• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj holky, zdravím vás, tak jsem se tu zase dostala :slight_smile: Dočítat vás nestíhám, hrozně rychle jedete, tak jsem to aspoň trošku přeletěla...
S tou prací zatím ještě nic nevím, myslím až tak příští týden se dozvím víc...manžel říkal, že při našem štěstí tu práci dostanu, možná i obě (byla jsem na dvou pohovorech) a zároveň zjistím, že jsem těhotná :grinning: Ono to tak bývá, takový zákon schválnosti...a to navíc jsem v posledních pár dnech nějaká divná, rozhozená - šíleně trpím nespavostí - ne že bych nemohla spát, ale nemůžu usnout, z pátku na sobotu jsem ještě o půl páté ráno nespala :unamused: Jinak se většinou dívám na hodiny a bývá kolem třetí a stále nespím...tchyně říkala, že ona tím trpěla, když byla těhotná :sweat_smile: Taky mi vyrašily na obličeji pupínky, což se mi fakt nestává....jsem nějaká nervózní, a jak v noci nemůžu usnout, tak ráno vyspávám do desíti, i dýl...no prostě něco se se mnou děje, ale třeba je to jen stres z té práce, uvidíme...Už mi tikala ruka, že si udělám test, ale dřív než příští týden to nemá smysl, tak ještě vydržím (snad).

Lauri - poslala jsem ti IP. A ten hotel, to je bomba, fakt krásné a myslím, že jsi dobře udělala, že ses rozhodla tam jet. Manžel je fakt šikovný, když mu ta práce tak jde, a jestli ho to ještě i baví, tak je to výhra...

Maciol - prosím tě, už jsem to tady psala, ale asi jsi to přehlédla, můžeš mi v tabulce opravit počet snažení na 5? A dnes jsem 22DC, ne 23...děkuji :slight_smile:

Holky co Valentýn, slavily jste, nebo ho ignorujete? My tak nějak normálně, manža mě ráno nechal vyspávat a odjel pro růžičku, já mu dala Tofiffee, k obědu jsem dělala kančí kýtu na smetaně s domácím bramborovým knedlíkem a s brusinkama, šli jsme na vycházku a odpoledne jsme si udělali čokoládové fondue...my jsme prostě přes to žrádlo :grinning: :grinning:

Maki - gratuluji k holčičce, jestli to teda fakt vyjde :slight_smile: Viktorie je nádherné jméno...my jestli budeme mít někdy kluka, tak to bude asi Viktor, mám pocit, že žádné jiné mužské jméno se manželovi nelíbí :slight_smile:

Tak musím zase běžet, jdu k sousedce na návštěvu, podívat se na dvojčátka :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Lauri, nejdeš tam nějak pozdě ? Máme od sebe rozdíl jen pár dní, a já jdu zítra, což je konec dvanáctého týdne...
16. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
ahoj, tak gratuluji všem ke šťastným kontrolám...
Orchi: ono za krátký čásek, když člověk chce, si vezme z různých věcí jenom to pěkné a na to nepříjemné zapomene. No jo no prostě jsou mezi námi i čarodějnice. Na druhou stranu, může být odborník na slovo vzatý a rozumět svojí práci jako málokdo ne, a potom člověk oželí i nepříjemný přístup. :wink:

jin: já má z té mé následné kontroly taky naprosto smíšený pocity :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :confounded: :dizzy_face: , na jednu stranu se nemůžu dočkat na druhou stranu si říkám abych nebyla sklamaná že je něco v nepořádku. :unamused:.
Je to k smíchu, prvně stres aby byly na testu // a pak zase aby bylo vše v pořádku. :sweat_smile:
A ty pocity, jak to zvládnu a zda budeme správní rodiče, tak ty mám taky, připisuju to k hormonům. Protože když si uvědomím nětekré maminky, které bych naprosto jako mateřský typ nezvolila a pak člověk čučí, tak co bychom to nezvládli my,ne?

monaberuska: no tys nám s tím porodem psychicky přeskočila skoro měsíc :grinning:. To jsem zvědavá jak to nakonec dopadne.
16. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj Luci, mrkla jsem do IP, ale na FB tě podle jména nemůžu najít....................
jinak jj, manžela práce baví, já dělám ted ty fotky, to baví zase mě, takže super.........................

anie. dělá se to vesměs od jedenáctého do čtrnáctého týdne. Já tam jdu ve čtrnáctém, dneska mi brali krev, dr. asi ví co dělá, když mě takto objednala. že bych jí volala a ptala se jí, jestli tam nejdu pozdě, to je docela ujetý.... :grinning: :grinning: :grinning: a jinak co na tom vyřeším, mohla jsem jít 26. února, to je příští pátek, ale den předtím jdu na kontrolu, tak chci, aby mezitím byl trochu odstup, a dr. mi řekla - objednat od 25. února do 5. března. Volno mají 2. a 5. března, druhého je manža pryč, tak zbývá jedině ten pátek, jindy volno nemají.................tak musím vydržet.......
maciol jde jako já, ale je o týden pozdějc, takže jde ve třináctém, vidíš, je to u každého jinak...............

bibi: jsi psala moneberusce něco o porodu, moc tomu nerozumím, tak nevím, jestli jsem tady v diskusi něco nepřehlídla............
16. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
bibiska1: uz mne to tak nestve, jsem hlavne rada, ze je prdolka v poradku :slight_smile: Jen treba pritelovi to zkazilo prvni setkani s prckem, to trochu zamrzi, ale aspon pro priste uz vime...
16. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
laurinka.22: k monaberucsce: bylo to myšleno ftipem...našla // 1.2. počítalo by se, že termín porodu bude koncem září a ono hup, podle měsíčků to vypadá na začátek....toď vše :grinning:
16. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Lauri, aha, ttj.. Mě dr. řekl dvanáctý až třináctý týden že se to dělá... Tak asi fakt co dr., to jiný postup..
16. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička......Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Barunka/Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme...........???/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 39DC (poslední cyklus 36 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 24DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................5 snažení/ 22DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 19DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 19DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 18DC (poslední cyklus 29 dní)
vecernice........ 30 let............... 6 snažení / 8DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 8DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 3DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 2DC (2. porevizní cyklus 29 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola
25. - Helabella - první kontrola

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Laurinka - NT screening 11,30 hod.
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
16. - Monaberuska - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

SRAZÍKY:
27.2. ve 14h Marianský údolí - nejen Brňandy
13.3. veletrh Brno

Zolik třeba Tě fakt na srdíčko neposlílali kvůli té plodovce, tam se musello ukázat všechno.

Ashlle a jaké barvy máš tu soupravu do postýlky? Už se těším na fotečku.

Monaberusko já jsem v 11.týdnu, dneska přesně 10+3. Vím, že máš dva termíny. Mě u Tomíka oba vycházely na 10.října a stejně se narodil už 28.září, ale protože byli kompikace. Dva dny mi ten porod vyvolávali a nakonec mu selhávaly ozvy, tak se narodil císařem.

Luciena promiň, asi jsem to fakt přehlídla. Už je to snad v pořádku.
16. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
jojo nejak sem skočila co??ale já budu mít stejně dýl ten porod, ale to až mi dá druhý termín no,,chce se ted prý řídit podle MS tak se řídíme podle MS no teda....ale tady si nechám 9tt ja si to tady budu nechavat podle ovulky :-d :grinning: :slight_smile:

maciol..taky mi to vyvolávali, taky byli komplikace :frowning2: a taky se malá narodila císařem, tak te´d budeme doufat že budeme mít porod na 1 :hearts::hearts::hearts:jo?? :wink:
16. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Maciol - no teď už je to jedno, že mě tam neposlali, hlavně že je malá v pořádku. Zrovna zalehla do pelíšku tak mám hodinku klídeček :dizzy_face: :dizzy_face:

Lauri - já byla taky na NT až ve 14 tt a je tam krásně už aspoň všechno vidět. Od mého dr. mám zjištěno, že prý nejlíp ty testy vychází na konci 13 a na začátku 14 tt. Já je měla udělaný 13 plus 1 a vyšly super :slight_smile:

Maciol - malý si umí vybrat kdy se narodí. Ví, že je to státní svátek a že bude mít vždycky volno na oslavu :grinning: :grinning:

Luciena - no to by byl gol, kdyby vyšly obě práce a ještě těhu :grinning: :grinning:

no a já koupila prckovi první capáčky :dizzy_face: :dizzy_face: byl to dárek k Valentýnu. Aby věděl, že ho milujeme i když je ještě v bříšku. No a ještě aby to byl kluk - jsou modré :grinning:

a odkazy na všechny hezké povlečení sem :dizzy_face: :dizzy_face: já už taky různé vyhlížím, ale inspirace není nikdy dost :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Anie mě to doktorka řekla stejně jako Laurince, od 11. do 14. týdne. První dva týdny se bere krev a další dva týdny se dělá ultrazvuk.
16. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
No holky, tak jste mě nahlodaly, byla bych toho pátého 13plus6, což je poslední možný termín, takže já se zkusím ještě přeobjednat o týden dřív...............aby mi to pak nevycházelo nějak blbě.
16. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Monaberusko na ty ředchozí nezdařené porody nesmíme myslet, druhé budou už lepší. Teda ale já už teď vím, že jdu zase na císař, tak na 90%. Mám prý nějak špatně srostlou jizvu po Tomokovi, tak se to asi budou snažit ukončit dřív zase císařem. Aspoň to tvrdí moje doktorka, prý mě i dřív předá do porodnice, aby byl čas ten císař domluvit a hlavně aby mě víc hlídali. Ale ono je to ještě daleko, třeba nakonec porodím normálně, to bych moc chtěla. Ten císař mi přišel takový neosobní, byla jsem na Jipce a tam mi donesli "nějaké" miminko, že je to můj chlapeček. Normální porod by byl lepší, měla bych toho prcka hned u sebe a věděla bych, že je můj. I když u Tomíka to vím taky, ale asi chápete jak to myslím, že jo?????
Ale je pravda, že datum si vybral dobré.

Zoli vy pohlaví vědět nechcete, že? Kluka Ti přeju, já chci zase k Tomíkovi holčičku do párečku.
16. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Tak jsem volala sestřičce, je teda na obědě, že mám volat v jednu, že to spočítáme, ale taky mi řekla že do 13plus6 to dělají maximálně -a ted já právě nevím, jestli brát termín podle ultrazvuku a nebo podle MS, protože podle UTZ je ted mimčo o dva dny napřed..............takže těch 13plus6 je podle UTZ :unamused:
co myslíte, mám trvat na přeobjednání?
16. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky....berete nové duše do klubu Snažíme se od října????? :wink:
16. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Maciol - já tak nějak spíš cítím že to bude klučík, ale klidně bych brala druhou princeznu :slight_smile: na ty holčičky se dá mnohem líp nakupovat, už to s nima umím a vůbec měla bych snad další kamarádku :dizzy_face: no ale zase ta radost tatínka i dědečka když by to byl chlapák - by byla obrovská a moje taky. Je mi to fakt fuk :slight_smile: :slight_smile: každé pohlaví má něco do sebe, to krásné i to horší, ale obě přinesou spoustu radosti a naplní srdíčko tím ohromným citem :dizzy_face:

Lauri - zkus tam ještě brnknout a domluvit se se sestřičkou, :wink: poradí ti nejlíp :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Laurinko podle mě se bere termín podle MS. Mě dali termín pro NT od 24.2. do 10.3. a radši jsem si taky vybrala termín o pár dní dřív, kdybych třeba onemocněla nebo něco, abych měla ještě rezervu. Sice mi sestřička na tom NT řekla, že pak už bych musela přijít a čekat, až by bylo místo, ale rezerva tam je. Možná bych tam fakt zavolala a zeptala se jak přesně se to počítá a podle toho se třeba přeobjednala. Moje miminko je o týden napřed a doktorka k tomu nepřihlížela, jenom k termínu podle MS.
16. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
maciol, taky si přeju porodit normálně moc moc :wink: ale maci urcite kdyby jsi mela jit na cisar tak radeji bez aspon zas bude vse oukej...radeji aby mimi a ty jste byli v poradku nez riskovat :wink: ale uvidis treba to nabere zvrat a za chvilku nam budes vypravet o super spontáním porodu :wink: :slight_smile:

jinak holky ja tam budu volat ted ale taky mi dr rekla od 11tt az do 14 tt ale pujdu nejak v tom 11 tt

laurinka mě teda dr rekla ze to budeem tento screening brat podle MS ..tak já ti neporadim teda, ja jdu podle MS na screening
16. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Mě na NT taky přihlíželi k termínu dle MS :wink:
16. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Materad to víš, že bereme. Vítej mezi námi a něco nám o sobě napiš. Pokud chceš, tak koukni na tabulku a pisni nám sem údaje a my Tě tam přidáme.

Zoli Ty jsi to napsala tak strašně krásně :slight_smile: . Samozřejmě bych taky brala druhého kluka, hlavně aby byl zdravý.
16. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
koukám že všichni to mají podle MS ja taky....aji termín , a ted koukam ze se lauri ptala :wink: ja mam termin lauri podle ms danej vis??proto jsme vas preskocila o krapek....podle ultrazvuku mi jeste nedala, moje doktorka se chce ridit podle MS tak se zatim ridime podle MS

a lauri ted kecam ja mam screening zhruba za ty dva tydny ..a podle MS bych byla teda 13tt a podle ultrazvuku 10tt takze me je to ejdno jesi podle toho a nebo podle toho
16. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Moni to víš, že udělám to co bude nejlepší pro zdraví miminka a mého, riskovat nechci. Ale víš, je to takové to přání a plán. Ale ono to většinou nakonec vždycky dopadne úplně jinak.
16. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
kecam podle ultrazvuku bych byla 11tt :grinning: :grinning: ja sem s edo toho uplne zamotakla
16. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Holky četly jste to, to je hrozné, snad bude prcek v pořádku.
http://www.novinky.cz/krimi/192287-v-decine-srazilo-auto-na-prechodu-kocarek-s-miminkem.html
16. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
maiol, jojo já mám taky takový přání, už u malý jsme se těščila až mi jí položí na bříško atak, jak budeme prostě spolu pak všichni 3..no a nakonec se čekalo až se probudím z narkózy
16. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jéé,díky...to jsem ráda...tak mně je 29 let,mám vystudovanou VŠ pedagogickou,ale hned po jejím skončení jsem šla přímo na MD....dvě dítka už mám, 6 tiletou prvňačku a skoro 4letého raubíře...v září jsem vysadila po 2 letech ATK Logest a od října se snažíme o třetího prcka...zatím bohužel marně...ale věřím,že když obě dětičky se podařily na první pokus,tak to třetí taky vyjde...poslední cyklus mi trval 36 dní, i když všechny předtím 28...jenomže mě zlobí asi 10ti denní špinění před MS..takže celkem i s mrškou to mám tak 14 dní...fakt veselo...nyní jsem 9.den cyklu a začala jsem pít nějaký bylinky,hormonům se zatím bráním,chci tomu nechat ještě volný průběh a pomáhat maximálně přírodní cestou...v lednu na KO byl UTZ v pohodě,žádná cysty,pan Dr.mi pochválil pěknou dělohu...stěry taky v pořádku,chlamydie žádné...tak uvidíme,co se z toho vyvine...doufám,že brzy mimísek :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Aha, tak já nevím, původně jsem si říkala, že chci jít co nejpozdějc, kdyby mi třeba řekli už pohlaví - aspon tip, ale ted nevím no.............tak podle MS budu 13plus4, tak je možná lepší ten týden předtím - 12plus4 nebo 12plus6
16. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
holky dotaz:

bavíte se o vyšetření..centrum prenatální diagnostiky?? plati se 1450kč
vyšetření NT-plus
biochemický screening v 1. trimestru????

bavíte s eo tomhle????
já tam jdu nejvíc kvůli srdíčko.... a ve 20tt jdu na srdíčko ještě jednou, manžel má vrozenou vadu tak proto...u malý jsme taky byla..tak mluvítě o tomhle screeningu??a nebo jdete ještě na nějaký jiný?????
16. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Podle tabulky jsem se trošku ve vás zorientovala..ale je vás tu dost :slight_smile: .... jinak jsem z Vysočiny,okres ZR....máte tu někoho od nás?
16. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
materad, ahojky, já jsme z vysočiny:slight_smile: okres jihlava
16. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.