• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
maci: tak to je jasný, no my máme zatím starou, s novou počkám až do nového.................. :slight_smile:

holky, taky dobrou, zítra jedu do té olympie, ale ráno se tady snad ještě objevím....
11. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Pěkné ráno holky, dneska jdu na tu kuchyň, tak nemůžu ani dospat.

Charlott a Berucce přeji hodně štěstí n kontrole a Berucka už třeba na velkém UTZ bude vědět pohlaví(už sem asi nechodí, z tabulky jsme ji smazala, ale třeba nám novinky donese)
12. únor 2010 v 06:58  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 35DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 34DC (poslední cyklus 49 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 27DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 20DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 19DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 15DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 15DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 14DC (poslední cyklus 29 dní)
vecernice........ 30 let............... 6 snažení / 4DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 4DC (poslední cyklus 35 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
12. - Charlott -kontrola a odběry na NT
12. - Berucka - velký UTZ
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
15. - Laurinka - odběr krve na NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
2. - Daee - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
9. - Daee - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt
12. únor 2010 v 07:01  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Palečky pro Charlott a Berucku.

Maci, jasně, že je krásná :grinning: Já ještě začala přemýšlet o Alto nebo ... Nebo nevim. Ale jsou typově podobné Carmen, jen nemají na dvířkách ty drážky a jsou světlejší. Jak to je s tím návrhem ? Manža pořád brblá, že nám návrh zdarma neuděljí, když jim nepodepíšeme, že si tu kuchyň stopro nekoupíme..
12. únor 2010 v 07:24  • Odpověz
Joo, už jsem si vzpomněla, co jsem vám ještě chtěla - hádejte, kdo v červnu dorazí do Brna na Autotec ? :grinning: Takže kdo se mě tam ujme, chudinky ( chudinka proto, že mě kamiony a autobusy ooopravdu nezajímají, ale držím basu s manžou - navíc je to jedna z mála možností, jak se dostat do Brna ) :sweat_smile:
12. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Anie, pokud nebudu zrovna potit krev na státnicích :grinning: nebo nebudu mít nějaké povinnosti, tak se tě klidně moc ráda ujmu...:slight_smile: a myslím,že i další Brňandy :slight_smile:
12. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
Přeju pěkný páteční den :slight_smile:

Hodně radotných novinek pro Charlott a Berucku :wink:

laurinka: moc pěkná kuchyň, i já jsem právě v rozpoložení, kdy budu muset přemýšlet nad výběrem kuchyně, a tenhle typ se mi líbí, příjde mi takový rodinný a útulný, a právě to bych v našem domku chtěla...takže já bych taky takovou podobnou

Jinak když jsem tak koukla na tu tabulku tak to pěkně letí. Ještě teď si pamatuju jak nám Daee oznámila, že si dělala v práci těhu test a za chvíli je červen...no panečku, to bude fičáááák... :grinning:
12. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

Dashiki: v ablíčku máš naši postýlku.... :grinning: , přesně tuto jsme si koupili na Aukru (dneska by mohla dorazit....)

Anie: já nevím, kdy to přesně je ten veletrh, ale pokud budu mít čas, ráááda se potkám :wink:
A jsme zvědavá na informace, jestli v Oresi mi udělají návrh zdarma....??

A držím palce Berucce a Charlot....Beru asi dneska zjistí co čeká, ale já si nějak neuvědomuju,ž e by za námi sem moc chodila :frowning2: , ale třeba se přijde pochlubit :slight_smile:
12. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno holky,

také držím palce charlott a berucce :wink:

lauri: užij si to dneska v Olympii :slight_smile:

annie: v Oresi dělají návrhy zdarma, kdysi jsem oběhla snad všechny kuchyňská studia a nechala si udělat různé návrhy....ale ceny byly všude šílené, já mám velkou kuchyň a hodně moderní se všema vychytávkama, takže to pak rychle naskákalo....nakonec jí mám od truhláře, ušetřila jsem asi 60 tis a jsem moooc spokojená :slight_smile:
12. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Jééé Daee, ty máš naši postýlku? :grinning: Kolik vás stála? Mně se hrozně líbila, ale asi ji necháme udělat od truhláře...Ale kdyby nebyla nějaká moc drahá, tak nevím,...třeba na tom aukru...:slight_smile:
Jinak jsem dneska dobrala Utroš...snižovala jsem to postupně, jak jsi mi psala...a musím zaklepat (ťuk ťuk ťuk), že doteď úplně v pohodě...:slight_smile: Tak jsem fakt šťastná...jo a moc moc děkuju za doplňkové info :slight_smile: Docela se na ten NT těším...až se toho děsím...Jo a holky, koupila jsem včera krásný kabátek NEXT od kámoščiné kámošky za 150. Je sice použitý, ale vůbec tak nevypadá...:slight_smile: Takže už si postupně dělám radost :slight_smile:

Lauri - užij si Olympii, já za chvilku frčím za těma rošťákama...asi budu mít zase při testech nudu, tak snad tady bude někdo, kdo by si se mnou pokecal :grinning:

Holkám Charlott a Berucce držím pěsti na kontrolách :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
No Dashi, já myslím, že je to ta Vaše.....buková, se šuplíkem + kolečka na domontování, rošt jde do dvou poloh a dvě vyndávací šprušle. Stála 1895+200 poštovné...na Aukru, do alba si dám obrázek, porovnej je, ale mě se fakt zdá, že jsou stejné :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Dashi: na NT se těš, užijete si krásnýho velkýho prďolku....pořádně si ho prohlídnete, je to fakt krása :slight_smile:

A Utroš....teď už to určitě zvládnete ty i prcek sami....placenta určitě jede na plný plyn, nemusíš se bát. Každopádně se asi shodnem, že Utroš je výýýborná věc a dobrý kamarád :grinning:
12. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobré ranko :o)

Taky děkuji za podrobné info k NT :slight_smile: Snad se bude hodit. (Já mám zase ještě týden do kontroly a už mě zase přepadaj trošku obavy).
Daschi držím palečky, ať je vše i nadále ok :wink: Určitě bude.

Charlottce i Beru přeju samé dobré zprávičky.

V červnu se potkat můžem - možná zajdem rovnou na návštěvu k prvnímu snažilkoříjnovskému miminku??? :grinning: kdy ta výstava vlastně je?
12. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
jin: my se hlavně sejdem dřív...toho 27.02, ne? :grinning:
V červnu to nevím, jak budu vypadat....možná (spíš jistě) už Matýsek bude na světě a nebo se zrovna bude klubat.... :grinning:

a Jin: nebooooj...kontroly, prcek je kde má být a má se tam dobře :wink:
12. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
ahoj holčiny, tak patřím do klubu těch, co mají kuchyni z Oresi - máme Samou, a jsem doooost spokojená (máme docela velikou, ale stejně se mi tam vše nevejde). v oresi dělují návrhy určo zdarma, a v porovnání s konkurencí maj fakt supr ceny :slight_smile:

jinak já počítám se srazíkem dřív, sice tam budu jediná netěhule :frowning2: ale jsem na vás zvědavá :wink:
12. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Určitě, to jo. Na 27.2. jsem nachystaná a těšim se na viděnou. Já reagovala na ten příspěvek od Annie, že v červnu přijede na nějáký veletrh :slight_smile:

No, bojim, zatim tak jako v normě. Mám na břiše čím dál větší špek, jak žeru, ale jinak nic...a už mě je i docela dobře, ani tak nefunim na vycházkách...klasika. Už jste to tu psaly mockrát a já taky. Holt musim vydržet ještě ten týden, když bude vše ok, pak už uvěřím, že to zvládnem. Ale když já jsem děsný tele. Před 14dnama mě kousl kocour, pak jsem byla s Dombou na RTG a i když jsem jim řekla, že jsem těhu, poslali mě jen na druhou stranu místnosti, ona by jinak nepoležela. A nakonec jsem minulý týden hodila tu rybičku na břicho :confounded: No, prostě, jestli to všechno Pupik zvládne, bude to to nejodolnější miminko.
12. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Vecernice: to je super, že dorazíš. A mohla by snad i Jess, takže bys opuštěná nebyla. A jelikož jsme na Jess minule asi málo prskaly ty těhu-bacily, tak to tentokrát napravíme a dáme si záležet, abychom Vás nakazily :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Daee - jůůů to je určo naše postýlka...:slight_smile: Tak to je supr :slight_smile: Ta cena nezní až tak drasticky :grinning: Neměli tam druhou?Jdu sondovat po aukru...:slight_smile:

Holky, já se zblázním...Jednak ta studentka, co teď píšu s ní test, došla pozdě...ale ještě je nemocná...pořád tady kašle a smrká...:-/ :confounded: :angry: :angry: :angry: Ach jo...

Jin - tak tyhle pocity znám až moc dobře...ale pořád platí, to co ti říkám...každý průser by se okamžitě poznal...takže vše je v pořádku... my dvě budeme asi už navždy poznamenaný mizející druhou čárkou a následným krvácením...ale neboj, teď už v sobě nosíme zdravá miminka a už jsme tak daleko, že už to určitě dopadne skvěle!! Takže žádné strachy, mysli pořád na to, co ti říkám...jsi určitě v pořádku a uvidíš nádherné miminko...a třeba ten rošťáček bude tak skákat, jako mně...:slight_smile: Nevím proč, ale myslím si, že podle toho, jaký to bylo živý mimino, budeme mít kluka rošťáka...a Lauri podle spící krásky bude mít holčičku :slight_smile: Zajímá mě, jestli se to potvrdí..kéž bych ve středu měla Vlašína a řekl mi to..už se třepu na nákupy...jenže nemůžu nic moc nakupovat, když nevím pohlaví...:frowning2:
12. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Ji: Výstava by měla být 5.-10.6.
12. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
jin - neboj, ja bych se mezi vas nebala ani jako jedina cerna ovce :grinning: sice je to za vami dalka, ale doma uz jsem to nahlasila, tak se s tim (snad) pocita :grinning:
12. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Dasch: dekuju. Je fajn to občas napsat, člověka to pak tak netíží uvnitř.

Vecernice: to je dobře, že se nebojíš. Jsi správně akční, je to sice "klasická" trasa, ale kvůli pár trdlům z diskuze... (bez urážky, prosím :slight_smile: A pojedeš autí nebo by jsi chtěla taxi od busovýho nádraží?

Anie: tak si to píšu a třeba to vyjde a něco podnikneme :wink:
12. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
ahoj kočky moje, za chvilku mě vyzvedává kámoška a jedeme do toho brna, miláček je už na cestě do prahy, tak snad dobře dojedou...........
anie: a pak z brna rovnou k nám na fotky ju? :grinning:
jinjin. neměj obavy, můžu ti sama potvrdit, že jsem měla do včerejška strach, všechny příznaky mi zmizely, i únava, i žravost, i bolesti prsou, všechno........a přesto je mimi ok a roste...........takže přeju ti, at to do kontroly rychle ubíhá.........my už to ted nebudeme ani tajit, už tak nějak není důvod............
12. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Jin: Super :slight_smile:

Lauri: No jasný, začni hledat širokoúhlý objektiv :grinning:
12. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Anie - jejda, tak to bude zrovna krizový týden...:grinning: Takže záleží, který den bys přijela..buď budu už po státnicích nebo naopak těsně před nimi :slight_smile: Pokud vůbec dopíšu do dubna tu diplomku :angry: :confounded: :grinning:

Jin - jasně, já vím, co to je..taky jsem se potřebovala před poslední kontrolou vypovídat...a vím, jaký to je čekat na ten druhý UTZ...na ten, kdy už bude mimi tak velký, že se hýbe...atd. Můžu ti říct, že mě ten druhý ultrazvuk strašně uklidnil...nevěřila jsem, že z takové jakési malé bubliny s čárkou (na prvním UTZ) se může vyvinout miminko...a najednou, když jsem viděla, že už má vyvinutý i nosík a očička...vím, že zatím nevím výsledky NT a nevím, jestli bude zdravé, ale podle mého laického názoru a pohledu mělo vše, co má miminko mít - nos, uši, oči, ruce, nohy, prdýlku (kterou nám teda hne ukázal pěknej drzoun) - prostě najednou to bylo miminko! A já jsem viděla, že už ne vyvinutý...a teď už jen poroste...tohle ti strašně moc pomůže se uklidnit...a teď světe div se se na ten NT docela těším...samozřejmě mám i trochu pocit nejistoty a vsadím se, že den předtím nebudu úplně klidná...ale zase si říkám, že jsem jedla listovku jak o život, že jsem nekouřila, nepila alkohol, nefetovala :grinning::grinning:...já vím, že tyhle faktory nutně neznamenají, že vše bude ok..ale já mám čisté svědomí a vím, že jsme udělala maximum...a tak si říkám, že snad by mohlo být vše v pořádku a drobek bude zdravej...vždyť přece kolik je na světě žen...a kolik jich má dvě, tři, víc nebo míň dětí...a jsou zdravé...:slight_smile: To procento těch nemocných je malé...i když je...ale vše bude v pořádku uvidíš...
12. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
* že už je vyvinutý..chybička se vloudila :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
jin - jeste vaham, autem bych rada, nebot uz jsem si strasne dlouho nezaridila takovou delsi trasu, ale bus je levnejsi :wink:

a diyk za nabidku, ale dorazila bych az pak rovnou na srazik, mam tam uz domluveny predtim obidek :wink: tak jen pak asi budu muset hlidat hodinky, aby mi neujel zpatecni spoj :grinning:
12. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
vecernicko: na ten dětskej veletrh přijedeš nebo už toho 27.února?

Anie: hmmmm, tak ten termín teda já asi neklapnu, vzhledem k tomu, že 12.06. rodíme.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dashiki: možná by se dalo napsat tomu prodejci, jestli nemá ještě jednu, on nám pořád nabízel, že co potřebujem sežene. A cena myslím je super....postýlky (myslím bukový) se šuplíkem s epohybují v eshopech kolem 4-5tis....Ale nevím teda, za kolik by V8m ji udělal ten známej truhlář....

A k nakupování, nakupovat přece můžeš už teď....nebo chceš mít všechno buď růžový nebo modrý? Existuje moc pěkných barviček....žlutá, zelená, oranžová, béžová....a pak se to dá doladit něčím domodra nebo do růžova....
:wink:
12. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Daee - no, my právě ještě cenu nevíme...a já mám pocit, že možná za těch 2000 by to neudělal...hm hm hm :grinning: Tak písneš mi prosím kdyžtak jméno toho prodejce?

Jinak já právě ani moc nechci úplně modrý nebo růžový..mně se právě ani růžový moc nelíbí pro holčičky...ale připadá mi, že i ty neutrální věcičky jsou prostě někdy víc klučičí a někdy holčičí..a taky podle těch obrázků...tak ještě váhám..na aukru jsou teď mnohdy fakt krásné nabídky - celé sety i značkového oblečení skoro nepoužívaného za pusu :slight_smile: Tak uvidíme...možná neodolám :grinning:
12. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
daee - za dvy tydny :grinning: veletrh uvidim, ten mozna vynecham, prece jen na to mam jeste doooost casu :grinning:
12. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Je to stejně super, že jsme se tu tak sešly. Ale jestli nás na ten srazík toho 27.2. půjde tolik (Jin, Dea, Dash, Jess, Vecernice, mozná Bibiska?, Orchi?) tak to abychom si pomalu někde zamluvily salonek samy pro sebe :dizzy_face:

Copak je vůbec s Orchi? Ona je někde na horách nebo tak?

Vcernice: ok, ok, :o)

Jinak moc Vám všem děkuju za utěšení, jste moc hodné.

A Lauri Tobě opožděně gratuluju ke krásnýmu miminku, ospalec jeden :slight_smile: Ani jsem Ti včera nenapsala, pajdon.

Mě se zdá, že nakupovat se dá v poho bez znalosti pohlaví. Mě se moc růžové panenky nelíbí a ani si nemyslím, že by holka nemohla být v modré. Já čekám po kontrole, pak si taky začnu dělat radost.
A Dae: jestli nemáš nějákého zájemce o ty "mořský" dupajdy, tak já bycem si je prosím předmluvila, jesti z nich vyrostete tak akorát, že bych je v sekáču od Tebe zakoupila? Oni je v HMku už neměli... :sweat_smile:
12. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.