• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahojky drbnušky moje,
tak jsem vás konečně dočetla.............................

daschiki: ty jo, moc moc gratuluju že už víte pohlaví.........................je to krása vid?
já chtěla holčičku taky jen proto, aby byla nějaká, jako didi a daee, ale až to bude chlapeček, tak bude průšvih, protože my nemáme jméno, zatím říkáme bříšku chvillku laurinka a chvilku jožinek, ale to je ze srandy, pracovní název, prostě pro chlapečka nevíme, favoritů by bylo hodně, ale žádné tak nějak nevede stoprocentně..................
jinak Davídek je moc hezké jméno.......................

jsem už zvědavá na anie, nevíte někdo, v kolik jde?
a je to stejně zvláštní že, někteří dr. řeknou pohlaví ve 13tt a některří ani v šestnáctém, sedmnáctém ne................

maciol. až budeš zase aktualizovat tabulku, oprav mi prosím ten NT - přeobjednala jsem se, nejdu pátého března, ale 26. února v 11.45, den po kontrole.............
17. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
orchi a ty jdes pak ve 20tt jeste na jeden ulzrazvuk??

ja jdu ve 20 tt pak jeste konkretne na srdicko...
17. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Orchidko - no, já jsem se dneska objednávala přímo tam na recepci na 20tt a ona říkala, že mám donýst žádanku pak od doktorky. No a dneska jsem 12+6 a ona mě objednala až na 12.4. To mi připadá už docela pozdě...ale tak neva...a řekla jsem přesně tohle: "Chtěla jsem se zeptat, jestli byste mě mohla objednat k panu Vlašínovi...já vím, že by k němu sice asi chtěla tady každá, ale jestli by to šlo..." :grinning: Akorát mi to bylo blbý, protože zrovna těsně přede mnou si ho holka taky vymrčela Vlašína :grinning: No ale co...dneska jsem si to platila, tak co..sice na mě nebyli zlí, ale myslím, že by tošlo jako i s úsměvem a tak..ale to se nedá nic dělat...prostě pak už chci toho Vlašína :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Didi: děkuju za povzbuzení, snad ro je ok.

Luci: jojo, přesně... i když my jsme s manžou ve sportu trochu jednostrannější, tak jinak o sedí :wink:
daschi :
však jooo :slight_smile: ono to je asi jedno ... hlavně jak jsme v pohodě :wink: já teda za sebe musím říct, že mi něco ta hrůza co nás potkala přinesla - a to že jsem se tak nějak vyklidnila. Popíjím si tady svůj namíchaný čajík aniž bych od něj čekala miminko HNED a teď :slight_smile: raduju se z ovulace, z MS, řeším jiné věci než to, až se ráno probudím a naměřím si víc než 37°C, abych byla "v klidu" když vím, že to je stejně k ničemu ... bohužel :frowning2:
právě tak mě to pobavilo, když jsem koukala na svůj graf z toho posledního cyklu, tam bych si určitě našla milion věcí aby to bylo "tutové těhu" :grinning: je to šílený jak nás to zblbne ...

vecernice:
ten čajík zkus, určitě Ti neublíží :wink: případně Ti můžu na míru poradit nějaký jiný, když mi napíšeš s čím máš problémy a na co ho chceš :wink: bylinkařím už dlouho ... Jinak já bych to prostě řešila "nesnažením se" ale prostě milováním :wink: jasně že se to lehce řekne, když se teď vlastně snažit nemůžeme, ale nehrotit to ... ono se to povede a psychika je fakt půl těhotenství, i když si říkáme, že to nějak neprožíváme, vnitřně to cítíme všechny jinak :wink: Já Ti přeju, ať se to povede brzy! a hlavně ať jste pak všichni v pořádku! nezáleží na tom, zda bude mimi hned, ale na tom, jestli bude zdravé a to je hlavní :wink:
my ho měli hned ... a jak to dopadlo :unamused:
janky, to by sis rozuměla asi z mojí babičkou :slight_smile: ta teda už nějakých 35 let se zabývá bylinkama, a věštbou a snama :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
17. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Moni, dr. mi rekl , ze pujdu na 3 povinne utz vysetreni ve 12, 20 a 30tt, takze predpokladam, ze je to povinny. Ten ve 20tt je myslim taky na screening vyvojovych vad.

Jinak jsem holky pridala do alba fotecky ze vecerjska, naseho frňáčka, jak si tam u me leží a je mu dobre :grinning: :dizzy_face: a na druhe fotecce nam asi máva :slight_smile: Vcera jsme se nad tema obrazkama oba asi tak 50x culili jak mesicci na hnoji :grinning:
17. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Jani, tak to si pak od Tebe nechám proadit nějakej těhotenskej čajík :slight_smile: Já bylinky miluju a teď jsem se jich vzdala, protože nevím, co můžu...Je dobře, že jsi teď tak psychicky už srovnaná..vyřešíte si svatbičku a pak se to určitě hned povede

holky, já tady nějak nestíhám teď na všechny reagovat :grinning: tak doufám, že se mě někdo na něco neptal a já ho nějak nepřehlídla..

Jo Jinjinko..jinak mám už prašule na kurzík...tak vyrazíme po tvém NT to zaplatit?
17. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
orchi jo aha, ja ted tento NT screening nemam povinej, jen mi ho doporučila, protože ma manzel vadu srdíčka tak nejvic kvuli tomu a+ ze mi udelaji testy na ten synrom atak..

a ve 20 tt jsme byla aji s malou teda a ten mame povinej ale moje sestra treba nic povineho nemela, a to jdeme ve 20tt na srdicko, a bude ciste kontolovat srdicko, ale kdyz budeme chtit vedet pohlaicv rekl by nam ho taky, tak proto, jinak kdyby manza nemel tu vadu nesla bych tam...
17. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Dasch: jasně, už to mám domluvené v práci a těším se :o)
Jinak se dá v lékárně koupit těhotenský čajík - směs bylinek - je docela dobrej. Já ho teď popíjím místo té máty :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
holky já piju čaj pro těhotné mam ho v albíčku vyfocenej, moc mi chutná aji trošku žaludek uklidní :slight_smile:ale holky bacha na bylinky.....všechyn nejsou pro začínající těhu jo????????na to pozor....
17. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Holky to je fakt bomba číst tady všechny ty vaše poznatky a dojmy a průběh vyšetření, až "to přijde" na mě, já už budu tak vyškolená, že mě nic nepřekvapí :wink: I s těma cystama, některé věci jsem třeba vůbec nevěděla, myslela jsem si, kdoví co to není za hrůzy :sweat_smile: S tím měřením BT, to nevím, nemůžu sama posoudit, myslela jsem si, že když se v lednu nezadaří, tak začnu taky měřit, ale nestalo se...já na to asi nějak nejsem nebo co...nebavilo by mě to a určitě bych to ani přesně nedodržovala...možná až půjde fakt do tuhého, nebo kdyby mi doktor řekl, ať měřím, tak budu, ale zatím se snažím tomu vyhnout...stejně tak jsem si nikdy nekoupila ovulační test :confused: Ale hrozně mě baví, jak tady o tom píšete, protože fakt jsem se tu dozvěděla spoustu novinek (pro mě novinek :slight_smile: )

Jin - a co je to za sport, že jsem tak smělá? :grinning:
17. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
dobré dopolko,
teda já než to tady dočtu, tak už jsou tu něktteří z kontrol :grinning: :grinning:

Jess a Lucien - držím palečky ať vyjde na těhu tt krásné 2 // :dizzy_face: :dizzy_face:

Daschiki - nádherná zprávička, super projasnění a hlavně gratulka k chlapákovi :dizzy_face: :dizzy_face: teda tady je to chlapečkama přímo poseté :dizzy_face: :dizzy_face: a já byla zase vedle jak ta jedle, chjo :unamused: nějak mi ta typovačka nevychází a u sebe cítím kluka, takže to bude určo druhá princezna :grinning: :grinning:

jdu dočíst ten zbytek ať jsem v obraze, je to dneska na dlouho, jste moc rychle
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
luciena, to byl asi můj případ....nějak mě to nezalo, asi by mě to nebavilo..no přesne jak píses....taky sem se tady od holek dozvedela moc moc novinek, :wink:
17. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
holky, ještě k těm vašim těhu příznakům, ráda bych vám napsala, že to je určitě těhu, a moc vám to přeju, ale z mojí zkušenosti: měsíc před otěhotněním, kdy vůbec ovulace nebyla a tělo nefungovalo (ale to jsem nevěděla), tak se mi pořád zvedal žaludek,bylo mi horko, pocení, hlad, časté čůrání, prostě všechny možné příznaky - vsugerované holky. A až jsem byla těhu - ještě před pozitivním testem jsem to věděla, prostě jsem to cítila. Jediný příznak bolestivé bradavky trochu a únava. Nic víc. Jen jsem to prostě věděla, že to je ono - nevím jak, ale když na testu byla jen jedna čárka, tak jsem si neříkala, a jéje, negativní, tak nic, ale říkala jsem si, ještě se neuhnízdil mimísek můj, ještě musím počkat, až to bude vidět. Ale byla jsem si prostě jistá tím, že ta druhá tam vyleze. A fakt..............takže bude něco i na tom vnitřním pocitu. A příznaky moc nejsou potřeba, myslím že jinjin tady smutnila, že příznaků moc nemá a bála se, aby tam mimi bylo a bylo, i bez desítek příznaků.................
17. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
daschiki: porad mi, jak na ne v tom prenatalu, sim sim... :grinning: mrkni, co jsem psala na predchozi strance, sim sim:slight_smile:
Hollky, ja se tak tesim na ten srazik, az to a jeste mnohem vic proberem osobne :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
no holky jinak jak pozoruji tabulku, je to tu bud jen chlapecek a nebo nevime....zajimavy :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
zolik: já většinou každému ve svém okolí pohlaví uhádla, ale tady mi to taky nějak nevychází, takže jsem taky mimo...................ale možná je to fakt tím, že vás neznám osobně, já to vždycky brala tak nějak podle povahy a vzhledu toho člověka.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mona. jj, taky se divím, že samí klučíci....................

tak u anie si tipuju, že bud přijde s holčičkou a nebo s tím, že to ještě nebude vědět................ :grinning:
17. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
ahoj holky,

daschiki, moc moc gratuluji :wink:
17. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
tak jsem zvědavá s čím příjde Anie

a já měla od včera nějakou smutnou náladu, všechno tu na mě padá, člověk si uvědomuje že je pořád sám a i sám vychovává a vyhlídky že bude líp zatím nic moc :frowning2: :frowning2: ale stačí takových pár krásných vašich zpráviček a člověku to ohromně zvedne náladu :dizzy_face: :dizzy_face: a je mu líp u srdíčka když vidí a čte, jak to tu krásně běží, miminka rostou, přibývají další těhulky a prostě se v tomhle tématu daří

a holky co typujete mě? :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Orchidko - mrkni, už jsem Ti psala v 10:15 :wink:

Taky se těším na srazík..holky, mně zatím ty tipy všechny vyšly..ale uvidíme, co dál...já to dělám většinou podle obličeje...nějak prostě co se mi zdá...:slight_smile: takovej vnitřní pocit...:slight_smile:
17. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Zoli - já asi tipuju druhou holčičku...:slight_smile:
17. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
mona - já myslím, že v mém případě je i dobře, že to tak neřeším, abych pak toho neměla plnou hlavu, a pak by se zase nezadařilo a byla bych nešťastná...

Laurinka - máš asi pravdu, jenomže já jsem prdlá, tak každý měsíc říkám manželovi, že jsem už zaručeně těhotná...teda děláme si z toho srandu, ale fakt vždycky přijdu a říkám - "tento měsíc to už vyšlo, fakt, já si to opravdu myslím" :grinning: :grinning:

Prsa jsem měla teď taky trochu citlivější, ale už to přešlo, spíš mám takové tlaky až bolesti v podbřišku...no ale MS čekám až někdy v neděli nebo v pondělí, tak pak uvidím...hroutit se určitě nebudu, když to nevyjde, však jak jsem psala, teď trošičku vede ta práce, kterou bych fakt chtěla...
Ale myslím, že u Jess je to reálné, že by mohla být těhotná...
17. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Zolik: já tipuju druhou holčičku...ale moc mě to nevychází :grinning:
Dasch: a co čekám já, když Ti to vychází? :confused:
17. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
daschiki: je, promin, ja jsem to nevidela :slight_smile: Diky, ja jsem na to objednani primo tam nemela moc naladu, tak tam zkusim zavolat a reknu, ze ze bych se rada objednala primo k nemu... casu je na to dost, mela bych jit nejak koncem dubna, tak snad by to mohla ta exkluzivni sestra na recepci zvladnout :wink: :grinning:
17. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Lucien - já měla ale podobné příznaky, pocení, žízeň, nespavost a pak bolest v podbříšku jak na MS. a pa najednou čumím a 2 // na testu. :confused: tak třeba to tenhle měsíc opravdu vyšlo :grinning: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
17. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Orchi. nádhera!!! Krásná fotečka!!!
Kdy Ti včera volali ty výsledky?
17. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
ja s tim tipovanim jsem totalne na stiru, netroufla bych si to tipnout. A v nasem pripade je mi to uplne burt :grinning: Jen mam pocit, ze bych trosinku radeji klucika, aby to nebyla holka stejna raubirka jako ja. Kdyz uz maly rostak, tak at je to kluk :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Orchid - já jsem se už na to předtím dívala a má nádherný nosík mimčo :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.