• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj holky,
Charlott a Beru: držím palce na kontrolu!
A jinak, než jsem Vás dočetla, tak jsem všechno zapomněla...po ránu jedete jak draci :slight_smile:
Já jsem se včera večer dala do focení oblečků pro Filípka (co už doma máme), tak to pak hodím do albíčka a můžete se mrknout :wink:
12. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
večernička - aby ses nedivila :grinning:
12. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Dashi: já už jsem mockrát neodolala....90% oblečků máme z Aukra (nových nebo max. jen vypraných atp.) a všechno je kráááása :slight_smile:. a pak něco nového z obchodů, ale vesměs ze slev....protože některé ceny jsou fakt úsměvný (když si vezmu, že z toho Matýsek za dva měsíce vyroste...)
Prodejce ti hodím hned do IP...jdu ho najít

Vecernicko: takže to se budu těšit, že se brzy poznáme :grinning: a třeba (když bude únor vítězný), dojde i na veletrh :wink:
12. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Didi: taky se na to focení chystám ,ale nemůžu se k tomu dokopat :grinning:. Tak šupe sem s tím, jsem zvědavá a pracovní morálka je dneska špatná :grinning:

Jin: jestli chceš....já ti ty dupky prodám klíííďo takto nový za těch 150,-, co jsem je koupila....já k nim nemám žádnej speciální citovej vztah a ty myslím jo (vzhledem k těm mořským potvůrkám), takže byste je nosily s láskou si myslím....a já si klidně dokoupím jedny jiný :wink:.
12. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
ahojky berky,

držím palečky na dnešní kontrolu :slight_smile:

My se teď vrátily s Terkou od doktorky, malá už je zdravá a fit, tak jsem ráda

a vy si teda umíte vždycky vybrat termíny na srázek 27zrovna opět nemůžu, malá má 2 narozeniny, takže ten den patří jí

a veletrh se koná kdy? že bych vás mohla vidět osobně aspoń pak?
12. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Daee - já si myslím, že to je vůbec to nejlepší, jak to řešit...přesně tak to chci dělat. Nemáme hromady peněz na to, abychom si mohli dovolit kupovat vše nové..a za strašný prachy, když mimi z toho vyroste za měsíc. Samozřejmě, že nebudu miminko oblíkat do nějakých šuntů zničených, ale na Aukru maminky prodávají tak krásné věcičky párkárt použité..a aspoň máš jistotu, že už je to několikrát prané a že se ti miminko neosype...já to budu dělaz úplně stejně...když jsme viděla, jak často si miminko všcehno poblinká a jak i při přebalování s epokaká a pokdaí si dupajdy...prostě...:slight_smile: Říkám si, že radši ten luxus dopřeju jinde...a proto si chci vybrat třeba kvalitní kočárek..nebo třeba nebudu šetřit na postýlce, hračkách...ale na tom oblečení si myslím, že se dá ušetřit a přitom získat hezké věcičky :slight_smile::wink:
12. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Zoli - a nechce si maminka udělat s Terinkou narozeninový výlet do Brna? :slight_smile: Já vím, že Terinku by to asi moc s tetama z koníka nebavilo, ale kdyby jsme šly do Mariánského údolí posedět do eldoráda, tak tam mají oslíky a koníky a různé věci pro děti :slight_smile: Ale to je jen takový návrh..vím, žeasi bude chtít i taťka být s malou a vymyslet něco společně..škoda :frowning2: Těšila jsem se,že poznáme i Tebe :slight_smile: Tak snad nám výjde ten veletrh :slight_smile::wink:
12. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Dashi: přesně jak píšeš.....tak to taky vidím...
12. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Daschi - no máme už na tu sobotu plány, takže asi příště. NO a až se bude taková akcička konat i s takovým programem, ráda přijedu i s Terkou. :dizzy_face: Malá bude mít spoustu super tet na rozmazlování a já si odpočinu :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Chjo, holky, já jsem asi fakt praštěná...
Hrozně se na mimčo těším, na druhou stranu mě chytají šílený deprese z toho, že začínám kynout... Řekněte mi něco, co mě uklidní... :frowning2:
12. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
ahoj holcinky, teda vy zas jedete jak draci... :grinning:
Tak je ve zkratce, omlouvam se, jestli na nekoho zapomenu :sweat_smile:

Lauri: gratulace ke kontrole:slight_smile:

Zolicku: je fajn, ze miminko je zkontrolovano... a v poradku. A jak ti vlastne je? Omlouvam se, jestli jsem nekde prehlidla nejaky update...

jinjin: :grinning: :grinning: :grinning: nejsem na horach, ackoliv bych teda moc rada byla... Jen toho ted v praci bylo celkem dost, tak nemam pres den moc cas psat... stezi vas aspon doctu. Jinak jsme s prckem v poradku a tesime se dobremu zdravi. Konecne se mi trochu vraci chut na poradna jidla a dokonce uz zvladam snist skoro cely obed :grinning: Akorat se chystam poresit toho streptokoka Canestenovyma cipkama, at tam ma mimco bezpecno.

Daee: taktez dekuji za vycerpavajici popis NT v Prenatalu:slight_smile: v UT brzy rano se tam chystame...

Na SRAZIK urcite jdu :grinning: :grinning: takze se mnou na 100péro pocitejte:slight_smile: Tesim se na to, ze vas vsechny potkam a doufam, ze se potkam i s Vecernickou a Jess:slight_smile:

daschiki: jak jsi na tom s DP? pokrocilas nejak? :sweat_smile:

teda plinky jsem jeste moc neresila, mam slibenou zasobu od kamaradky, co maji dvojcatka, takze jsem i celkem prestala nakupovat a uvidime, co bude v baliku od nich. Slibila mi takove ty pidi-midi vecicky na malinke mimi a takove plinecky.

:grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: hehehe, kuchyn budeme brzy taky resit:D urcite budeme porizovat celou novou do L. Oresi si mi libi zhruba stejne modely jako LAuri :grinning: Noble, Paulita, Sorano...

Jinak ted nahanim na MMB tehotenske kalhoty, pac me kazde odpoledne ty moje pekne zacinaji tahnout pres pupik, ackoliv jeste zadny nemam... Proste se mi odpoledne vyvali spicek a tahne me to tak, ze je mi z toho az soufl... Tak jsem si rekla, ze takhle uz by to dal neslo a ze jdu do kalhot, ackoliv brisko jeste nemam... No prece nebude cvrcka utlacovat...
12. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
annie - dej si něco dobrýho na zub :grinning: a nějaký kynutí hoď za hlavu. Těš se na miminko, ta postava se potom srovná, někomu to jde snáz, jinýmu hůř. Já teda nikdy nebyla hubeňour, ale teď u druhého těhu jsem měla výchozí váhu o 4 kg nižší než u Terky :slight_smile:
12. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Orchi: kalhoty určitě pořiď, já v 12tt už určitě těhu rifle nosila....počkej ta úleva, až je oblečeš :grinning:, pupík sice nemáš, ale prcek tam je a utlačovat se nenchá :wink:

Anie:...mno kyneme všechny...ale já myslím, že určitě ne, nějak přehnaně :wink:. Taky pro mě není lehký přijmout ty čísla na váze, který jsme tam v životě neměla, ale doufám, že většinu toho nechám na sále a potom při kolotoči kolem prcka to půjde dolů samo... :wink:
Takže se netrap a dej si něco dobrého, jak říká Zolicek a pohlaď bříško a buď ráda, že pěkně roste
12. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Anie jedu na ten návrh teprve teď, byla jsem ještě dopoledne s malým plavat.
Myslím si, že Ti ho udělají, ale nedají Ti ho do ruky, to jedině při podpisu smlouvy. Jak se vrátím, napíšu Ti to přesně.
Holky nedočítala jsem, dočtu potom.
12. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
anieanne: tyhle deprese jsem mela, jakmile jsem zjistila, ze jsem v ocekavani :grinning: Jenze pak se dostavilo nechutenstvi a zatim mam teda 4kg dole a modlim se, aby uz to slo nahoru... OD 12tt ma zdrava tehule pribyvat na vaze min 225g mesicne, jinak je to spatne... Ale rikam si, ze je to urcite individualni a zalezi to na telesnych propozicich. Ja jsem teda rozhodne zenska krev a mliko, takze nejake to kilco dole mi neuskodilo, jen ta desna slabost a pocit, ze je mi neustale zima neni nic moc. Takze bud rada, ze se nemusis strachovat a kilecka navic si pekne hyckej... Pak je schodis, ani nebudes vedet jak...
Ja hlidala nejakou dobu prcky jako studentka v Holandu a ten kolotoc kolem nich mi daval zabrat, a to jsem ani nebyla jejich matka... Pravidelny rezim je pak ovsem zakladem :wink:
12. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
holky, tak to mě mrzí, že zase nebudu na srázku až se takhle uvidíte, to nikdy nezapadnu.
Ale je fakt, že jsem o něm ani nevěděla a dnešní datum 27 mě docela překvapil. Asi jste to řešily, když jsem tu nebyla, nebo nevím, proč to neví :frowning2: :frowning2:

Orchi - já budu objednávat asi tyhle těhu kalhoty - líbí se mi střihově a i cena je rozumná

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25776888&tab=0 :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
zolicku: ty jsou paradni... :slight_smile: :grinning: :sunglasses: Teda, prosim te, ja jsem na MMB zacatecnik... Jak jsi je nasla? Nemohla bys mi to detailne popsat? Mne se to hledani tam zda desne slozite:(
ja mam zamluvene tyto:

http://mimibazar.com/foto.php?id=30470782&tab=6

ale moc se mi libi jeste tyto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24489340&tab=0
12. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Zolinko, bacha na to, tady maji mnohem lepsi cenu:
http://www.krasna-tehulka.cz/katalog/17/0/v-tehotenstvi/tehotenske-kalhoty-jeans.html

... Psala jsem jim kvuli miram urc. velikosti a odepsali mi z adresy, ktera koncila na krasnatehulka.cz Tak se mozna v tomto pripade vykasli na MMB :wink:
12. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
zolik: jezis,.... tehu demence pracuje.... Promin, videla jsem tu puvodni cenu :grinning: :grinning: tech 1250,- :D
Toz tak asi nejak to se mnou tedje !! :grinning:
12. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
orchi - já jsem zatím nenapsala ani čárku :grinning:, ale teď mě chce doktorka napsat nemocenskou (půjdu na ni asi od března), tak doufám, že za ty dva měsíce to dám dokupy..musím...
12. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
orchi - najela jsem na těhu oblečení a do názvu - dala kalhoty - a v kolonce zadala nové i použité zboží a vyjelo mi to samo :wink:

no za původní cenu bych do nich asi nešla, přece jen mám ještě po TErce ale tyhle se mě hrozně líbí :dizzy_face:

a ty tvoje první vypadají taky suprácky :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Annie: taky mě chytá dost depka, protože mi břišisko jaksi vylezlo, přitom vůbec nevypadá jako těhu. Jenže já měla nevolnosti spíš když jsem nejedla a tak myslím, že je to fakt špek. Ale těhu gatě nosím a prostě si říkám, ať si roste, pak to srovnáme.
A to narozdíl od Tebe jsem měla nadváhu už předtím, na podzim jsem nějak zajídala stresík čokoládou a přibrala 6KG!!! a teď budu obezita!
Ale to se spraví, tomu věřim na 100% :wink:
12. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Zoli: kalhoty jsou krááásný, ty jo.

Škoda věčná toho srazíku, možná by to Maci mohla dát pod tabulku, ať když tu někdo chvíly není, může to někdy někde najít?
Třeba:
27.2.2010 - srazík nejen Brňandy v Mariánským s procházkou
13.3.2010 - společná akce: veletrh Brno

Já do toho vrtat nebudu, určitě bych to celé pokazila.
12. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
takhle by to bylo fajné a hlavně přehledné a je fakt, že Ti co se zrovna v určité dny sem nedostanou taky vědí, že se něco děje.Takhle jsem asi přišla o jednu bezva akcičku :frowning2: :frowning2: :frowning2:

holky - a nejsou to prdy, to co cííííííííííííííííítím jsou opravdu pohyby :dizzy_face: :dizzy_face: Je to teda sakra brzo, ale tohle šťouchání nemá s prdama nic společného, miminko se hlááááááááááááááásí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Holky,
tak těhu kalhoty teď taky řeším, tak děkuji za super odkazy.
zolicku: gratuluji k pohybům. To je teda fakt dost brzy :wink: Je to moc krááásné, že? Já si to taky ráda užívám :slight_smile:
Už jsem do albíčka přidala ty věci, co už máme pro Filípka. Ještě to není vše...večer budu pokračovat :grinning: Tak jestli chcete, tak mrkněte.
12. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
anie: z žádného kila navíc si nic nedělej. Ty jsi hubeňour, tak máš na to nárok!!! Ale vím, jak Ti je. Já shodila cca 5 kilo a teprve teď jsem na své původní váze a už teď se mi to nelíbí...už budu jen přibírat :angry: Ale Ti prcci nám za to stojí, ne? Musíme doufat, že všechna kila navíc půjdou po porodu rychle pryč.....
12. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Jééé, Zoli, to je fakt teda fofr! To musí být paráááda :dizzy_face: Holt jsi zkušená maminka :grinning:
12. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jéé, zolí, tak to je pecka :slight_smile: Gratuluju ke šťouchálkovi :wink:
12. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Anie návrh dneska nemám, tady v Olomouci je malinkaté to kuchyňské studio, tak se musí návrh domlouvat dopředu. Vzala jsme si strašně moc prospektů na skříňky a spotřebiče a aspoň si sama vyberu. Carmen tady ve studiu mají Učkovou a to je naprosto úžasná a stála jenom 36 tisíc a plocha to teda byla pořádná. Je ve skutečnosti fakt moc krásná.
12. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Jj, Carmen je krásná. A jen 36 za Učko, jo ? No tak to je pecka :wink:
12. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.