• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dobré ránko sluníčka :slight_smile:

Palečky pro orchi a monu :wink:

Tak jsem včera večer chtěla koukat na Bauera, ale odpadla jsem už před devátou.. V noci se mi pak zdála dobrá šílenost - že jsem se probudila, na hodinách dvě v noci, ale venku sluničko. Tak jsem vyšetřovala, kolik že je teda vlastně hodin, abych nezaspala :grinning:
16. únor 2010 v 07:20  • Odpověz
Ahoj holky, krásné ránko všem :slight_smile:

tak uz jsem zase mezivámi a tedkom uz mi nebude nic bránit,abych sem zase chodila pravidelne :slight_smile: abych se vyjadrila ke svatbe... byla moc krasna a myslim, ze jsme si ji oba moc uzili :slight_smile: Fotkysamozrejme dodam,ale cekam na fotografa,az bude hotov. Co mi fotil kamarad, tak ty jsou takove nic moc, spise momentky. takze na beremko pak pridam ty od fotografa.

Chtela bych poprosit nekterou z vas, jestli by mi mohla strucne :slight_smile: napsat, co se tady sebehlo. docist vas bybylo nadlidsky vykon a je toho fakt hodne, celkem dlouho jsem tady nebyla :frowning2:

Jinak zitra jdu na ty odbery, tak jenom doufam, ze vsechno dopadne tak jak ma. Vubec nevim, jake jsou ty hodnoty, podle kterych se to bere, jak se urcuju, zda je to v poradku a nebo ne... na screening jsem nebyla, takze mam strach...
16. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Přeji všem sluníčko aspoň v duši, když je venku tak nějak pořád bílo. :sunglasses:

Držím pěstičky orchi a monu :slight_smile:

viz závody Bauer: máme to doma domluvený (ač jsem to nevěděla)...začneme se koukat společně s manžou na závody, já kolem deváte odpadnu (usnu) a jemu se povede mě vzbudit na finále. Když jela Sáblíková, tak jsem se dívala až od jejího závodění...ne že bych nutně potřebovala vzbudit, ale to moje zlato má pocit, že by mě mrzelo, kdyby mi to uteklo :grinning: ...

Jinak si připadám jak v pohádce O šípkové Rúžence...a spala a spala a spala :pensive: :pensive:
16. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno,

držím pěstičky Orchi a Monaberusce :slight_smile::wink:

Katulline - velká gratulace, vítej do klubu mladá paní :slight_smile: A jak jsi na tm s těhulkováním? Máš už nějaké bříško?

Maci, koukám, že sis docela vytrpěla v tom minulém těhotenství...:frowning2: Tak teď ti to druhé mimčo vynahradí a bude to bez problémů (až na to píchání magnéska)
16. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Taky všechny zdravím a šupajdím do práce :slight_smile:
16. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Dobré ráno všem,

Orchi a Moně držím palečky ať je to jako včera, vše na 1* Kdepak ta Mona je, snad je tatínek v poho.

Bibi: jj, Šípková Růženka, to jsme teď asi všechny. Ale mě už to snad pomalu pouští (usuzuji z toho, že už dva filmy jsem dokoukala do finále :grinning: )

Jess: tak co, netestla jsi? Já Tě nechci moc povzbuzovat, bude to zklamání, když nic, ale zase, když se to tak opozdilo...já bych to nevydržela :sweat_smile:

Já mám pocit, že se té páteční kontroly nedožiju, jak se to vleče. Mám čím dál větší strach - jestli tam to miminko vůbec je, jestli je živé a jestli je zdravé a má všechno co má mít. Ach jo....to je běs.
16. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička......Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 39DC (poslední cyklus 36 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 24DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 23DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 19DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 19DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 18DC (poslední cyklus 29 dní)
vecernice........ 30 let............... 6 snažení / 8DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 8DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 3DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 2DC (2. porevizní cyklus 29 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola
25. - Helabella - první kontrola

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening + kontrola
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

SRAZÍKY:
27.2. ve 14h Marianský údolí - nejen Brňandy
13.3. veletrh Brno

Pěkné ráno,
Orchid a Mona hodně štěstíčka na kontrolách, teda Orchi na NT screeningu. Moc se těšíme na zprávičky.

Daschiki měla jsme těhotenství s Tomíkem fakt takové divoké, ale on mi to vynahrazuje, on je prostě andílek. Neříkám, že neumí zlobit, to umí, ale které dítě ne, že? Zase mi třeba už od šestinedělí spinká celou noc, kojila jsme naposledy o půlnoci a pak až v šest ráno. Takový luxus snad žádné mamince dítko nedopřává. No prostě andílek.

Katulline gratuluji mladá paní a taky se už moc těším na fotečky.
A k tomu co se událo tady, je toho hodně. O snažilkách hodně napoví tabulka. A těhulky se máme skoro všechny dobře. Trošku zdravotně zlobilo miminko u Zolika, ale už je to v pořádku. Monaberuska má zase velké zdravotní problémy u tatínka, tak sem teď nechodí. Jinak asi všechny nosíme jenom samé dobré zprávičky. Některé holky už ví pohlaví viz. tabulka. Daschiki měla problém s cytologií, snad se to zlepší a přístí kontrolní stěr už dopadne dobře. Jinak nevím, holky Ti třeba napíší víc.
Jinak se ještě plánují srazíky, taky jsou v tabulce.

Jessi tak to moc v práci nepřeháněj a šupej pro ten testík, ať máme další těhulinku :slight_smile: . Zprávičky o tom, že přišla MS nechceme slyšet :slight_smile: .
16. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Krásné ránko všem!!!
držím mooooc palce Orchi a Moně dnes na kontrolách!!! A večer se těším zase na dobré zprávičky.

Didi: na UTZ nám srdíčko prohlížel Dr. hodně podrobně, dýl než všechny ostatní orgány.Různě si ho natáčel, zobrazoval si průtoky krve atd. Ale pak teda prohlížel i třeba bránici, žlučník, žaludek, močák a tak, ale už mnohem rychleji....
A fotečku já nemám :frowning2: :frowning2:

Jinak holky, jak tu řešíte nechutenství, že jste bez bříška a třeba spavost, tak já bych řekla, že ve 2.trimestru se to úplně otočí. Je mi strašně dobře, jsem nabitá energií, v pohodě, všechno mi chutná, mám bříško tak akorát, Matýsek se krásně hýbe...prostě kráááása...ale myslím, že ve 3.trimestru se to zase zhorší, budu břichoun a zase asi pak i víc unavená.

A ještě jeden postřeh: Matýsek bydlí v pravé dolní části bříška....já to musím, jak se vrátíme domů vyfotit....mám pupík krásně nakřivo a prostě vždycky ho najdu tam....asi to tam je nejlepší :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Jo a já jsem včera kupodivu koukala na Bauera až do konce, ale byl to nadlidský výkon. TAky jsem vstávala až o půl deváté. Ještě, že tak pozdě vstává i Tomík.

Jinjin neboj, určitě bude všechno v pořádku, musí :slight_smile: :slight_smile: .
16. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Jin: JE tam, kde by bylo!!! :wink: a má se dobře....určitě!!!

Jess: já bych to taky nevydržela a testla.....vím, že předtím nebyl ani duch, ale třeba bylo ještě brzo....taky nechci zbytečně povzbuzovat, ale co když..... :wink:.To bypřece byla kráááása!!
16. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Já vím, ani mi nemusíte odpovídat, nechci s tim otravovat, ale mě to vždycky trošičku uleví, když to napíšu. Prostě se zmítám mezi stavem, že se bojim, že to mimi není v pořádku a stavem, že tam je a narodí se a já se o něj nebudu umět, chtít a zvládat postarat. Samozřejmě jsou tam i pocity naprostýho štěstí, že tu bude malý uzlíček naší lásky s námi a já budu mít nejkrásnější smysl života na spoustu let, ale jak se bojím, tak bohužel převažují ty horší myšlenky. Jsem asi trochu magro :pensive: :sweat_smile:
Už se tak moc těším, až budu ve druhé trimestru a snad v pohodě jako Daee... alespoň je naděje :astonished:

Katulinko: velká gratulace (i když podle mě by se mělo gratulovat hlavně našim chlapům, že mají tak fajn ženy :grinning: )
16. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
tak jsem konecne dorazila do prace...

Vsechno probehlo hladce, NT projasneni v norme (1,0mm) a cekame nosate miminecko :D a krasne mu tlouklo srdinko. Mrskalo rucickama a meri neco pres 5cm. Prutok tou dulezitou tepnou ma v poradku, takze je to nase sikulka....

Jedine, co trochu zakalilo cely krasny dojem z vysetreni nam obema, byl pristup personalu... Sestricky na odberu byly celkem strohe, az usecne... "Ne, nemuzete zavolat zpatky na nase cislo, mame pouze jednu linku, kterou oznamujeme vysledky." "Pokud to chcete vedet telefonicky, musite ten telefon proste vzit..."
Dr. Vondráčková byla dost usecna a neprijemna: "Nesmejte se! Nemluvte, ted mluvim ja." Jinak bych se pry pohnula a ji by se to spatne merilo... I pritel byl z toho dost na vetvi, ze mi tak odsekavala. Na muj vkus to cele bylo dost rychla akce, vysetreni trvalo asi 10minut... No, asi se poptam, jestli musime jit do tohoto centra i na ten utz ve 20tt. Pokud nebude jina, lepsi moznost, rozhodne budeme vyzadovat jinou dr. nez dr.Vondráčkovou.

Holky, v kolik vam tak asi volali ty vysledky? Mozna ten telefon nebudu moct vzit a budu se tim padem podivat az na vysledky vecer na internetu... Je lepsi dostat vysvetleni po telefonu?
16. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Orchii, hlavně že je miminko v pořádku. Personál si nevybereš, ale špatný přístup vždycky zklame, to chápu.
S výsledky Ti neporadím, tady v Olomouci u toho doktora, ke kterému chodím já, je to jiné. Krev odebírají asi 14 dní před ultrazvukem, tak se výsledky dozvíš u toho ultrazvuku.
16. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Holky dekuju za podporu. testovat budu, ale rekla jsem si, ze vydrzim do ctvrtka rano. To uz pak budu mit 100% jistotu, at to dopadne jakkoliv.
16. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
dobré ránko,

Kattuline - gratuluji mladá paní a moc se těším na fotečky

Já teda u TErky na žádném vyšetření srdíčka nebyla ale jak mi dělali plodovku, tam by se každá vada srdce asi odhalila, takže možná proto. No budu se muset poptat kamarádek jestli na něčem takovém byli, co bydlí tady :confused:

Orchi - gratuluju ke krásné kontrole, macíkovi v bříšku a personál si bohužel fakt nevybereš. Věř, že vše je v pořádku a mimisek se má dobře. A výsledky budou určitě v poho. :slight_smile: a na milou :stuck_out_tongue_closed_eyes: paní Doktorku se vybodni :wink:

Jess - moc držím pěstičky ať jsi ve čtvrtek nahoře v tabulce jako další těhulinka :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
ahojky holky...děkuji za držení palečku...
tak teda vše je v pořádku fotečku jsem hodila do albíčka, tak se můžete podívat na mrňouska :slight_smile:

a prosím v tabulce termín porodu máme 5.9.2009
16. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Mona - gratuluju ke kontrole a miminko už je krásné :dizzy_face: :dizzy_face: a jak si tam lebedí :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
monaberuska,taky gratuluji ke kontrole,foto mimiška je krasné :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
zolik moc děkuji :slight_smile:jojo lebedí :slight_smile: :grinning: :grinning:

a ještě prosím do tabulky mám kontrolu další 16.3.2010 a NT screening jeste nevim budu tam volat, ale v 11 tt jedeme do brna na to, ale zitra tam az zavolam tak presny datum dodam :slight_smile: dekuji za doplneni tabulky
16. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Holky, tak jsem narazila na tuto doskuzi:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=89627&vGroupOffset=600&vOffset=30
... tak tu jsem si mela najit driv:( No, tak aspon vim, ze pani dr. je takova čůza dycky... Nebyla neprijemna celou dobu, ale bylo na ni videt, ze asi potrebuje ticho na soustredeni, ale davala to dost usecne najevo... Tak jsem si pak rekla, ze budu radeji zticha, je at prdolku dobre vysteri... Pak nam teda i popisovala, kde ma rucicky a nozky a ze ma paradni frnacek:slight_smile: Dostali jsme 2fotecky, vecer je dam do albicka... Mimisek ma na nich nosanek stejny jako pritel :grinning:
No suma sumarum... na utz ve 20tt budu trvat na Vlašinovi a objednam se hodne dopredu... a zminim to, ze se nam pristup pani dr. pri NT nelibil... a ze bych teda ocenila pri dalsim objednavani vstricnost co se tyce urciteho dr.
16. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Moni, gratuluju, cvrček je parádní :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Tak teď mám už strach :grinning:....Doufám, že narazíme na někoho lepšího...ach jo...to mě moc mrzí..někteří doktoři by měli radši dělat v márnici...Ať si babizna juvědomí, že čekáme první dítko a že prostě přirozeně jsme z toho šťastní...manža uvidí mimi poprvý a věřím, že bude na to koukat a chtít se ptát...ach jo...

Moni - perfektní, že kontrola dopadla takhle výborně!!! :wink:
16. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Orchi, koukla jsem na tu diskuzi, i když teda víc než jmen doktorů jsem koukala na to, kolika ženským už na tom NT tipli pohlaví.. Tak nevím, jestli se mám mudra zítra taky zkusit zeptat... Když já už se vidím ( úplně pitomá ), jak mi řekne "Vypadá to na holčičku", a já to tam vořvu :sweat_smile: :fearful:
16. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
daschki, ani- moc děkuji :slight_smile:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
16. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju všem krásné dobré ránko, a rovnou hlásím, že dnes hodlám pracovat. takže jestli tu budu zase okounět, tak mě odtuf vyženňte, nebo mě za chvíli vyženou z praáce. mám pocit, že nic nestíhám, nemám úkol do jazykovky, a jsem furt strašně unavená (asi clostík), takže bez energie :wink:

jinak gratuluju malde paní!!!
medy - nevadi, neboj, bude to vitezny unor :wink:
jess - a co teploty? sup sem grafik, at ho nemusim hledat :grinning:
a vsem drzim pesti na kontroly a tesim se na dobre zpravicky :slight_smile:

jo a na 27. uz mam koupenou jizdenku :grinning: tak se brzy potkame ososbne :grinning:
16. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Mona gratuluji k super zprávičkám, fotečka je krásná. Údaje do tabulky doplním. Teda akorát koukám na ten termín porodu, fakt 5.9.???? ne 15.9.???? Jen se ptám, protože já jsem objevila // na testíku asi o týden dřív než Ty a to ještě skoro 4 dny před MS a termín mi vychází na 11.9. Třeba je to dobré datum, prostě můžeš být těhotná dýl. Jen se ptám.
16. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Holky z Brna, co vas NT v Prenatalu jeste ceka... po precteni vyse uvede diskuze vrele doporucuji si do Prenatalu zavolat a zeptat se primo na jmeno dr., ktery bude vysetreni delat. Pokud pujde o zminenou babiznu Vondráčkovou, doporucuji preobjednani na jiny den, at si nezkazite hezky zazitek z prvniho vetsiho setkani s vasim miminkem... Jde jim mimo jine i o prasule, takze zcela jiste radi vyhovi...

anieanne: peclivy a trpelivy dr. ti uricte pohlavi rict dokaze. Ta nase zajela mezi nozicky, letecky mrkla a rekla, ze tam nic nevidi a slus... A pri tom mohla! Mimisek byl krasne natoceny a mohla to videt, ale coz za necelych 14dni jdu k memu dr. tak se ho tam na to zeptam a treba u sebe na utz uz neco uvidi :slight_smile: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
ashle moc dekuji...:slight_smile::hearts:

maciol, nenentermín porodu je 5.9.2009 je to termín podle MS ale podle ultrazvuku bude dýl, ale ten dr pry doplni az zas dyl..ted ze se budeme ridit podle tohodle, v prukazce mam aji napsano ze jsem podle ms 11+2
ale podle ultrazvuku jsme 9+4 vis????ale zatim termin mma prave podle MS :hearts::hearts:tak zatim dopln 5.9 termin porodu jo???oni mas vzdy dva terminy ??podle Ms a podle ultrazvuku, tak atkhle no :-d:hearts::hearts:dekuji:hearts::hearts:ty jsi 11tt??
ja prave podle MS taky sem 11+2 ale ovulku sme mela nejak o 2 tydny pozdeji vis??takze proto ultrazvuk podle neho mam 9+4 :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
me ted dovezl od ppl balik,10ti dilnou sadu na postylku(nebesa,peřiny,povlečení,mantinel,atd.. ),pak musím nafotit do alba.ale asi až v neděli, až manžel doděla postylku.

už bych chtěla vědet pohlaví miminka,kamaradka se mě ptala jestli už to vím.
16. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahojky drbničky moje,
tak odběr kve na NT mám za sebou, maciol - NT ultrazvuk mám jako ty - 5. března a jdeme tam v 11.30 i s manžílkem. Už se moc těšíme, sestřička byla hrozně příjemná a doktorka tam bude ta moje nová, takže bezvadné..........
A tento čtvrtek jdu ještě ráno na odběry na endokrinologii, jen preventivně........... :grinning: :grinning:

orchid: to je teda šílené ta doktorka.............
16. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.