• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
12. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
no to je bezvadný...na co všehno my těhule musíme dávat pozor?!?! :frowning2: Já snad nebudu kupovat vůbec žádné uzeniny, nic...už tak jsem musela oželet milované aspikové misky a pařížák...ach jo...to je hrůza...to aby se člověk bál, aby něc o tomu mimču neprovedl snad z každýho jídla
12. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
daschi: presne ten pocit mam taky... :frowning2:
12. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jakou velikost jednorazovych plenek budete kupovat?
12. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Ahoj holciny, tak se zase na skok hlasim.. U me se porad nic nedeje, teploty se drzi ale tehu to neni, jak me tu nekdo nahlodal :frowning2: testik hlasil neee. Takze stale cekam.
dashiki- aspik mnam mnam- ted se mi zrovna vari vyvar, budu ho o vikendu delat, manza ho taky rad- kdyz si ho udelas sama, tak by tam snad vadneho nic byt nemelo-
didi- ty zeleny dupacky s medvedem se mi moooc libi- ja jsem na medvedy trochu ujeta....

dnes jdeme na Avatara, tesim se, ale zacina to az dlouho, bojim se ze budu usinat, ale snad me to vtahne a neusnu.
12. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahojky kecalky moje.....
tak jsem doma, už mám i zatopeno v krbu a jsem po večeři...........sama s kocourem teda, protože miláček je v praze, vrátí se zítra, ale neva..................z nakupování jsem úplně vyčerpaná, koupila jsem akorát džíny, a mimískovi jednu soupravičku, a pár drobnůstek.................
no ale byla jsem v pompu i puntanele, teda ceny oblečení naprosto katastrofální, jako tři nebo čtyři stovky za jeden kus, no hnus.....................ale kočárky jsem obhlídla a jsem rozhodnutá, bud casualplay s4 nebo quinny buzz3, ten jsem viděla u nás a ten casualplay v brně, zkusila jsem si ho a je super......takže uvidíme ještě, je čas, ale toto jsou favoriti.................

anie: širokoúhlý objektiv mám, ale na tebe ho fakt nebudu potřebovat........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinjin. děkuju za gratulaci, a tobě přeju, at je kontrola brzo......
didi: do albíčka ti hned nakouknu, se ráda pokochám.................

k těm těhu kalhotám - já si dneska koupila za celý 139 Kč džíny v New Yorkru, holky, super,......normální džíny, ale s vůlí v pase, takové tmavě fialové, takže na pár měsíců mi ještě vystačí...... :grinning: :grinning:

ashlee: já budu kupovat newborny do zásoby i pak o číslo větší...............

medakote: avatara jsme taky viděli....... :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
koupila jsemhuggies newborn 2-5kg,a přijde mi že jsou malé.
12. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
ashlee. tak jsou to ty nejmenší, tak pokud neporodíš pětikilového cvalíka, tak by malé být neměly............uvidíš na miminku, že to bude ok. Ale jestli si nejsi jistá, tak nakupuj až po narození, já přebalovala už dost mimin, ale někdo to třeba nedělal nikdy, tak je to těžko.........
12. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
taky jsem přebalovala par děti,když jsem hlidala.
12. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
asi koupime větší
12. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Dobrý večer holky, přišla jsem vás jen pozdravit.
Až budete aktualizovat tabulku, můžete mi tam, prosím, přepsat počet snažení - ze 4 na 5 :wink: Děkuju...
Akorát nevím, jestli byste mě neměly spíš smáznout...byla jsem totiž včera na tom pohovoru, a podle všeho to vypadá, že tu práci dostanu...tedy není to na 100 % zatím, ale s největší pravděpodobností...jsem za to hrozně moc ráda, nejen proto, že budu mít konečně práci, ale je to dost velká firma, u které opravdu chci pracovat...jenomže to by znamenalo, že miminko bude muset chvilku počkat..sice po něm hrozně moc toužím, ale chci mít mateřskou vypočítanou z nějaké normální mzdy, a né z toho, co mám z podpory...a vzhledem k tomu, že u této firmy bych ráda pracovala i v budoucnosti, tak by asi nebylo zrovna vhodné po pár měsících odejít na mateřskou, chtělo by to aspoň rok tam popracovat...no uvidíme...
Vím, že vy už jste tu docela rozjeté a znáte se a já jsem tu nová tvář, ale přesto je mi tu dobře a hodně jste mě i povzbudily, tak jestli vám to nevadí, ještě bych u vás ráda chvilku zůstala, snad vám to nebude vadit...sice sem jen občas nakukuju, ale baví mě číst ty vaše radosti a starosti ohledně miminek...a pak uvidím, jak to dopadne s tou prací a kdyžtak vám dám vědět, ať mě z tabulky smažete...
Kurnik to jsem se zase rozepsala :slight_smile:
12. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
luciena,kdyby jsi byla na pracaku a otěhotněla tak by jsi nemela matřskou ale jen rodičovskou na 4 roky.
12. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
ashlee - opravdu? díky za rozšíření obzoru, to jsem fakt netušila...takže bych 4 roky pobírala kolik? 7600?
12. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
ashlee: no tak to máš srovnání, když jsi to už měla v ruce..................tak je to na tvém citu, na ten bych spoléhala.......
luciena. patříš k nám, tak je jasný, že tě povzbudíme........
12. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
luciena, do 21mesice 7600 a pak 3800 do 4 roku
12. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
Fíha, tak to nic moc teda :unamused:
Lauri - díky :wink:
Večernice - právě jsem viděla tvoje fotky ze svatby na beremese - ty jsi byla tak krásná nevěsta, fakt bomba...a hrozně se mi líbilo, jak jsi byla furt vysmátá :slight_smile: A manžílek je sympaťák, jen co je pravda :wink:
12. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
Luci - jasnačka, zůstaň tu s námi...:slight_smile: Aspoň pak načerpáš všechny možné informace ohledně miminka a až se začnete snažit, tak už budeš všeho znalá :slight_smile:

A ještě to nechci zakřiknout, ale potichoučku ti gratuluju k práci...to je taky velký krok a je to fajn...:slight_smile:
12. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz
Ahojky holky, moc se omlouvám, ale už jsem se sem včera vůbec nedostala, Měla jsme tu mamku a bylo mi blbé sedět u PC.
Anie jak už psaly holky, ten návrh kuchyně v Oresi je opravdu zdarma.
Příští týden na to nebudu mít čas a další týden jsme v Táboře u babičky a pak v Praze(dostala jsme to jako dáreček k Valentýnovi, měl to být plodící víkend v luxusním hotelu. Dostala jsem to v prosinci před Vánoci a pár dnů na to objevila // na testu. Ale nevadí, aspoň si trošku projdeme Prahu, nákupy, muzeum železnice atd.)

Holky, co měly včera kontroly, se tu neukázaly, že?
13. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 36DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 35DC (poslední cyklus 49 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 28DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 21DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 20DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 16DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 16DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 15DC (poslední cyklus 29 dní)
vecernice........ 30 let............... 6 snažení / 5DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 5DC (poslední cyklus 35 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
15. - Laurinka - odběr krve na NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
2. - Daee - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
9. - Daee - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

Holky všem přeji krásný valentýnský víkend.
13. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Dobré ráno holky moje,
maciol: musím ti říct, že před tebou smekám, jak krásně udržuješ tu naši tabulku, všechny údaje super, jsi fakt šikovná, když si vzpomenu na ty zmatky předtím, když tady byla tabulka na stránce i pětkrát................

luciena: chodíš na FB? jestli jo, písni mi do IP jméno, přidám si tě, jestli chceš. Já mám naše svatební fotky jenom tam.......
13. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Jééé Laurinko, to tak potěší po ránu.
V týdnu od 22. do 28. února budu pryč, převezme to někdo jiný. Petr sice bude mít u sebe notebook, ale asi se na něj moc nedostanu.
13. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
maciol. to je jasný, když nejsi doma, někdo tě určitě rád zaskočí............

já budu dneska asi uklízet, včera jsem na to už neměla sílu, a miláček přijede až tak kolem druhé třetí, tak mám docela čásek............ale ještě se mi nechce, ležím u krbíku a upravuju fotky........
jinak jsem už do albíčka vložila novou fotečku a pár nových věciček pro drobečka.............
holky, už se začínám čím dál víc těšit, zatím to byla jen taková tečka, ale už má nožičky, ručičky, je to miminko, nemůžu se dočkat NT screeningu, fakt......
13. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Lauri taky bych měla dneska uklízet, odpoledne přijede skoro tchánovci. Teď ale jedu vysávat auto, večer máme sraz 10 let od maturity a budu cestou vyzvedávat holky. Tomík mi tam jedl sušenky a rohlík, tak si asi dovedete představit, jak to auto vypadá. Ale taky se mi nic nechce.
13. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky, já mám dnešek taky pracovní...musím celej den překládat, ale večer vyrazíme do kina...jako předvalentýnovský dáreček :slight_smile: Nejhorší je, že já mám teď období totální únavy...usínám přes den, ráno, večer, prostě furt...takže ta práce mi nejde moc svižně..a večer v kině asi usnu :grinning:

Lauri - já už se taky na NT těším...jdu tam ve středu...budu určitě nervózní, aby bylo vše v pořádku, ale zároveň se těším a strašně bychs i přála, aby mi řekli už pohlaví...
13. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
maci: no já ještě nezačala, zatím ležím s notebookem na klíně, ale tak do hodky se na to vrhnu............
a naše auto vypadá jak po válce, z venku špinavé, ale v tomto počasí to nemá cenu umývat, a vevnitř na zemi písek, bordel z botů.......no děs, musíme s tím něco udělat, ale v takové kose......................
takže budeš mít večírek dneska.......

daschiki. a na co jdete do kina?
13. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
lauri - původně jsme měli jít na to Imaginárium dr. Parnasse, ale nakonec jdeme na Sherlocka Holmese. Moc se mi nechce, ale miláček tvrdí, že jsou na to dobrý recenze, tak snad to bude dobrý.
13. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem si našla chvilku za Vámi skočit během balícího šílenství....ve 12h vyjíždíme, ještě namáznu nějaký bagetky na cestu a mám hotovo, ale ten můj šílenec se samozřejmě balí na poslední chvíli (jak jinak) a slyším pořád samé "miláčku, kde mám oteplovačky" a "neviděla jsi někde moje rukavice" atd.....a já mu furt říkám, sbal se dřív... :grinning: :grinning: :grinning:

Doufám, že se za Vámi během týdne dostanu, hned večer to prubnu, snad mi provozní toho hotelu s wi-fi nekecal, protože jsem slíbila i něco málo do práce a bez netu jsem vyřízená... :rolling_eyes:

Včera nám dorazila postýlka a je nááádherná, krásnej materiál, hned po návratu ji musíme smontovat a nafotit!!!

A včera večer Michal poprvé nachytal Matýska při protahování...zase se mi vrtělo celý břicho, takže ho krááásně cítil :grinning:
13. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
daee: jé, tak to už jedeš za chviličku......................a ty budeš lyžovat? nebo jak to máš v plánu?
jinak si to samozřejmě krásně užij............ :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Didi: ty věci pro Filípka jsou kráásný, hlavně ta zavinovačka...z té jsme úplně unešená...takovou bych taky chtěla!!! Jednu takovou načinčanou a jednu tu rychlozavinovačku bez krajek, jen nevím, jestli to na letňátko využiju, aby se mi v tom neupekl... :unamused:

Lauri: Casualplay je krásnej :grinning:. Já mám strach z té korbičky, že by nám byla v půl roce malá....ale jinak je nádhernej. Zrovna včera jsem ho potkala venku, sněžilo, tatínek měl hlubokou korbu a přes ni pláštěnku a fičel tím sněhem úplně bez problémů (měl tu S4). Prohlížela jsi ho v Puntanele?

Zolicku: to je krása, že už prcka cítíš....to mě trvalo mnohem dýl něž jsem větry odlišila od Matýskových kotrmelců :confused:
13. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.