• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Holky....UUUUUUUUUUUFFFF!!! Teď volali !!!!! :grinning: Dobrýýýý :grinning: 1:17 000 :slight_smile: jsme v pořádku
17. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Dashi: tak sláva......já už tě chtěla navádět ať tam zavoláš a sprdneš je, že máš být v klidu a ne se nervovat!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
No, musím říct, že si dost pohrávali s mýma nervama...měli fakt štěstí, že zavolali....protože jsem opravdu už chtěla volat...a nebo tam zítra jít..ale to bych asi dneska celou noc nespala a to by si něco poslechli
17. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
daschiki: moc gratuluji ke krásnému výsledku :dizzy_face:
17. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
děkuji...:slight_smile:

Jo a zvláštní bylo, že mi to volala doktorka...a ani ne ta z rána..ale byla moc sympatická...no každopádně...jsme zdraví, je to senzační...:slight_smile:
17. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
daschiki: tak teď už můžeš v klidu začít nakupovat :slight_smile: v modré :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
:slight_smile: hned zítra jdu na to :grinning:
17. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
Tak jsem se dneska bylo naživo mrknout na ten Camarelo Q12, a je krásnej :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
holky....Vás dočíst....to je teda hrůůůza!!!

Ve zkratce: fotečky kráááásné, miminka jedno hezčí ne druhý :slight_smile:

Anie: gratulace ke kontrole.

Tipy na pohlaví miminek:
Zolik: holčička
Jin: chlapeček
a ještě si myslím, že Lauri bude mít taky holčičku.....

A záááávidím všem těm, co víte (aspoň tip) na pohlaví...já si počkala až do 21tt
:unamused:
17. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
ja už se nemužu dočkat kontroly 5.3. to už budu ve 20tt ,snad nam dr. řekne jestli to je holka nebo kluk.ale myslím si že je to kluk

anieanne, camarelo Q12 je krasnej kočar,viděla jsem zelenej ale budeme kupovat tmavě modry.
17. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Daschi: super :wink: Ještě, že už ti zavolali, Tě pěkně napínali! :o) Jste zdravíííí! :grinning:

Holky vdolky, já právě zjistila, že toho 13.3. asi nebudu moc na to výstaviště. Já mám totiž v úmysl (asi jsem blázen, když já potřebuju nějákou perspektivu a tu teď nemám) zkusit jednu vysokou školu při MD a začíná nám přípravnej kurz :frowning2:
17. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Avalluško, tak se rychle vyleč, ať jste oba v pořádku. Určitě to bude dobré, byla to jen chvilka s tou teplotou ne? A škodí až 38+ a to dlouhodobě.

Ashlee: bylo by spravedlivé, aby už jsi to věděla - máš na to nárok :wink:
17. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
ashlee: Mě paní ukazovala černý, barvu nevím, jakou budeme chtít. Mě se líbí hodně výrazné barvy, ale zase se bojím, že by na to moc lítaly mouchy...
17. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Jin - a nemohla bys v neděli 14.3.? Který den vlastně holky máte v plánu tam jít? Mně je to celkem jedno...

Děkuju za gratulace, to jo, pěkně mě napínali..

Jin, teď studuju ten náš kurzík...a kurzík Daee :slight_smile: Hrozně se mi to líbí...Akorát Adam užs e zajímal, kdy tam půjde jako tatínek...Daee už s Tebou Michal byl nebo půjde na nějakou lekci? Asi vás pak upozorní, že?

Avalko - taky si myslím, že problém by to byl, kdyby to bylo dlouhodobý...Určitě to bdue v pořádku, důležitý je, že ses už objednala na ten pátek..bude to dobré :wink:
17. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Daschi - gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu - krásný výsledek - máme skoro stejný výsledek. Já taky měla kolem těch 17000 :dizzy_face: :dizzy_face:

a typ od Daee -si píšu zatím je to teda téměř jednostranné. Ale jdu si to napsat do albíka.

Daee - 21 týden dobrý, já se to dozvím ve 40 nebo později :grinning:
17. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
JIn - teda ty jsi odvážná jít do vS při mateřské, smekám :slight_smile:

a mě dneska došly těhu gaťky jsou super, jen jsou mi ještě trošku větší ale já se nebojím, že bych do nich nedorostla :sweat_smile:
17. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
jinjin, daschiki: děkuji, věřím, že to bude dobré, těch 38,3 jsem měla v pondělí celou noc, kleslo to až když jsem si vzala paralen, ten se v těhu může, ale v omezeném množství. Ale pro jistotu půjdu v pátek k Dr., aby se podíval, že je mimi v pořádku. Na NT jdu až 3.3., takže takhle to bude lepší...

zolik: já u Tebe tipuji chlapečka :slight_smile:
17. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
Daschi: v neděli klíďo, ráda, ale nechci Vám to všem přeorganizovávat a tak...

Jinak s tou VŠ, no já to chci zkusit. Mám kolem sebe docela dost hlídaček, tak kdyby bylo mimi hodné a zdravé, snad by to dálkově šlo. Jestli ne, tak bych to vzdala. Už jsem dost škol rozdělala a nedokončila, tak přinejhorším bude další. Uvidím, jaké mají nároky, hodně se to liší škola od školy. Ale chci to zkusit. Já se do svého stvajícího zaměstnání vrátit s dětma nebudu moct (dělám odpoledne a večer každý den a k tomu hodně o víkendech a hodně cestuju), takže zase - mám motivaci.
17. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
daee: vidím, že u mě si všichni tipují holčičku, já taky, tak jsem zvědavá..........................

holky, a co vám to vždycky volají výsledky, já o tom ještě neslyšela, myslím si, že nám to řeknou přímo tam..................

ashlee: taky bych u tebe tipla kluka, ale mně to tady fakt nevychází, tak už nevím..............

dneska se mojí kamarádce narodila holčička Sofinka, akorát je z druhého konce republiky, tak ji nemůžu ani navštívit...........ještě že máme facebook atd......................

katuline. mrkla jsem ti do alba.............máme stejné zvířátko, akorát je to kluk...............
a chci se zeptat - kolik je ti let? vypadáš starší, než jsem si myslela.....ale všude ti to sluší, jsi pořád krásně opálená, závidím, já jsem pořád jako bledule............... :grinning:
17. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
lauri: také si myslím, že budete mít holčičku :slight_smile:. A u sebe si to také myslím, tak snad nám to vyjde :wink:
17. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
lauri: Mě výsledky řekli hned, myslím, že to volají těm, kterým berou ten den i krev..
17. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
anie. aha, tak to jo.........já už mám krev odebranou, tak snad bude vše v pořádku.....................ale nějak to beru tak, že bude....................musí........ :slight_smile:
17. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
hezky vecer, holky. Tim docitanim se stravi vecnost :slight_smile: Akorat v tom ted mam pekny gulas, komu mam gratulovat a ci fotecky se mi libily- tak si kazda prosim vas neco vyberte :slight_smile:) Ja abych si asi priste behem docitani delala poznamky :grinning:
Lauri- myslim, ze mas pravdu s tim vsugerovanim priznaku- jak jsem mela poslezde zpozdenou ms- ja mela tehu priznaku az hruza- ranni nevolnosti, jedla jsem "divna" jidla, byla unavena, ospala, bolelo me v podbrisku, pak jsem udelala tehu test a priznaky jakomavnutim proutku zmizely. Ale Jess- nemuzu se dockat az reknes vysledky testu (obdivuji ze to vydrzis tak dlouho).
Vecernicko- vitezny unor by byl super, ale mam takovou predtuchu- ja proste vim, ze to tenhle mesic nevyjde. Takze mam v planu tenhle cyklus hezky merit ,zjistit si, kdy asi bude ovu a pockat si na brezen- me by totiz vanocnatko nevadilo- me si nasi prinesli z porodnice 23.12....
17. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Holky dneska jsem tu vůbec nebyla. Ale snažila jsem se průběžně dočítat.

Daschiki gratuluji k super výsledkům, teda Tebe s těma výsledkama pěkné napínali, lumpové.

Anie Tobě taky gratuluji ke kontrole.

Mám návrh kuchyně, je úplně skvělá, mám z ní velkou radost a už se moc těším, až ji budu mít. Ale musím vydržet do června. Dřív to nepůjde, budeme dělat celkovou rekonstrukci bytu a musíme počkat až bude teplo, aby jsme mohli na pár dní odjet na chatu. V květnu sfoukneme dovolenou a hned po ní rekonstrukci.
17. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Lauri, no jasně, že to bude v pohodě. Nevidím důvod, proč ne. Jsi mladá, zdravá ženská, tak neboj, a těš se, až se tam bude prcek nakrucovat, aby ti ukázal, že je tam, a že s ním máte počítat :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
daschiki: no to je teda hrůůůza, tak Tě napínat. Ještě že to vyšlo tak krásně. Gratuluji :slight_smile:
Holky, tady v OL nám ty výsledky nikdo ani nezavolá. Řekli nám, kdyby to vyšlo špatně, budeme Vám volat a domluvíme se na odběru plodové vody. Ten den jsem se strašně bála, ať mi nezvoní telefon :frowning2: Jenže moje zvědavá mamka mi prostě ten den volala asi 3x a to ještě z práce a mě se zobrazovalo: "skryté číslo". No hrůůůza...to si nepřejte. Na potřetí jsem ji vynadala, ať už se neopovažuje volat, co to má za blbé nápady. Jestli něco chce, ať napíše sms :angry: A byla jsem nervózní asi do 21 hod.
maciol: nechceš ten návrh hodit do albíčka? A můžu se zeptat, kolik ta kuchyň bude stát?
17. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
holky, děkuju, jste hodné, že jste na mě myslely a držely pěstičky...já jsem asi hroznej stresman..byla jsem klidná tak do 5, ale pak už jsem vážně pořád ten telefon sledovala...bylo to hrozný..hlavou mi běhalo, že určitě jsou výsledky špatný a radí se třeba víc doktorů...já mám dar vymyslet i ty nejmíň pravděpodobné scénáře..tak se omlouvám, že jsem tu tak stresovala...byla jsem zoufalá :slight_smile:

Maci jééé to je krása...kuchyň je základ všeho...holky, mně se ty kuchyně od Oresi začaly díky vám hrozně líbit..teda já si předtím kuchyní moc nevšímala..až teď...a myslím, že to, že dělají návrhy zdarma, je velice chytrý tah...už se těším, až jednou s miláčkem budeme mít nějaký ten domeček a uděláme si takovou nějakou krásnou kuchyň...

Lauri - nám ty výsledky volají přesně jak psala Anie kvůli krvi...z ultrazvuku jsem věděla, že to dopadlo dobře, ale ještě jsem nevěděla tu kombinaci s krví...no a oni mi řekli, že odpoledne (vlastně sestřička řekla konkrétně někdy po obědě) vám zavoláme...takže když už bylo skoro 6, začala jsem být dost na nervy, proč zase já mám smůlu, že na mě zapomněli :grinning: Teď už je to dobrý...s Davulkou jsme s ekoukali na film a teď půjdeme asi spinkat...už se nějak s tím sžívám :slight_smile: Hlavní je, že je zdravý...holčička bude snad příště :slight_smile:

Jin - já ti hrozně fandím...myslím, že je to skvělý rozhodnutí...já jsem chtěla jít po státnicích ještě na doktorát...jenže bohužel bych musela dálkově do Prahy, protože v Brně doktorské studium translatologie není...a tak mě to asi přešlo...možná někdy časem...:slight_smile: Teď hlavně dodělat toho Mgr. ještě než se Davulka narodí...ale myslím, že je to opravdu dobrý plán a moc Ti fandím...:slight_smile::wink:
17. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
joo a holky..ještě jsem vám zapomněla říct dobrou perličku...snad jediný případ, kdy dneska paní doktorka vykouzlila úsměv bylo, když mi řekla, že naše dítě má plný žaludek :grinning: A pak se nemám divit, že jsem pořád hladná...Davula se cpe jak o život..teď dostal od maminky chlebík s marmeládkou...
17. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Hezký večer všem...dneska jsem tu celý den nebyla,ale teď jsem vše poctivě dočetla...lítala jsem po nákupech a nakupovala věcičky pro ségřinýho mimísa a kámoščinýho...těch krásnejch věcí...můžu doporučit obchod KIK...akorát nevýhoda je,že z neutrálních barev tam moc nenajdete...ale většinou tu víte pohlaví,tak se nakupuje líp...obzvlášť na holčičky tam měli suprový věci...

Annie a Daschiki - mooooc gratuluju ke krásným výsledkům...když já byla u obou děcek těhotná,tyhle testy se jaksi ještě nedělaly,takže až v 16 týdnu tripple...ale jak na nich byla ségra,byla jsem celej den hrozně nervozní,takže nechci vidět,jak to budu prožívat,jestli se mi podaří to vysněný třetí těhu...

Maciol - můžu poprosit o zařazení do tabulky??? 29 let, poslední cyklus 35 dní, dnes 10.den cyklu, celkem 4 neúspěšné pokusy o těhu....mockrát děkuju :slight_smile:

Ještě někdo psal o horečce v 1.trimestru...je nebezpečná dlouhodobá a nesrážená...ale až 6 paralenů denně se může bez problémů a tím se to srazí v pohodě...ale kontrola pro klid dušičky je určitě fajne..
17. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
daschiki. to je pěkný, když už můžeš prckovi říkat jménem.................já jak jsem psala - ted to beru tak, že čekáme děvčátko, prostě si to myslím, je to takový můj pocit - no ale když mi řeknou, že to je chlapeček, budu štastná.............budu moct vymýšlet jméno, kupovat klučičí hadřiky......no uvidíme.....................

anie. tak tak, jsem mladá, zdravá, takže vše musí být ok - jako u všech ostatních tady.....................

holčiny moje, žehlím a jdu koukat na topstar..................a pak spát, ráno jdu na tu krev na tu endokrinologii a pak jsme v práci až tak do pěti, do půl šesté................ ale pak je už víkend....
17. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.