• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Mona mám teda taky problémy s jizvou po císaři, ale o těhu prádle mi doktorka nic neříkala a to na mě viděla tanga už několikrát. Je teda pravda, že bříško mi zatím neroste.
16. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
holky, tak se přidám do debaty...já bohužel tanga nesnesu..mívala jsem gynekologický záněty...:frowning2: Takže nejradši mám buď nohavičkový a nebo potom string kalhotky...víc vykrojený...:slight_smile: O těhu prádle Moni taky nevím, takže to ti moc neporadím...:slight_smile:

Holky, nemusím být na NT nalačno, že?
A ještě mě teď napadla jedna věc - všechny tu píšete o nějaké žádance nebo tak...mně má doktorka žádnou žádanku nedala, jen řekla, ať se objednám na NT screening..tak doufám, že to je v pohodě...už se trošku začínám bát, tak asi radši půjdu spat brzo, ať to rychle zaspím. Jdu zítra v 7:30, tak vám výsledky oznámím snad brzy :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Jen si sem ještě vložím přehled, abych zítra viděla, jak jste tipovaly, pokud nám řeknou pohlaví :slight_smile:

holčička

Zolik
Laurinka
Ashlee

chlapeček

Anie
Daee
Maciol
Monaberuska
16. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Daschiki - pokud vím,tak žádanka být nemusí..ségra se taky objednávala do toho Prenatalu,jen po telefonu a v ruce nic neměla...logicky,když si to platíš,na co bys žádanku potřebovala...nebo já teda nevím...

Ještě k tomu špinění,co tě trápilo...jak dlouho jsi to měla a jak dlouho jsi pak brala ten Utroš než jsi otěhotněla? Vím,že špinění může znamenat nedostatečnou funkci žl.tělíska...ale já nikdy tyhle problémy neměla...před dětma jsem brala ATK 4 roky,pak ji vysadila a MS v pohodě,počkali jsme 3 měsíce a hned pak v dalším cyklu napoprvé otěhotněli...po kojení MS taky v cajku,bez prášků a bez nějakýho dlouhýho špinění a otěhotnění taky na první pokus....až teď po vysazení ATK mi to takhle začlo svi... :frowning2: Tak proto si říkám,že se snad podaří i bez prášků,když to podvakrát šlo...
16. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
materad, tak to jsme na tom stejně, taky sem je hodne nosila..ale nevim proc proste v tehu mi nesedli auz od te doby je nesnesu, a krataskovy taky nejoblibenejsi :wink:

maciol. no já sní nějak problém nemám nebo já nevím :frowning2: asi možná trošku jo když mi to doporučuje mám jí začervenalou ...tak nevím no..mě teda bříško roste rapidně, aji doktorka říkala, :grinning: :grinning: ale říkala že je to normální:slight_smile: a že sem pořád v normě..ono růst bříška je u všech maminek individuální..prostě, to mi řekla, někomu ryste dřív a rychle aněkomu pomalu a později...tak uvidíme, asi zainvestuju teda no....

daschki jjo taky je nesnesu nevim cim to ale tak jako nevadi mi to, manzelovi se to prej stejne nelibi, takze kdovi jestli byhc je nosila :grinning: :grinning: :grinning: to je škoda ja ani nevím jak vypadá právě takový těhu prádlo sakra, mrknu na net asi....
daschki ted si me zarazila taky mi rekla jen at se objednam, nic vic teda.....taky mám malý obavy ale to je normální asi :slight_smile: a ty jdeš kam??do brna??na to veveří ???výsledky budeš mít hned večer :slight_smile: na mailu a nebo na jejich stránkách :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
daschiki. já žádanku mám, ale jestli jsi objednaná, je to fuk, všude to chodí jinak...............
k tomu prádlu - já nosím v 90% tanga, mám i klasické kalhotky, ty jsou pro mě taky pohodlné, ale stringy a nohavičkové, kratáskové nesnesu, maximálně na spaní..........ale když by to mělo být pod kalhotama, tak to ne.........
16. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
daschki jen si to semka dej,, jsme tedy zvědavá :wink: :slight_smile: jestli ti to řeknou :slight_smile: :wink: už jdeš zítra teda jo????nojo ty jsi v 13 tt , buud držet pěstičky, a reknes nam zazitky jo??? :wink:
16. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
materad - já jsem brala antikoncepci 9 let a pak jsem vysadila...no a nejprve to bylo třeba jen dva dny před menstruací, jenže čím dýl se jakoby moje tělo s tím vyrovnávalo, tím se to prodlužovalo, až z toho nakonec byla celá luteální fáze, takže jsem vlastně neměla menstruaci jen týden v měsíci...od konce menstruace do ovulace...což bylo dost hrozný...vysadila jsem prášky, když jsme se vzali, ale protože ještě studuju VŠ, tak jsme nechtěli miminko hned, takže jsem si dávala tělo dokupy. Píšu to proto, aby ses teď nevyděsila tím číslem, co napíšu...možná, kdyby jsme se snažili, tak vklidu otěhotním...ale já se léčila dva roky...a pořád to stejně bylo špatný a špinila jsem...od října letos po dvou letech od vysazení HA jsme se začali snažit...cyklus předtím jsem měla cystu, tak mi ji chtěli rozehnat a píchli mi Agolutin (progesteron v kravské dávce) a tehdy jsem ani nezašpinila...a taky hned otěhotněla...jenže pak přestal agolutin působit, já měla Utrogestan vysazenej a miminko se neudrželo...asi týden po vynechané menstruaci mi začal slábnout test a pak se to spoustilo. Z krve mi zjistili hcg, takže těhotná jsem byla...a neudrželo se. Doktorka tehdy řekla, že budeme podávat jen aolutin (nevím, co ji k tomu vedlo) a vysadila mi úplně Utrogestan. BYla to katastrofa. Den po ovulce ještě dobrý a opět jsem měla jistotu, že jsem těhotná...zase velký prsa, naběhly modrý žilky (což už se u mě osvědčilo jako spolehlivý začátek těhotenství), prostě jsem to cítila...jenže jsem začala bez Utrogestanu zase hrozně špinit...a fakt hodně moc...menstruace se samozřejmě zpozdila, bazální teploty skákaly hrozně a týden potom jsem objevila slabý pozitivní test. Doktorka na gyndě řekla, že s největší rpavděpodobností jsem byla opět těhotná a opět se neudrželo. A tak jsem si vymrčela zpátky Utrogestan a rozhodla se zabojovat jako lev...třetí pokus - opět těhotná...zas eklasický příznaky..a tak jsem se prostě rozhodla, že dokud nebude čas testování, budu brát Utrogestan..a ještě jsem si ho navíc zvýšila na 2-2-2. Předtím jsem brávala 1-0-1. Jak sjem ale byla s tou cystou tehdy, taková mladá doktorka mi řekla, ať si to prostě nastavím, jak mi to vyhovuje...že to špinění je hrozná otrava, že nechápe, že jsem to tak dlouho vydržela ...No...a výsledek vidíš v mém profilu :slight_smile: Ve čtvrtek podle MS budu už ve 14tt, miminko je velikánský, před 4 dny jsem vysadila už Utrogestan a držíme se krásně...žádný špinění (musím zaklepat). :slight_smile: Měla bych ale ještě říct, že během těch 9 let braní HA jsem je i dvakrát měnila...a jednou chvilku vůbec neužívala pár měsíců...a taky to bylo v pořádku...ale pak jsem je brala asi 7 let vkuse...a když jsem je vysadila - tragédie...prostě mi připadá, že tělo si na ně moc zvyklo...úplně mi to rozhodilo veškerý hormony a myslím, že taky kvůli tomu mám teď problémy se štítnou žlázou..samozřejmě nejsem odborník, ale prostě na HA jsem naprosto zanevřela a už ji do konce života nechci vidět...
16. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Daschiki - no fíha,máš toho za sebou teda dost...ale hlavní je,že se to napotřetí podařilo a snad už teď bude vše v pohodě a ve zdraví se dokoulíte až k porodu... já to ze začátku taky špatně počítala,počítala jsem si cyklus už od špinění a blbě plánovala styky...manžel je hodně pracovně vytíženej a občas je tak "mrtvej",že by s ním stejně nic nebylo,tak toho snažení ze začátku nebylo tolik...teď už to ale snad počítám dobře a snažíme se to zintenzivnit...taky jsem si koupila ovulační test Donna a zkoumám každej den sliny,teda spíš manža,mně připadá,že tam nic nevidím,ale on jo :slight_smile: no a pak ty bylinky popíjím...počkám ještě tenhle měsíc,jak to bude vypadat a pak kdyžtak zase zavolám drr. a domluvíme se...ale jednou se to musí zlomit přece...
16. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
holky jenom k těm rizikům - mám známé lékaře snad všech profesí a Pavel pracuje ve zdravotnictví, sice jako ajťák, ale i tak zná doktorů a případů dost. No a bylo nám řečeno, že ty výsledky nejsou směrodatné. Spoustě lidí řekli, že se jim narodí postižené dítě, i jednomu našemu známému taky doktorovi..chudáci se trápili skoro půl roku a teď mají úúúplně zdravou holčičku :wink: takže nestresovat :wink:
16. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
holky, jen přidávám tip a jdu mrknout na ordinaci :slight_smile: :

holčička

Zolik
Laurinka
Ashlee

chlapeček

Anie
Daee
Maciol
Monaberuska
Didi21

Zítra přeji všem samé dobré zprávy a snad se nám nějaké mimi už odtajní :wink: Těším se...
16. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
lauri: Já se cítím na kluka. Ale nevím, jestli to není zkreslený tou touhou po něm. Ale pravda je, že už od samého začátku se cítím na kluka.
materad: Na Frýdnavě jsme jí měli - mezi Golčovým Jeníkovem a Habry.
daschi: Taky tam mám být v 7:30 :slight_smile: Ale na koníka dorazím až později, budu se ještě stavovat ve městě, s klukama na veterinu a ke tchýni, už mě uhání, že jsem tam dlouho nebyla...
16. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
anie. jáí se zase cítím na holčičku, ale taky je to přání, tak uvidíme...............
16. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
anie: Tobě tipuji taky chlapečka :wink:
Holky, já se tak nějak cítila na holčičku (ale asi to fakt bylo vsugerované přání :slight_smile: )
16. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj, něják my poslední dobou utíkáte :slight_smile: nestíhám Vás dočíst, natož na něco reagovat :slight_smile: To je ale dobře, že to tu tak krásně žije.

Ale tip si přidám, i když mi nějak obě připadáte, že by tam mohl být klučík i holčinka...
Daschi: holka, ale teda o fousek
Anie: kluk
16. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Teda fuj - mi utíkate...
16. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
tak přidám svůj tip pro Daschi:

holčička

Zolik
Laurinka
Ashlee
Vecernice

chlapeček

Anie
Daee
Maciol
Monaberuska
Didi21
16. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
klasika, ja se objevim, a nikde nikdo :grinning:
16. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Já tu sem :slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
holky já jdu spát, těhu nevolnosti mě dohání, rychle je jdu zaspat :angry: :angry: :slight_smile: :grinning: pááááá
16. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Jéé holky...tak když přidám tip od Jinjinky, tak je to vyrovnaný 5:5 :slight_smile:
J ještě nespím, nějak se nedaří usnout, ale za chvilku půjdu
16. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Dobrou noc, moni.

Já už taky jdu, ráno vstávám v šest... Ráno už sem nepůjdu, takže Daschi - tfuj tfuj, držím nám palečky :wink:
16. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Anie děkuji - já tobě taky :slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
holky, ještě si zahraju na černou kroniku..ta listerie fakt řádí..já snad nebudu nic jíst http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/192363-syr-prodavany-v-lidlu-v-nemecku-a-rakousku-zabil-sest-lidi.html
16. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
daschiki. stačí nenakupovat v lidlu, z tama je nějaké špatné jídlo snad pořád, ale z tesca nebo intersparu jsem o tom ještě neslyšela......................
zítra taky držím palec, budu tady asi až po obědě, tak snad už budu číst super zprávičky..............
16. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
dash - taky hádám kluka :wink:
16. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky, moje nespavost se opět přihlásila :frowning2:
Lauri - prosim tě, zadej tam to mé jméno bez diakritiky, já jsem zapomněla...chtěla jsem tě tam zrovna najít, ale nějak se mi FB seká, tak to nešlo...

Přidám vám tu můj tip, ale jen na tři z vás, co si fakt myslím:
Daschiki - holčička
Laurinka - holčička
Anie - chlapeček

Ještě se zeptám, myslíte, že následující "jevy" by mohly opravdu být příznakem těhotenství?:
nemůžu usnout hodně dlouho do noci (spíš do rána), pupínky na obličeji (nemívám s tím problémy, jen s ekzémem, ale toto jsou klasické pupínky), v autobuse mi bylo špatně, že jsem se málem pozvracela, s čímž jsem měla problém snad poprvé (na druhou stranu jsem opravdu brzy vstávala a vyspaná jsem zrovna nebyla), mám pocit, že chodím častěji na malou (ale nevím, jestli si to jen trošku nesugeruju :grinning: ), jsem líná cokoliv dělat, bolí mě v podbřišku a pozdě večer chodím ujídat, což se mi normálně daří držet na uzdě, ale teď ne...
Asi mi už z toho trošku hrabe no, možná jsou to jen nervy kvůli té práci...no nic, jdu zkusit zaspat.

Dobrou noc :slight_smile:
16. únor 2010 ve 23:53  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile:

Tak jen stručné hlášení. MS pořád nikde. Už je to fakt divné, nezdá se mi ale, že bych měla nějaké příznaky. Jen jsem se včera ukázkově potila (teda, jesli se s tím můžu svěřit), až jsem měla pocit, že mě musí cítit celá kancelář. A byl to takový jiný zápach, než je normální spocený člověk, noděs. Nejhůž za celý život, fakt. Omlouvám se za tak podrobné líčení :sweat_smile: A mám pořád žízeň, budila jsem se i v noci. A podobně jako luciena taky dost chodím na malou.
17. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
dobré ráno
držím palečky na dnešní kontroly a myslím že už by to chtělo nějakou novou těhulinku,tak kdo půjde za námi do horní části tabulky??
17. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráááno :slight_smile: ,

jess: testuuuuj!! :wink:

Držím palce na dnešních kontrolách a jsem zvědavá, jestli se některá z holek vrátí s tipem na pohlaví.... :slight_smile:.

Já jsem celou dobu strašně chtěla holčičku, ale vnitřní pocit nebyl žádný.....nicméně jak Dr. řekl, že je to kluk, tak mě napadlo, že to není možný, že chlapečka uvnitř mít nemůžu, vůbec jsem si to nepřipustila, ale je tam....a už jsem se s tím smířila a mooooc se na něj těším. Holčičku si dáme v druhém kole :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.