinění na přelomu prvního a druhého trimestru je poměrně časné....jak si mimís buduje pelíšek v děloze....
10. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
daee: ty jsi to krásně vysvětlila :slight_smile: Mě by to určitě uklidnilo. Snad to pomůže a uklidní hlavně zolicka.
10. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
holky, díky za povzbuzení. Snad to bude dobré. Musííííííííí. S tím odpočinkem a malou to nevidím moc valně, ale snad aspoň trošku to půjde.

Odpoledne hodím malou kamarádce a zaběhnu tam. Až se vrátím domů, tak hned písnu jak to dopadlo
10. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás prosím o radu, dnes mám 28 DC a ráno jsem si dělala test a byl negativní. Je možné, že jsem si test dělala ještě brzo???
10. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
já měla něco růžového, po sexu, takový hlen asi, takže jsem se taky lekla, ale prý to je taky v poho, že to mohla být cévka nebo cokoli, takže hlavně se nestresovat.............
10. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
didi: protože jsem po tom krvácení byla šílená strachy....a přečetla jsem všechno možné i nemožné....tak teď jsem chytrá :wink:.

Zolik: je mi to jasné, že klid fyzický a psychický je v případě druhého malého prcka doma a strachu o toho v bříšku vtipné doporučení :confounded: ....myslím na Vás a držím palce, ať je vše ok!!
10. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
holky díky i tak, za jakékoliv informace. To co je na netu radši ani číst nebudu, abych nebyla ještě víc vyplašená a počkám si do odpoledne, snad to bude jen něco nevinného
10. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
eerryyy: ahoj, jj, je to ještě brzo, já třeba testovala asi 26DC a něco tam už vidět bylo, ale viděla jsem to jen já a pak to sílilo, ale bylo ještě brzo určitě. Někdo má pozitivní testík až třeba dva tři dny po termínu MS, takže držím palečky. A taky záleží na testu, všeobecně jsou mamatesty nejlepší.................
10. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
jenže mně se tam neukázalo vůbec nic, ani nic slaboučkého, tak budu doufat...jinak přeju hodně stěstí v těhulkování a už se taky moc těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
zolik: co je na netu, to fakt nečti, mně stačilo včera zjištovat ohledně toho těhu - a např. tam psali že opalování může přehřát organismus a způsobit tělesné postižení dětátka - prostě hrozné kecy.................doktorka mi řekla, že to jsou naprosté nesmysly, co se tam píší.................takže na net kašli.
eerryy - jak říkám, záleží i kdy byla ovulace, jak dlouhé míváš cykly, jsou extrémy, kdy je ovu už třeba 9DC, a to pak můžeš mít pozitivní test i 24DC třeba, ale když je ovu třeba 16DC nebo 18DC, tak pozitivní testík může být naopak pozdějc....
10. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
gratuluji moc novym tehulkam :wink:
a zolik moc drzim palce at je vse v poradku :wink:
10. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Já od včerejška furt bulím :o) To je fakt srandovní. Prvně mě rozčílila žehlička, tak jsm se rozbrečela, pak dávali nějákej film a nakonec mě staršně dojalo, že kocouři vlezli do pelechu psíkovi a všichni tři na sobě usnuli :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je teda mazec! Já takle nemůžu ani mezi lidi, vždyť se rozpláču štěstím snad i když mě dá někdo přednost na hlavní :sweat_smile: Hůůůůůčák!
10. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
jinjin. já taky pořád brečím, už mi to začíná taky, je to hrůza..........
10. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
hezky rano holky, tak nevolnosti me porad pronesleduji:frowning2:uz neim co jist, snedla sem pomelo ale ne cely :grinning: a to je dobry

zolik--jejda ale nestrachuj se to bude dobry svagrovka taky krvacela abylo to v pohode... :wink: pry jen se ji neco tam uvolnilo nebo co...takze to bde dobry neboj :slight_smile: :wink:
10. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky holky,

všem moc děkuji za gratulace :slight_smile:

sven: také moc gratuluji ke kontrole :slight_smile:

vitaminka: gratuluji ke // :dizzy_face: , také jsem šla k Dr. až později, na srdíčko je ještě brzy :wink:

maciol: ať, krev dopadne dobře....také by mě zajímalo, za jak dlouho jsou výdledky krve na NT?

zolik: držím moooc palce ať je vše OK :wink:

Jinak holky já mám od rána nějakou zimnici, vypadá to, že mám teplotu (jsem v práci a nemám tady teploměr, tak se nemůžu změřit). Včera mi Dr. říkal, že nesmím mít teplotu, maximálně jen zvýšenou 37,2.... :frowning2:. Tak nevím nevím co se děje, jinak je mi dobře.... :unamused:
10. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Vitaminka: Gratulace veliká, hezky silte :slight_smile:

A jak vás tak čtu, tak se raduju, že nejsem jediná nenormální, kterou rozbrečí i to, když se k sobě naši potkani hezky přitulí :grinning:
10. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se po náročném prodlouženém víkendu, byla jsem s holkama na čtyřdenní akci od práce. Byla jsem tam s nima sama, takže docela zabíračka, ale naštěstí jsme to všechny zvládly :slight_smile:

Vitaminka -- moc gratuluju k //. Já se k dr chystám až 25.2., to bych podle MS měla být 7+4, takže doufám, že srdíčko tam na mě bude blikat už zdálky :slight_smile: Ale je to ještě tááák dlouho...

Zoli -- já jsem v prvním těhu krvácela od 12.týdne a byla to fakt jasná krev. Nakonec mi našli v děloze hematom, který se takhle vyprazdňoval. Krve bylo docela dost, 14 dnů jsem byla v nemocnici -- a teď tady Kačenka řádí jak divá. Tak moc držím palce, aby tě doktor odpoledne uklidnil, že je to jen nějaká maličkost a není se čeho bát.
10. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
dakujem za gratulacie dufam, ze bude vsetko OK, tak este pockam dva tyzdne. Pojdem si len po recept na Duphaston, lebo mi dochadza a na kontrolou, ako mi pisete, sa objednam teda az tak o dva tyzdne, aby bolo vidiet srdiecko...dakujem za radu

...vy uz to mate vsetko za sebou tak sa vas opytam, pisali ste nieco o NT screeningu, treba sa tam zvlast objednavat lebo je to nadstandart, alebo ma tam posle po kontrole Dr. automaticky? mam v tom hokej :sweat_smile: :confused:
10. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Vitaminka: To je od doktora k doktoru jiný. Můj ho dělá sám automaticky, jiný ti dá žádanku, a jinde si musíš zažádat sama..
10. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
ahoj holky,
už se těším na nedělu,jedeme nakupovat do brna. :grinning: :grinning: .
Manžel už začal vyrabět postylku pro mimiška.tak jsem zvedava jak bude vypadat.

vitaminka,taky moc gratuluju ke // .
10. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
...aha dik, aspon viem, ze to nemusi byt automaticky a mam sa na to Dr. opytat, pripadne sa objednat. :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Vitaminka: Určitě se zeptej. Uvidíš, co ti poví, třeba to bude dělat on sám, nebo ti vypíše žádanku.
10. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
zolicku, jej to je nepříjemný, ale určitě to bude v pořádku!!! Hlavní je, že nekrvácíš, ale určitě si skoč k doktorovi...a uvidíš, že jen praskla nějaká žilečka a mimís je v pohodě...A hned nám dej vědět!!! Myslím na Tebe

Vitaminko - moje doktorka mi o tom řekla, že se to dělá a že to doporučuje...ale musela jsem si tam sama zavolat a objednat se a budu si to platit...1500Kč v Brně...Takže jak psaly holky, u každýho jinak...
10. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.