• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
anie: tak to jsem ráda..................
no já se taky nedomluvím, ani manža, on jen německy, ale proto bych nechtěla jet někam jen ve dvou, ale tady bude s náma dvacet lidí, dvě holky, co valí angličtinu jak my češtinu a průvodce, čech, který tam byl už tak pětkrát, zná to tam a samo taky mluví anglicky a španělsky, takže to je taková moje jistota, že kdyby se něco stalo, spoléhám na ně................
taky nemám slovní zásobu, mě to nikdy nebavilo se učit jazyky, takže taky moje chyba.......... :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
A tak mě by to i bavilo, angličtina se mi líbí, ale asi jsem nikdy neměla tu správnou motivaci - jediná dobrá učitelka, která mě za celou školní docházku potkala, byla v prváku na VŠ, a to už toho člověk moc nedožene... A učit se doma, to je na prd. Sice jsem se chtěla přihlásit na nějaký nějaký kurz, ale to bych nesměla být tak líná...
14. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Lauri - vypadá to vážně nádherně a já teda přiznávám, že závidím hodně :grinning: Ale samozřejmě taky zdravě a přejícně...Tyhle destinace jsou mým snem. Z Ameriky určitě Mexiko, Brazílie, USA a Kanada...no a pak protinožci - Austrálie a Nový Zéland. Doufám, že si to jednou splním.
14. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Holky, díky..................a příští rok je taky dobrá dovča, plavba na lodi z Vencouveru na Aljašku. :grinning: :grinning: Ale to nevím, jestli zvládnu, protože prcek bude maličký, sedm měsíců, tak uvidíme......
14. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Ty bláho, kde že to manža pracuje ? Nemají tam ještě flíček ? Aljaška musí být nádherná ! Ačkoli já radši to teplíčko :grinning:
Daschi, já toužím se jednou podívat do Californie - San Francisco, Santa Anita...
14. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
anie. dělá v životní pojištovně.......a místo tam je, akorát spousta lidí tam přijde a hned odejde, protože jim to nejde. já na to taky nejsem, mě víc baví to focení.................ale manža je machr, ale to nemá každý tu odměnu, tady to mexiko vyhrálo třeba deset lidí z republiky.........ti nej, ještě bylo druhé místo, francouzská riviéra, tam jede asi dvacet lidí, ale tam si nemůžou vzít někoho s sebou, tak to je blbé....................
a jinak já ani nemám nějaký sen, kam se jet mrknout, takže uvidíme, co budou pořádat tady, mívají zajímavé dovče........a za ty prachy.......
14. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Ahoj, vložila jsem dnes svůj pupík, tak kdo má zájem, mrkněte - upozorňuji, že fotím se zataženým pupkem, abych se na tu fotku vůbec vešla a nepřetýkalo mi sádlo :slight_smile:. Když povolím své povolené svaly, tak je mnooohem větší :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Lauri, jasný, to měl být spíš takový jakože žert, je mi jasné, že to není typická odměna za práci pro všechny zaměstnance :wink:
Náhodou Sven, máš krásný pupíček :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahooooj holky moje,
tak se hlásím z hor.....připojení tu funguje, tak Vás budu vždycky navečer pilně dočítat a třeba budu mít i štěstí a zrovna tu některá budete :slight_smile:

Sven: tý jo, máš mnohem menší pupík než já...... :astonished: , já jsem proti tobě pěknej pupkoun :grinning:.
I když nevím, tady se zase všichni diví, že končíme 23tt....na hlášky typu: "kde máš to bříško?" nebo "ty jsi tak ve čtvrtém měsíci max, že?" už jsem imunní. Já myslím, že mi za posledních 14dní pupík pořádně vyskočil...

Jin: boulička...to už je ONO, to bude prcek.... :grinning:
14. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
daee - tak dobře dobře, hodím vám sem i ten nezatažený, abyste věděly, jaká jsem velryba :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak mě po té svatbě pupek vyrostl přes noc asi o dvě čísla :slight_smile: - holt prcek věděl, že bude zle, když se nevejdu do šatů :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
sven: mám přesně ten dojem...že pupík roste ze dne na den....(nahoře 5kg.... :confounded: )...šupšup čekám na neretušovaný pupík :grinning:
14. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
tak je tam - omluvte to příšerně zapatlané zrcadlo - nepoužívá se a kromě toho, že je zaprášené je ještě i osleplé, protože je staré. Ale vorvaně ukazuje dobře :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
jo a jinak zítra jdu na kontrolu na gyndu, tak jsem zvědavá kolik mám nahoře - zatím jsem měla - 1 kg, ale teď určitě bude přírůstek, protože břicho už fakt nezamaskuju.
A včera jsem dělala debordelizaci ve skříni, třídila jsem oblečení na - do toho se ještě narvu, do tohodle se možná po porodu za nějaký čas narvu a do tohodle se už nemám šanci nikdy narvat :slight_smile: :grinning:
14. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Lauri: hotel je nááádhernej....moooc Vám to přeju....to bude naprostá pohádka....už se těším na fotky z takové nádherné pláže s pupíkem!!! :sunglasses:
14. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Sven: tak tento pupík už je ok....prdlajs vorvaň.....krásný bříško, měla bys vidět ostatní maminy na kurzu, kam chodím...to jsou teprve pupíky!!! :slight_smile:
Jo a -1kg teda závidím....já mám fakt pět....nikde to teda kromě břicha nepozoruju, tak snad je to v normě a přes těch 10kg celkem se nedostanu....mno uvidíme :confounded:

Třídění oblečení už proběhlo...kritéria byla podobná..... :grinning:
14. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
daee - jenže já měla dost nahoře už před těhu, takže se hrozím, že na konci těhu budu mít metrák - a to fakt nekecám, k tomu se můžu dost reálně dostat.
Před 3 lety jsem měla po zhubnutí o nějakých 10kg míň než byla startovní váha před těhu, takže si nadávám, protože kdybych se nevyžrala na současnou váhu, tak bych to těhu určo měla mnohem lehčí. Už takhle funím jak sentinel a záda a kolena cítím - a nechci to vidět až bude nahoře 15 kg! :confounded:
14. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky, preju krasny nedelni vecer!!!! jak jste se mely?
14. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Teda Sven, hned koukej přestat ten pupík zatahovat - nezataženej pupíček máš krásnej :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Sven: a myslíš, že nám může naskočit třeba 15kg ještě v téhle fázi těhu??? Já doufám, že když to šlo doteď tak pomalu, tak snad se to nijak rapidně nezrychlí.... :zipper_mouth: :astonished: :confounded: .
Já byla před těhu v "životní formě" když vezmu kila....pravidelně jsem cvičila a začínala jsem mít ze sebe docal radost....a teď buch! na váze se musím smířit s číslama, co jsem nikdy neviděla... :confounded:
14. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
anieanne - to víš, maskuju vorvaně :slight_smile: - ba ne, já si pupík hrdě teď nosím, spíš jsem chtěla, aby mi ho nezkreslovaly špeky a ty moje vytahané břišní svaly (jestli se to sádýlko dá nazývat svaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) A těší mě, že fakt už vše do břicha nezatáhnu, takže ten prcek už je tam taky znát.No aby ne, když na velkém utz mi řekli, že váží něco málo přes 400g! (to jsem teda čučela, čekala jsem, že to bude míň).
14. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
daee - ono ke konci to jde dost nahoru. Ale nechci strašit, je to fakt hrozně individuální, každý to má jinak. Znám holčiny, co přibraly 7 kg za těhu a znám ty, co měli 20 navrch. Takže se to nedá asi paušalizovat. Někomu to jde jen do břicha a fakt to vše nechá v porodce, někdo si dělá "sádýlko" na horší časy.
14. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Sven: tak to já se určitě "zasádlím" ještě chjooooo :unamused:
14. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
daee - neboooj, určitě budem ty, které v porodce nechají převážnou část a zbytek vykojíme z těch našich obr předností :slight_smile:.
Jsem tak koukala, že když se narovnám a dám ramena dozadu tak, jak se má stát, tak že prsiska jsou ještě větší než břicho, ale když se tak jako sesunu a stojím povoleně, tak už pupek předeběhnul prsa a to je teda co říct. Mám pocit, že místo podprdy mám 2 padáky :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Tak jsem si chtěla dát palačinky...a nedám si nic.... :frowning2:
:grinning:

Nic, jdu se věnovat ostatním, zítra na Vás určitě mrknu hned dopoledne....těm, co mají případně zítra kontrolu držím palce!!!
:grinning:
14. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Frčím se utopit do sprchy a pak hupnu do postele.
Zítra do práce, brr. Tak to nebudu mít čas vás číst.
Přeji krásnou dobrou noc.
14. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Sven: mám to naprosto stejný....dva megapadáky a pupek :grinning:
14. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
vecernice - taaaak co lázně? A co manžílek, jak se mu líbilo překvapení?
14. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
tak když tady jsem, nikde nikdo, a když jsem pryč, tak vás tady je.......................
dělala jsem manžílkovi valentýnskou véču - kuřecí špízy s pomerančem a hermelínem, pečené brambory ve slupce posypané sýrem, a ted dezertík - tvarohová a jahodová zmrzlinka se šlehačkou.....................

holky, neřešte jídlo, kámoška je štíhlounká a přibrala 27kg s jedním a 25kg s druhým - a to jedla zdravě a střídmě...........a hned to shodila................
a moje mamka přibrala sedm se mnou a devět s bráchou..................a taky to bylo hned pryč, takže je to individuální, další známá zezačátku nic moc a ke konci to šlo po třech kilech za měsíc nahoru a další přibírala dvě kila každý měsíc, nakonec měla 22kg, takže je to fakt individuální, já už mám nahoře dvě a půl kila......

sven: jsem se zasmála u toho jak jsi třídila oblečení, to bylo fakt dobrý, ale já věřím, že pak oblíknu všechno.............časem............
14. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
jess - lazne super, prima relax, pak cloveka ulozi na slamu (na prosteradlo) a prekryji ovcim rounem, tak relax. a manza byl spokojenej, on je takovy moje zlaticko :slight_smile:

jinak my taky meli valentynsky obed - spanelsky ptacky. tak vcera koupeny hovezi vypadalo trochu zelene :grinning: tak melo letecky den :wink: ale nastesti jsem nasla veprovy, takze obed byl a moc dobry :grinning:

krasny vecer, jdu za manzilkem :slight_smile:
14. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 37DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 36DC (poslední cyklus 49 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 22DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 21DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 17DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 17DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 16DC (poslední cyklus 29 dní)
vecernice........ 30 let............... 6 snažení / 6DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 6DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 1DC (2. porevizní cyklus 29 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
15. - Laurinka - odběr krve na NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
2. - Daee - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
9. - Daee - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt
15. únor 2010 v 07:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.