• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
dashiki - no tak děkuju za super podrobný rozbor....Chápu to správně, že když se ti teplota bude držet nahože, je to dobré? Snad jo...doma si ty stránky pročtu líp :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
daee: jj, chci si ovu trochu pohlídat, ale zase ne stresovat, takže trochu plánované a trochu volný průběh.....
vecernice. díky, to jsi mi udělala radost s tou kamarádkou, proto to nechci hrotit, lepší než pořád chodit k doktorovi, vyšetřovat se, stresovat a pak se tělo blokne díky psychice a nepůjde to dýl zbytečně.......takže já taky věřím, že se nám to povede brzo.......
daschiki. grafík krásný, přímo ukázkový, pokud bude teplotka takto nahoře, viděla bych to na těhu.....
14. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
daee: jj, přesně tak. V podstatě platí, že 18 dní teplot nad tu hranici = těhotenství. Je fakt, že jindy by mi touhle dobou už BT klesala, pokud by měla přijít MS a teď nic, ale pořád to nic nemusí znamenat. Strašně se bojím si dělat naděje. Chtěla jsem se Tě zeptat, já vím, žes to tu už psala, ale je nás tolik, že přesně nevím, co která měla...Jak jsi to měla, když měšla přijít MS? Mělas třeba nějaké příznaky? Bolest hlavy nebo tak? A pak se to jen nerozjelo?
14. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
taggy: děkuju, taky se mi grafík líbí :grinning:, ale nevím, no...uvidíme :slight_smile:
14. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
taggy - kamaradka, byla nekolikrat na vyvolavackach, cyklus mela nepravidelny od vysazeni HA, tedy asi pres rok, ale zpocatku se vubec nesnazili. nakonec ji doktorka rekla (po vysetrenich ultrazvukem a dalsimi), ze vyvolavacky nedoporucuje, takze proste vzdy cekala, az MS dorazi. no a zacali se snazit v dubnu a asi v cervnu otehotnela a vse zatim uplne v pohode :wink:
spi je dobre vedet, zda ovulujes, a kdy, abyste pripadne trefili ony plodne dny :slight_smile:
14. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
vecernice. aha, tak já naštěstí na žádnou vyvolávačku ještě nemusela, tak uvidíme, třeba se cyklus umoudří.....já chci ale sledovat tento měsíc ovulku měřením a sledováním hlenu a čípku, tak snad se to podaří vychytat....
tak to měla kámoška dobrý, že se hned za dva měsíce povedlo.....to bych taky brala.....klidně i hned napoprvé, ale to chce asi každá.... :slight_smile:
14. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Dashiki - jediná změna proti normálu byla ta, že jsem špinila 2-3dny zhruba kolem 22-23DC. Dřív vždycky tohle špinění pokračovalo a rozjela se MS a teď nic...špinění ustalo a MS nepřišla. Jiné příznaky naprosto žádné, řekla bych že do dneška. Dnes mě tak jako tlačí podbřišek...ale víc nic.
14. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahoj holky ,poradite mi ?ovulaci bych mela mít 19.10. . kolik dní před ovulaci se mame začit snažit?Nekde píšou že obden.
14. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
ty jooo ja se bojim, ze se jednou nakoenc zacnu pozorovat prilis :wink:

taggy - jj, to bychom asi radi vsichni. no ja budu rada, az od doktora dostanu konecnou zelenou, ze se muzeme snazit naplno. tudiz, ze uz vse bude v poradku ....
:wink:
14. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Daee: já právě ani náběh na migrénu...a to bývá vždycky...aspoň dva dny předem...a samozřejmě to špíňo těch 7-8 dní předem taky nic. Pořád si říkám, jestli za to nemůže ten Utrogestan, ale beru ho už půl roku, takže pochybuju, že by mi dělal nějaké výkyvy teď...stejně tak i s teplotama...Teploty si sleduju celou dobu co užívám i Utrogestan, takže tam by to nemělo ovlivňovat. Taky bylas z toho tak "nervózní"? Nejsme nějaká vystresovaná, to zas ne...spíš to vůbec ne...jen si říkám, že ať už to dopadne jakkoliv, ať už to vím a můžu buď začít novej cyklus a nebo teda vědět, na čem jsem...
14. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
anette - mrkni na tyto stránky http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
tam máš spoustu info o tom kdy, a tak dále :wink: někde se píše obden, zas na druhou stranu "plodné období" je asi tři čtyři dny .... takže obden to už člověk zas tak moc často netrefí :slight_smile:
14. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
anettte: spermijky přežijí v těle ženy až 5 dní (ale to je teda úplný maximum), takže klidně už 5 dní před ovulací a je lepší obden, aby stihly spermie dozrát a byly kvalitnější. No, ale my jsme zkusili teď i dva dny po sobě, když jsem věděla, že byla ovulace v jednom z těch dvou dní. :wink:
14. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
katulline: nechtela bych te nejak odrazovat a zklamavat, ale ja mam prsa a bradavky citlivejsi od te doby, co jsme se zacali vedome o prcka snazit... A to od 2dne pred ovu az skoro do MS... Hlava dokaze divy :rolling_eyes:
14. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
daschiki: a když jste se milovali dva dny po sobě přes plodné dny,tak přítel to bral jako že jsou plodné dny tak proto? jako věděl to nebo si to sleduješ jen ty a neříkáš mu to?
holky, být váma nehledám příznaky, akorát se stresujete......vydržte na testíky, ty to jistí......protože ať už bolest v podbřišku, bolavá prsa, citlivé bradavky, výtok, špinění - všechno je u každé něco jiného, u někoho příznak MS, u někoho běžná věc a u někoho příznak těhu.....
14. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
taggy: My jsme se s manželem milovali v podstatě bez ohledu na ovu, i kdžy já jsem samozřejmě pak dělala test a věděla, kdy to má "přijít", ale manžel si taky mimísko už moc přeje, takže naopak byl on ten iniciátor :grinning:, který říkal, jetsli bychom neměli i den po :grinning:. On je takový zlato...:slight_smile: Nebereme to jako, že musíme, ale že chceme. A musím říct, že nepatřím mezi ty typy ženských, co rychle rychle ať už to je...jen myslet na tohle...to ne. My jsme na to, že z toho mohlo vzejít miminko mysleli vždycky až po. Vykládalai jsme si, že by to bylo fajn a tak. Navíc během mých plodných dnů jsme byli spolu na menší dovči po ČR. Takže jsme neměli žádné stresíky a bylo to supr.
14. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
majdalena: ja to neberu jako priznak, jen jsem se ptala jestli to nektera z vas treba zazila, protoze jsem se s timhle setkala poprve...
daschiki:tak to ja kdyz mela plodne dny, tak jsme se s pritelem tulili i 2x denne :_) No ale ne jenom tehdy u ovulky, ale i normalne, ja totiz jak vysadila HA, tak mam neskrotnou chut na sex, ze se nekdy az skoro stydim :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
katulline: :grinning: :grinning: :grinning: To je super!!! ale je to ais pravda, já jsem byla při HA sexuálně utlumená a taky po vynechání se to libido nějak navrátilo :grinning:. Antikoncepce je asi účinná ve více směrech :grinning:
14. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
my jsme se snažili o miminko dva dny před ovulaci a přes ovulaci ale nezadařilo se nam.testy ovulační jsem mela pozitivní(jeden mam v albu)
14. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
já si nikdy nemyslela, ze takhle HA taky muze pusobit. Mluvily mi o tom kamaradky, co to mely takhle podobne a ja jim to neverila, protoze sexik jsem vzdy mela rada, ale ted kdyz jsem vysadila, tak je to uplne neco jineho. Predtim mi pritel rikal, ze by byl rad, kdybych za nim nekdy prisla sama a ted se mu to vyplnilo :slight_smile:)) Jen doufam, ze mi tenhle apetit vydrzi a nezacne stavkovat :slight_smile:

Tak mi dneska kamaradka rekla, ze je ve 2. mesici tehotenstvi, tak jsem z toho uplne hotova. Se snazili skoro rok a teprve ted se jim to podarilo :slight_smile: A ukazovala mi i fotky z UTZ a uplne nadherne :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
ve středu jdu na kontrolu ke gyn.dr.
14. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
ashlee - tak drzim pesti, at je vsechno v poho!!!!
14. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
ashlee: taky držím!
14. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
ashlee: ja se taky pridavam a moc moc drzim pesticky
14. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
večernice, daschiki, díky.když jsem byla par před svatbou na kontrole,tak mi dr. delala ultrazvuk a řikala že mam ovulaci.že se jestli chceme miminko že mužeme,že by se nam zadařilo.
14. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
holky, já po vysazení HA taky šílím po sexu mnohem víc.....a to jsme se předtím milovali často a i z mé iniciativy, ale teď je to prostě mnohem jiné a lepší.....a taky jsme jednu dobu používali kondom, to bylo zase blbé pro miláčka, takže teď to máme nejlepší a nejpohodlnější........
já se k mudr. objednám zítra, tak snad mě příští týden vezme.....
14. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
no tak super, tak to by melo byt vsechno ok :slight_smile: tak jen trosku stesticka!!!
14. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Ashlee: No vidíš!!! A to je přece báječný, že máš ovulaci !!! Uvidíš, že příště se už zadaří !!! Vždyť je to první snaženíčko!!! Hlavně se teď nezačni stresovat, protože to je to nejhorší, co bys pro sebe i budoucí mimčo mohla udělat. Jsi zdravá, cykly máš pravidelné, ovuluješ!!! Nic nebrání neboj!!! Vždyť se říká, že i z úplně zdravých párů napoprvý to výjde jen 20%!! Nezoufej, příští cyklus to určitě výjde!!!! :wink: :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
MS = mnestruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 38DC
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/32DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 32DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 30DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 28DC (posl. cyklus 28 dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 26DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/24DC (posl.cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 24DC (posl.cyklus 35 dní)
katulline........23 let.............1 snažení/ 23DC (poslední cyklus - HA
vecernice.......30 let............1 snažení / 21DC (poslední cyklus 26 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 19DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /19DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 19DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 15DC(posl.cyklus 30 dní)
nathali.............21let...........5 snažení/21DC(posl.cyklus 19dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/13DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /110DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/8DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 5DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 4DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee...........24let...........2snažení / 2DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy...........22 let...........1snažení/2DC (poslední cyklus 50dní)
maciol...........28 let............2 snažení/ 2DC (posl.cyklus 27dní)
14. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
anette: my jsme poslední cyklus zvládli tulení dva dny před OVU, v den OVU, den potom a ještě i den následující... :slight_smile:. Na nás na oba ta představa plodných dnů působí spíš jako afrodisiakum, takže jsme se do toho nemuseli nijak nutit :wink:

Dashiki: jojojo, přesně ti rozumím...prostě nejlíp zmáčknout knoflík a zrychlit tyhle dny do doby, abych už věděla na čem jsem , hlavně totiž to čekání je hrozný. Jenže holt to prostě nezrychlíme, tak leda se nějak odreagovat. A to sledování příznaků, nepříznaků - to je taky k zbláznění, protože ony na potvoru jsou pro těhu a pro premenstr.syndrom skoro stejný :angry: . Ale jak o sobě píšeš, hodně se toho u tebe vyvíjí nestandardně...Dashiki, já už se teda moc těším na výsledky tohohle čekání, začínám být napnutá za tebe taky :grinning: :grinning:

Ashlee: u Dr. držím palce, napiš pak, jestli je vše ok + že je ovulka ok, je super a první krok k úspěchu :slight_smile:

Katullilne: mě bolí prsa před MS vždycky hodně, ne když jsem se dotkla zlehka, ale při silnějším tlaku a když jsem chodila bez podprdy...
14. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak uz som tu dnes som bola u kamosky co ma 2 tyzdnoveho syna je uzastny :slight_smile: take slniecko
ashlee je fajn ze si to rozpisala aspon budeme mat prehlad :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.