• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Lauri: ne-e, moje lyže už zůstávají bohužel doma (přece jen už břicho mám a nehodlám riskovat, že sebou seknu), jedem ale jen u nás do Pasek nad Jizerou.
Jedem tam tři ženský bez lyží (jedna má špatný koleno po úraze a druhá dlouhodobě špatný kyčle), tak něco podniknem společně + jede nás celá skupina, takže vždycky někdo nelyžuje atd.....
13. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že sem teď nechodím, ale v práci mám šrumec, doma rozbitý svůj počítač, takže jsem na PC jen sporadicky. Doufám, že se to brzo uklidní a budu se moct víc zapojit.
Jinak u mě vše O.K., v pondělí jdu na kontrolu. Blbě mi je tak nějak furt, ale určitě je to lepší a už jsem se dlouho ani nedávila, kašel a rýma jsou fuč, takže hurá. Akorát bříško roste a občas mě bolí záda a kolena - no bude to ještě zajímavý. Potřbovala bych chodit někam cvičit, doma se nedokopu, ale když chodím do práce, tak to nestíhám.
Zatím se mějte krásně, koukám, že daee jede na hory - tak si to užij. Taky bych si dala říct s nějakou dovčou...
13. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Daee - jejda, to už jedeš teď? Tak to si to moc užij..budeš nám tu chybět...snad budeš moct opravdu chodit i na koníka :slight_smile: To je fajn, taky bych si udělal dovču...makám te´d nostop i víkendy a už mě to nebaví..a hrozně mě to unavuje...včera jsem přišla z práce a musela jsme jít spát...byla jsem úplně vyřízená...

Jo a ta postýlka mě pak zajímá :slight_smile: Těším se na fotečky...:slight_smile:
13. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
daee: tak to je fajn, že nebudeš jediná nelyžující, to je super..................
k tomu kočárku - v půl roku už prcek sedí, takže může jít do sportáku, maminy to tak dělávají................takže já do něj asi půjdu, v té puntanele jsem na něj koukala, a v olympii jsem s ním potkala aspon deset lidí, možná i víc, a dva nebo tři s tou s6, ale tam se mi nelíbí kolečka...............
13. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Lauri: sama nelyžující bych hodně zvažovala jestli vůbec jet....takhle se i těším.... :slight_smile:
Ke kočáru, mě se taky moc líbí jak ve sportovní verzi, tak s hlubokou korbou. A souhlas, víc ta S4, ta S6 už na mě má moc koleček :grinning:
13. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
daee: jj, to je jasný........
kočárek je fakt lepší vybírat osobně, než na netu, protože ty obrázky hrozně zkreslují, na netu to vypadá úplně jinak.........korba je ještě podobná, ale sporták mi přijde jiný.................
já jiného favorita zatím nemám, líbil se mi quinny, ale tento je takový stabilnější, a nebo taková jistota jané......ale ten už je větší, sice lehoučký, ale nechávám ho jako rezervu...............uvidíme ještě po veletrhu, manžel pokukoval ještě po mutsy, ale ten je takový o ničem..........aspon korba teda.
13. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
ahoj holciny, jdu vas jen na skok pozdravit a poprat krasny slunecny vikend :slight_smile:
my to mame zas nabity :grinning: vecer mistni valentynovske disco trisko :grinning: a zitra pivni lazne, ale to moje zlaticko jeste netusi :grinning:
dnes jsem zacala s clostikem, tak proste jedu na vitezny unor :grinning:

mejte se krasne, daee- uzij hory, at mate slunicko a pohodicku
luci - drzim palce s praci, a zbytek nech osudu :wink: on si najde spravny cas na vsechno :slight_smile: a moc diky za lichotky :grinning: byl to takovy hooodne vesely den :wink: ani mi neprijde, ze teprve pred necelym rokem :grinning:
maci - uzij si tu nasi krasnou stoveztaou :slight_smile:

papapa
13. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky moje :slight_smile:
Tak jak si užíváte takhle při sobotě ? Mě začala parádně - zablokovala jsem si krk.. Při pohybu doleva učůrávám.. Jinak jsme se včera byli podívat na kočárky, mimo jiné tam měli X Lander - no nemohla jsem se od něj hnout :grinning: Manžovi se taky moc líbí, zaujal ho tam nejvíc ze všech.. Škoda, že má jen těch 76 cm...
Jo, a víte co ? Nejspíš pojedeme na ten mimi veletrh :slight_smile: Tak doufám, že se tam uvidíme, alespoň na chvilku. Kdy že vy tam jdete ? 18.3. ?
13. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
anie: veletrh je od 11. do 14. března.
13. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Hm, tak to asi sraz 18. není, co :grinning:
13. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj hoky. jen vás chci pozdravit.

Normálně na konci cyklu vyhlížím dvě čárky, teď se ale nemůžu dočkat MS. A ona mrcha nikde :unamused: Vypadá to, že zase budu mít o pár dní delší cyklus, než minulý. Těhu to ale není, testla jsem před pár dny. Už aby přišla, budu moct začít brát Femigard (Dash, ještě jedno moooc díky) a půjdu na hormonální profil. A manžel jde v úterý na spermigram, tak nám držte palce, ať nám nevyjdou nějaké katastrofy, ale něco ve smyslu, není to ideální, ale díky tomu a tomu to brzo půjde.
13. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky jess......tak já ti držím palce, at ti MS brzo přijde, když teda chceš a at jsou všechna vyšetření ok, případně at odhalí problém, aby se mohl rychle vyřešit...

anie: no asi ne, ale já nevím, jak to mají holky v plánu, já se neúčastním...............

holky, kdybyste chtěly kuknout, už víme hotel, kde budeme na té dovči, takže se fakt asi nemusím bát, že by se mi tam stalo něco z jídla nebo pití..................je to bomba, kdybyste chtěly, mrkněte.....

http://www.dreamsresorts.com/drecu/photo-gallery.html
13. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jess: Též držím palečky, ať vše vyjde dle vašich plánů, a jsi brzy s námi nahoře-

Lauri: Mrkla bych se ráda, ale hází mi to chybu... :unamused:
13. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
anie: jakto? já na to ted tady klikla a normálně mi najely webovky...............
13. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 37DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 36DC (poslední cyklus 49 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 29DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 22DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 21DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 17DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 17DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 16DC (poslední cyklus 29 dní)
vecernice........ 30 let............... 6 snažení / 6DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 6DC (poslední cyklus 35 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
15. - Laurinka - odběr krve na NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
2. - Daee - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
9. - Daee - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

Ahojky holky,
zdravím při valentýnské neděli.
Včera jsme byla na tom třídním srazu, bylo to super. Akorát se mi už v devět chtělo spát, ale vydržela jsem do půlnoci.

Užijte si pěkně Valentýna, kdo ho slavíte.
14. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahojenky.

Daee: měj krásný hory, doufám, že se k nám dostaneš!
Jess: tak držim palečky, ať se mrcha moc nezdržuje a testy dopadnou dobře, ať se brzy zadaří, třeba budete mít s Večerničkou obě vítězný únor (nebo březen :slight_smile:
Laurinka: nádhera, myslím, že by byla fakt škoda nejet. Užij si to :wink:
Annie: na veletr jsme se konkrétně myslím ještě nedomluvily, ale asi sobota nebo max. neděle, tj. 13. nebo 14.

MACI: dala by jsi pod tabulku prosím ještě srazíky:
27.2. ve 14h Marianský údolí - nejen Brňandy
13.3. veletrh Brno
Ať když někdo bude chtít, může se přidat i když to přehlídne v textu, sim.

Krásnýho Valentýna :sunglasses:
14. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Jůůů. Já mám 12tt! Se nemůžu dočkat kontroly, ta nejistota je ubíjející. Ale mám pocit, že od včera mám trošinku bříško :dizzy_face: , nechci se radovat předčasně, ale prostě mi přijde, že to konečně není jen ten můj špek, ale taková kulatější boulička :sweat_smile:
14. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojky holky,
maciol: to je fajn, že ses pobavila s bývalými spolužáky...........
jinjin. tobě ten odkaz funguje? Takže bude asi chyba v počítači anie.............škoda, ale nevím, co s tím....
a děkuju, fakt se už začínám těšit, myslím, že se nám tam nic nestane a vše bude ok..............
a do kontroly to uteče, neboj kočko, já jdu pětadvacátého, taky už mám 12tt, a dneska mi přišel mailík z www.rodina.cz, že to nejrizikovější období už máme za sebou, tak mě to potěšilo.........

my teprve před chvilkou vstávali, jsme si chtěli přispat, a za chvilku jedeme k našim na obídek.....tak aspon nemusíme vařit............. :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
ahoj kočky, taky mate tak krasne jako my tady? slunicko sviti jako o zivot :slight_smile:

jinak my vcera byli na mistni tanecni zabave, a fakt sranda. jen toho vinecka bylo trochu dosti :grinning: tak jsem jak prastena :wink: a uz jsem si zvladla zablokovat internetove bankovnictvi, a smlouvy k tomu mam v praci :grinning: no to jsem zvedava, co nas jeste dnes ceka :wink:
a reknu vam, v tech pivnich laznich je konzumace piva v cene, ale ja na nej vuuuubec nemam chut :grinning:DD

jess´- drzim palce na vasich vysetrenich. super, ze se to resit, a verim, ze nic vazneho se nezjisti, ale naopak, ze ti to doda tu pohodu, ktera je pro uspech tak dulezita!!!!!

jin - zatim jedu na vitezny unor. a teprve az to zas nevyjde, tak se zacnu tesit na vitezny duben (brezen bude preci pauzicka :grinning:)
14. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
ahoj, přidala jsem fotku dnešního pupíku - je to ale blbě nafocené.

vecernice - a do těch pivních lázních jedete kam? Do Chodové Plané? Já už o tom dlouho uvažovala, ale odrazovala mě ta cena :frowning2:
14. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
vecernice - už jsem říkala, že my dvě se nahoru dostaneme stejný měsíc :wink:

lauri - náádhera, můj sen je jednou takvou luxusní dovolenou zažít :slight_smile:

Jinak na srazík bych ráda dorazila, vím ale, že mažílek plánuje nějaké překvapení, tak uvidím. Dneska ráno jsem vylezla z postele a na stole tři rudé růžu. Přivstal si, aby stihl dojít do květinářství a udělat mi radost. No není skvelej? :slight_smile:

K té MS, začíná mě pobolívat břicho, tak snad se už brzo rozjede. Podpořím jí odpoledním bruslením na vodovce.
14. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
sven - no jdeme do Masne ulice. cena je strasna, ale proste zaslouzime si relax, i trochu pohody :wink: penize budou ale my ne :grinning:

jess - tak to beru, ale ja mam v planu tam vylezt co nejdriv. takze hura na to!!!
14. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
vecernice - Aha, tak koukám, že ty lázně už jsou i v Praze? A co tam za pivko točí do vany? :slight_smile: - kdyžtak mi hoď odkaz.
14. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Lauri ten hotel je úžasný, prostě nádhera. Tomu říkám dovolená snů.
14. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Holky, to je divný, ale mně to taky nejde otevřít..hned to hlásí chybu..a to jsem zkoušela i IE i Mozzilu..
14. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
holky, moc děkuju, jako platit to, tak tam asi nejedu, pro dva stojí 120 000, což je dost šílený, no ale takto nás to vyjde miláčka zdarma a mě 33 000, tak to je podle mě zadarmo.........
takže asi to zvládneme i s bříškem ne?

daschiki: já nevím, už jsi druhá, komu to nejede, fakt nechápu..............
14. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
holky, co vám to nefunguje ten odkaz, tak dávám jiný, ale je tady jen pět fotek, sice popis v češtině, ale tam bylo fotek asi třicet a ofi stránky hotelu. Ale aspon kuknout můžete...............

http://www.etravel.cz/hotel-dreams-cacun
14. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Teda lauri, tak to je pecka. Živě si predstavuju večeře při západu slunce na tý otevřený terase.. Bomba. Závist veliká :slight_smile:
14. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
anie. tak toto ti už funguje? tak aspon tak...................
no je to krása, já věděla, že to bude luxus, ale že takový.........
ale abyste si nemyslely, nedávám to sem abych se nějak vychloubala, spíš pro posouzení, jestli byste se tam nebály těhu jet???
14. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Jj, tohle už funguje. Určitě to nebereme jako vychloubání, tak ta moje závist je taková ta zdravá, přející :wink: Já bych se tam těhu nebála - bála bych se jedině toho, kdyby se náááhodou něco stalo, tak že se tam nedomluvím... Ale to je moje blbost, že nemám slovní zásobu..
14. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.