• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
no jo tak nebudu napínat,prej se nám nechtělo ukázat ale na můj dotaz to skusila ještě jednou a ASI to bude holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:,tak snad ji tam už nic nenaroste :grinning:
Takže buď Laura nebo Viktorie
15. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Makinečko tak gratuluji k holčičce. To je snad první tady, ne????? Jména i pohlaví Ti taky pisnu do tabulky.

Jednu holčičku tu rezervujte pro mě, ju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ?
15. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
ahojky holky,

omlouvám se že nečtu, ale není nic moc k čemu bych se teď mohla přidat, když se vlastně ani snažit nemůžeme ...

Jsem už od pondělí doma - záda v pytli :frowning2: Ve čtvrtek jsem se konečně mohla i trochu hýbat. Jinak jsem nemohla ležet, sedět .. nic bylo to šííílený. Mám prý normálního housera :grinning: prochladla jsem na bazéně ... super no :-/ V pátek už to bylo lepší a myslela jsem, že už to přejde a ono houby :frowning2: V neděli jsme byli na křtinách známých - mají už třetí holčičku :slight_smile: tam dvě miminka ani ne 2 měsíční .. no když jsem neměla co na práci, měla jsem co dělat, abych se nesebrala a nešla brečet ven .. hold na člověka to prostě dopadne :frowning2: ale co! Nám se taky podaří :wink: !
Takže jsem to přecenila a záda zase bolí .. sice už se můžu hýbat relativně, ale do práce to není ... :frowning2: takže do konce týdne doma .. ach jo ...

Chtěla jsem tady jenom dát svůj graf z 1. porevizního cyklu - resp. první MS po revizi, takže vlastně druhý cyklus, ale takhle mi to příjde lepší...
http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry
příšlo mi jenom trošku úsměvné, když jsem to sledovala a když se na to dívám teď zpětně. Už bych v tom viděla implantační pokles a já nevím co ještě a určitě by to bylo těhu :slight_smile: Kdybych nevěděla, že to je blbost, možná bych nad tím i přemýšlela :slight_smile: je fakt, že ty teploty po ovu byly celou dobu nižší o asi 0,2 stupně, ale to byly i ty před ovu ... Ono to tělo si prostě dělá co chce :slight_smile:
Ale už vím, že ovu mívám 15-16DC a luteální fázi ukázkových 14dní :slight_smile: Super :slight_smile: Takže dneska jsem začala zase popíjet svůj namíchaný bylinkový čajík a baštit vitamíny - po tom co jsem musela vysadit kvůli probiotikům, které jsem brala při léčbě hnusných kvasinek - a hurá do dalšího sledování :slight_smile:
Svatbu máme za 3 měsíce přesně.. toto letí ... :sunglasses: a pak hurá na vyrábění mimísků :slight_smile: !!!
15. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
maki - holka!!
15. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
makinecka: gratuluji, já bych si také moc přála holčičku :slight_smile:. Už se těším na NT a doufám, že se nám taky ukáže, ikdyž je to hodně předběžné....
15. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
aha :grinning::grinning: až teď koukám, že už jste byly dávno na další straně a ty užs to napsala :grinning: ale tipovala jsem holčičku...a ono to vypadáááá :grinning: hehe
15. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Makinecka -- velikánská gratulace! Holčičky jsou super :grinning:
15. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
maki - gratulace, aspon to tu bude treba rovnomerne rozlozene :wink:

janko - dobre, ze mezi nas zavitas, i kdyz tema je ti zatim vzdalenejsi, ale zas ti pekne ubiha diky pripravam na svatbu :wink: a grafik pekny, jojo clovek by tam umel najit ledaccos a vkladat do toho nadeje. ale jak jim ma pak clvoek nekdy porozumet? at zada brzy prejdou!!!!
15. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
jinak mojí ségře hrábo a dovezli jsme si od ní - postýlku,postýlku cestovní,jeden přenosnej přebalovací pult,komodu s přebalovacím pultem,chodítko,lehátko prom mimi,vaničku,dvě krabice hraček pro mimi,dvě krabice hraček pro větší dítě,fusak,rychlozavinovačku,asi čtyři kabele oblečení,botičky,kojící polštář,matraci do postýlky,peřinky,povlečení,chůvičku,monitor dechu,zbytek plínek,deky a nějaký látkový pleny,takže nám chybí už asi jen kočárek a ještě něco dostaneme když něco najde :grinning:
15. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Maki: Gratulka k holčičce :slight_smile: A vy, co chcete holčinu, tak vám nechám tu mojí, jo ? Já chci klukaaa :grinning:
15. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
Maki, tak ještě jednou strašně moc moc gratuluju k holčičce....tak mě napadá, že je docela reálný, že by mi to na NT taky mohli říct...my jsme od sebe kousínek...a podle UTZ budu ve středu 13+3, takže už 14tt..a když už tobě tipli, třeba tipnou i mně :grinning: jůůůů kéž by!

Janko - však to uteče jako voda a za chvilku se zase začnete snažit...cyklus máš ukázkovej...
15. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
makinecka, gratuluji ,taky bych chtěla holčičku.
15. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
maki - gratulace k dobré kontrole a asi k holčičce :slight_smile:

jankabry -ráda tě tu vidím. Přeju, ať houser brzo odkvačí pryč. Hezky si užívej příprav svatby, já už to mám za sebou, uteklo to jako blázen. Ale spokojenost, přežila jsem to :slight_smile: jestli se chceš mrknout, tak fotky mám na beremku.
15. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
anie: no jo, ale podle mě pět nebo šest je už jedno........... :grinning: :grinning: :grinning: a to jdu ještě ráno znova na tu krev na NT....
maciol. my poletíme celkem dvanáct hodin, ale máme to nadvakrát, první se letí myslím do Amsterodamu, a z tama pak do Cancunu, ale nevím ještě přesně, rozpis podrobný dostaneme pozdějc.................
a já většinu cesty asi prospím, takže v poho..................

maki: no bacha, ono je to ještě docela brzo, třináctý týden, kdoví..................ale gratuluju....................budeš mít Lauru jako my jo??
já bych taky chtěla takto brzo, ale uvidíme, ono je potřeba to ještě brát s rezervou, ale chápu, jakou máš radost.................
15. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
lauri,však já to beru s rezervou proto píšu ASI jak to říkala doktorka a pokud to nakonec bude kluk tak mi to neva a Laura to asi bude,pokud to nakonec bude holka manžel rozhodl :slight_smile:
maci klidně mi tam napiš i klučinu to bude zatím Maxim
15. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
makinecka: koukám, že už máš celou výbavičku na mimi :slight_smile: , my ještě nemáme vůůůbec nic, na první nákup se chystám až po výsledcích NT.... :wink:
15. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
Laurinko, mě tenkrát u Tomáška řekl doktor v 12+4, že je klučík a trefil se. Ale tajně jsme pořád doufala, že se spletl a bude to holka. Až už jsem to měla potvrzené asi 4x, teprve jsme to přijala. Teď bych samozřejmě Tomíka nedala ani za nic. Kluci jsou velicí mazílci.
15. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
ahoj berušky,

nestíhám, moc nedočítám ale co jsem dočetla - tak samé krásné zprávičky

Maci - nádherný hotel a moooooooooc si dovču užijte a ať se vyvede vše dle vašich představ :dizzy_face: :dizzy_face:

My nějaké cestování zrušili, budem jezdit po čechách, radši, když jsem teĎ krvácela, mám strach aby se někde něco nestalo, to by mi za to nestálo. A moříčko si dopřejem hold za rok :slight_smile:

makinečko - gratuluju ke kontrole i HOlčičce - konečně první prinecznička tady :slight_smile: :slight_smile:

a holky -mám výsledky screeningu a vyšlo to bomba

down riziko 1: 17000
edwardsův s. 1:44000
a ten pataauv syndrom 1 :145000
takže doktor pochvaloval jak vyšly výsledky výborně a já jsem šťastná jak blecha, že pod srdíčkem čekáme zdravého broučka.

Jinak Maciol prosím uprav tabulku - další kontrola 8.3 :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
zoliku: obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , super zprávičky :slight_smile: , jé já jsem zase nevzdělanec, ty poslední dva syndromy vůbec neznám :confused:
15. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička......Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 38DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 37DC (poslední cyklus 49 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 23DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 22DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 18DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 18DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 17DC (poslední cyklus 29 dní)
vecernice........ 30 let............... 6 snažení / 7DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 7DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 1DC (2. porevizní cyklus 29 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
15. - Laurinka - odběr krve na NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola
25. - Helabella - první kontrola

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
2. - Daee - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

SRAZÍKY:
27.2. ve 14h Marianský údolí - nejen Brňandy
13.3. veletrh Brno
15. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
maki: tak to budeš mít stejné jako my............... :grinning:
maciol. já tomu věřím, kámošce to taky řekli v tom třináctém a taky to vyšlo, a já se taky na to těším, až mi to takto brzo řeknou, ale jak píšeš - až to usylším víckrát, budu tomu věřit..... :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
holky moje zlate, vas zase docist po tom vikendu, to byl ukol na cele dopoledne... :grinning:

Hlasim se po vikendove navsteve u mych rodicu, ktery jsme to konecne oznamili, ze budem v zari 3 a meli radost. Napred trochu zaskoceni, pac jsme to zfoukli i s oznamenim svatbicky, ale pak byli radi. Mati i slzicka dojeti ukapla. A pak nasledovaly tuny dotazu a obskakovani a podstrojovani dobrutek. Mati nechape, jak to, ze jsem zatim nic nepribrala a tak na tom asi chtela za vikend neco zmenit :grinning:
Tak jsme radi, ze uz je to venku a ze to tak hezky prijali a tesi se:slight_smile:

Mno, jinak zitra rano nas ceka NT, tak jsem takova napjata a trochu se bojim, ale snad teda bude vsechno ok... Jdeme i s pritelem, tak se tesim, ze prdolku konecne uvidi a taky se potesi z toho live zazitku... Hlavne, aby vsechno bylo ok.

Jinak se chystame tento tyden teda slavnostne zahajit navrhovani oznameni a snad ho konecne zadame i do tisku, abychom uz neco meli, myslim, ze ho budeme rozesilat tak mesic pred nasim velkym dnem, hahaha:D :D :grinning: Pristi vikend nas ceka vyber prstynku, tak snad to nejak zfouknem... Moc se nam do toho teda nechce :grinning:

Jinak, Lauri, ja byt tebou tak nevaham ani vterinu a uz mam sbaleny cemodan na takovou krasnou dovolenou... I kdyby se neco delo, tak mate evidentne kolem sebe hodne lidi, kteri vam budou ku pomoci... kdyby nedej Boze bylo potreba neco zaridit nebo pretlumocit.

Jinak ja jsem uz rezignovala na pupik, asi proste projdu tehotenstvim bez briska... :grinning: :dizzy_face: nee, vim, ze se pak budu jeste divit, ale ted teda porad jeste nic. Vecer si teda pripadam tak jinak nafouknuta, a hlavne pravidelne kazdy vecer, ale jinak nic...
15. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
orchi, ahojky................to je super, že mají vaši radost...............a na pupek je brzo, já ho mám takový, že ho vidím jenom já................takže bud v klidu. a taky ho mám po jídle, nebo k večeru...........
a díky, na tu dovču se fakt už moc moc těším................ :grinning:
15. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Orchi, s tím bříškem to mám stejně - večer pátý měsíc, ráno placka :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
jezis, ja dycky nez se vyzvejnku, tak vy popisete skoro celou dalsi stranu:slight_smile:

Maki: tak snad se dr. nesekl:slight_smile: gratulace k holcicce a komplet vybavicce :grinning: :grinning: :grinning:

Zoliku: obrovska gratulace ke krasnym vysledkum :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, zitra rano v 8h na me myslete a drzte nam vsechny palecky, jdeme na to NT...
15. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Orchi počkej jak budou Vaši uprdění až to mimiško budou držet v ruce, to teprve budou slzičky. Neboj pupík určitě bude, ono to pak roste rychle. A neboj NT screening dopadne dobře a třeba taky budeš vědět pohlaví. Myslet na Tebe budeme a taky netrpělivě čekat na zprávičky.

Holky byla tu Monaberuska? Měla nějaké problémy s tatínkem a pak i psala, že je jí hrozně zle. Tak snad je v pořádku.

Anie tak já si rezervuji :slight_smile: tu holčičku a Tobě přenechávám chlapečka, domluveno????

Maki Ty to máš pěkně vyřešené s tou výbavičkou. Ale já vlastně taky, mám skoro všechno po Tomíkovi.
15. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Teda já ostuda úplně zapomněla pogratulovat Zolikovi. Zolik jen tak dál, super zprávičky.
Dovča bude dobrá i tady v Čechách. Kdyby se u mě vyskytl nějaký problém, tak bych radši taky zůstala doma, ale nebudu to přivolávat, protože se strašně těším.
15. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahoj ahoj.....

Maki: gratulace k (asi) holčičce......konečně první (asi)nevěsta pro Matýska a Filípka :grinning:

Zolik: taky gratulace ke krásným výsledkům NT.....já to říkala!!! :wink:

Orchi: na pupík je ještě brzoooo...a neboj on každou chvilku začne vykukovat...nejlíp vleže na zádech... :wink:
A zítra moooooooc držím palce na NT...a těším se na dojmy a zážitky!!!

Jo a ještě jste tu řešily, jestli se test na cukrovku dělá z krve z prstu nebo ze žíly....tak mě to tedy bohužel bou dělat ze žíly
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
|Maci|: prosím až budeš upravovat tabulku, tak mi zruš kontrolu 2.3....mám ji 9.3 (a to užn v tabulce taky je...) dííííky :slight_smile:
15. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Daee jasně zruším tu jednu kontrolu.

Holky vy si to tak pěkně hlídáte. Ráno Večernička, teď Daee. Chybička se prostě stane. Ale tabulku máme fakt pěknou, přehlednou. Už ji od nás kopírují i jiné diskuze, třeba listopad a určitě i jiné.
15. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.