• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dobre rano holky, mam takovy problem, podle grafu jsem asi zrejme vubec nemela ovulaci - ( to spineni muze pry byt ovulacni) Vcera jsem byla u doktora a ten mi rekl, ze mam malou cystu na zlutem telisku (nebo je to spineni z cysly) Ale jestlize videl zlute telisko, tak muselo dojit k ovulaci, ne??? Ja to tady totiz vubec nevidim. Nebo myslite, ze k ovu mohlo dojit 15. v pondeli, ale, ze by videl uz v utery zlute telisko?

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=77718/nummer=1
17. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno,

Luci, podle mě by to fšechno mohlo být... ale zároveň to určitě lze v menší či větší míře vsugerovat, takže moc přeju, aby to skutečně bylo ONO.

Jess: já piju jako nikdy v životě, neustále i v noci (za noc vypiju 0.5l a jdu pak třikrát na malou), jsem vyschlá jak pušť... a pot mě trošku taky trápí, prostě si smrdim :stuck_out_tongue_closed_eyes: (možná jen smrdim jinak, tak to víc vnímám) a snad smrdim jen sobě :confused: Takže taky držim palečky, podle mě to zní nadějně.

A taky moc myslím na ty dvě naše těhule na NT, který už určitě slzej nad obrázkama a těším se na samé báječné zprávičky! A taky na výsledek soutěže :grinning:
17. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Blue: já se v tom bohužel nevyznám, neporadím. To asi nejépe Dasch, ta si prošla dost a má to načtený...

Dae: holka určitě chtěla být až na druhý pokus, aby měla silného statečného bráchu, který ji bude ochraňovat :wink:
17. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Daschi - dopredu posilam gratulace, nebot ja uz vim, co bude dalsi prirustek :wink: ale tesim se na detailni popis!!! :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
bluem - no po ovulaci by teploty mely stoupnout a byt aspon po tri dny vyssi nez v predchozich 6. coz ale u tebe neni. takze mozna ovulace teprve bude, nekoukal, zda vidi nejaky folikul?
jinak se zlutym teliskem neporadim :astonished: koukam, ze si zas budu muset rozsirit znalosti.
a co ti Dr. jinak rekl?
17. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
jééé vecernicko...Dashi tipli pohlaví? Tak to je super!!! Víš to už? (samo nám to tu neříkej....to musí Dashi sama)
17. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Jin: mrkni do IP :wink:
17. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
AHoj děvčata :grinning:
17. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
takže....:slight_smile: Jsme zdraví, podle UTZ vypadáme na 1* :slight_smile: Down to není určo, máme krásnou kůstku a projasnění jen 1mm, takže to nám řekli hned,...měříme 6,3cm...a pohlaví netipli - my ho víme....:grinning::grinning::grinning: Takže..chce ještě někdo přidat poslední tipy? :grinning:

Jinak Jess - to zní moooooooooooooooooooc dobře a nadějněěěěěěěěěěě!!!!!
17. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Dashi: rychleeee, za chvíli musím odejít!!! Kluk??
17. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
dobré ranko holky :slight_smile:

jess...určitě teda zkus testnout :wink: držím ti pěstičky :slight_smile: :wink:

všem kdo je na kontrolách držím pěstičky :slight_smile:
daschki, anie, katuline všem moc moc držím pěstičky :slight_smile:

daschki a anie budete vypravet jak na tom NT screening jo???
katuli, tripl tesky dopadnou na 1 :wink:

holky maciol prosím o doplnění tabulky NT- screening mám 9.3. 2010

jinak holky to bude krušny, máme tam byt uz v 7:40 ráno, a já budu muset vstávat asi tak o půl 5 rano kdovi jesi ne driv...sakra to bude krusne..teda, musim si zajistit hlidani, to by mi mala asi dala kdybych ji budila :grinning:
17. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
daschki nenapínej sakra.........honem takze kluk vid??kldyz mluvis tak jasne :wink:
17. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Holky, čekáme KLUKA :grinning: A je to jistý...camprlíka viděl i manžel :grinning: i já
17. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Dashi: jáááááááááááááááááá to věděla!!!!!!! kámoš pro Matýska!!!!!!! :grinning: GRATULUJU!!!!!!!!!
A honem povídej, jaký to bylo, cos měla za \dr. dojmy atd....jsem strašně zvědavá, snad na tebe byli hodnější než na Orchi
17. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
daschki, me to bylůo hned jasny :grinning: :grinning: jka je to téměř sto pro tak je to kluk :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: no teda moc gratuluji, moc moc :slight_smile: :wink: :slight_smile: to je super vid:slight_smile:a jaky byli hodny??:slight_smile:
17. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Daee - měla jsem taky Čuprovou! :slight_smile: Byla odměřená, ale nebyla špatná...A pak jsem se prostě nadrzo zeptaal, i když jsem tam ten camprlík sama viděla...bylo to hrozně hezky vidět, ležel na zádíčkách a zase řádil :grinning:

Adam byl dojatý...bylo to vidět...a taťka taky, těší se jak malej kluk na rybáře do rodiny :slight_smile:

Jen se s tím musím srovnat..samozřejmě jsem šťastná...ale...já toužila asi víc po té holčičce...ale své dítě budu samozřejmě milovat nehledě na pohlaví
17. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
respektive..už teď ho miluju :slight_smile: Najednou je to ale strašně zvláštní pocit...nedokážu to popsat..zaráz pocit štěstí..pořád se přiblble usmívám, ale jakoby mi to došlo..přesně jak jste psaly...teď vím, že budu mít syna. Mé dítě má konkrétní už zařazení,..je to kluk...
17. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
daschi - vsak holcicka taky bude, hlavne ze je Davidek zdravy!!!! super, tak snad budes zas chvilku v klidu.

jess - dala jsem si tu namahu a vyhledala tvoji posledni krivku, coz diky nasi zive diskuzi v tomto tematu byl boj :grinning: nicmene graf se mi nezobrazi. ty uz nemeris?
jinak bych ti taky prala, aby ten duvod pro ms byl dlouhodoby :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak to jsou po ránu kráááásné zprávičky :slight_smile:
Daschiki: strašně moc gratuluji a raduji se s Tebou!!! Super!!! Tak ještě povykládej jak to probíhalo, co prcek předváděl atd.
Luci a Jess: zkuste test, může to být vsugerované, ale vypadá to nadějně a další těhulka by se hodila.
17. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
ještě sice nevíme výsledky krve, ale podle ultrazvuku to vypadalo dobře, chválila nás...a odpovídáme přesně 12+6. Jsem moc šťastná...:slight_smile: a holčičku si nadělíme prostě příště :grinning:...a nebo bude muset Adam plodit tak dlouho, dokud prostě nebude Barunka :grinning: Když jsem mu to dneska oznámila, málem se složil :grinning: Ale aby jsme nedopadli jak sousei...toužili po holčičce, tak pořád plodili a mají 5 kluků :grinning:
17. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Daschiki - mockrat gratuluji !!!!!!!!- mam uplne mrazeni, kdyz to tady tak popisujes :slight_smile:
Mimochodem mrkla bys mi na muj dotaz z dneska 8.51? Byla jsi tu "oznacena" za odbornici :slight_smile:

Vecernice - doktor mi rekl, ze mam cystu na zlutem telisku... A at neverim teplotam... Takze uz musela probehnout ovu... Nechapu... A to spineni, ze muze byt ovulacni nebo z ty cysty - ze jinak je vse v poradku
17. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Dashi: vítej v klubu, tyhle "divný pocity" jsem měla úplně stejný (já teda až ve 20tt, protože nás prcek nespolupracoval jako ten Váš)....nech to být, zhruba za týden to samo přejde. Já se přiznám, že mě po holčičce i slzička ukápla, ale dobrý, už je to pryč....
Plus to, že je mimi konkrétnější, žádnej flíčk, ale Váš budoucí syn.....to už je jiná...uf, to rozdýchat mi chvilku taky trvalo...
Z Čuprové jsem měla přesně stejné dojmy, odměřená, ale v pohodě. :slight_smile:
A chlapi jsou stejní, Michal byl taky úplně vedle, že to bude fotbalista :grinning:

Ale zapomínáme na to hlavní...že jste OK (i výsledky z krve budou v pořádku určo), takže si můžeš vydechnout a nakoupit něco domodra (snad už prckovi pindík do 20tt nezmizí :grinning: )
17. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
jinak moc gratuluju za gratulace :slight_smile: Probíhalo to fajn, nejprve jsem udělala ostudu..měla jsem strašně stažený žaludek a ještě předtím jsme byli v pekárně...Adam pořád chtěl,a ť si něco koupím a já jsme mu pořád říkala, že do sebe nic nedostanu, že mám strach...no a pořád se na nás koukala taková paní...:grinning: a to byla sestřička, co mi brala krev :grinning: Byla hrozně sympatická a hned říká - nejste náhodou ta paní, co v pekárně nechtěla jíst kvůli tomu, že měla strach? :grinning: Takže vtipný no....:grinning:

Pak jsme teda šli dovnitř a koukali na tu obrazovku před sebe...Davídek tam skákal a máchal ručkama, tak doktorka sestře říkala, že snad tu kůstku neuvidí, protože tam pořád cpe ručičky :grinning:, ale všechno šlo hrozně hladce, asi i tím, že se opět válel na zádech...to bude teda pěknej lenoch :grinning: I když máchal zase pěkně...no a srdíčko taky nádherně bilo...já ho slyšela poprvý...:slight_smile: Tak mi samozřejmě hned tekly slzy..no já jsem hrozná :grinning:
teda DĚKUJU za gratulace :grinning: vidíte, co sem píšu za kraviny?!?! :grinning:
Daschi: to je paráááda! Jupííí! Bude to David? Mě se to jméno taky moc líbí :slight_smile: Tak blahopřeju*

Daee: moc děkuju, odp. máš v IP :dizzy_face:
17. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
daschi: já měla úplně stejné pocity... Napřed mě malinko zamrzelo, že jsem přece jen chtěla strojit holčičku, ale najednou Ti dojde, že už víš, kdo se v bříšku schovává a má jméno a prostě je to zase o něco krásnější a celý den jsem mu říkala, že ho miluji a říkám do teď :grinning: A holčička snad ještě přijde, věřím tomu!
Myslím, že i Daee to takhle nějak cítila. Je to asi všude stejné :wink:
A mám z toho strašnou radost!!!
17. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Dashiki - moc moc gratuluju, to je krása....sice jsem ti tipovala holčičku, ale ono je to asi jedno ne, hlavně že to miminko bude vaše...já bych se tam asi rozbrečela :dizzy_face:

Jess - tak to asi vypadá, že fakt poputuješ do horní tabulky...moc ti to přeju :slight_smile:

Holky no já se sebou fakt nevím...ještě jsem k tomu furt taková nafouklá....ale ve skutečnosti jsem teď v takovém rozpoložení, že ani nevím, jestli si přeju, aby to bylo "ONO" :grinning: Kvůli té práci....v pátek jsem to ještě hodně řešila a pak jsem si řekla, ať do dopadne jak chce (s tou prací i s těhotenstvím), prostě to tak přijmu, nic jiného mi stejně nebude zbývat....
17. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Teda Dasch, já zase skoro bulim, jak to tady popisuješ, je to fakt dojemný :grinning: :grinning: :grinning: Mám strašlivou radost s Tebou, křenim se do PC jak blboun :grinning:
17. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
daschki, to je jasné,, ale vím taky jsme u první toužila holčičku, ted je mi to jedno :slight_smile:klučínek holčičika, je mi to opravdu jendo hlavně aby vše bylo v poradku :slight_smile:

a jak píšeš davídek vyroste opravdu rychle, a druhy??,to bude holcicka :slight_smile: :wink: :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
jin jin, taky jsme se malem rozbrecela, jak to tady daschi rozepisuje..

uplne citim jak z ní sálá štěstí, to je moc dobře :wink: :slight_smile: :wink: je to nádherný, a teda sem zvědava holky na koho narazim ja na tom screeningu adaschki ty jsi byla ve veří??kde to je??
17. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.