• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Bluem - no, ty dva cykly ti to jeste drzely hormony z HA...a pak se to většinou ukáže..buď to zůstane v pohodě, nebo nastanou problémy...mně se po vysazení HA taky krásně cyklus držel na 28 dnech..bylo to prostě ukázkový, tak jsem si libovala...a pak jsem zjistila, že vlastně tak ty dva tři cykly po HA nejsou vůbec vypovídající...pak jsem začala špinívat a čím dál víc se to prodlužovalo...ale naštěstí ovulka byla...ale hned po ní jsem špinila...tak jsem se na to léčila...protože v tom by se vajíčko neuhnízdilo...když se ta sliznice hned po ovu už odlupovala...sice jsem ji mívala vysokou 14mm, což je fakt hodně dobrý, ale bohužel jsem kvůli tomu špinění i dvakrát na začátku neudržela to oplozený vajíčko..takže špinění určitě nepodceňovat...a řešit..a rekace tvé doktorky mi připadá úplně zvrácená..to nesnáším...vidí, že máte problémy a přitom to chce řešit za půl roku!!! Má doktorka mi chtěla hormonální profil už po třetím pokusu!!! Nenech se u nové doktorky odbýt a nech si ten profil udělat, ať ti to kdyžtak co nejdřív srovnají a pak otěhotníš určitě!!! :wink: :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
bluem - pokud bys byla tesne po ovulaci, tak to dr. z utz fakt nepozna ... :frowning2: ty byli fleky jsou asi mista po uvolneni folikulu, ale otazka, kdy se to stalo. zas aby ovulace byla 3 dny po navsteve dr. mi prijde nemozny, aniz by tam nevidela alespon jeden velky folik (tak 18mm), ktery by mohl stihnout dozrat a prasknout.
jake pouzivas ovu testy? nektere jsou asi mene spolehlive (halvne ty citlivejsi, tot ma zkusenost)
nicmene teploty, pokdu se meri pravidelne a za stejnych podminek jsou nejjistejsim potvrzenim ovulky, sice az zpetne, ale aspon clovek vi, ze je :slight_smile:
tak hodne stesti. ta nova dr. ma tak plno, ze te nevzala driv?
15. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
daschička mě zas předběhla :grinning:

jinak - ja po vysazeni HA nemela cyklus zadny :grinning:
15. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahojky, hlásím se z kontroly, od minulé prohldíky před měsícem mám 3 kila nahoře - brr. Takže celkově nahoře 2 kila - to už vypadá líp. No bylo mi jasný, že teď už ta váha musí jít nahoru, když břicho roste a roste :slight_smile:. Ale stejně mám pocit, že ta stoletá váhá jim váží podle oka a podle toho jak si tam stoupneš, Asi budu muset vlézt na váhu doma. Jinak mládě je v pořádku, děloha roste směrem nahoru - za ten měsíc o 4 cm. Ještě odpoledne k obvoďačce a pak až k zubaři v březnu.
15. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Daschiki - diky - asi to tak fakt bude, taky jsem si libovala, ze mam prvni 2 cykly pravidelny a zadny problemy... Jen mi nejde do hlavy, jak to, ze jsem neotehotnela...
No me ta doktorka rekla, ze jsem jeste mlada - to jsem malem vylitla - me bude za 2 mesice 27 - pripadam si spis stara! Ona na me fakt koukala jak na blazna - a pak rekla no - teda - jestli - chcete, tak ja vam tu krev na profil naberu, no... A stejne to neudelala. Jak jsem psala, hned mi chtela dat hormony na upravu kraveni, ale me to prislo jako nesmysl, kdyz mi pred tim ani nevysetrila.

Vecernice ja ted nevim, ja mam naky, takove kazety s kapatkem a stoji asi 250 kc 5 kusu. ja vim, ze po podle testu jsem mela ovu az po prohlidce u doktorky.
To je doktor - v Plzni, vsude jsem cetla, ze je nejlepsi a kdyz jsem se tam objednavala, tak jsem se predem zeptala, jestli se mnou budou i neco delat, ze se snazime 4 mesice a ze si myslim, ze neco neni v poradku a hned mi vysvetlila sestra, ze jo. Horm. profil, sledovani vajicka, spermiogram priteli... takze pristup uz je o 100% lepsi...
15. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
Sven gratuluji k super zprávičkám. Kdy máš další kontrolu?
15. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
tak už jsme po obídku......
maciol - ještě nevím, musím si tam zavolat............................
15. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
sven - pripojuji se ke gratulacim :slight_smile:

bluem - nejsou to LH 28? citlivost 20? ty mi taky neukazovaly dobre .....
15. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Díky za gratulace ke kontrole,
maciol - na příští kontrolu jdu 1.3.
15. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
sven: také moc gratuluji ke kontrole :wink:. Já mám výchozí váhu 53kg a zatím je mi nějak jedno kolik přiberu. Věřím tomu, že pak to zase půjde samo dolů...

maciol: super, tak teď Ti už nic nebrání v dovče na Kanáry :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
maci: dobře jsi to vyřešila.......... :grinning:
15. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
vecernice - ty moje se jmenovaly your days - citlivost nad 20... Nemelal jsi je taky?
15. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
bluem - ja mam vetsinou RapiClear, ty me prijdou spolehlive, ty maj citlivost 25. kdyz jednou nebyly zkusila jsem ty LH28, ale tam mi to ukazovalo mirne po limitu dve stejny, a pritom ovu nebyla ....

maci - dovca super, to uz se mrnousek takhle podiva k mori :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Sven gratulka :slight_smile: Nevím, kdo to tu psal, že bude mít asi metrák -- ale jsem ráda, že nebudu sama :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Sven - to jsou super zprávičky :slight_smile: gratuluju!
15. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Holky,
dovča je zamluvená a už i přes internetové bankovnictví zaplacená. Teď budu jenom doufat, že se nic nepokazí zdravotně, máme to hodně pojištěné proti stornu, dostali by jsme zpět 80% ceny, tak to je dobré.
Vložím tady odkaz na fotečky hotelu, není to sice jako Laurinky Mexiko, ale myslím si, že pro rodinu s dvouletým dítětem naprosto ideální.
http://www.canariatravel.cz/kanarske-ostrovy/fotogalerie/hotely/10376.html?detail=1&pageIndex=0
15. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Maci - to vypadá nááádherně!!! Teda holky, vy se máte!!! Moc vám to přeju...bude to krásná dovča!
15. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
maci - parada!!!!
15. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
maci: Nádhera! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Já letos po dlouhé době nikam nepoletím, v těhu se bojím :unamused:. Maci a kdy letíte, v kolikátém tt budeš?
15. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Avally v květnu, budu ve 22.týdnu.
15. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
maci: tak to na tom budeš asi podobně jako Lauri, já bych hned taky někam letěla, ale jsem zbabělec, mě nedělají dobře ty lety, tak to nechci zbytečně riskovat...Hotel jste si vybrali fakt krásný!!! :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
maci: takže letíte v květnu? tak týden po našem návratu tipuju, ty jsi těhu o týden pozadu než já a já letím ve 21 a 22tt.................už se fakt nemůžu dočkat.................bude to boží.........
15. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj holky tak sem doma po NT,ultrazvuk dle pani doktorky dopadl dobře a teď už jen čekat na výsledky krve a já blbec sem neposlouchala sestru a teď nevim jestli mi je pošlou nebo co,jinak sem konečně viděla srdíčko a mimi bylo veliký ale lenošný pořád na nho musela klepat přes břicho ale moc to nepomohlo je to pecivál po mě :grinning: Jinak mi brali tři zkumavky,ale dvě byly na výzkum sem se nechala naverbovat a na oplátku nám udělají utz ve 20 týdnu podrobnej i se srdíčkem a paní doktorka řekla že to bude asi.................. :grinning:
15. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Larinko odltáme 8.5 a vracíme se 15.5.

Makinko super zprávičky a co to bude????? Víš, že jsme tady holky zvědavý........
15. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
maki: kluk???????????????????????,

maci: takže jak jsem psala, týden po našem návratu, my se prvního vracíme........... :grinning:
15. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
maki: Holka :wink:

lauri: Šest zkumavek ? Páni, mě brali jen pět..
15. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Laurinko, vidíš jak jsi šikovná :slight_smile: , Ty si to rychle spočítáš.
Dívala jsme se do kalendáře a přesně v den odletu budu 22+0 a v den návratu 23+0, tak to vlastně budeme pryč 23.týden.

Lauri a jak dlouho máte ten let? My pět hodin, já to nějak vydržím, ale zabavit dvouleťáka bude možná problém.
Maki, taky tipuju holčičku.
Ahoj holky,

teda maki -- nenapínej :slight_smile:

Jé, ty dovči jsou super, hned bych taky někam vyrazila. Laurinka -- ve Vancouveru mám tetu a na Vancouver islandu jsme vždycky pozorovali lodě jedoucí právě na Aljašku. Jestli vám to vyjde, tak to budete mít super.

Úplně jsem zapomněla nahlásit, že už vím kdy jdu k dr. Chystám se tam příští čtvrtek, 25.2. Bude to sice první kontrola, ale doufám, že už uvidím blikající srdíčko. Nemůžu se vůbec dočkat, ty první týdny jsou prostě nervy na pochodu :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Heli ahoj,
kontrolu Ti pisnu do tabulky. Budeme Ti všichni držet palečky, aby už srdíčko blikalo a bylo všechno v pořádku.
15. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.