• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
annie: gratulace velika ke zdravemu broucinkovi. Kraasnee fotecky :slight_smile:

Jin: nesmutni, sak se taky dockas... Ja jsem taky zavidela (v dobrem) a moc se tesila a pak ten moment najednou prijde a rikas si, ze to snad ani nemuze byt pravda, jak je to krasne:slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Orchi : Díky moc :dizzy_face:
Daschi: No já si vzala na dnešek volno, bylo mi jasný, že se mnou nic nebude :grinning:
17. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
anie: ahojky, paráda, že je vše ok, a jakto, že dr. pohlaví neříká? co to je za blbost - maximálně ho ještě nepoznal, protože jsi teprve ve dvanáctém týdnu ne? ale že ho neříká, to moc nechápu.........................................na facebooku jsi psala, že se to dozvíte za dva měsíce nejdřív - to je docela pozdě ne?

zolik: jakto, že máš takové depky, tvůj manžílek pracuje někde pryč, že jsi pořád sama?
jinak já u tebe tipuju chlapečka................ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Lauri: Nevím, prostě jeho názor, že už se na tom stejně nic nezmění, tak proč to vědět dopředu.. No nejdřív za měsíc, a pokuď se mimčo neukáže, tak za dva. To bude nějaký 20tt, to mi nepřijde pozdě..
17. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Lauri - jj. manžu mi firma loni v létě dala na druhý konec republiky. jezdí domů jen na víkend a to je rád, že trošku odpočívá, má toho tam taky dost: hold stavař, asi doma nikdy moc nepobude. Ale je zvláštní že dřív to tak nějak šlo a byl aspoń poblíž. A teď co je malá na světě, tak se musel učit - dodělával vysokou školu, takže jsme mu dávali prostor a klid na učení a 10 dní po státnicích šel pryč :frowning2: a vyhlídky fakt nic moc, že by mohl být někde blíž. Proto je mi tak často smutno, přece jen by člověk chtěl to těhu i to jak malá roste prožívat víc s manžou na živo než po telefonu :frowning2:

no a konečně tu holčičí mánii někdo prolomil :grinning:

a po každým UTZ taky čumím jak debílek. směju se na všechny a na všechno :grinning:
17. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
anie: ale ne, není to pozdě, ale spousta mamin to chce vědět brzo...........................
i kvůli nakupování třeba nebo tak celkově, to je asi nějaký starší doktor ne?

zolik. ty jo, tak to ti teda nezávidím, můj manžílek měl taky dřív práci, že jezdíval domů jen na víkendy, ale to dělal ještě před naším vztahem a jak jsme spolu začali bydlet, našel si tady tu a to si řídí čas sám, ted jsme vlastně pořád spolu a neumím si to už jinak představit.........................bylo by mi šíleně smutno, chyběl by mi večer doma, v postýlce, při pokrocích dítěte.....................
a kde pracuje, někde na moravě? vždyt stavaře je potřeba všude ne?
17. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
Mno kolik může Liborovi být ? Tipuju mu tak 45-50, víc mu nebude.
17. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Lauri - to jo, dělá teď v Plzni - jsme z Východních Čech :frowning2: a je to drsný, on ví, že mě to vadí, ale já ho nechci do ničeho tlačit, aby měl pocit, že musel kvůi nám jít pryč z firmy a od práce, kde má svoje postavení, váží si ho a práce ho docela baví. A stavaře fakt potřebujou všude, ale on se specializuje na železniční koridory a u nás už mají tak nějak vše hotovo. Takže ho firma prostě pošle tam, kde je ho potřeba :pensive:

a ani nemluv o tom jak chybí večer si s někým pokecat, vychovávat společně a hlavně aby když jsou a budou děti malé byl s námi :pensive: do toho loňského léta byl se mnou 7 let večer co večer doma.A i když ten poslední rok neměl moc času kvůli VŠ, tak jsem aspoň věděla, že tu je a že aspoň trošku pomůže a je i s malinkou. A když vidím malou, jak hroznou má radost, že ho vidí, tak je mi smutno ještě víc, z toho, že je to tak málo a ty pondělky jsou katastrofa, furt tátu hledá a ptá se kde je... :frowning2:
zolicku: hlavně z toho nesmutni. Máš přece Terinku a nás, ne? Když Ti bude smutno, přijď si popovídat k nám. Také jsem celé dny sama doma, manža pracuje od 5 do cca 19hod denně :frowning2: ale aspoň večer je teda doma. No každý nemá to štěstí být pořád s manželem, ale třeba se to nějak obrátí a vrátí Ti ho do Tvé blízkosti :wink:
Didi - snad a díky moc. Však už se tady dneska vykecávám :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
ahoj holky, uuuuuffff tak jsem Vás konečně za celý den dočetla, ale byla to fuška, tolik krásných nových zpráv a foteček. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Všechno jsem přelouskala všechno jsem zmrkla :wink: ....všem budoucím maminkák co sem daly dnes nové fotky...musím pozamenat moc krásná miminka, opravdu moc moc moc,už se moc těším až to bude čekat mě...no ještě si chvilku počkám ale určitě to bude krásný. :grinning: :grinning: :grinning:
Mě čeká kontrola zítra takže mám špetku strachu, napětí, radosti, nedočkavosti, stresu, tajemství, překvapení...prostě prožívám takový mišmaš pocity... :grinning: :grinning:
Jinak mám velikou radost, protože jsem přeložila moje pracovní povinnosti ze soboty na příští týden, takže se s vámi moc ráda uvidím....jen nevím zda to nebude trošku problémek, protože brno moc neznám, ale snad vás holky najdu. :sunglasses:
Mějte se
17. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
anie, tea velkáááááááááááá gratulace moc moc velká, to je paráda a fotečky josu krásný, holky a vy jste si neenchali tu barevnou??????

ona teda stojí 200kc ale je nadherna, ja si ji planuju nechat :slight_smile:
prave :wink: :slight_smile: svagrovka ji ma a je náááááádherná:slight_smile: :slight_smile: :wink:

aie, a nerekli vám pohlavi jo??a ty osobne jsi tam neco videla:slight_smile: :wink:
17. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
teda holky, vam ta pusa dneska jede :grinning: ale same takove pekne a pozitivni zpravicky, no z toho mam radost!!!!
17. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
jo ja jsem dnes nejak zpomalena :wink:
Annie - gratulace!!!
a okoukla jsem vsechny fotky, no proste krasna miminka!!!!!!! gratuluju!!!!
17. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky. tak ja jsem po tydnuu volna v praci a je to celkem pakarna, bleee. Byla jsem dneska na ty odbery na ty tripple testy, tak snad to vsechno dobre dopadne. V patek me jeste ceka prohlidka, tak se uz nemuzu dockat, az zase uvidim miminecko :slight_smile:
Jak dlouho jste cekaly na vysledky z te krve?
17. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
mona. jakou barevnou? myslíš fotku z 3Dčka? hnědou? barevnou fotku z UTZ jsem teda ještě neviděla..................

anie. no jo, padesátník, tak to bude asi tím. ale to je fuk, jestli to tobě nevadí, tak je to dobré. já jen že by mě asi naštval dr., který by mi z principu nechtěl říct pohlaví - kde máš jistotu, že ti ho příště řekne?

zolik: tak to je blbý, kámošky manža zase jezdí s kamionem, mají dvouletýho prcka a taky je hrozně štastný, když je tatínek doma, a taky to právě kámošku štve kvůli tomu malýmu, ale zase mají o desítku měsíčně víc, než když býval doma denně, spravili barák, platí hypotéku, tak je potřeba penízky no.....................
ale on mi taky říkal, že ho to hrozně mrzí, že malému když přijede ani nerozumí, že si musí dva dny zvykat zase na ty jeho nové slůvka......
17. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Mona: Díky :slight_smile: No neviděla jsem tam ani prd :grinning:
Večernice: Děkuju :slight_smile:
Lauri: Jistotu beru v tom, že to je tchánův dobrý kamarád, a tchán když se dozvěděl, že to nechce říct, tak řekl, že to zařídí - je mi to jasný, vrazí mu flašku :grinning:
17. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
katuline. ty jo, ty už jsi v osmnáctém týdnu, teda letí to hrozně......................
a co ta vaše svatbička, povykládej dojmy....................... :slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
no leti to strasne. Dneska jsem teda 17+1 ale tady se to ukazuje o tyden vice..
No svatba byla uzasna, uzili jsme si ji oba dva, vecer se to trosku zvrhlo,ale to uz k tomu proste patri :slight_smile: Jinak na facebooku mam par fotek, ale jsou to jenom takove momentky, ktere fotil kamarad. Ty na beremko ani davat nebudu, pockam si na fotky od profika :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
kačko, tak to je jasné, že až fotky profi............ale i tak se mrknu........................
17. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
holky, dneska se mi to v praci desne vlece... beee :cry: :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Daschiki - prosim, nepochopila jsem, ze ta cysla mohla byt na druhem vajecniku, co ovuloval minule... Ja myslela, ze to zluty telisko odejde vzdy s menstruaci? Nebo? Ja totiz to krvaceni mela i minuly mesic cca uprostred...
Jeste nerozumim tomu, proc ze me jde docela dost krve(hnedyho vytoku)...
17. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Katy - koukla jsem na Facebook a fakt nádherná nevěsta!!!! Krása! Těším se na další fotečky

Bluem - no, ono to může být tak, žes měla minulej cyklus ovulaci a z toho žlutýho tělíska se udělala cysta...která pořád přetrvává...že ji ani menstruace nezničila..ale to teda osobně myslím, že nebývá až tak častý..ale spíš si myslím, že to je z tohoto cyklu, protože kdyby to bylo z minulýho, podle mě by byla už větší...
17. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
ach jo, holky, pořád čekám až mi zavolají ohledně výsleduků a furt nikdo nevolá....:frowning2: Už jsem jak na trní...
17. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahojky holky,

v rychlosti jsem Vás dočetla, dodatečně všem moc gratuluji ke krásným výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face:

Katulline: gratuluji ke svatbičce a také se těším na fotečky, určitě jsi byla krásná nevěsta :slight_smile:

Daschiki: Tobě moc gratuluji ke klučíkovi, to je super, že jste se to dozvěděli, takhle brzy :slight_smile:

Jinak holky, já jsem od pondělí marod :frowning2:. V pondělí už v práci mi nebylo moc dobře, no a večer jsem už měla horečku 38,3...dneska už je mi trochu líp, ale samozřejmě mě zase přepadla panika, protože horečka v těhu vůbec není dobrá, tak jsem pro jistotu volala Dr. a v pátek jdu na kontrolu pro klid duše...tak snad vše bude OK.
17. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
Ahoj holky,
opožděně gratuluju ke krásným kontrolám ( side průběžně nakukuju ale nestíhám psát,pořád sedím v knížkách,ale nějak to nepomáhá tak si zkoušky asi zopáknu :unamused: ) a pěkným fotečkám,vy se tak máte že máte aktivní mimina,ta naše peciválka jenom leží někdy kope nožkama a hýbe ručkama ale jinak nic,občas mě přepadne hysterie jestli je v pořádku že vůbec neřádí :cry: ,je holt líná po mě a flegmatická po tatínkovi vůbec ji nevadilo že nani dr pořád klepala,si určitě říkala ať ji vlezeme na záda s tím utz :grinning:
jináč daschi gratulka ke klukovi,tak mě nějak napadá jestli se z naší asi holčičiky nakonec nevyklube kluk jak vyšitej :grinning:
17. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
jdu si udělat rybí pomazánku,mňam manžel ryby nesnáší tak ho musím nějak potrápit když tu pět týdů nebyl :grinning:
17. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
holky, já nechci stresovat, ale už stresuju... je půl 6 večer, pochybuju, že v tom centru ještě ta doktorka je...tak proč mi už nezavolali ty výsledky? :frowning2: Jsem z toho teď úplně na nervy...:frowning2::frowning2: Holky, nevzpomínáte, kdy vám je volali? ORchi už říkala mezi 14-15...a co ostatní? Ach jo...:frowning2:
17. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Dashi: mě voĺali tak ve tři, ale ne doktorka, spíš sestřička.....
A dívala ses na net, jestli tam ty výsledky už nevisí???
17. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Daee - nejsou tam....jsem z toho teď hrozně vyplašená....:frowning2:...to se může stát zase jen mně, že na mě někdo zapomene...já musím mít všechno ve stresu..minulou prohlídku tam doktorka nedojela...ažř za dvě hodiny...teď zas tohle...
17. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.