• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Orchi: krásná prďolinka :wink:
17. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Orchi - to máš pravdu - sestra je opravdu EXKLUZIVNÍ :grinning::grinning::grinning::grinning:

Jin - u Tebe tipuju kluka...ale vážně..nejen proto, že si ho přeješ, ale prostě se mi zdá, že jo...:slight_smile:
17. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Orchid - už jsem albíčko okoukla ale asi jsem zapomněla reagovat, promiň, fotečka je krásná a mimísek si tam parádně a spokojeně lebedí. A jen se pochlub, každá tu radost prožíváme stejně a potřebujeme jí ventilovat :dizzy_face: :dizzy_face:

a typy na pohlaví si píšu a pak to hodím do albíka :dizzy_face: schválně komu to vyjde
17. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
jinak vtipný je, že když nepočítám vás, které jste mi tipovaly kluka, tak vlastně chlapečka jsem si tipovala jen já sama s manželem...jiank vůbec nikdo..všichni říkali, že to bude holka :slight_smile:

jdu naskenovat fotečku, ať se můžu taky pochlubit...:slight_smile:
17. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
zolicku: já u Tebe tipuji taky druhou princeznu :wink:
orchi: fotečka je krááásná, nejhezčí je ten nosánek :slight_smile: To já žádnou tak pěknou fotečku nemám :frowning2: Asi se Filípek nerad fotí po mamince :grinning:
17. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
daschiki: óó, dekujeme velice za pochvalu :dizzy_face: nejak kolem 14-15hod. rekli nam, ze uz jsou rovnou i na internetu.

Straslive me mrzi, ze jsem ted posledni dobou nestihla moc reagovat na vsechno mozne, co jste tady probiraly, ale ja byla nejaka zpomalena, nebo toho bylo v praci moc... Nekdy mam pocit, ze jsem fakt unavena jako nikdy pred tim a nemam doma uz chut na nic jineho nez jen zalezt do perin a chrnet, ale to asi patri k veci. Jak jste na tom s energii v prubehu dne vy ostatni?
17. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Dasch: děkuju za tip :wink:

Orchi: já nechápu, jak tady myslím annie psala, že vstává do práce o půl čtvrté a dělá do sedmi. Já stěží zvládám základní úkony a práce teď mám docela málo. Už tolik nespím, ale prostě jsem jak mátoha :unamused: Už mě to nebaví, těším se jak se začnu zase trochu "hýbat" - i duševně, až začnu normálně fungovat. Kdyby to tak vyšlo, jak psala Daee a od čtvrtého měsíce si to už jen užívat!
17. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
vecernice - taky si nedelam nadeje, nechci byt zklamana, ale ja tem teplotam moc neverim. staci mi spat v jine posteli (treba u nasich) a mam teplotu o 0.3 jinde. navic muje teplomer neni ovu teplomet a ja merila jen do pipani. a kdyz jsem zkousela merit dvakrat po sobe, mela jsem jinou hodnotu. a doktorka mi taky rikala, ze prukazne nejsou u kazdeho.... tak uvidim zitra, no... ale byla by to bomba, byla jsem uz presvedcena, za tenhle mesin na 100 procent nic :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
holky, moc vam s prdolkou dekujeme za pochvalu portretku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Holky, já se kolem toho 10-12tt taky cítila strašně unavená. Myslela jsem, že usnu i ve stoje. Nejhorší to bylo po obědě. Ale potom to nějak přešlo a super. Cítím se zase jako dřív, můžu dělat co chci mám plno energie. Říkám si, že teď si musím vše zařídit, pokoupit atd., než přijde poslední trimestr a já budu zase totálně vyčerpaná :confounded:
17. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
u zolika tipuju holku
17. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
holky, všechny holku? není to trochu jednostranný? :grinning: :grinning:

no uvidíme co na to o víkendu děda. Konečně k němu jedeme a tak mi vyčte prcka z ruky. Zatím se nespletl :dizzy_face: pro mě to bude jediný větší typ do porodu :grinning: ale co u jen nějakých 180 dní a vím to :grinning:

a já jsem unavená furt, mám jen světlejší dny,ale únava furt přetrvává, už by mohlo být taky líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Holky, tak mám fotku našeho sluníčka v albu :slight_smile: Tak mrkněte...mamince se líbí moc :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
No teda Dach! To je krásný chlapeček :o) Ne, vážně, přeju a trošku závidím Vám takové krásné velké a úúúplně hotové miminka. Jsou to už lidičky s krásným obličejíkem :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj ahoj ahoj :slight_smile:
Nedočítám, jen jsem zkoukla Daschi - kočko, gratulace veliká :slight_smile: A závidím klučíka :wink: Když o tom tak přemýšlím, sekla jsem se už tady někomu v pohlaví ? Myslím, že jsem se zatím vždycky trefila :grinning:

No a j nám - jsme úplně, ale úúúplně v pořádku.
Máme 50,36 mm, odpovídáme 11+5, NT 0,90 mm, celkové riziko 1:12 650. Prcek se pěkně předváděl, rozhazoval rukama i nohama, kopal do mě, ke konci si hrál s pupeční šňůrou. Dostali jsme hned tři fotky :slight_smile: Pohlaví nevíme, dr. ho prý neříká. Ale vzhledem k tomu, že je to tchánův kamarád, tak se ho příště nebo přespříště určitě dovíme :slight_smile: Hoolky, to vám byla krása :slight_smile: Hned zítra bych šla znovu :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Jin, neboj se, ty budeš taky pěkně překvapená na prohlídce :slight_smile: Ty už máš totiž taky tak velký mimi :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Dasch - nádherná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face:

Jin - ale ty tam takového broučka máš taky, jen možná o chloupek menšího. Vydrž do kontroly a uvidíš jak si tam bude lebedit nebo sportovat i ten Vás brouček :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Anie - no tak gratulka i Tobě!!! To je paráda!!! My měli projasnění 1mm, takže taky podobně!!! To je super!!!! Já ještě na výsledky krve čekám...Mám velkou radost i za Tebe...je to krása, co? :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
dashiki,krasna fotka mimiška :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
daschiki: fotečka je krásná, už je to takovej malej človíček, že?
anie: velká gratulace!!! Taky bych si to NT ráda zopakovala :slight_smile: Je to krásnej zážitek. Hlavně že je prcek v pořádku, to je hlavní... Pohlaví ukáže příště :wink:
17. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Annie: gratuluju i Tobě ke krásnému zdravému človíčkovi :dizzy_face:

Já vím, já vím, holky já se asi prostě do té kontroly zblázním :angry: Jsem hysterka, to bych do sebe neřekla. Děkuju za podporu. Já jim závidím tak hezky, jako přejícně, a moc si to užívám, ty kousky Vaší radosti. Je to nádherný, nikdy bych neřekla, že tak mladý človíček, kterej ještě není ani človíčkem udělá tolik lásky a štěstí. :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Jinjinko, já se strašně těším, až ty dofrčíš z kontroly a řekneš, že je vše v pořádku...a hlavně se hrozně těším, že spolu budeme chodit na ten kurzík..bude to paráda :slight_smile: pořádně si to užijeme :slight_smile: :wink:
17. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Děkuju za gratulace :slight_smile:
Přidala jsem votky prdelky do alba, nemůžu se na ně vynadívat :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Annie, to jak vystrkuje tu prdelku je fakt roztomilý :grinning:

Já musím jít něco dělat. Sedím tady od ráda a ani jsem se nehla, fůůů, tak odpo nashle.
17. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Daschi, Anie - to jsou krásní drobečci :dizzy_face:
Anie - ta první fotka je fakt paráda - vypadá to že tam má prcek fakt pohodičku - nohu přes nohu, jednu ruku pod hlavou, druhou v puse, co víc si může přát :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jin: Jj, přesný obrys lidského těla :slight_smile:
Luci: No pohoda musí být, ne :grinning:
17. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Anie - fotečky super :grinning: Taky máš takovýho pohodáře...to bude kluk..já to říkám furt....to bude flegmoš jak ten náš...:grinning: Otočil na nás řiťku a myslel si: Baby blbý, furt na mě čumí...:grinning:
17. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
No kéž by :grinning: Ale bylo to fakt úžasný, asi mi bude chvíli trvat, než se zbavím toho připitomělýho úsměvu :sweat_smile: Dr. nám ukázal u prstíky na ruce - teda, já nic neviděla, ale důležitý je, že to viděl on :grinning: Nejdřív mi dělal přes břicho, ale pak řekl, že sice jemu to tak stačí, ale mi bysme z toho měli prd, tak udělal vnitřní. A bylo to vidět o sto procent líp :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Anie -gratulka - ke zdravému mimouškovi, krásným Nt hodnotám a fotečky jsou super. :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Anie - tak to jsme dvě...já se taky připitoměle směju :grinning: a dneska jsem ještě nic neudělala..jen sedím na netu a brouzdám aukro a hledám nějaký klučičí věcičky :slight_smile:...ještě jsem se úplně nevzpamatovala, jsem plná dojmů...
17. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.