• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Materad - vítej mezi námi a ať se Ti brzo zadaří do 3tice :dizzy_face: :dizzy_face:

Maciol - teď jsem to zrovna dočetla - fuj. snad to dobře dopadne :frowning2:

Lauri - no 12 plus 6 by bylo ideální :slight_smile: a vidět už to půjde :wink: snad jestli nebudete mít stydlivku :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Monaberuska - no suoper,jsme krajanky :sunglasses:

Ale koukám,jak jset hrozně aktivní...nevím,jak budu zvládat dočítání...dopoledne mívám volněji,ale odpo jsou věnována dětem,tak nevím,jak vás budu stíhat

Zolik - moc díky za podporu,věřím tomu,že se brzy podaří...
16. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
mončo, jj, bavíme se o tady tomto, přesně jak píšeš....................
zolik: no uvidíme, za chvilku zavolám té sestřičce..........
16. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
maciol, soupravička do postylky je modro bila s medvídkama, v jiny barvě to neměli a me se to moc libílo.
16. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
materad, já taky někdy dočítám aspon hodinu :grinning: :grinning: a odku´d že přesně jsi????u jakého města???bydlíš, já jsem Hrbov, no spíše Polná třeba budeš vědět :slight_smile: :wink: tak doplň děti, kolik jich máš???a snažíte se o kolikátý??píšeš děti tak o třetí???
16. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
laurinka jo super...ja ted abych nebyla nějak mimo..takže to máte taky v tom veveří???kdo jste z brna s emáte, sakra..já tam zítra budu volat teda...

moje švagrovka na tomhle byla přesne v 11+2 a už jí řekli pohlaví, ted je v 27 tt a už jí to pohlaví taky potvrdili to stejne jako ji rekli prave tady na tom screeningu
16. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Monaberuska - bydlím v malinkaté vesničce...od Nového Města na Moravě cca 9 km...Odranec...Polná vím kde je...do Jihlavy občas jezdíme do City parku...a děti už mám dvě 6,5 a skoro 4 roky...
16. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
mona. nene, já nejsem z brna, takže to mám tady u nás..................
tak jdu volat té sestřičce............ :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
materad, -jo aha city park taky tam jezdíme :wink: :slight_smile: do jihlavy od nás je 17 km, a od polné bydlím 2 km, taky v malínkaté vesničce, aha nové město jak je asi daleko, a není to nějak tam jak je ždar nad sazavou??
16. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
holky tak já jedu za tatínkem, do nemocnice..tak vecer kdyz nebudu zas blejt anebo spát jako včera taks e tady ukážu..ahojky :slight_smile::hearts::hearts:
16. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
mona - ať je tatínkovi líp a určitě se večer ukaž. ahojky

holky, tohle povlečení je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: něco takovýho objednám :slight_smile: musím v neutrál barvičkách.

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=150&men1=187&list=1&prod=6183&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod22070.jpg&detailRozmerL=475x640&usrCmd=details
16. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Monaberuska - jj, Nové Město je za Žďárem asi 10 km a my jsme za novým Městem taky asi 10...takže od Žďáru 20 km směrem na východní Čechy (Polička)...jinak pěkný odpoledne...

taky za chvílu musím valit pro děti do školy a školky a vyvětrat se a pak jdeme k babičce (tchyně)...bydlí o dva baráky dál...tak možná večer se přihlásím...zatím ahoj
16. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Zolik - koukala jsem na to povlečení...mooooc pěkný...já mám ještě ráda zelinkavou barvu,taky neutrální...ale ta oranžová je fajn...
16. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
ahojky materad - vítáme tě... takže tu máme další maminu :slight_smile:, to od Tebe budeme tahat taky spoustu rad jak od našich maminek tady...:slight_smile:

Samozřejmě přeju hodně štístka s třetím mimušátkem :slight_smile:

Holky, říkáte, že NT v 12+6tt je ideálka? Tak to přesně mám zítra, když jdu na NT (podle MS...podle UTZ budu 13+3) :slight_smile: Kéž by nám řekli pohlaví...všichni u mě tipují holčičku...ale já si tipuju asi spíš kluka...a zatím jsem se nikdy ani tady u nikoho nesekla..tak že bych se u sebe spletla? :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Daschiki - ahoj,díky za přivítání...ano,jsem dvojnásobná mamina...a pokud budu moct poradit,ráda to udělám...zatím předávám informace ségře,ta čeká svoje první mimčo na začátku srpna a švagrová ta zase v květnu...takže se letos stanu poprvé v životě tetou a to hned dvojnásobně :slight_smile:)
16. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky,
materad: také Tě mezi námi vítám.
lauri: já jsem šla na to NT dle MS 13+1 a pan doktor zapl ultrazvuk a jeho první věta byla: jééé, to je nějaké velké miminko. Pak ho poměřil a řekl mi, že už jsme 13+6 a že jdu teda tak tak....
zolicku: to povlečení je krásné. Taky pořád vybírám, ale ty ceny :frowning2:
Jo a gratuluji k super výsledkům na kontrolách, jen ty doktory si člověk bohužel nevybere :angry:
16. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
jůůů to je krása...jinak tvůj problém mi nápadně připomíná můj - po ovulaci špinění až do menstruace...díky tomu se vajíčko neudrželo...šlo o nedostatečnou funkci žlutého tělíska...měla jsem málo progesteronu, který mi dodávali Utrogestanem - přirozený progesteron...Myslím, že nakonec bohužel stejně budeš muset k této léčbě přistoupit i tyy, ale pokud se tomu zatím hodně bráníš, tak doporučuju aspoň Femigard..myslím, že ten mi pomohl taky...dá se sehnat na internetu a jsou to bylinky, co srovnávají cyklus :wink:
16. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Materad - já už právě krásné zelinkavé mám po Terince - krásné hráškové s medvídkama. Tak jsem zase chtěla jinou barvičku, ať není všechno zelené, tak uvažuju nad oranžovou nebo žlutou :slight_smile:

Daschiki - no já tipuju taky princeznu tak uvidíme s čím zítra příjdeš :slight_smile: a mě dr právě říkal, že ideální doba na to aby nejlíp vycházely testy je ten konec 13 týdne, takže ti to vyšlo super :slight_smile:

Materad - teda to bude štěstíčka v rodině :dizzy_face: hned 3 přírůstky :slight_smile:

u nás to bude stejné - moje švagrová - čeká v dubnu od mamky přítele dcera - známe se čeká stejně jako já v srpnu a já asi 3 dni po ní :slight_smile: takže jsme to vzali letos taky ve velkém :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Holky, takže jsem se sestřičkou domluvená, že jdu teda na NT 26. 2. v pátek v 11.45. Podle MS budu 12plus4 a podle UTZ 12plus6, tak doufám, že to takto bude ok.
No a už jsem nás přihlásila do těhu kurzíku, první je příští čtvrtek v poledne, mají tam chodit i tatínci, ale prej na ty první dvě chodívají holky spíš samy, protože ti manželové třeba nemůžou. Ale říkala mi, že mám MM vzít, tak nevím no, aby tam chudáček nebyl sám mezi ženskýma, aby se tam necítil jako blbec...............co myslíte? Jde mi o tu první lekci. Ale stejně tam pojede se mnou, takže může jít maximálně do města a nebo čekat venku a nebo jít tam, bude to asi tři hodky, takže docela dlouhá doba................

daschiki: ty jdeš už zítra jo? ty se ale máš..................no ale já jsem ted moc ráda, že tam jdu už ten příští pátek, to je za chviličku...............a den předtím ještě kontrola............. :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Zolik - no zatím dva přírůstky,ale kéž by přibyl brzo i ten třetí,aby měl podobně staré sestřenky nebo bratrance... aha,zelinkavá je hezká a ta oranžová k tomu,to bude fešák mimísek

Daschiki - zatím ty hormony nechci, i když vím,že nejsou nijak škodlivý...zkusím prvně bylinky,tip na ně jsem našla nedávno taky na nějaký diskuzi na Koníku...od včerejška je piju,ale je to síla..takovou hořčinu jsem v životě nepila...a k tomu nalačno...dneska jsem to zmákla,uvidím,jak dál,snad mi to nebude dělat zle na žaludek...ale to špinění je hrůůůůůůůůza...4 cykly jsem ho měla od 17.dne až do 28.,pak začla MS...poslední cyklus mi špinění začlo až 28.den a MS až po 35 dnech...asi byla ovulace dýl...nebo vlastně ani nevím,jestli mám ovulaci...zkouším Ov.testy a zatím asi blbě...no uvidíme zase za měsíc...
16. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Lauri - jojo, už zítra :slight_smile: Trošku se teď bojím po tom, co psala Orchi...doufám, že nám žádná čůza nezkazí zážitek...ale hlavní je, ať je mímo zdravý...zajímavý je, že nemám nějak výrazný strach jak třeba minule před tou kontrolou..ais je to tím, že jsem miminko viděla jen nedávno..a taky tím, že už 3 dny neberu Utrogestan a vše je v pohodě :slight_smile: Takže se cítím dobře...a vím, že miminko je v pořádku...:slight_smile: snad je i zdravé
16. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
didi - jj. ty ceny na všechno pro mimi jsou taky luxusní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lauri - no super, myslím, že je to takhle fajn :slight_smile: a navíc už je to za týden a kousek :dizzy_face: :dizzy_face:

mo a mě se vzbudilo dítko, už se živí a za chvilku jdem mezi děti do Mateřského centra :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
zolik: ty se máš, já nemám kolem sebe žádné těhule, jenom dvě a to jsou takové telátka, že s těma s fakt vídat nemíním, pak holky, co už mají dítka dvou-tříleté...takže už půjdou do práce, a děti do školky, tak doufám, že se s někým fajn seznámím na tom kurzíku a nebo v nejhorším v porodce................
jednu slečnu těhulku vlastně znám, sice zatím ne osobně, ale odsud z webu........
16. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Lauri - už to je plus - já se s kamarádkou co jsem s ní těhulkovala a prožívala krásné první měsíce dětí seznámila taky tady na koníkovi, oslovila jsem ji přes IP a už to jelo a bylo to krásné období a hlavně je fajn mít vedle sebe někoho takhle blízko s kým to budeš všechno prožívat :slight_smile: já teď žádnou kamarádku co by se mnou jela druhé kolo taky nemám, tak musím zalovit nebo se seznámit
16. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
zolik. ona mě taky oslovila přes IP, tak jsem ráda, tady mám holky vás, na vykecání, takže až tak akutně nikoho nepotřebuju, ale je to pěkné si moct občas zajít s někým na prochajdu s kočárkama....................
16. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
no na vykecávání je koník dobrej a hlavně si tu člověk najde ty lidičky s kterýma je něco spojuje, společný termín snažení, těhulkování odpovědi na otázky atd.

ale pak až bude mimčo, tak na koníka už tolik času není a nějaká mamča na kočárkování a prochajdy me moc fajn :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
zolik. no to je jasný, na koníkovi pak budu akorát v pauzách, kdy bude mimi spát a já nebudu unavená a manža bude v práci, jinak bude na první místě prdolka...............
16. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Materad: Vítej :slight_smile: Na Vysočině jsme mívali chalupu, bohužel přestal být čas a prodala se... Ale je tam nádherně, mám to tam ráda :slight_smile:
16. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
daschi: Nevím, u tebe mi sedí kluk... Neptej se proč :slight_smile:

Tak tipy, co řeknou zítra na NT mě . kluk, holka, nebo ještě nic :grinning:
16. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Tak to už máme jeden tip od žolíčka na holčičku a od Anie na chlapečka :slight_smile: musím si to pamatovat :slight_smile:
16. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.